Horoskopi vēža zīmes laikā

Jau šo pirmdien, 22. jūnijā, dzimšanas dienas sāks svinēt visi vēža zīmē dzimušie, un svinības turpināsies līdz 22. jūlijam. Lasi astroloģes sastādītu horoskopu īpaši espati.lv un uzzini, kas tevi šajā laikā sagaida.

Vēzis
Vēzītis ir  draudzīgs un ļoti jūtīgs. Viņu spēcīgi ietekmē apkārtējā atmosfēra, kas liek izveidot sev bruņas, lai pasaule viņu nesamītu. Svarīgākais viņa dzīvē ir paša mājas, savas četras sienas, kurās Vēzis jūtas mājīgi un drošībā. Vēlams, lai šī māja atrastos pie ūdeņiem –  strauta, upes, ezera vai, vislabāk, pie jūras. Vēzītim vispār ir ļoti mistiska saistība ar ūdeni un šķidrumiem. Peldēšana, makšķerēšana, prāmji, laivas un daudzas citas ar ūdeni saistītas lietas viņu burtiski pievelk. Vērtību skalas pašā augšā atrodas tādi jēdzieni kā ģimene, mājīga dzīve, bērni un komforts. Brīvo laiku labprāt aizpilda ar gleznošanu vai labu romānu (vēlams mīlas romāns, kuram Vēzītis varētu dzīvot līdzi ar visu savu iekšējo jūtu gammu). Viena no viesmīlīgākajām zīmēm. Uzņemot ciemiņus, primārais ir viņus pabarot un nodrošināt, lai visi justos komfortabli. Iespēja redzēt ļoti kareivīgi noskaņotu Vēzi (un ticiet, viņš spēj būt ļoti draudīgs) ir tikai tajās situācijās, kad tiek apdraudēta viņa māja, ģimenes drošība vai dzimtene. Ja Vēzītim ir slikti, viņš kļūst niķīgs un neciešams. Labākais, ko šādā situācijā var darīt, likt viņu mierā, jo atbildi uz jautājumu: “Kas tev kaiš?” tāpat neiegūsiet. Vēzis necieš, ja kāds izrāda pārāk lielu interesi par viņa privāto dzīvi, bet pats labrāt uzklausa citu stāstus (līdz pat sīkumiem). Rupji un skaļi cilvēki, vardarbība, aukstums, nesavaldība un sliktas manieres vieš viņā riebumu.

Vēža sievietes ir mīlīgas, labsirdīgas un smalkjūtīgas. Noteikti ar labām un izkoptām manierēm. Viennozīmīgi labas mātes! Viņām ir svarīgas ģimenes un savas etnogrāfiskās piederības tradīcijas, ko Vēzītes noteikti nodos tālāk saviem bērniem un mazbērniem.

Auns
Šo mēnesi veltīsiet attiecību sakārtošanai! Daudzi Auniņi attiecības kārtos juridiski – un pareizi darīs, jo labāku laiku grūti atrast! Partneris pret šo lietu attieksies ļoti nopietni un uzņemsies visus juridiskos jautājumus risināt pats. Jums labpatiksies vairāk domāt par galda servēšanu un mājīgas atmosfēras radīšanu. Draugi var uzņemties risināt šā pasākuma finansiālo pusi.

Vērsis
Vērsim ieteicams izmantot savas zināšanas un pieredzi karjeras veidošanā, jo ir pienācis gan laiks, gan iespējas. Parādiet, uz ko esat spējīgi, un ticiet – priekšniecība to pamanīs un novērtēs. Šķēršļu nav nekādu, ja nu vienīgi tos radīsiet paši…

Dvīnis
Lieliska iespēja sākt pašam savu uzņēmējdarbību vai vienkārši pārņemt iniciatīvu un radoši attiekties pret naudas pelnīšanu. Viens otrs sāks cept pīrādziņus vai radīt kādu citu gastronomisku kārumu, tā sagādājot papildu ienākumus. Dvīnis šai laikā nebūs nekāds mājās tupētājs, bet droši dosies  ceļojumā. Iespēja paplašināt savu draugu loku.

