Horoskopi vērša zīmes laikā

Vērsis ir mākslinieku, skulptoru un zinātnieku zīme. Viņam padodas plastiskie mākslas veidi – glezniecība, grafika un mūzika, šajās nozarēs Vērsis ir spējīgs attīstīt lielas spējas un gūt vērienīgus panākumus. Izvēloties mūziķa karjeru, kļūst par solistu, pateicoties savai labi nostādītajai balsij un stiprajām balssaitēm. Labi sajūt formu un spēj to radīt. Ja reiz Vērsītis ko rada, tad fundamentālu un ilglaicīgu.

Tipisks Vērsis ir praktisks, pamatīgs, uzticams un mērķtiecīgs. Ļoti svarīgas ir materiālās vērtības un finansiālā stabilitāte, kas dod viņam labas finansista spējas. Grūti pielāgojas jauniem apstākļiem (un pielāgošanās laikā dara to kurnot un pukstot), jo ļoti pieķeras lietām un esošām vērtībām. Zināšanas apgūst lēni, bet, ja reiz ko iemācījies, tad saglabā šīs zināšanas visu mūžu.

Vērsis ir draudzīgs pret apkārtējo pasauli. Mīl mājas, komfortu, mājīgumu un noteikti mājās gatavotu ēdienu. Ir ļoti viesmīlīgs. Ja rīko viesības, tad galds lūzīs no pārpilnības – netrūks pat putna piena. Ir laba gaume – tas attiecas uz pilnīgi visu, sākot no apģērba un beidzot ar garšu. Vērsim nepatīk spilgtas krāsas, viņš labāk dod priekšroku pasteļtoņiem, īpaši zaļai un brūnai krāsai.

Vērša sievietes ir skaistas un pievilcīgas, parasti ar kuplām formām un ļoti sievišķīgas, izkoptām kustībām. Viņas ir īstas sievietes šī vārda labākajā nozīmē. Protams, arī labas saimnieces.

AUNS
Tevi skars daudz pārmaiņu, kas var būt saistītas ar tavu tuvāko vidi, laulāto draugu vai ģimeni. Šī situācija var radīt ierobežojuma sajūtu. Krāsies dusmas pret valsts iestāžu ierādņiem (ar kuriem gribēsi kašķēties) – taču atceries, ka viņi tikai pilda savu darbu. Ja esi māmiņa, labāk pievērs visu savu uzmanību bērneļiem, kuriem pašlaik jo īpaši nepieciešama tava uzmanība. Noteikti nepieciešams iziet kopā ar draugiem papriecāties un izvēdināt galvu.

VĒRSIS
Veiksme šomēnes būs tavā pusē, neskatoties pat uz to, ka brīžiem dzīvosi savu cerību un plānu ilūziju tīklos (lai gan… varbūt tas ir tieši tas, ko dakteris parakstījis?). Neapzinoties patieso situāciju, bet modelējot savējo, materializēsi savas fantāzijas realitātē. Neskatoties uz ārējo dzīvesprieku un apgaroto izskatu, tavā dziļākajā būtībā notiek ļoti nozīmīgas un dziļas pārmaiņas, taču apkārtēiem par šiem taviem iekšējiem procesiem nav nekādas nojausmas un saprašanas.

DVĪŅI
Jo vairāk sapņosi un cerēsi, jo lielākas būs iespējas to transformēt realitātē. Lieliski var palīdzēt dažādas meditācijas tehnikas un pieejas. Sapņiem šomēnes būs liela nozīme, tie var būt pravietiski un veidot saikni ar tavu zemapziņu. Varbūt tieši ar sapņu palīdzību tu atradīsi izeju, kā risināt komunikācijas problēmas ar mīļoto vai kādu no tuviniekiem.

VĒZIS
Pilnīgi iespējams, ka sāksi pārdomāt savu karjeras vai izglītības maiņu. Tas var notikt tavu pašreizējo sasniegumu dēļ – tu neredzi vairs iespēju savai attīstībai, tāpēc vēlies meklēt ko jaunu. Draugi šajā ziņā varētu tevi līdz galam nesaprast, taču, kā jau īsti draugi, viņi tevi atbalstīs. Iespējams, kāds no tuviniekiem nav tevi informējis par savām materiālajām problēmām.

