Horoskopi strēlnieka zīmes laikā

Auns
Viena no šā mēneša galvenājām tēmām ir jūsu ģimene un senči. No jums tiek prasīts, lai maināt pret tiem savu attieksmi, līdz ar to jums būs iespēja mainīt sevi un savu realitāti, kurā atrodaties. Jebkurā gadījumā jūsu mājas un ģimeni skars lielas pārmaiņas, un jūs ar savu attieksmi noteiksiet kādas tās būs. Vēl viena no tēmām, kas, iespējams, būs aktuāla – uzradīsies kāds mecenāts, kurš vēlēsies ieguldīt naudu jūsu projekta īstenošanā.

Vērsis
Iespējami lieli panākumi un sasniegumi karjerā. Tas gan attiecas uz tām vērsenītēm, kurām savs darbs sagādā patiesu prieku. Var arī pārfrāzēt – jūsu karjera sagādās jums patiesu gandarījumu. Ar partneri iespējama asa vārdu pārmaiņa, kurā jūs būsiet galvenais agresors, partneris gan kaujinieciski aizstāvēs savu godu. Bet līdz patiesībai tā arī netiksiet – jums ir, ko slēpt.

Dvīņi
Iespējams, esi nolēmusi doties peļņā uz ārzemēm. Būs iespēja parādīt gan savas darba spējas un organizatora talantu, gan savas zināšanas un augsto izglītības līmeni. Iegūsiet daudz noderīgu draugu. Tiem dvīņiem, kuri paliek tepat, jārēķinās ar organizatoriskiem pasākumiem darbā, iegūsiet jaunas zināšanas, kas paplašinās jūs garīgo bagāžu. Iespēja saņemt naudu no ārzemēm.

Vēzis
Kaislības sitīs augstu vilni! Vīrietis ar spilgtu izskatu un kaislīgu temperementu var likt jūsu asinīm ritēt straujāk. Erotiskas fantāzijas, kurās jūs ieslīgsiet, var likt jums ņemt iniciatīvu savās rokās. Ieteikums – dariet to tā, lai vīrietis justos kā iekarotājs, pretējā gadījumā viņš var būt lielā neizpratnē par to, kurš kuru iekaro. Esiet iekārojama, bet sievišķīga!

Lauva
Arī lauvenītei kaislības šomēnes būs pirmajā vietā. Atšķirība tikai tā, ka šīs kaislības uzplauks no dzīvesbiedra puses.  Ieteicamas kopīgas ģimenes aktivitātes, kuras būtu saistītas ar aktīvu vai pat ekstrēmu sporta veidu. Nav izslēgts, ka šīs aktivitātes norisināsies ārpus Latvijas robežām. Vienīgi sargiet galvu un netērējat daudz enerģijas.

Jaunava
Darbs un jaunava ir divi neatdalāmi jēdzieni! Visu mēnesi vienā skriešanā un steigā. Prezentācijas, komandējumi un kooperatīvie pasākumi. Tik daudz informācijas… Iemācieties lielāko daļu no tās laist gar ausīm, pretējā gadijumā jūsu "procesors" pārdegs, ja mēģināsiet visu šo informāciju analaizēt un sistematizēt.

Svari
Attiecības, kuras ir bijušas tikai kā izklaide un flirts, iespējams, pamazām un nemanot pāraug nopietnās vai pat likumīgās saistībās. Šāds situācijas pagrieziens nāk jums tikai par labu, jo nostiprina jūsu pozīcijas sabiedrībā, kā arī sniegs finansiālu drošību. Un neuztraucieties – kaislīgās rotaļas nekur nepazudīs
.
Skorpions
Aktīva un enerģiska! Kā Šiva ar sešām rokām spēsiet paveikt daudzus darbus vienlaicīgi. Gan par ģimeni parūpēties un mājas darbus padarīt, gan virsstundas darbā pavadīt. Iespējamas kādas pārbaudes no valsts iestādēm vai no priekšniecības. Brīvajos mirkļos ieteicams nodarboties ar sava redzesloka paplašināšanu.

Strēlnieks
Strēlnieciņu, iespējams, maz interesēs laicīgā, materiālā pasaule. Vairāk meklēsi kontaktus ar garīgi attīstītiem ļaudīm. Pašizziņas laiks, kad svarīgāk būs izprast savas esības un pasaules eksistences jēgu. Tikai attcerieties, ka esat ŠEIT UN TAGAD! Ir uzdevumi, kurus jums jārisina šajā, fiziskajā plānā.

