Horoskopi svaru zīmes laikā

No 23. septembra līdz 22. oktobrim savas dzimšanas dienas svin visi, kuri dzimuši Svaru zīmē. Uzzini, kas nākammēnes sagaida gan jubilārus, gan arī mūs, visus pārējos!
Horoskopi svaru zīmes laikā

Svari

Šajā zvaigznājā dzimst skaisti cilvēki. Svari savā būtībā ir ļoti miermīlīgi, pēc iespējas izvairās no jebkādām konfliktsituācijām, vienmēr centīsies samierināt divas, savā starpā naidīgas puses. Vienīgās situācijas, kad Svari ir gatavi klupt krāgā, ir šķietama bezizeja, kad cita ceļa nav – viņi satrakojas, un ir grūti nomierināmi.
Svari var būt labi diplomāti un tiesneši, viņiem piemīt ļoti izteikta taisnības izjūta. Galvenais, lai visiem ir labi, un cilvēkiem mierīgs prāts. Svariem ir grūti pieņemt nozīmīgus lēmumus, un izšķirties starp divām lietām. Raksturīgas iekšējas šaubas par sevi.

Svaru zīmē dzimušās sievietes vienmēr būs ļoti elegantas gan izskatā, gan manierēs. Nosvērta, līgana balss, plastiskas kustības, kas Svaru sievietes padara par ļoti labām dejotājām (īpaši baletā, jo kustības ir ļoti harmoniskas un plastiskas). Viss spožais, mirdzošais, elegantais un harmoniskais rada labu garastāvokli un pašsajūtu. Svaru sieviete nekad nebūs vienaldzīga pret savu izskatu. Viņa bieži vien pat pati ir iemīlējusies savā izskatā, un no sirds spēj priecāties par savu spoguļattēlu.

Optiskais internets

Šīs sievietes nekad nesaka «nē». Noliegums viņas izteiksmē skan kā «varbūt», «tomēr», «agrāk» vai «vēlāk» vai kā tamlīdzīgi. Bet, ja nu gadās pasprukt vārdam «jā», tas tāpat patiesībā būs «nē».

Viena no dzīves galvenajām tēmām ir partnerattiecības. Sievietes vienmēr meklēs savu «īsto», tāpēc vairākkārtējas laulības nav retums. Ļoti patīk flirtēšana, koķetēšana un uzmanība no vīriešu puses – tad Svaru sievietes patiesi jūtas dzīvas. Turklāt viņas to var atļauties, jo Svaru sievietes ir ļoti skaistas.

Ir divas nelāgas īpašības, kas raksturīgas tieši Svaru sievietēm – laiskums, kas īpaši izpaužas gulēšanā līdz pusdienlaikam, un milzīgs laika patēriņš sevis kopšanai un izskaistināšanai.

Auns
Izdomāsi pietiekami oriģinālu risinājumu, kā papildināt sava maciņa saturu. Darbi viegli ies no rokas, vienīgi neesi pārāk vaļīga sarunās ar darba kolēģiem, jo var sanākt viens otrs nepatīkams pārpratums. Tām, kuras mācās – mācības prasīs maksimālu koncentrēšanos un iedziļināšanos, un šomēnes padosies ar lielām grūtībām, bet, ja spēsi to paveikt, iegūtās zināšanas paliks uz mūžu.

Vērsis
Tevī norisinās ļoti nopietnas pārmaiņas, kas var ietekmēt arī tavu fizisko stāvokli. Tavs ķermenis sāk pielāgoties gaidāmajam rudenim un ziemai, tāpēc var būt drūms noskaņojums. Ieteicama neliela solāriju kūre, kā arī sava fiziskā ķermeņa palutināšana ar kādu skaistumkopšanas procedūru. Tavi mīļie un tuvākie noteikti mēģinās tevi iepriecināt un uzturēt možu garu.

Dvīņi
Visnotaļ analītiski un ļoti nopietni pārdomāsi savas esošās partnerattiecības, jo būsi ne īpaši apmierināta ar pašreizējo situāciju šajā jomā. Nemēģini pašreiz risināt savas attiecības ar partneri, jo tas tikai radīs pārpratumus un dzēlīgu piekasīšanos vienam otram – rezultātu nebūs nekādu. Turklāt, tu jutīsies ļoti pašpietiekama un tīri labi jutīsies divvientulībā pati ar sevi.

Vēzis
Nu ir pienācis laiks, kad sapratīsi – tā turpināt vairs nevar! Ir pārāk daudz ieguldīts laiks un enerģija, bet atdeves nav nekādas. Kaut kas kardināli ir jāmaina. Tas gan vairāk ir attiecināms uz profesionālo sfēru. Ņem un maini! Ņem talkā veco tālruņu grāmatiņu, meklē cilvēkus, kuri vēlētos kopā ar tevi uzsākt ko jaunu. Un vēl – pievērs uzmanību savai gremošanas sistēmai.

