Horoskopi skorpiona zīmes laikā

Skorpions

Manuprāt viena no visinteresantākām un  sarežģītākām zīmēm. Zīme, kura sadeg, lai atdzimtu no jauna – putns Fēnikss. Dzīvē tas izpaužas kā spēja pašam sevi "noēst", novest līdz dziļai depresijai, bet tas ir process, kas skorpionu norūda. Izejot cauri šim transformācijas procesam, viņš atdzimst no jauna, lai tālāk ietu pārliecināti ar augstu paceltu galvu (līdz nākamai reizei). Skorpiona cilvēkus saista viss mistiskais, noslēpumainais un nezināmais.
Šai zīmei piemīt spēcīga pašcieņa un sava "es" apziņa. Šāda sieviete noteikti ir pārliecināta par savām spējām it visās jomās. Prot sevi labi pasniegt. Laba paškontrole un savaldīšanās spējas, neskatoties uz to, ka tipiska Skorpiona sieviete ir pakļauta biežām garastāvokļa maiņām. Piemīt dziļa izpratne par lietām. Pret darbu izturas nopietni un  saimnieciski. Mēdz sevi novest līdz spēka izsīkumam. Uz nosprausto mērķi iet neatlaidīgi un pacietīgi. Daudz iedzimtu talantu, pateicoties kuriem ir iespējas iegūt sasniegumus savā dzīvē.
Skorpiona sievietēm piemīt iedzimta mistiski noslēpumaina "aura". Raksturīgs dzīvniecisks magnētisms, seksualitāte, kas neatstāj vīriešus vienaldzīgus, bet bieži tieši tas arī viņus baida, jo apzinās, ja "iekritīs" viņas tīklos, dzīvs ārā netiks. Viņas ir neatkarīgas "dzelzs lēdijas" vai "lēdijas – vamps". Grūti pakļaujamas, bet lieliski prot pakļaut citus. Tādēļ partnerim ir jābūt stiprai personībai. Ja tādu partneri atrod, savienība ir ilgstoša. Mīlas lietu jautājumos nekad neprasīs padomu, jo labāk par viņu šajā jomā neviens neorientējās. Mīlestībā ir jābūt kā meksikāņu seriālā, ja nebūs emocionālas kaislības, attiecībām nav lemts ilgs mūžs. Reti šķiras, biežāk kļūst par atraitnēm. Ja blakus nav dzīves partnera, visu savu enerģiju ziedo darbam un karjerai.

Auns
Aunenītēm šomēnes ļoti svarīgi būs labi izskatīties, jo būs daudz sabiedriskās aktivitātes, kurās nāksies būt uzmanības centrā. Profesionālās izaugsmes mēnesis. Tām, kuras veido rokdarbus, ir pienācis laiks tos parādīt plašākā sabiedrībā, gūsiet atzinību! Ja labi izskatīsieties un mācēsiet sevi diplomātiski pasniegt, panākumi garantēti!

Vērsis
Studentu Vērsēniem labs laiks zināšanu apguvei un pieredzes paplašināšanai caur mācībām. Ies no rokas! Īpaši labs laiks svešvalodu apguvei. Nopietnām biznesa dāmām iespēja atrast biznesa partneri no tālām zemēm ar labām perspektīvām. Sastrādāšanās garantēta. Pievērsiet uzmanību savam miegam, tam ir jābūt veselīgam… .

Dvīnis
Par darba trūkumu nevarēs sūdzēties. Var pat teikt, ka darbs jums sagādās personīgu prieku ar noteikumu, ja uztversiet to kā spēli vai darīsiet ar patiku. Finansiāla palīdzība no svešiem cilvēkiem vai arī no laulātā drauga. Tas būs ieguldijums jūsu tālākai radošai darbībai. Diezgan nopietni jāizsver savas nākotnes ieceres, Attīsitiet savas idejas…

Vēzis
Uzņēmība un radošā aktivitāte būs jūsu šī meneša galvenās īpašības. Nav zināms, vai šīs aktivitātes iespaidā vai kāda cita iemesla pēc jūsu dzīves biedram var uzplaukt kaisle un mīla, bet nu jau daudz spēcīgāk kā iepriekš. Tās vēzenītes, kuras vēl nav sakārtojušas savas partnerattiecības, var nonākt lielas izvēles priekša, pārāk daudz kandidātu vai diezgan konkrēts bildinājums.

