Grāmatu un teātra jaunumi MARTĀ

„Vīnes meža stāsti”. 5. martā „Nacionālajā teātrī” sāk demonstrēt izrādi par mīlestību, likteni un attiecībām 30. gadu Austrijā „Vīnes meža stāsti”. Viņa – vienkārša leļļu veikaliņa pārdevēja meita. Viņš – skārdnieks no gaļas bodes. Abi mīl viens otru un svin saderināšanos, jo veikaliņi atrodas līdzās un abi viens otru pazīst no bērna kājas. Un tad iejaucas azartiskais laimes meklētājs Alfrēds…
www.teatris.lv

Izrāde „Un atkal par to pašu…”. 18. martā ir vērts doties uz Latvijas Nacionālo operu, kur Jaunajā zālē tiks demonstrēta horeogrāfes Olgas Žitluhinas un grupas „Dzelzs vilks” mūziķu kopdarbs – izrāde „Un atkal par to pašu…” jeb „Mīlestība”. Izrādē apvienoti laikmetīgās dejas elementi ar improvizētu dzīvo mūziku.
www.kultura.riga.lv

Izrāde „Eiro Vīzija”. Ja vēlies izbaudīt līksmu, pacilājošu vakaru, 11. martā dodies uz Latvijas Nacionālo teātri, kur notiks izrāde „Eiro Vīzija”. Izrādē, kā jau vari nojaust, asprātīgā veidā tiks izspēlēts plaši aprunātais un pretrunīgi vērtētais „Eirovīzijas” dziesmu konkurss.

www.teatris.lv


Grāmata „Mežone”
. Šobrīd kino skatītāju sirdis iekarojusi filma „Mežone” par sievieti, kura pēc tam, kad zaudējusi pamatu zem kājām šķiršanās un mātes zaudējuma dēļ, pieņem drosmīgu lēmumu – bez jebkādas pieredzes vai iepriekšējas gatavošanās noiet vairāk nekā pusotru tūkstoti kilometru pa Klusā okeāna piekrastes kalnu taku, lai atkal atrastu sevi. Tagad stāsts iztulkots latviešu valodā arī grāmatas formātā. Lieliska lasāmviela brīvdienu atpūtai!
www.zvaigzne.lv

Atpakaļ uz – Mēneša NOTIKUMU fiša. MARTS 2015

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.