Garšīgā mode

No 17. aprīļa līdz 8. maijam Rīgā radošajā telpā Tasty norisināsies Latvijas modes dizaineru akcija DESIGN STORE fashion. Šis ir turpinājums latviešu dizaineru veidotajai akcijai Design Store, kas populariz?ja pašmāju ražoto dizainu. Veiksmīgā akcija turpinās – un tādēļ pavasaris ir jaunas modes laiks.

DESIGN STORE fashion laikā apmeklētājiem būs dota iespēja triju nedēļu garumā satikt modes dizainerus, savstarpēji iepazīties, uzdot jautājumus un veidot dialogu, dibināt kontaktus, aplūkot un pielaikot, iegādāties vai pasūtīt oriģinālu individuāli veidotam apģērbam.

Š? akcija motivē māksliniekus atgriezties pie „gatavs valkāšanai” tērpu veidošanas, savukārt apmeklētājus – mēģināt atrast tieši savu individuālo dizaineru.

Šis ir veids, kā radīt latviešu modes dizaina produktu lietošanas kultūru un veicināt Latviešu modes dizaina pieejamību plašākai sabiedrības daļai.

DESIGN STORE fashion ietvaros ar saviem darbiem piedalās Latvijā un ārpus tās, sevi pierādījuši modes m?kslinieki: Sabīne BURMEISTERE, ANASTASIJA GOLUBEVA, IEVA Janelsiņa, DACE Krieviņa, Ingrīda MARTINI, INDRA Miklāva, AGNESE Narņicka, Sabīne OGA, Elīna ROŽKALNE, ARTIS ŠTAMG?TS,Kristīne VEINBERGA,INESE ZANDERE       
   
Akcijas mājas lapā www.designstore.lv atrodama informācija par katru DESIGN STORE fashion akcijas dalībnieku ar saitēm uz dizaineru individuālajām mājas lapām. Š? informācija būs pieejama internetā arī pēc akcijas beigu datuma – 2009. gada 8. maija.

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.