Lauva
Apsverot reālo situāciju, arī Lauvene nolems mainīt pašreizējo, ne visai stabilo materiālo situāciju. Ir iespēja nopietni apsvērt ideju par savu talantu vai hobiju izkopšanu kā ienākumu avotu. Pašpārliecinātība un savu spēju apzināšanās palīdzēs spert pirmo soli. Kurš gan to varētu paveikt labāk, nekā tu?

Jaunava
Bezbēdīgie un brīžiem nevīžīgie mājinieki izvedīs tevi no pacietības. Runāšana un kliegšana nelīdzēs. Nekārtība šķiet traucējoša tikai tev, bet pārējiem ir labi tā, kā ir, un viņi neliekas traucēties, savukārt tu jutīsies kā «Misters Propers». Meklē veidu, kā atbrīvoties no dusmām, lai tās tevi neēstu no iekšienes. Viens no variantiem varētu būt pastāstīt mājiniekiem, kā tu viņus redzi no malas – mazi rukši, kuri savā aizgaldā nevar atrast ne zeķi, ne telefonu, un kāpēc vispār rukšiem vajadzīgs telefons… ?

Svari
Šis ir mēnesis, kas liks tev sakārtot un sistematizēt visu informāciju, kas ir tavā ziņā. Dari to ļoti uzmanīgi, jo iespējams pārprast vai uztvert visu subjektīvi. Atrod tam brīvu laiku – tad, kad vari pabūt vienatnē. Gaidāmas nopietnas pārmaiņas partnerattiecību jomā, iespējama situāciju attīstība. Sargi savu auto un brauc prātīgi.
   
Skorpions
Gaidāmas lielas un nopietnas pārmaiņas darba struktūrā. Būs jāpārdomā visi savi finansiālie tēriņi. Vēlams tos sadalīt ar ekonomista pieeju – rēķiniem tik un tik, ēšanai tik un tik utt. Tomēr tas nedrīkst būt par šķērsli sabiedriskajām aktivitātēm – atrod laiku arī kopīgiem pasākumiem draugu lokā. Mīlas jomā jaunas vēsmas un daudz patīkamu mirkļu.

Strēlnieks
Strēlnieks būs ļoti apņēmīgs un nopietns. Prāts darbosies ar skalpeļa precizitāti, kuru varēsi likt lietā, risinot negaidītas situācijas darbā. Spēsi rast vienkāršus, bet ģeniālus risinājumus jebkurai situācijai, un tas ļaus tev justies īpaši gandarītai par sevi, kā arī dos iespēju parādīt, uz ko patiesībā esi spējīga kritiskās situācijās.

Mežāzis
Lai saprastu lielās pārmaiņas, kas skar tavu ģimeni un visu, kas notiek ap jums, meklēsi risinājumu, analizējot sevi. Tas var pat izvērsties savas vainas meklēšanā. Ieteicams uztvert visu kā vienu lielu datorspēli, kurā pašreiz ir ejams ļoti atbildīgs un sarežģīts posms – jo vieglāk visu uztversi, jo oriģinālākus risinājumus atradīsi, kā iziet no situācijas. Iespējams, ka pat sāksi izjust spēles garšu!

Ūdensvīrs
No kolektīva vai draugiem gaidīsi uzticību un taisnīgumu, jo tieši tik atbildīgi izturies pret viņiem arī pati. Būsi ļoti pārsteigta, ka ne visi dzīvo pēc tāda modeļa, kas savukārt var likt reaģēt ar ļoti asām un dzēlīgām piezīmēm. Liekulību tu necietīsi! Ieteicams padomāt divreiz, ko saki, jo dusmu uzplūdā var sanākt pārāk skarbi, pat neskatoties uz to, ka tev ir taisnība. Nervi mieru radīs ģimenes lokā vai siltā burbuļvannā.

Zivis
Zivtiņām laiks mosties un sākt aktīvi darboties. Laiks ir nauda – tāda būs šī mēneša devīze. Profesionālas izaugsmes mēnesis. Tavs finansiālais stāvoklis un ienākumi būs atkarīgi no tā, cik aktīvi tu darbosies un spēsi nodibināt noteiktos un vajadzīgos sakarus. Šomēnes tavs labākais sabiedrotais būs telefons un internets. Priekšnieks kā cietuma uzraugs paslepus tevi vēros. Pierādi, ka esi vislabākā!

7 komentāru
  1. Nav gan labi tā teikt, bet man riebjas tas, ka esmu svari…Visvairāk kaitna neizlēmība.

  2. Kkā pavisam nejauši uzdūros uz šo saitu un šo rakstu. Pēc horoskopa esmu Svari. Es patiešām varu piekrist katram uzrakstītajam vārdam. Lasot man bija tāda sajūta,ka mani kāds (ekstrasens) raksturotu 😀 Esmu šokā! Cik precīzi. Nu esam mēs SVARU SIEVIETES- tādas… :))))

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.