Lauva
Arī Lauvenes nevarēs sūdzēties par darba trūkumu. Aģitēsiet savus darba kolēģus kopīgiem pasākumiem. Starpnieka loma, ar kuru ļoti veiksmīgi un diplomātiski tiksiet galā. Iespējama situācija, kad nāksies uzņemties samierinātāja lomu starp ķildīgiem kolēģiem. Būs tendence "nest" darbu uz mājām vai arī māja "prasīs" jūsu čaklās rokas.

Jaunava
Viens vienīgs izpriecu mēnesis! Izmantojiet to, zvaigznes tam ir labvēlīgas. Tās Jaunavas, kurām mājās ir mazās atvasītes – pievērsiet uzmanību viņu radošajām izpausmēm, varbūt ir vērts padomāt par kādu pulciņu, kur viņiem būtu iespējas tās attīstīt? Iespējami braucieni saistīti ar darbu, komandējumi saistīti ar "kaut kā" prezentācijām.

Svari
Mājas un ģimenes tēma būs viss aktuālākā. Domas par savas dzīves platības paplašināšanu, it īpaši tiem Svariņiem, kuriem šomēnes mājās ienāks jauna "dzīvībiņa", kura atnesīs daudz prieka un kņadas mājas dzīvē. Nopietnas pārmaiņas partnerattiecībās, tiek prasīta nopietna attieksme pret laulāto draugu.

Skorpions
Iespējami ne visai tāli atpūtas baraucieni (var būt arī tepat, Latvijas teritorijā ). Labs laiks uzsākt braukšanas, amatniecības, rokdarbu, skaistumkopšanas kursuss vai vienā vārdā visu, kas ir saistīts ar radošiem un roku darba procesiem. Esiet aktīva un izrādiet savu iniciatīvu, jo ir gaidāmas nopietnas pārmaiņas darbā.

Strēlnieks
Viennozīmgs finansiāls uzplaukums! Sakiet paldies sev un jūsu uzkrātajai pieredzei, pateicoties kurai tagad būs jūtama finansiāla atpakaļsaite. Būsiet ļoti enerģiska un spēka pilna. Ar šo enerģiju varēsiet "pabarot" pat visus apkārtējos. No sava ego un ambīcijām gan ieteicams atteikties.

Mežāzis
Skaistumkopšanas mēnesis! Laiks, kad pastiprināti jāpievērš uzmanība sev un savam ķermenim. Par labu nāktu kādas fiziskās aktivitātes, aerobika vai danči, joga vai pilates. Viss, kas jums liek justies harmonijā pašai ar sevi, ir jāizmanto pēc pilnas programmas. Šīs aktivitātes varat realizēt ar kādu tuvu draudzeni.

Ūdensvīrs
Tik daudz braukāšanas, vai nu saistītas ar darbu vai kāda cita iemesla pēc, var radīt jums vienu vienīgu vēlmi – ATPŪSTIES! Atrodiet laiku, kad ir iespējams atslēgties no visas pasaules un iegrimt dziļā miegā uz ilgu laiku. Iespējama kāda kaislīga mīlestība, kura būs radīta jūsu iedomu pasaulē, bet radīs jums iespēju aizmukt uz brīdi no realitātes. Vai arī reāls kandidāts, par kuru jūs nevienam nestāstīsiet.

Zivis
Nebūs laika sēdēt mājās, būsiet nepārtrauktā kusībā, no viena drauga mājas uz nākamo – un tā visu mēnesi. Pa šo laiku var tapts kāds interesants, kopīgs projekts. Iespējams kāds tāls, personīgi jums svarīgs izpriecu brauciens.

                   

4 komentāru
  1. Par skorpioniem, viss ir preciizi. Tieši tāda es esmu, neko pielikt, ne – atņemt.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.