Garšas baudu jaunumi. Augusts 2013

JAUNUMI NO PĀRTIKAS PRODUKTU RAŽOTĀJIEM
Rīgas Miesnieks, Rakveres Doktordesu un Rakveres Doktordesu šķelītēs

Rīgas Miesnieks šogad paplašinājis Rakveres saimi, piedāvājot jaunu augstākā labuma produktu – Rakveres Doktordesu un Rakveres Doktordesu šķelītēs. Rakveres Doktordesa ir tikpat kvalitatīva un izcili garšīga kā visiem jau zināmie „Rakveres cīsiņi bez E vielām” – tā satur 75% gaļas un tai nav pievienots garšas un smaržas pastiprinātājs E621. Rakveres Doktordesa ir piemērota kā lieliem, tā maziem ēdājiem, turklāt iegādājama ērtā, aizsargājošā iepakojumā. Meklējiet papildināto Rakveres produktu sēriju veikalu plauktos pēc jautrajiem zvēriņiem uz iepakojuma!
Produkti nopērkami pārtikas tirdzniecības vietās
Cena no 0,99 Ls

Fazer Vieglā rudzu maize un Fazer Veiglā rudzu maize ar sēklām

Tās sastāvā ir kviešu milti, kas padara garšu vieglāku par tradicionālajām rudzu maizēm. Par šo maizi priecāsies rudzu maizes cienītāji, kam ierastie rudzu produkti ir pārāk intensīvi.
Rudzu šķiedrvielu avots – maizes sastāvā ir 4.6g šķiedrvielu uz 100g produkta
Nesatur e – pārtikas piedevas
Produkti nopērkami pārtikas tirdzniecības vietās
Cena no 0,59 Ls

VALDO margarīns ar inulīnu

Latvijas veikalu plauktos nonākuši četri jauni Valdo margarīna veidi, viens no tiem – bagātināts ar veselīgo inulīnu. Visi četri jaunie Valdo margarīni satur vērtīgos A, D3 un E vitamīnus, kā arī minimālu transtaukskābju daudzumu – nepilnu 1%. Diētas un Uztura speciālistu asociācijas valdes priekšsēdētāja, diētas ārste Lolita Neimane stāsta, ka inulīnam ir zinātniski pierādīta spēja samazināt asinīs lipīdu (tauku) koncentrāciju un stabilizēt glikozes līmeni, tāpēc tas var uzlabot dzīves kvalitāti tiem cilvēkiem, kuri vēlas uzturēt optimālu ķermeņa svaru. Inulīns uzlabo arī kalcija uzsūkšanos organismā un veicina labvēlīgo baktēriju augšanu zarnu traktā, tādejādi paaugstinot organisma dabiskās aizsargspējas. Jaunais Valdo margarīns Extra satur 4% inulīna.
Produkti nopērkami pārtikas tirdzniecības vietās
Cena no 0,59 Ls

Kalev tumšā šokolāde ar veseliem lazdu riekstiem

Tikai Kalev sortimentā ir īpaši rūgta tumšā šokolāde – 70% – ar veseliem lazdu riekstiem. Šī ir viena no pasaulē visiecienītākajām garšu kombinācijām. Vienaldzīgs nepaliks neviens! Šokolāde ir ar izteiktu rūgtumu un to atzinīgi novērtēs lielākie šokolādes gardēži.
Produkts nopērkams pārtikas tirdzniecības vietās
Cena 0,83 Ls

Draakon dzērieni

Lai iepriecinātu Draakon zīmola piekritējus, tiek ražots un piedāvāts jauns produkts – Draakon dzēriens bērniem. Pieejamas divas garšas: bumbieru-ābolu un zemeņu-ābolu 200ml iepakojumā, ar salmiņu ērtākai lietošanai. Produkts nesatur konservantus!
Produkti nopērkami pārtikas tirdzniecības vietās
Cena 0,28 Ls

JAUNUMI GARŠAS BAUDU ATKLĀJĒJĀM
Dita Lase atklājusi Latvijā pirmo veģetāra uztura skolu Vegus

Dita Lase, Latvijas veģetārieša rokasgrāmatas autore un veģetārās kulinārijas entuziaste pēc vairāk kā 15 gadu pieredzes krāšanas, apgūstot šo dzīvesveidu praksē un pēdējos gadus pasniedzot pavārmākslas kursus, ir gatava atklāt veģetāro pasauli ikvienam savā jaundibinātajā veģetāra uztura skolā Vegus. Vegus piedāvā kulinārijas kursus ikvienam interesentam un konsultācijas veģetāras un vegānas ēdienkartes izveidē ēdināšanas uzņēmumiem. Vegus kulinārie kursi notiek nelielās grupās un balstās praktiskā ēst gatavošanā, kursu apmeklētājiem aktīvi piedaloties. Kursi nav saistīti ar kādu atsevišķu ideoloģisko pārliecību. Šobrīd Vegus piedāvā 5 nodarbību pamatkursu veģetārajā kulinārijā, kā arī dažādus vienas dienas seminārus par noteiktām tēmām.

FISKARS Edge nažu sērija

Jaunā FISKARS Edge nažu sērija ir unikāla ar savu melno dizainu kā arī ar augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda asmeni. Nazi ir vieglāk tīrīt, kā arī tas ir izturīgāks un produkti nelīp pie asmeņa. Nažu sērijā ietilpst 7 veidu naži un Roll-Sharp nažu asināmais.
Nopērkami galda piederumu un trauku tirdzniecības vietās
Cena no 8,16 Ls

Izdevniecība Jānis Roze izdevusi Pavārgrāmatu komplektu

Pavārgrāmatu komplekts, kas sastāv no trīs jaunām pavārgrāmatām Cepam maizi, Kartupeļu ēdieni un Vistas gaļas ēdieni. Katrā grāmatā atrodamas 100 kārdinošas un viegli pārskatāmas ēdienu receptes, kuras rotā iedvesmojoši attēli. Parocīgais grāmatas izmērs atradīs paliekošu vietu ikvienas virtuves plauktā.
Cena grāmatnīcās katrai grāmatai 4,50 Ls

Tescoma karafe dzērienu baudīšanai

Laiks atspirdzināties! Karafe VERA ir lieliski piemērota ūdens un citu atspirdzinošu dzērienu pasniegšanai. Pieejama 5 dažādās krāsās un izgatavota no izturīga stikla.
Nopērkama galda piederumu un trauku tirdzniecības vietās
Cena 6,90 Ls

Restorāns HE’s ver durvis jauniem viesiem

Restorānā HE’s ir uzsākuši pilnvērtīgu darbību, piedāvājot sezonālu ēdienkarti pusdienotājiem un vakariņotājiem. Tagad varam svinēt garšas svētkus, jo ar šefpavāru Heinrihu Erhardu priekšgalā, restorāns HE’s pasniedz jaunu a la carte ēdienkarti! Šefpavārs Heinrihs, izglītojies Rīgā un pieredzi ieguvis Parīzē un Ņujorkā, no sava blociņa velk ārā gardākās receptes, lai iepriecinātu Vecrīgas viesus! Baltijas reņģu trio, brokoļu krēmzupa, tiramisu ar ogu mērci – tie ir tikai daži no piedāvātajiem produktiem ēdienkartē, kurus jums palīdzēs izvēlēties zinošais personāls. Ja vēlaties restorānu paņemt uz mājām, jums būs iespēja nopirkt kādu no HE’s līnijas produktiem, tajā skaitā franču bagetes ar sieru un sīpoliem, Bolognese mērce, sīpolu marmelāde un pieneņu želeja.

3 komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.