LAUVA
Vairāk nekā jebkad grimsi pārdomās par savu ģimeni, senčiem un savu izcelsmi. Vai nu šo pārdomu rezultātā, vai kādu citu iemeslu pēc kardināli gribēsi mainīt savu dzīves filosofiju un attieksmi pret pasauli. Tev būs ļoti grūti to kādam pastāstīt, noformulēt savas domas vārdos – labāk savas pārdomas un atziņas uztici papīram.

JAUNAVA

Pragmatiskās un visur loģiku meklējošās Jaunavas kādu sev vien saprotamu iemeslu pēc var sākt meklēt okultās zinības sevis attīstībai un pilnveidošanai, kā rezultātā, tāpat kā Lauviņas, var mainīt savu pašreizējo attieksmi pret pasauli, reliģiju un politiku. Nodosies pašanalīzei un daudz dziļām domām par partneri.

SVARI

Izjutīsi dziļu dvēselisku saikni ar mīļoto cilvēku. Ir iespēja jau esošās attiecības pacelt jaunā kvalitātē, iespējams – tālejoši plāni attiecībā uz partneri tiem, kuri vēl nav oficiāli saistījušies. Iespējams atgūt kaisles dzirksti tiem, kuri kopā ir jau ilgāku laiku. Šis mēnesis piedāvā tev iespēju iegūt naudas aizdevumu ilgtermiņa ieguldījumiem.

SKORPIONS
Darbs, darbs un vēlreiz darbs! Šī nu ir vienīgā tēma, kura tev būs aktuāla. Darbā notiek pārmaiņas, kas skars personīgi arī tevi. Šīs pārmaiņas dos tev iespēju ieraudzīt savus kolēģus patiesā gaismā – maskas kritīs! Esi stipra un maksimāli koncentrē savu uzmanību uz darāmo darbu, tas nedos iespēju trīt par tevi mēles.

STRĒLNIEKS
Mostas radošais potenciāls! Ideju daudz, uzņēmības arī, bet nav cilvēku, kuri varētu palīdzēt tev to visu realizēt – ir tikai solījumi. Šī situācija var raisīt domas par pārcelšanos uz dzīvi citā valstī, vai arī vienkārši doties ceļojumā, lai atslēgtos un nedaudz atpūstos.

MEŽĀZIS
Mostas vēlme ko mainīt savā dzīves vietā? Tad laiks remontam! Labāku laiku būs grūti atrast. Kādam Mežāzītim var būt pat vēl grandiozāks projekts – mainīt dzīvesvietu pavisam. Uzmanies, jo tev apkārt siros cilvēki, kuri uz tava rēķina gribēs nopelnīt naudiņu. Mēģini iztikt bez starpniekiem, kā arī nepieciešamos izejmateriālus pērc veikalos, nevis no rokas – skopais maksā divreiz!

ŪDENSVĪRS
Mīļotais cilvēks ir vai nu ieslīdzis depresijā vai ir noslēdzies un nerunā, tāpēc mājās valda dīvaina gaisotne. Netiek atklātas un risinātas problēmas. Tavs uzdevums ir atrast veidu, kā sākt komunicēt. Viss būs atkarīgs tikai no tevis, taču tev pašai ir kardināli jāmaina savs komunikācijas stils. Dari to tā, kā vēl nekad neesi darījusi – uzraksti savam mīļotajam vēstuli!

ZIVIS
Šomēnes nāksies daudz un intensīvi strādāt citu labā, un tas no tevis prasīs maksimālu koncentrēšanos. Taču tas tev dos iespēju tikt pie lielākas naudas summas, ko varēsi tērēt savām (un tikai savām!) vajadzībām. Daļu naudas vari noguldīt zeķē, ja tas tev spēj sniegt drošības sajūtu. Centies, lai tavas domas neapgrūtina tev iespēju izteikties tā, lai citi saprastu, par ko ir runa.

Sagatavojusi Anda Gržibovska, [email protected]
Baltijas Astroloģijas skola, www.baltastro.com

2 komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.