Garšas baudu jaunumi. Aprīlis 2013

JAUNUMI NO PĀRTIKAS PRODUKTU RAŽOTĀJIEM

Skrīveru Saldumi šokolādes līnijas Aspasia trīs veidu Lauztās šokolādes

Skrīveru Saldumi šokolādes līnija Aspasia ir laiduši klajā trīs veidu Lauztās šokolādes – Melnā šokolāde 85% kakao, Piena šokolāde ar pekanriekstiem un Baltā šokolāde ar lazduriekstiem un Latvijas dzērvenēm! Lauztā šokolāde tiek speciāli izlieta biezākā slānī un roku darbā salauzta.
Produkti nopērkami pārtikas tirdzniecības vietās.
Cena no 2,00 Ls

TALLEGG vistas cepamgaļa

Lielākā vistas gaļas ražotāja zīmols TALLEGG no Igaunijas tagad arī Latvijā. Ar plašu produktu klāstu un augstāko kvalitāti. Vistas gaļas cienītājus šajā vasarā tiks iepriecināti ar plašo produktu piedāvājumu un ar interesantām marinādē. Jaunums: Cāļu filejas šašliks maigajā marinādē 900g, Cāļu pusspārniņi Terijaki mērcē 500g, Pusspārniņi sarkanajā marinādē 500g.
Produkti nopērkami pārtikas tirdzniecības vietās.
Cena no 2,00 Ls

Cesvaines piens vājpiena biezpiens Cesvaine

Lieliska ziņa veselīga uztura cienītājiem, Cesvaines piens siltajam laikam tuvojoties piedāvā vājpiena biezpienu Cesvaine. Tauku saturs biezpienam ir 0,5%. Izgatavots no augstvērtīga piena, biezpiena konsistence teju apmānīs un liks sajust mājās gatavota biezpiena garšu. Lielisks kombinācijā ar Cesvaines piens ražotājiem krējumiem, kā arī saujiņu zaļumiem.
Iespējams veikalos iegādāties gan kā fiksētu, gan svara preci.
Produkts nopērkams pārtikas tirdzniecības vietās.
Cena 0.78 Ls

Kalev Waba šokolādes bez pievienota cukura

Kalev WABA piena un tumšās šokolādes ir bez pievienota cukura – tās būs piemērotas cilvēkiem, kam ir diabēts. Bet garšos arī tiem, kas nevēlas uzturā lietot cukuru, ietur diētu, vai negaršo pārāk saldas lietas.
Produkti nopērkami pārtikas tirdzniecības vietās.
Cena 1,28 Ls

Putnu fabrika Ķekava jaunums Atkaulots cāļa šķiņķis siera marinādē

Atkaulots cāļa šķiņķis bez kauliem maigā siera marinādē. Gardai un ātri pagatavojamai maltītei draugu un ģimenes lokā brīvā dabā uz grila, pannas vai cepeškrāsnī.
Produkti nopērkami pārtikas tirdzniecības vietās.
Cena 2,59 Ls


JAUNUMI GARŠAS BAUDU ATKLĀJĒJĀM

JURA automātiskais piena putotājs

JURA automātiskais piena putotājs ātri un viegli pagatavo samtainas piena putas gan aukstajiem, gan karstajiem kafijas dzērieniem.
Varēsiet nobaudīt tādus dzērienus kā karstu vai aukstu šokolādi, cappuccino, latte macchiato, frappe, chai latte un citus.
Lai pagatavotu aukstas, siltas vai karstas piena putas, jums tikai jāpiespiež poga vienu, divas vai trīs reizes. Nelielajā simbolu displejā tiek parādīta jūsu izvēlētā programma.
Putotājs ir ļoti viegli tīrāms un kopjams, tas darbojas ar mehānisku magnētu palīdzību, kas ļauj to mazgāt un skalot zem ūdens.
Nopērkams elektrotehnikas tirdzniecības vietās.
Cena 65,00 Ls

Norwex trauku žāvējamais paliktnis

Īpaši uzsūcošo Norwex trauku žāvējamo paliktni ieteicams lietot, lai nožāvētu traukus pēc mazgāšanas. Tīkliņa pārklājums ļauj gaisam brīvi cirkulēt, un mikrošķiedras audums uzsūc lielu daudzumu mitruma. Trauki nožūs ātri, un slapjo dvieļu skaits jūsu virtuvē samazināsies. Neitrālā gaiši brūnā krāsa iederēsies jebkuras virtuves interjerā.
Nopērkams pie zīmola izplatītājiem.
Cena 11,95 Ls

Kaucmindietes Ainas Kļaviņas grāmata Pusdienas katrai dienai


Grāmatas autore ir leģendārā Latvijas mājturības institūta (sākotnēji Kaucmindes seminārs) absolvente Aina Kļaviņa. Institūtu beidzot, jaunās speciālistes saņēma ne tikai izglītību apliecinošu dokumentu, bet dzīvē līdzi aiznesa arī tautā radušos nosaukumu kaucmindietes. Kaucmindietes Latvijas laikā uzskatīja par labākajām mājas un virtuves kultūras nesējām.Grāmata sagatavota pēc 1974. gada izdevuma, tajā atstāts dažs labs tāda tālaika produkta un arī tīrīšanas līdzekļa nosaukums, kādu šobrīd veikalu plauktos vairs neatrast. Atkārtotais izdevums tapis ciešā sadarbībā ar grāmatas autori.
Nopērkama grāmatu tirdzniecības vietās.
Cena 11,30 Ls

Tramontina piedāvā jaunu katlu sēriju Duo Silicone

Jaunā Tramontina katlu sērija izceļas ar kvalitāti un drošu materiālu! Tā ir mūsdienīga, nerūsējošā tērauda katlu sērija ar stikla vāku un silikona apdares katla rokturiem. Duo Silicone sērija ietver visas labās Tramontina katlu sēriju īpašības: nerūsējošā tērauda katli 18/10, trīskārša pamatne ( nerūsējošais tērauds, alumīnijs, nerūsējošais tērauds), ātrāka ēdiena pagatavošana, enerģijas ekonomija, pieguļošs vāks, ēdiena garšas un smaržas saglabāšana.
Nopērkami trauku tirdzniecības vietās.
Cena no 26,90 Ls

Dodies nogaršot pirmos bioloģiskos Burger Joint’s Latvijā – Street Burgers

Street Burgers, kas atrodas Rīgā, Brīvības un Dzirnavu ielas krustojumā, gatavotajos burgeros tiek izmantota tikai bioloģiski audzēta, nobriedināta liellopu gaļa no Burtniekiem – zemnieku saimniecības Rūķīši. Gaļa pirms cepšanas tiek nobriedināta 20 dienas, tad cepta uz akmens grila vidēji brūna (medium rare), gaļu saglabājot maksimāli sulīgu. Īpašā burgeru maize tiek cepta Madonas pusē, pēc speciāla pasūtījuma. Dodies nogaršot!

3 komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.