Horoskopi lauvas zīmes laikā

No 23. jūlija līdz 22. augustam savas dzimšanas dienas svin visi, kuri dzimuši Lauvas zīmē. Lasi astroloģes sastādītu horoskopu īpaši espati.lv un uzzini, kas Lauva par zvēru un noteikti vērts iepazīties, kas šomēnes sagaida arī citās zīmēs dzimušos.

Lauva
Kungs un ķēniņš! Piemīt dabiska majestāte. Šīs zīmes pārstāvji ir ļoti pārliecināti par sevi un savām spējām pat tad, kad patiesībā tā nav. Viņi ir autoritātes un līderi, vienmēr tieksies uz šādu pozīciju, un lai sargās tas, kurš stāsies Lauvai ceļā. Nekad nedarīs darbus vairāk kā ir nepieciešams un, ja vien ir iespējams (kas ne vienmēr ir slikti), nogrūdīs darbus uz cita pleciem. Bet neskatoties uz visu, Lauva ir ļoti cēlsirdīgs, atklāts (vienmēr skaļi deklarēs apkārtējai pasaulei savas domas), pret visu attiecas ar godaprātu, un ir ļoti izbrīnīts par to, ka šajā pasaulē ir cilvēki, kuri domā savādāk un kuriem morāles kodekss nebūt nav pirmajā vietā. Lauvas arī mēdz būt ļoti naivas – un cieš no tā, jo vienmēr atrodas kāds, kas to izmanto.

Lauvai patīk glaimi, un, kad viņš tos dzird, viņa sirds atmaigst pat, ja zināms ka tā ir tikai lišķība, jo uzskata to par sev pienācīgu devu. Tieši tāpēc viņam bieži apkārt veidojas dīkdieņu loks, kas ar skaistu runāšanu vēlas ko dabūt no cēlsirdīgās Lauvas.

Lauvām piemīt ļoti liela taisnības izjūta. Būs gatavas mesties aizstāvēt pat vislielāko ienaidnieku, ja redzēs notiekošu netaisnību. Viņām tīk vadoši amati un patīk valdīt, bet Lauvas nav spējīgas neko pasākt, kamēr viņām nav savas svītas jeb varas. Tikko iegūst varu, Lauvas kļūst par reformatoriem, tomēr vislabāk Lauvām padodas valdīt, bet ne vadīt.

Lauvām ir liela iekšēja prasība pēc skatuves gan tiešā, gan pārnestā nozīmē. jo tas ir vēl viens Lauvas talants – teatrālisms. Aktiermāksla tiek bieži izvēlēta kā profesija.

Lauvas sievietēm piemīt īpaša autoritāte. Viņa prot valdīt, nekad nav sīkumaina, mīl izvirzīties priekšnieces amatā. Tai pašā laikā piemīt mājīgums, kas ir savienots ar praktisku izpratni un tieši tāpēc viņas ir ļoti labas saimnieces un mātes. Viņas ir sevi cienošas, ko lieliski var redzēt pēc lepnās stājas.

Lauvas devīze varētu būt: "Labāk pirmais ciemā, nekā otrais Romā"                                                                                    

Auns
Vēl jorojām būs aktuāla partnerattiecību tēma, bet ģimenes kontekstā. Svarīga būs mājīguma un komforta sajūta ar savu partneri. Finansiālā jomā, iespējams, būs jālūdz tuvinieku atbalsts, bet tikpat labi ir iespējams, ka tuvinieki paši vēlēsies parūpēties par jūsu labklājību. Ir arī iespējas iegūt vinnestu kādā loterijā.

Vērsis
Darbs prasīs daudz enerģijas, jo vadība var nedaudz "uzspiest" ar savām prasībām. Vēl viena iespējamā situācijas attīstība ir, ka priekšniecība jūs izvirza vadošā amatā. Vienīgais, kas no jums tiek prasīts, ir pilnīga jūsu patstāvība. Mēģiniet pēc iespējas ilgāku laiku pavadīt ārpus pilsētas. Daudz domāsiet par mīļoto cilvēku.

