Horoskopi ūdensvīra zīmes laikā

No 20. janvāra līdz 18. februārim savas dzimšanas dienas svin visi, kuri dzimuši Ūdensvīra zīmē. Tāpēc espati.lv piedāvā īpaši sastādītu horoskopu un stāsta, kāds tad īsti ir Ūdensvīrs, un kas šajā laikā sagaida arī citās zīmēs dzimušos.

Ūdensvīru raksturo vārds ideālists. Turklāt visi Ūdensvīri ir arī individuālisti, kuriem piemīt spējas raudzīties gan tālā nākotnē, gan senā pagātnē vienlaikus. Šajā zvaigznājā dzimušo vidū ir ļoti daudz domātāju un dzejnieku. Tie Ūdensvīri, kuri nodarbojas ar rakstniecību, priekšroku dod fantastikas vai vēsturiskiem romāniem (Č. Dikenss, F. Bēkons, Ž. Verns). Gadās, ka Ūdensvīrs ieskatās tik tālā nākotnē un atklāj lietas un jēdzienus, ko viņa laikabiedri nesaprot vai kas cilvēkiem šķiet pārāk utopiski. Šādos gadījumos var izpelnīties trakā slavu. Bet tas Ūdensvīru īpaši nesatrauc – par spīti visam, viņš turpina savu iesākto ceļu un neļauj sevi no tā novirzīt.

Šī zīme zem sava spārna pulcē intelektuāļus. Ūdensvīra aizgādnis Urāns atbild arī par jaunatklājumiem un elektrību, kas nozīmē, ka Ūdensvīri var būt labi izgudrotāji, viens no piemēriem – Tomass Edisons. Šie cilvēki necieš rutīnu, bet tiecas pēc visa jaunā, neparastā. Lielākā daļa Ūdensvīru ir ļoti ekscentriski. Viņiem ļoti patīk draudzēties, kompānijas, klubi un organizēšana. Mūzika? Jebkāda, sākot ar klasiku un beidzot ar ļoti moderniem ritmiem. Mīklainas mistērijas, nezināmais, noslēpumā tītais un okultais ir tieši tas, kas Ūdensvīram ļauj noturēties virs mierīgā ikdienas dīķa, padarot dzīvi interesantāku. Pats būdams brīvdomātājs, labprāt baudīs sev līdzīgi domājošo sabiedrību, bet netuvojieties Ūdensvīram, ja esat dumjš, tūļīgs un nespējat pats pieņemt lēmumus. Ūdensvīrs mīl brīvību un necieš, ka viņu ierobežo. Arī attiecībās galvenais nosacījums ir brīvība. Viņu nebaida vientulība, jo kopā ar Ūdensvīru vienmēr ir viņa domas un idejas.

Ūdensvīrenēm (sievietēm) piemīt īpatnēja pievilcība šā vārda vislabākajā nozīmē. Viņas ir labas draudzenes, varbūt dažreiz pavēsas un mazliet nepieklājīgas, tomēr vienmēr pievilcīgas. Ja viņas uzņemas kaut ko paveikt vai noorganizēt, labāk netraucēt un nemaisīties pa kājām. Garīgi apdāvinātas, ar augstu intelektu. Lielākā daļa šīs zīmes sieviešu veido spožu karjeru.

Ūdensvīri, šis ir jūsu mēnesis! Kā zibens spēriens līdz Ūdensvīram nonāks atklāsme un skaidrība par savu tālāko rīcību. Smelieties zināšanas no senčiem un to tradīcijām, kā arī no apkārtējās vides sava redzesloka paplašināšanai un garīgai izaugsmei. Ģimene dos spēku! Izmantojiet šo laiku! Uzticieties savai intuīcijai! Ūdensvīru gaida iespēja saņemt negaidītu, bet patīkamu dāvanu no kāda tuva cilvēka vai negaidīta romantiska iepazīšanās korporatīvā ballītē. Ar darbu saistīti perspektīvi ārzemju komandējumi. Tikšanās ar veciem draugiem. Ieceres un idejas pagaidām gan atstājiet pie sevis, vēl nav laiks likt visas kārtis galdā.

