Frenks Gulls 6.diena Pašportrets, jeb nestandartizētais CV

Labdien, mīļās dāmas!

Es dzirdu jūs sakām… mēs neticam tev, Frenk!

Ej nost no skatuves… tu, atraktīvā blusu cirka, direktor!

Man pašam šobrīd galvenais, lai pats sev ticu!… un es savukārt nesolu, bet gan apņemos,  jūs kādreiz pārsteigt! Tik ļoti… ka jūs pašas tam nenoticēsiet! … ja vispār spēsiet noticēsiet!…

man liekas, jūs jau kādu laiku neticiet nevienam manam vārdam

Galvenais ir apņemšanās… apņemties un noticēt SEV! – citāta beigas

(citāta autors nezināms… iespējams, tik ļoti noticēja sev, kad izdvesa – es laikam mirstu!… ka uzreiz, tajā pat brīdī, arī nomira… no savas lielās pašiedvesmas… ak, nabadziņš!… nākamajā dzīvē zinās –  ar tādiem spriedelējumiem mētāties pa labi un kreisi nemaz nav labi un ir pat bīstami!)

Es arī laikam gribētu, lai zem manas slejas būtu maziem, bet pietiekoši viegli pamanāmiem, burtiem uzrakstīts – Pirms lasi, apdomā vai tu tiešām vēlies to darīt?

Jūs, mūsdienu sievietes, ir grūti pārsteigt!!! … ir grūti būt specifiski interesantam, jo ir tik daudzi, ar kuriem vari būt salīdzināts jau nākamajā mirklī.

Es zinu –  jūs nepārsteidz vairs mazie ikdienas sīkumi un detaļas… jūs esiet kļuvušas izsmalcinātas un arī nedaudz izlutinātas… un arī ar tik lētiem trikiem kā slavenajam Deividam jūs šodienā neaizgrābt un neizbrīnīt. Jums vajadzīgs ir kaut kas ļoti, ļoti īpašs!

Nu sakiet, kas man būtu jādara, lai jūs pārsteigtu? Jāsāk rakstīt ar ķīniešu hieroglifiem? …. bet tad jau jūs pašas visus šos murgojumus sapratīsiet vēl mazāk, jo es, atklāti, esmu jau pats sapinies savos daudzajos Es (nu nav jau nemaz tik daudz tev to Es, Frenkij, beidz liekuļot un tīksmināties par sevi)… vai jāiziet ārā no savas mazās pelēkās istabas un jāiesaucas… eee-ēēē, tas esmu es, Frenkijs!… un jāatvēsina pie reizes sakarsušās smadzenes.

Es laikam te visu pārāk sarežģīju un dramatizēju, vai ne? … man tā tik vien gribas sev uzjautāt.

Kas tu esi, Frenk Gull?

Romantisks nelieties, viltīgā čūska vai vienkārši cilvēks, kurš vēlas Sarunas par attiecībām?

Kas?

Modernie brošūru psihologi… Kuru no tiem tu mēģini nokopēt? Atzīsties! Sevi? Neticam!

–          Kāds ir tavs mērķis? Atzīsties!

–          Mans mērķis ir iepazīt tuvāk sieviešu pasauli!… es nokāris galvu lejup atzīstos.

Es pāršķirstīju šodien visas šīs grāmatas, lai tuvāk iepazītu jūs un atgādinātu pats sev, par ko tad viņās īsti tur bija rakstīts! Lai spētu jūs saprast ….paredzēt … atminēt jūsu katru nākamo soli. Man tā ir spēle… spēle visas dzīves garumā… nekas vairāk… un vēl arī neaizmirstams piedzīvojums.. un vēl arī … lai paliek… (vēl nav laiks, Frenkij… īsts brīnumdaris vienmēr paglabā piedurknē pārīti lieko kāršu. Nekad to neaizmirsti!)

Es nenoliegšu… šīs grāmatas ir veidojušas mūs visus, lielākā mērā gan sievietes, bet dažu labu vērsīti (lasīt – vīrieti) jau ar.