Mežāzis
Diezgan veiksmīgs mēnesis finansiāliem darījumiem, ieguldījumiem un aizņēmumiem. Iespējams, kāds diezgan tuvs draugs, darba partneris vai kolēģis ir jūsu pusē un ir gatavs jūs atbalstīt. Mājās ļoti nopietnas izmaiņas, kuras var būt saistītas ar partneri. Ja ir kāda veca, sasāpējusi problēma, laiks to izrunāt un meklēt risinājumu.

Ūdensvīrs
Iespējams saņemt kādu nopietnu ziņu, kas nesīs lielas pārmaiņas. Tas var būt saistīts ar jūsu karjeru. Var būt kāds nopietns darba piedāvājums. Ja tā, tad būs iespēja sevi pierādīt  un parādīt no labākās puses. Darba intervijā ieteicams būt sievišķīgi pievilcīgai un nedaudz noslēpumainai, tas darbā ņēmēju ieintriģēs un nodrošinās jums 100% panākumus.

Zivis
Gatavošanās svētkiem ir sākusies! Laicīgi iepirktās dāvanas būs rūpīgi jāslēpj, un labāk tādā vietā, par kuru būtu grūti iedomāties, jo mazie rakari aiz nepacietības var sākt šiverēt, zinot, kur mamma parasti tās slēpj. Taupiet savus spēkus, jo šo mēnes to var būt mazāk kā parsti. Iespējams kāds izbrauciens ārpus valsts robežām. Vispār šomēnes būtu ieteicams riktīgi izbaudīt dzīvi un priecāties!
                     
Strēlnieks
Strēlnieks ir dzimis mednieks! Šis instinkts ir izteikts arī Strēlnieka sievietēm. Tām patīk medīt vīriešus, un tiklīdz medījums ir iegūts, interese par to pazūd. Viņām patīk sajūta, ka var iegūt to, ko grib, un te nav runa par to, vai to vajag. Viņas ļoti labi pašas apzinās, ka vajadzības nav nekādas, bet…
Raksturīga ļoti izteikta taisnības izjūta. Taisnības vārdā Strēlniekā mostas cīnītājs, kurš bieži vien ieskrien ar galvu sienā, jo nesaprot, ka katram ir sava taisnība, un katram uz to ir tiesības. Problēmas mēdz sagādāt arī viņa vajadzību pateikt visu, ko patiesībā domā, neko neslēpjot, kas rada problēmas sabiedrībā. No malas to var izvērtēt kā takta trūkumu, kaut gan patiesībā takta trūkumā šos cilvēkus apsūdzēt nevar.
Strēlnieces ir lieliskas draudzenes – jautras, dzīvespriecīgas, vienmēr labā omā. Labi ieredzētas strap darba kolēģiem, pateicoties savai spējai atrast kontaktu pilnīgi ar visiem, pat ar saviem oponentiem, jo vienmēr saskata katrā no viņiem kādu īpašību, kuru paslepus apbrīno.
Mūžīga tieksme uz mācībām, vēlme apgūt ko jaunu, kas ļautu paplašināt redzesloku un pasaules redzējumu. Īpaši labi padodas filozofija, valodas, politoloģija un zinātnes. Labi advokāti un juristi. Noteikti ir interese par misticismu. Arī tālās zemes vilina kā biti medus. Gribas visu redzēt un visur pabūt.
Strēlniecēm ir grūti konkurēt skaistumā ar Svariem vai seksuālajā pievilcībā ar Skorpioniem, bet tās lieliski prot sevi pasniegt, lielāko akcentu liekot uz savu pašcieņu un lepnum. Turklāt viņas taču ir lieliskas mednieces!
   

1 komentārs
  1. tā, tā, tā, kas tad te par apvainojumiem sarakstīti par strēlnieku meitenēm? “grūti konkurēt skaistumā ar Svariem vai seksuālajā pievilcībā ar Skorpioniem?” Saprotu, ka nav jau viss jāuztver nopietni, bet ja jau kāda lasa, tad uztver arī! Kāda tur vairs pašcieņa un lepnums, ja visu horoskopu priekšā pasaka, ka tāpat ir nesmukāka un neseksīgāka??

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.