Auns
Lielais pārmaiņu laiks ir klāt! Ja plānojat kapitālo remontu vai dzīvesvietas maiņu, ķerieties pie darba. Tie Auniņi, kuri nav gatavi lielajām pārmaiņām, var parūpēties par jaunu imidžu vai savu izskatu. Ja nav dukas kaut kam radikālam, vismaz nokrāsojiet matus citā tonī! Aunus var iepriecēt iespēja, ka palielināsies ienākumi veiksmīgu darījumu vai tirdzniecības dēļ. Tomēr īpaši netērējieties! Profesionālajā jomā Aunus gaida atzinība un novērtējums, pateicoties uzkrātajai pieredzei. Kad gadījies pagurt darbos un ikdienas skrējienā, Auniņam uz laiku jāizgaist, lai atgūtu dvēseles harmoniju.

Vērsis
Vērsīši būs optimistiski noskaņoti un atvērti kontaktiem. Brīžiem gan var iezagties nepārliecinātība par sevi, bet jums nav pamata šaubām. Dzīvesbiedrs vai kāds tuvs ģimenes cilvēks negaidīti var sniegt materiālo palīdzību. Vērsis izjutīs lielu enerģijas pieplūdumu, ko gribēs realizēt darbā. Taču netraucējiet Vērsi, jo viņš vēlas būt neatkarīgs un patstāvīgs. Brīvo laiku šis strādīgais zvērs labprāt pavadīs sev radniecīgu dvēseļu kompānijā. Labs laiks tiem, kuri vēlas atbrīvoties no saviem kaitīgajiem ieradumiem! Vērša pieri rotās dziļas rievas, jo viņš aktīvi domās par lietām, ko vēlas sevī mainīt.

Dvīņi
Būsiet atvērti visam jaunajam! Jaunas pazīšanās un kontakti, kuri var pāraugt ciešā draudzībā. Dvīnītes sievietes vēlēsies justies sievišķīgas un ekstravagantas, tāpēc papildinās savu garderobi ar kādu apģērba gabalu vai aksesuāru. Arī izklaižu organizēšanā toni noteiks Dvīņi. Ak, kā viņi alkst pēc pēc sabiedrības! Tomēr starp visām izklaidēm mazliet laika jāatvēl arī vientulības brīžiem, lai nodotos meditācijai un savas apziņas paplašināšanai.

Vēzis

Pilnīgs mājas saimnieks un noteicējs! Liela ietekme uz mājiniekiem! Kopā ar ģimeni Vēzis var doties ceļojumā uz kādu mīļu vietu, kur agrāk jau būts vai kur vienmēr esat gribējis nokļūt. Karjerā Vēžus gaida izaugsmes iespējas, paaugstinājums vai profesijas nomaiņa. Iespējams, ka ar tuvākajiem draugiem kalsiet ilgtermiņa projektus nākotnei.

Lauva
Nabaga Lauva! Viņam šomēnes nāksies dzīvot rāmi, ierobežojot izklaides, jo fiziski tam vienkārši nepietiks laika. Lauvai būs ļoti daudz darba, kurā jāiegulda radošā fantāzija. Lai darbiņš raiti ritētu, jau iepriekš vēlams sastādīt darba plānu. Attiecībās ar otro pusi esiet godīgs un atklāts, ja gadās kādi greizsirdīgi pārmetumi. Lauva dosies tālos ceļojumos – tas pavērs iespēju mainīt savus filozofiskos un dzīves uzskatus. Viņu gaida negaidīta, bet priecīga atkalredzēšanās ar draugiem.

Jaunava
Jaunavai, iespējams, šis mēnesis būs pilns mistiskiem notikumiem, kuriem loģiskais prāts nevarēs rast izskaidrojumus. Toties laicīgā dzīvē viss, kā nākas – labs finansiālais stāvoklis, kas  iepriecinās, jo varat saņemt sen gaidītu valsts pabalstu vai aizdevumu. Lai nu kā, bet naudiņas var birt daudz. Vēlam veiksmi! Jaunava arī jutīs radošo pacēlumu un skaidri zinās, kā to izmantot darbā. Mīļotais cilvēks Jaunavu var negaidīti pārsteigt ar romantisku bildinājumu.