Un tā….

Frenks piedzima tajā brīdī, kad saprata, ka vēlas iepazīt jūsu, sieviešu, pasauli tuvāk! Tā viņam atklājās kā noslēpumā tīta austrumu jaunava, kas, it kā nedaudz koķetējot, slēpa savu daiļo un nevainīgo seju aiz sava skaistā lakata, un tai pat laikā aicinot… nāc, Frenkij… nāc mazais nebēdni!

Viņš saprata, ka vēlas iepazīt savu otro pusi no sevis… un protams, viņš vēlas būt mīļš un uzticams vīrs savai mīļotajai meitenei Titē! Viņš vēlas palīdzēt viņai, būt viņas atbalsts un stingrais plecs visgrūtākajos dzīves brīžos. Tas beidzamais laikam arī izrādījās svarīgākais!

Frenks vienā dienā saprata:

Man ir sava formula, kuru pats vērtēju par visu augstāk! Savs mērķis! Sava laime!

Lai saliktu visu pa plauktiem gan jums, gan sev , es esmu sastādījis savu CV. Nē, es nepretendēju uz darbu kādā lētā siržu lauzēju aģentūrā… man ir mana mīļā Titē un es jums neuzbāzīšos… es gribu iepazīstināt SEVI ar SEVI… sakārtot savu māju, kurā pats mitinos.

Tāds nedaudz haotisks tas izdevies, bet ceru jums radīsies kāds priekšstats par to, kas es esmu.

Dienas jautājums: Kas ir Frenks Gulls?

CV

Frenks Gulls

kas?  Vīrietis pēc pārliecības, sieviete dziļi sirdī. (tik dziļi, ka pat pārgriežot to uz pusēm, jūs tur nekādus pierādījumus tam neatrastu) Nu gluži kā čūskai. Starp citu, vārdam čūska nav vīrietiskās deklinācijas. Čūska ir gan viņš, gan viņa.

kā?  Nu tā!… uz stulbiem jautājumiem arī es neatbildu.

kam? Nākamais vīrs savai mīļotajai Titē un vēl šis tas citiem sabiedrības locekļiem.

ko? Ko es šeit daru? Iepazīstu sieviešu pasauli. Ko es daru? O.K. esmu kompānijas vadītājs. (absolūta taisnība! Tikai izklausās daudz lepnāk nekā ir realitātē.)

ar ko? mēdzu nodarboties brīvajā laikā?… ar visu pēc kārtas… tagad pievērsos BLOG-ošanai

kur? Dzīvoju provincē, ikdienā katru dienu braucu uz Rīgu, bet iztiku pelnu no visa iespējamā… nu gluži kā mēs visi, vai ne? Ir arī virtuālā adrese, savs I.P. un, protams, e-mail: [email protected] (arī absolūta taisnība!) (redakcijas piezīme – ar šiem vārdiem autors grib darīt zināmu, ka viņš saka taisnību)

kad? Dzimis aptuveni 33 gadus atpakaļ… jā, jūs nepārlasījāties… tik ļoti populārais vecums…, bet tikai aptuvens. (absolūta patiesība!, bet es ar to nelielos, drīzāk izmantoju)

  • cik, kāda un vai? naudas kontā?… bankās neko neturu, bet vajadzētu…  kāda ir aptuvenā saraustās mantības bilance 33 gados? vai jūtos bagāts? … jā, viennozīmīgi… jo man pietiek, un tāpēc varu daudz tagad gudri un gari spriest. Kā izteicās viens mans paziņa, tad piramīdas augšgalā cilvēkam ir visvientuļāk. Es negribu tur atrasties!

Es esmu ļoti bagāts un būšu tāds vienmēr, jo man pietiek – kārtējā pašizdomātā citāta beigas – es beidzot sapratu, ka man jau viss ir!- šī paša pliekanā citāta turpinājums.

