Garnier Body Intensive 7 Days ķermeņa pieniņu testa rezultāti

Pirms nedēļas jūs aicinājām pieteikties Garnier Body jauno produktu Intensive 7 Days ķermeņa pieniņu testam. Šeit lasāmi to dāmu viedokļi, kuras bijušas veiksmīgākās un pirmās atsūtījušas savus pieteikumus šim patīkamajam pārbaudījumam.

Vairāk informācijas par pašiem produktiem lasi produktu testa izsludinošajā rakstā Piesakies testēt jaunos Garnier Body Intensive 7 Days ķermeņa pieniņus 

Vērtētājas testējamajam produktam ir piešķirušas izcilības zvaigznes. Maksimālais zvaigžņu skaits – piecas.


Garnier Body Intensive 7 Days atjaunojošs ķermeņa pieniņš ar šī sviestu, kas paredzēts īpaši sausai ādai

Garnier Body Intensive 7 Days ķermeņa pieniņš
250 ml – 3,19 Ls
400 ml – 4,19 Ls
Produkts nopērkams Drogas, Rimi, Maxima, Stockmann

Produktu testēja:

Ilze, 33 gadi, administratīvā sektora darbiniece
Paldies par lielisko iespēju iepazīties ar jauno Garnier produktu. Pirmkārt, ražotājam noteikti žetons par iepakojuma formu – ir kur rokai ieķerties. Arī vāciņš neieklemmējas kā teikt, palika savā vietā un ir tur vēl joprojām. Vienīgi tās krāsas, manām acīm – tas koši zaļais tomēr ēdas ar brūno krāsu, varbūt pati pudele varētu būt koši dzeltena? Produktam ir patīkama smarža. Man ir nejauks deguns, tā nu tas ir, ir bijuši gadījumi, kad labu produktu neesmu varējusi lietot tieši nepatīkamās smaržas (man jau smakas) dēļ, šim tā ir laba. Tekstūra arī patīkama, ne graudaina, ne eļļaina vai pārāk taukaina. Uzklāt ērti, slīd labi, nekādi spēka paņēmieni nebija jāpielieto, lai produktu uzklātu tur, kur vajag, bet ar to uzsūkšanu – lēni, tik masē un masē, un masē… kamēr iemasēts. Nu ir man sausa āda, ir, un mazliet slinka jau arī esmu. Visvairāk novēroju ziemā – parādās kaut kādi sausi plankumi un par elkoņiem vispār nerunāsim. Teikšu tā – nekādu sausumu vairs nav, āda jūtas labi, pat vakarā āda ir patīkama. Minēju, ka esmu slinka, bet ķermeņa losjonam mājās jābūt. Šis ir patīkams. Tad kāpēc gan ne?
Produkta vērtējums:

Inese, 34 gadi, reklāmas cilvēks
Produkta iepakojums ir ērts, pudele nav smaga, viegli atvērt. Dizains vienkāršs. Produkts smaržo kā jau visi veikalā pirktie krēmi – līdzīgi, ne ļoti specifiski, ne arī izteikti smaržīgi (kas man patiktu). Pieniņš uz ādas klājās un iesūcas ļoti ātri. Nācās vairākas reizes uzklāt, lai āda justos komfortabli. Lietoju to 2 reizes dienā no rīta un vakarā. Produkta iedarbība uz manu ādu ir novērojama ļoti neitrāla, ādas sausumu pieniņš līdzsvaro, bet ne līdz perfektam rezultātam. Pieļauju domu, ka vasarā tas būs tieši laikā, jo tad āda nav tik sausa. Es iesaku droši izmēģināt šo pieniņu arī citām portāla lasītājām.
Produkta vērtējums:

Ilze, 30 gadi, projektu vadītāja
Tā kā mana ķermeņa āda ir ļoti sausa, izvēlējos testēt šo produktu, kas atbilst manam  ādas pašreizējam  stāvoklim. Produkta  dizains, manuprāt, ne ar ko īpašu neizceļas, tā lai es pilnīgi noteikti to pamanītu veikalu plauktos. Tomēr pudeles forma ir veiksmīga, jo ir ērta lietošanai, ja arī rokas vēl ir nedaudz ar krēmu un ir nepieciešama pieniņa uzklāšana uz vēl kādas ķermeņa daļas – pudeles forma parocīgi „iegulstas” rokā un neizslīd, neskatoties uz „krēmainajām”  plaukstām. Pieniņa smarža ir patīkama, nav pārāk uzbāzīga un tā kā parasti produktu smaržas ir gaumes jautājums, tad šis produkts ir samērā neitrāls un varētu patikt gandrīz ikvienam. Pieniņš ir viegli uzklājams un  pirmajā mirklī šķiet, ka produkts ļoti ātri iesūcas ādā, tomēr pēc pieniņa uzklāšanas tas tomēr izveido tādu kā taukainu slānīti uz ādas, kas man personīgi ne visai patīk, it īpaši, ja es ķermeņa pieniņu uzklāju īsu mirkli pirms gulēt iešanas, jo ķermenis šķiet tāds nedaudz lipīgs. Iespējams, šo pieniņu varēšu lietot samērā ilgi, jo pieniņš ķermeņa mitrināšanai ikdienā ir nepieciešams nedaudz. Jāatzīst, ka tomēr manai ļoti sausajai ādai nepieciešama intensīvāka pieeja tās uzlabošanai un ārstēšanai. Taču kā ikdienas mitrinošais produkts tas ir labs, gan normālas gan nedaudz sausas ādas kopšanai.
Produkta vērtējums: 

Krista, 23 gadi, mediju projektu autore
Pirmais, kas piesaista manu uzmanību aplūkojot šo produktu, ir tā iepakojums – ērts un parocīgs lietošanā, turklāt tam ir lieliska pavasarīgi zaļa krāsa. Šim ķermeņa pieniņam ir ļoti laba tekstūra – tas nav tik biezs kādi mēdz būt ķermeņa krēmi, bet arī ne tik šķidrs, kā citi pieniņi. Līdz ar to tā uzklāšana ir ļoti ērta un patīkama, tas labi iesūcas ādā, kas man bija pārsteigums – tā kā šis ķermeņa pieniņš ir paredzēts sausai un pat ļoti sausai ādai, biju gaidījusi, ka tas būs salīdzinoši eļļains, bet tā nebija. Arī smarža šim produktam ir patīkama – ļoti neitrāla, man pat gribētos, lai tā būtu izteiktāka. Mitrinošais efekts tik tiešām ir labs – no rīta pēc dušas uzklājot šo pieniņu, otrā rītā āda vēl arvien šķiet pietiekoši mitrināta. Es noteikti izvēlēšos šo produktu arī turpmāk un iesaku to arī citām portāla lasītājām!
Produkta vērtējums:


Garnier Body Intensive 7 Days intensīvi nomierinošs pieniņš ar medu sausai un jūtīgai ādai

Garnier Body Intensive 7 Days ķermeņa pieniņš
250 ml – 3,19 Ls
400 ml – 4,19 Ls
Produkts nopērkams Drogas, Rimi, Maxima, Stockmann

Produktu testēja:

Dace, 44 gadi, grāmatvede
Līdz šim esmu lietojusi  Clarins, Body Shop un citu firmu ķermeņa losjonus. Tamdēļ vēlējos izmēģināt jauno Garnier Body Intensive 7 Days nomierinošo pieniņu ar medu sausai un jūtīgai ādai 250 ml tilpumā. Iepakojuma dizains ir ķermeņa formā, tas ērti iekļaujas plaukstā un ir viegli atverams, kā arī neaizņem daudz vietas. Produkta smarža diezgan noturīga, bet arī uzmācīgi salkana, tas man nepatika šajā produktā. Losjona tekstūras kvalitāte bija ļoti laba, jo tas viegli uzklājās un tik pat ātri uzsūcās. Tā kā losjons nav ne pārāk šķidrs, kā arī ne pārāk biezs, to var izmantot ļoti ekonomiski. Pietiek ar nelielu losjona daudzumu, lai noklātu palielu ādas laukumu. Pēc šī losjona lietošanas nepaliek taukaina āda, kā arī nebija alerģiskas reakcijas uz šo produktu. Ādas mitrināšanas efekts ir jūtams, jau pēc pirmās reizes un tas saglabājās līdz nākošajai produkta lietošanas reizei. Losjons attaisnoja visas uz to liktās cerības, tamdēļ iesaku šo produktu www.espati.lv lasītājām. Paldies par iespēju piedalīties testēšanā un viedokļa izteikšanā!
Produkta vērtējums:

Elīna, 25 gadi, studente
Ķermeņa pieniņš ir ērti lietojams – man patīk iepakojuma forma un dizains, pudeles izliekumi ļauj to ļoti ērti turēt rokā. Pieniņa smarža ir salda (man šķiet mazliet par saldu), bet tā nav pārāk spēcīga un uzbāzīga. Patīkama produkta tekstūra, tas nav ne pārāk šķidrs, ne biezs, līdz ar to ir ērti uzklājams. Pieniņš ātri uzsūcas ādā, tāpēc uzreiz pēc tā uzklāšanas var ģērbties, neuztraucoties, ka apģērbs varētu nosmērēties vai kļūt lipīgs. Nav nepieciešams uzklāt īpaši daudz šī līdzekļa. Lietoju pieniņu reizi dienā, esmu ar to apmierināta, āda tiek patīkami mitrināta un kļūst maiga. Pēc produkta uzklāšanas vakarā, nākamajā rītā joprojām var just produkta mitrinošo iedarbību. Lietošu šo pieniņu arī turpmāk un varu to ieteikt www.espati.lv lasītājām.
Produkta vērtējums:

Madara, 21, studente
Pirmais ko vēlos izcelt pēc Garnier Body pieniņa izmēģināšanas, ir tā patīkamā smarža, kā arī pats pieniņš ir patīkami atsvaidzinošs. Pēc uzklāšanas, tas iesūcas uzreiz ādā, kas man ir ļoti būtiski, jo esmu vienmēr steidzīga un man nav laika gaidīt. Turklāt jutu, ka ķermeņa āda ir pietiekami mitrināta arī tad, ja pieniņu uzklāju pavisam maz. Dievinu Garnier zīmola produktu iepakojumus! Arī šis ir izcils, tādēļ droši varu teikt, ka veikala plauktā noteikti ievērotu šo produktu un paskatītos, „kas tas ir par zvēru”! Tāpat arī pudeles atvēršana ir gana ērta. Izvērtējot visus plusus un mīnusus, varu teikt, ka šo produktu izvēlētos atkārtoti, jo tā atsvaidzinošā smarža un īpašā sajūta, kad pieniņš saskaras ar ādu, ir ļoti svarīgi faktori.
Produkta vērtējums:

Gita, 34 gadi, strādā bankā
Tā kā man ir jutīga āda ļoti priecājos par to, ka ir zīmoli, kas izstrādā īpašus un atbilstošus produktus ne tikai, kā ierasts jutīgas sejas ādas, bet arī ķermeņa ādas kopšanai. Jaunā Garnier ķermeņa pieniņa iepakojuma dizains ir mūsdienīgs, pats iepakojums ērti turams rokā, viegli atverams un aizverams. Produkta tekstūra ļoti patīkama, brīnišķīgi klājās un iesūcās ādā. Traucēja pieniņa pārlieku saldinātā smarža, taču laikam, ja produkta sastāvā ir medus, bez saldmes neiztikt. Ķermeņa kopšanas līdzekļus esmu sākusi lietot salīdzinoši nesen, tamdēļ milzīgas pieredzes nav, taču jāatzīmē, ka pēc šī produkta lietošanas āda ir maiga un mitrināta līdz nākošās dienas rītam noteikti. Produkts neizraisīja alerģiju un man tas ir ļoti svarīgi. Diemžēl neizdevās pārliecināties par solīto 7 dienu iedarbību, jo pārlieku liels bija kārdinājums, katras dienas sākumā atkal uzklāt ķermeņa pieniņu uz savas ādas :). Ja vien nebūtu šīs īpašās medus smaržas, es teiktu, ka produkts ir izcils.
Produkta vērtējums:


Garnier Body Intensive 7 Days intensīvi mitrinošais pieniņš ar alveju normālai ādai

Garnier Body Intensive 7 Days ķermeņa pieniņš
250 ml – 3,19 Ls
400 ml – 4,19 Ls
Produkts nopērkams Drogas, Rimi, Maxima, Stockmann

Produktu testēja:

Baiba, 25 gadi, reklāmas projektu vadītāja

Man ļoti patika Garnier Body Intensive 7 Days ķermeņa pieniņš. Visvairāk novērtēju alvejas maigo aromātu un pieniņa ātro uzsūkšanās efektu. Tā kā produkts ir vidēji šķidras konsistences, tad to ir ātri un viegli uzklāt, un vienai lietošanas reizei pietiek ar pavisam nelielu pieniņa daudzumu. Pieniņš uzreiz pēc lietošanas uzsūcas ādā, nav jāgaida, kamēr nožūst vai jāuztraucas, ka tas atstās taukainus nospiedumus uz apģērba. Pieniņa vieglā, patīkamā smarža saglabājas uz ādas visas dienas garumā. Iepakojums ir parocīgs, kamēr pudele ir pilna, bet uz pieniņa lietošanas beigām ērtāk būtu, ja pudeli būtu iespējams novietot otrādi un balstīt uz korķīša. Normālai ādai produkts pilda savas funkcijas 7 dienas. Kur āda ir sausāka (uz kājām) – nepieciešams produktu atkārtoti lietot jau pēc 4-5 dienām. Produktam dodu 4 balles un noteikti iesaku to lietot espati.lv lasītājām!
Produkta vērtējums:

Elīna, 24 gadi, klientu servisa vadītāja
Jaunais Garnier produkta iepakojums ir parocīgs un ērts lietošanā. Gribētos gan, lai tam būtu “pumpītis” tad to būtu vēl vieglāk dozēt. Patika produkta tekstūra – tas nebija ne pārāk biezs, ne pārāk šķidrs, to bija patīkami uzklāt uz ķermeņa. Produkts uzsūcās un tam nebija “eļļains spīdums”, kas pieredzēts citu krēmu lietošanā. Pēc uzklāšanas pozitīvi vērtējams tas, ka āda uzreiz izskatījās gludāka un maigāka. Lietojot citus ķermeņa krēmus, bieži vien piedzīvots, ka produkts pilnībā uzsūcas, taču neatstāj uz ādas nekādu pozitīvu efektu. Šajā gadījumā iztērēju salīdzinoši maz produkta, jo pat ar nelielu krēma daudzumu efekts bija redzams uzreiz. Vienu dienu es produktu uzklāju pēc solārija apmeklējuma, kad āda ir īpaši sausa – pieniņš ļoti labi to mitrināja un ļāva šo efektu just arī nākošās dienas rītā. Iesaku produktu arī www.espati.lv lasītājām. Dodu produktam 4 zvaigžņu vērtējumu (5 zvaigznes produkts iegūtu, ja piedāvātu kādu “garšīgu” smaržu šim normālai ķermeņa ādai domātajam kopšanas līdzeklim 🙂
Produkta vērtējums:

Dana, 24 gadi, valsts iestādes darbiniece
Man ļoti patīk šī produkta interesantais iepakojums, ļoti ērts un parocīgs. Tā kā ikvakara rituālu – ķermeņa losjona iesmērēšanu man veic draugs, tad šī produkta raksturojumā ir arī viņa ieguldījums. Pieniņa smarža ir ļoti patīkama – viegla, svaiga. Konsistence ir vidēji šķidra, to ir viegli izspiest no pudeles. Produkts klājas ļoti labi, tas nav ne eļļains, ne arī lipīgs. Apmēram 2-3 minūšu laikā tas ir uzsūcies. Pieniņš arī noder lai veiktu vieglu ikdienas masāžu, sākumā āda ir slidena, un pamazām tā kļūst mazliet lipīga, līdz pavisam uzsūcas. Līdz ar to masāža izdodas no maigas līdz vidēji spēcīgai. Man personīgi pēc šī produkta lietošanas bija sajūta, ka āda kļuvusi maigāka, bet vietās, kur āda bija sausāka (piem. kājas) šīs losjons man nepalīdzēja, tāpēc domāju, ka sausākas ādas īpašniecēm labāk izvēlēties kādu barojošāku līdzekli. Es ieteiktu šo pieniņu tām lasītājam kurām nav problēmu ar sausu ādu.
Produkta vērtējums:

