Garnier Fructis PURE SHINE – jaunums matu kopšanā

Vairāku gadu izpētes rezultātā GARNIER laboratorijas piedāvā jauno Fructis PURE SHINE šampūnu un balzamu ar inovatīvu eco formulu un atkaļķotāju, kas neitralizē cieta ūdens iedarbību uz matiem.

Ciets ūdens padara matus blāvus un atstāj tajos kaļķa nogulsnes. PURE SHINE ir pirmais Fructis šampūns, kas pilnībā attīra matus un piešķir tiem tīru  un ilgnoturīgu mirdzumu.

Pure Shine formula:

1. Atkaļķotājs neitralizē cieta ūdens iedarbību, padarot matus mīkstus un dāvājot tiem ilgnoturīgu mirdzumu.

2. Aktīvais augļu koncentrāts iespiežas matu kodolā, lai padarītu tos 10 reizes stiprākus*.

3. Attīrīts sastāvs, Eco formula:nesatur silikonus, parabēnus, krāsvielas. 94% šampūna un 92% balzama sastāva bioloģiski noārdās**.

Rezultāts: IZMANTOJOT ŪDENI BEZ KAĻĶAKMENS, MATI KĻŪST STIPRĀKI UN ATKLĀJ SAVU DABĪGO SKAISTUMU.

* Tests: šampūna + balzama iedarbība, salīdzinot ar šampūna iedarbību.

**Šampūna formulā ir 94% sastāvdaļu, kas bioloģiski noārdās. Balzama formulā ir 92% sastāvdaļu, kas bioloģiski noārdās Citas sastāvdaļas tiek izmantotas, lai šampūns iegūtu nepieciešamās īpašības. Sastāvdaļas ir izvēlētas tā, lai mazinātu to ietekmi uz apkārtējo vidi.

Cena veikalā šampūnam un balzamam: 1,99 Ls
4 komentāru
  1. Reklāmas ietekmē izmēģināju šo šampūnu, nu man ļoti patika. Ļoti jauka smarža un patīkama tekstūra, tiešām nav krāsvielu. Pēc mazgāšanas mati arī palika ļoti mīksti un spīdīgi. Noteikti nenožēloju šo pirkumu.

  2. Garnier matu kopšanas produktus nemēdzu iegādāties, taču, laikam būs jāsāk tas darīt. 🙂
    Pārsteidza dabiskais sastāvs tajā. Mazgājot matus, par laimi, nav tas gigantiskais putu vilnis matos, ko nevar izskalot, bet minimālas, tik pat kā nejūtamas putas (kas arī pierāda parabēnu neesamību šampūnā). Kā šapmūnam, tā arī balzamam ir patīkama, noturīga augļu smarža, un mati tik tiešām paliek mīksti, kupli un spīdīgi. Rekomendēju šampūnu lietot tieši šobrīd – vasarā, jo pēc karstās svelmes ārā galvas āda jūtas patīkami atvēsināta.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.