Grāmatu un teātra notikumi APRĪLĪ

Recepšu grāmatas „Sulu bārs” un „Salātu bārs”. Papildini savas zināšanas par uzturu un sāc pavasari veselīgi! Grāmatās ne tikai atradīsi jaunas, noderīgas receptes, bet arī vērtīgus padomus veselīgākam dzīvesveidam. Kalpos ne tikai jaunām zināšanām, bet arī iedvesmai!
Vairāk par grāmatu "Sulu bārs"
Vairāk par grāmatu "Salātu bārs"

Grāmata „Rīgas salas”. Klāt pavasaris un mājās sēdēt gribas aizvien retāk. Kādēļ gan brīvos brīžus nepavadīt svaigā gaisā, iepazīstot galvaspilsētu no jauna rakursa, piemēram, apskatot Rīgas salas? Idejas vari gūt grāmatā „Rīgas salas”. Grāmatā salas aprakstītas un iemūžinātas šarmantās fotogrāfijās, ar kurām acis varēsi priecēt arī dienās, kad aiz loga līst lietus.
www.rigassalas.lv

Izrāde „Čuhņas jociņi”. Ja vēlies pavadīt smieklu pilnu vakaru, 10., 15. vai 24.aprīlī dodies uz Dailes teātra izrādi „Čuhņas jociņi”. Tas ir stāsts par Ivanu, kas, izprasījis komandējumu armijas dienestā, dodas tālā ceļā, lai satiktu Ļudu, ar kuru iepazinies vēstuļu sarakstē. Domāja – mazliet padzīvosies, atpūtīsies un brauks prom. Bet vai viss tiešām būs tik vienkārši?
www.dailesteatris.lv

Izrāde „Antigone”. 24.aprīlī Nacionālajā teātrī pirmizrādi piedzīvos E. Seņkova režisētā franču dramaturga Ž.Anuija „Antigone”.  Izrādē pārrakstīts sengrieķu mīts, lai pārliecinātos par tā dzīvotspēju mūsdienu pasaulē. Grieķu mitoloģijā Antigone bija gatava riskēt ar dzīvību, lai tikai varētu godam apglabāt savu brāli. Bet kā un vai sirds likumi darbojas 21.gadsimtā?
www.teatris.lv

Atpakaļ uz – Mēneša NOTIKUMU afiša. APRĪLIS 2015

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.