Dvīnis
Iespēja sevi parādīt un pierādīt! Būs daudz ideju un domu par savu tālāko darbības jomu. Iespēja mainīt attieksmi pret savu darbu un darba stilu. Daudz darba ar jauniešiem. Patīkamākais fakts būs par personīgajiem naudas līdzekļiem, jo tie būs ļoti apmierinošā daudzumā.

Vēzis   
Visi vadības groži ir jūsu rokās. Uz kuru pusi vadīsiet, būs atkarīgs tikai no jums. Tas gan vairāk attiecas uz mājas dzīvi un bērnu audzināšanu. Ja gribat ieviest kārtību, par kuru sen jau sapņojat, atliek tikai visiem nokomandēt, kādu jūs gribat darba rezultātu. Bērniem noorganizējiet vēl nebijušas atrakcijas, viņi būs sajūsmā.

Lauva
Lauviņām būs tendence iegrimt dziļā pašanalīzē no kuras jūs izdarīsiet secinājumus par labu sev – grozi kā gribi:). Tā pa īstam iegrimt sevī  neļaus lielā kņada jūsu mājā, kuras autori būs bērni, mazbērni vai kādi citi mazi knauķi. Un labi vien ir, jo tas beigu beigās var likt jums izkustēties no mājas.

Jaunava
Daudz interesantu projektu un ieceru, kuru realizēšanai var nākties investēt daudz līdzekļu, un jāparaksta liels daudzums birokrātisku formalitāšu, bet ar iespēju atgūt visu atpakaļ ar uzviju. Paļaujieties tikai uz saviem spēkiem un no ārzemēm palīdzību īpaši negaidiet.

Svari
Profesionālā karjera pirmajā vietā! Viss tagad ir attkarīgs tikai no jūsu iniciatīvas, jo viss pārējais jau jums ir (pašapziņa, cieņa, enerģija un spēja vadīt). Tikai no jūsu izveicības un labām oratora iemaņām būs atkarīgs jūsu finansiālais stāvoklis. Pasniedziet sevi pārdroši un spilgti, tas nostrādās.

Skorpions
Ir iespēja izjust lielu spiedienu un ietekmi no ģimenes puses. Jums jātrod oriģinālu risinājumu, kā likt sadzirdēt sevi, īpaši mīļotajam cilvēkam. Sakiet skaļi savu viedokli, jo Merkurs ir ar jums. Variet un ir nepieciešams plānot savu brīvo laiku tā, lai aizbrauktu prom uz vietu, kur jūs varat pabūt ar sevi.

Strēlnieks
Varenas idejas un grandiozi plāni, tikai nelaime tā, ka Strēlnieciņš ar tām nedalās. Viņu biedē situācija, ka darba ir daudz, bet samaksa nav nekāda, kas nozīmē ka viņa iecceres ir nereāli realizēt. Padalieties ar tām ar saviem draugiem, jo starp viņiem ir iespēja atrast kādu, kuram tas ir pa spēkam.

Mežāzis
Mežāzītis šomēnes vairāk vēlēsies veltīt sevi pelnītai atpūtai! Nedaudz deju, ūdens izpriecu un labas draugu kompānijas. Iespēja satikt kādu interesantu cilvēku, kurš var likt izjust jaunu kaislības vilni. Vienīgi līdz galam ieslīgt atpūtā neļaus priekšniecība vai personīgā karjera, kura bez jums nu nekādi nevar iztikt.

Ūdensvīrs
Arī jūsu sirdī var sākt augt vilšanās sajūtā par "šeit" notiekošo, kas ļoti nopietni var likt jums apsvērt domu par sava intelektuālā potenciāla pārcelšanu pāri okeānam. Jūs pārāk labi apzinieties, ko spējat, un kāds ir jūsu potenciāls. Kā rezultātā ir iespējams liels un ļoti nozīmīgs tāls brauciens!

Zivis

Zivtiņas vēlesies izbaudīt vasaras priekus ar kādu ekstremālu laivu braucienu vai vienkārši atpūsties pie jūras. Noteikti vairāk aktivitātes ar bērniem. Ir iespējami personīgi jums nozīmīgi notikumi, saistīti ar jūsu atvasītēm. Viena otra zivtiņa pat sāks kalt plānus par iespējām rudenī uzsākt mācības.

Sagatavojusi Anda Gržibovska, [email protected]
Baltijas Astroloģijas skola, www.baltastro.com

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.