Svari
Jauns attīstības posms partnerattiecībās! Esiet aktīvi un ieguldiet nedaudz savas enerģijas, lai jūsu attiecībās ienāktu jaunas vēsmas. Uzaiciniet mīļoto cilvēku nelielā izbraucienā. Šis mēnesis Svariem ļauj būt līderim un noteicējam. Svari ir pamanāmi, un jūs pamanīs! Vienīgais, kas var nedaudz sarūgtināt, ir sakaru problēmas. Bet tā jau gadās, ka nevienam nevar piezvanīt tieši tad, kad to visvairāk vajag, un jūsu ziņa nenonāk tur, kur to gaida… Svariem ieteicams apsvērt ideju par savstarpēju ģimenes kopdarbību.

Skorpions
Pārmaiņas darbā! Reorganizācijas tajā. Skorpions visas savas domas veltīs tikai darbam un pārmaiņām, kas saistītas ar to. Atcerieties – jebkuras pārmaiņas ir uz labu, pat tad, ja tā nešķiet. Tomēr Skorpionam jābūt taupīgam finansēs. Un jāuzmana veselība. Savstarpējās attiecībās Skorpions vēlēsies nedaudz brīvības, kas var likt justies nedroši viņa partnerim. Prieku var sagādāt kādas izstādes vai koncerta apmeklējums.

Strēlnieks
Strēlnieciņi būs ļoti nopietni un brīžiem norūpējušies, jo viņus apbēdinās fakts, ka nekas nekust no vietas cilvēku dēļ, ar kuriem neko nevar sarunāt. Netērējiet velti savu enerģiju, labāk sakārtojiet savu apkārtējo vidi, apciemojiet vecākus, aktīvi izpriecājieties vai aizejiet uz trenažieru zāli izsvīst sakrājušos nīgrumu. Jutīsieties krietni labāk! Tiem, kuriem mājās ir mazas atvasītes, ieteicams brīvo laiku veltīt bērniem, un  dzīvesprieks atgriezīsies.

Mežāzis
Mežāzim enerģijas pieplūdums. Viņš būs aktīvs, mērķtiecīgs, idejām bagāts. Realizējot šīs idejas, Mežāzis nodrošinās sev stabilu karjeras augšupeju un lielus sasniegumus, sliktākajā gadījumā –  priekšnieks vienkārši atzinīgi uzsitīs pa plecu. Darbavietā gaidāmi patīkami jauninājumi. Arī mājās briest pārmaiņas, tām nepieciešamas Mežāža prasmīgās un darbīgās rokas šādiem un tādiem mājas darbiņiem, pretējā gadījumā gaidāma buntošanās uz kuģa – ģimenes locekļi var sākt kurnēt. Izbraucieni ar ģimeni.

Zivis

Šo mēnesi izmantojiet savas nākotnes plānošanai! Izvirziet mērķi, ko vēlaties realizēt nākotnē. Šeit gan noderētu paplašināt savu sakaru loku, jo tie var noderēt laikā, kad būs pienācis īstais brīdis šos plānus realizēt. Materiālās labklājības veicināšanai neaizmirstiet, ka nauda ir enerģija, tai patīk aktīva apgrozība un skaitīšana. Paņemiet peļņu rokās un skaitiet, nebrīnieties, ja pēc laika nauda maciņā sāks augt.

8 komentāru
  1. Tātad jākāto uz bankas automātu un jāizņem paprāvāka summiņa, jo virtuālo naudiņu jau pa rokām pamīcīt nevar, bet ko vajag, to vajag.

  2. Sasodīts, par to udensvīru trapīts desmitniekā! Nezinu, kā citiem udensvīriem šķiet, bet mani tas noraksturo pilnībā. 😀

  3. baigi 🙂 viss sakrit,vienigi nesakrita ka man patik vientuliba,necie6u but viena varbut tikai dazreiz 🙂

  4. Nu vispār, tiešām viss atbilst kā ir. protams vēl neesmu pietiekami pieaugusi ali varētu strādāt, bet pārējais. tiešām atbilst man.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.