Linda, 36 gadi, neliela uzņēmuma vadītāja

Produkta trīs lielie plusi ir tā ļoti veiksmīgais aromāts, izcilā pieniņa tekstūra, kā arī ilgnoturīguma efekts. Esmu no tām, kas ķermeņa kopšanas līdzekļus lieto regulāri, tamdēļ āda ir normāla un sausums to piemeklē ārkārtīgi reti, tamdēļ pieteicos testēt normālam ādas tipam domāto kopšanas līdzekli. Testējot pieniņu nācās atzīt, ka mani joprojām var pārsteigt, Garnier radījis produktu, kurš kā jau teicu ir patīkams gan smaržas ziņā, gan tā klāšanās spējas ir slavējamas, bet par īpaši atzīmējamu jāmin viņu pašu izceltais – produkta iedarbības ilgums. Parasti jau ir tā, ka reklāma stāsta vienu, bet dzīvē gadās ka ir savādāk, taču šeit varu teikt, ka produkts tiešām ir līmenī, tas ir ilgnoturīgs. Uzklāju to uz ādas pirmās testa dienas vakarā un turējos veselas 4 dienas, tad atkal uzklāju pieniņu, jo sāka pietrūkties pašmasāžas patīkamās sajūtas (vai arī vienkārši ieradums spieda), taču cita iemesla vai nepieciešamības faktiski nebija. Tas ko gribētos minēt kā nelielu trūkumu ir nevarēšana nolikt pudeli stāvēšanai apgrieztā veidā, jo manuprāt, no šī ķermeņa kopšanas līdzekļa iepakojuma gribēsies izvilināt arī pēdējās tajā esošās produkta piles.
Produkta vērtējums:

Paldies Garnier par sniegto iespēju www.espati.lv lasītājām faktiski pirmajām pamēģināt jaunos produktus uz „savas ādas”, kā arī visām ķermeņa pieniņa testētājām paldies par sava viedokļa apkopojumu un dalīšanos tajā ar citām portāla apmeklētājām!

12 komentārs
  1. Laikam būs pašai jāaiziet uz veikalu un jāpamēģina tas krēms, jo ierosinoši jau ļoti, bet kamēr pats nepasmaržosi un nepataustīsi, pie savējā viedokļa netiksi.

  2. Ir interesanti lasīt un uzzināt, kā atšķiras šādu pieniņu lietošanas paradumi. Vienas smērē no rīta, otras vakarā, trešas gan-gan. Feini būtu uzzināt, kāds ir pamatojums, šādām darbību izvēlēm? Es piemēram smērēju vakarā, jo man tad šadai nodarbei atliek laiks kā arī nav jāuztraucas, ka krēms varētu sasmērēt ofisa drēbes. Kā un kādēļ dariet jūs?

  3. Man ir divi dažādi ķermeņa losioni, ar to, kam vieglāka tekstūra – smērējos no rīta, taukaināko uzklāju vakarā. Nesmērēt, it īpaši ļoti aukstā, vai ļoti karstā laikā (piemēram pēc saļošanās) vienkārši nav iespējams!

  4. interesanti, vai šie testa rezultāti nav vienkārši tapuši pašā redakcijā? Drusku piefantazēto:)?

  5. Arī es, kādreiz, tāpat kā Tu, tiku pieļāvusi līdzīgu domu par iespējamajiem “viltotajiem testa rezultātiem”, taču šobrīd, kad pati esmu piedalījusies produkta testā, zinu, ka viss notiek pa īstam. Kā arī, padomājot loģiski, ko tad redakcija darītu ar visām tām pudelēm un kārbām, liktu plauktos :)?

  6. Kads vienmer centisies saskatit viltu un manisanos, drosi vien tas tiek izsecinats, vadoties pec saviem personigajiem ricibas paradumiem.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.