Vēzis
Darīšanas ar mantojumu vai savas zemes īpašuma lietu kārtošana.  Līgo svētkos aiciniet pie sevis draugus, tā būs iespēja iegūt jaunas un interesantas pazīšanās, kas savukārt var veicināt pārmaiņas Vēža karjerā. Starp ciemiņiem nejauši var gadīties arī kāda sabiedrībā zināma personība.

Lauva
Nozīmīgu ceļojumu un braucienu laiks! Lauva ceļos tuvu un tālu – būs kāds tālāks brauciens, kurā iegūsiet jaunus paziņas. Esiet atklāts pret savu partneri. Nekādu noslēpumu! Pastāstiet visu, kas sakrājies, tikai mēģiniet atturēties no uzbrucēja pozīcijas. Bet, ja šo pozīciju ietur jūsu partneris, mēģiniet saprast, kas viņu mudina tā rīkoties.

Jaunava
Jaunavas raksturīgā īpašība – darbaholisms – izpaudīsies pilnā plaukumā. Būs daudz iniciatīvu un ideju, ko vēlēsieties realizēt. Jāatzīst, ka Jaunava ir vienīgā zīme, kura saņems reālus darba augļus naudas izteiksmē. Par naudu jums būtu grēks sūdzēties.

Svari
Svariem būs iespēja izbaudīt daudz interesantu pasākumu un no sirds izklaidēties. Šajās izklaidēs viss un visi burtiski rotēs ap jums – būsiet centrālā persona! Jūs un tikai jūs diktēsiet noteikumus! Kā teiksiet, tā būs! Partnerattiecībās gan nemiers. Risināsies daudz un dažādu notikumu, kas noteikti attīstīs pašas attiecības, tikai – uz kuru pusi? Tas atkarīgs vienīgi no jums.

Skorpions
Gaidāmas pārmaiņas darbvietā! No priekšniecības, tāpat kā no bitēm, nekad neko nevar zināt… Un neuzzināsiet arī! Pieņemiet faktu, ka viņiem ir savas mahinācijas un idejas, kā izdzīvot. Atgūt līdzsvaru sevī palīdzēs mājas atmosfēra.

Strēlnieks

Beidzot Strēlnieciņam būs iespēja realizēt visus savus projektus un ieceres! Iespējams satikt kādu ieinteresētu personu, kura būs gatava palīdzēt ar savu ietekmi un statusu. Pašam Strēlniekam nepieciešams nedaudz izkustēties. Šim nolūkam derēs izbraucieni un nelieli izklaižu pasākumi kopā ar tuviniekiem.

Mežāzis

Karjeristu Mežāzi nekas nespēs nocelt no trases, ja runa ir par viņa karjeru! Daudz ideju, kā nopelnīt naudu, kas tikai izkops profesionalitāti vai, sliktākajā gadījumā, vairos cieņu augstākstāvošo acīs. Mežāža idejas – prātīgas un realizējamas. Mājas dzīvē gaidāmas pārmaiņas… Iespēja mainīt interjeru.

Ūdensvīrs
Šomēnes iespējams diezgan nozīmīgs un tāls brauciens, kurā Ūdensvīrs iegūs daudz jaunu atziņu un vērtīgas informācijas. Pārējiem šo informāciju iespējams iegūt no tuviem cilvēkiem, kuriem ir liela dzīves pieredze un zināšanas.

Zivis
Zivtiņas var pārāk dziļi sākt dzīvot līdzi valstī notiekošajam. Radīsies daudz ideju, kā palīdzēt tiem, kuriem iet visgrūtāk. Būsiet gatavas aktīvi meklēt finansiāli nodrošinātus cilvēkus, kuri ir gatavi ziedot. Jūsu dzīvesbiedram iespējams materiālā stāvokļa uzlabojums, kas noteikti nāks par labu arī Zivs maciņam.

Sagatavojusi Anda Gržibovska, [email protected]
Baltijas Astroloģijas skola, www.baltastro.com

5 komentāru
  1. Ja Vēzītim ir slikti, viņš kļūst niķīgs un neciešams. Manējie par šito teica, njā, kur vēl precīzāk… Ko pasāksi, ka tāzi tie vēži ir. 🙂

  2. Toties es piekriitu savam menesha horoskopam un zinu ka spēšu to labāko izdarīt lai tā notiktu 😉

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.