Cik man ir draugu un vai to ir daudz? Nē, daudz nav, bet laikam arī nevajag, jo tad būtu par daudz… mans labākais draugs ir mana Titē… arī Dāvidam tam Ne-normālajam, kurš aizmuka no Latvijas ar vārdiem uz lūpām… lai viņi iet d… ar visiem saviem nodokļiem – viņa citāta beigas… arī viņš atzinās – man nav draugu, jo es neesmu Normāls. Cepuri nost un visu cieņu! Savējais! Godīgs! Atvērts! Nedaudz par prastu un pārlieku zīmējās, bet… ar SAVU sapratni. Nu gluži kā tik populārais Frederiks.

Vai man ir sapnis?… jā, man ir… pat vairāki… viens no tiem ir atvērt savu nelielu atpūtas vietiņu ceļa malā…(triviāli, vai ne?)… un ir pat noskatīta vieta… cilvēki, daudz draugu, pie manis tad brauktu un mēs runātos līdz vēlai naktij par dzīvi… kā mēs tad tur izrunātos par attiecībām!  Un tad vēl kādu jauku vakaru vēl Daci uzaicinātu.

Otrais… es tomēr kaut kad vēlos aprecēt savu Titē, bet to es jau jums stāstīju. Pagaidām tas gan visiem ir liels noslēpums, tāpēc nenododiet mani un neklauvējiet jau nākamajā brīdi pie mūsu dzīvokļa durvīm ar vārdiem uz lūpām… Titē, vai zini….

Trešais… man ir neliels pārsteigums priekš visiem jums!… to es arī esmu jau teicis, tāpēc šajā punktā nav nekā interesanta.

  • kādi? ir ikmēneša ieņēmumi? … kādreiz bija augstāki…, bet tagad jau tā ir visiem
  • vai es esmu? Jā, es esmu. Vai es esmu es pats? Tieši šeit un tagad, pašlaik, mēģinu tāds būt. Patiess un atklāts, bet tomēr nedaudz noslēpumains.

Frenka organisms ir tikai dzīvas būtnes mehānisms.

Citas sastāvdaļas….

Smadzenes – dators, kurš mēdz arī dažreiz uzkārties.

Loceklis – Dildo… ne gluži, bet tomēr… vīrišķības apliecinājums.

Dvēsele – nu kā jau smalkā matērija paskaidrojumus neprasa, jo neko daudz jau neviens par viņu pateikt neko nav spējīgs…. arī mans Ūdensvīrs tik kaut ko lej.

Nekā jau cita vīrietim nemaz nav J viss ir ļoti vienkārši. Es esmu vairāk nekā pārliecināts, ka jums, sievietēm, ir daudz vairāk sastāvdaļu… daudz vairāk… tās ir komplicētākas, sarežģītākas un daudz daudzveidīgākas.

Tagad par manu formulu… lūdzu, te (sk.zemāk) tā būs kā uz delnas…tik nesakiet, ka atklājot to, es paliku uzreiz garlaicīgs un neinteresants… nekā jauna!

Tas būs īss palīgs manā pasaulē… ja nākamreiz, lasot manus murgojumus, netieciet skaidrībā, kurš es tieši šobrīd esmu… tad atrodiet manu virtuālās pasaules CV… te viss būs skaidri un gaiši rakstīts.

Un nemeklējiet skaidrojumu astroloģijas un austrumu gudrību grāmatās, un arī nesalīdziniet!

Un tā… jūsu uzmanībai… zemāk esmu Es pats izķidāts pa daļām:

Vērsis-Skorpions-Ūdensvīrs

(trīs nešķiramie draugi kā Remarkā … vai arī trīs vīri vienā, pagaidām vēl negrimstošā , laivā)

Digitālās sabiedrības locekļa F.G. personības modelis

(sociālpsiholoģisko rakstura īpašību pašportrets)

Vērsis 1 Audzināts, pieklājīgs, ārēji noturīgs, laipns, ārēji sirsnīgs, aprēķinātājs. Varaskārs! Ārēji izpalīdzīgs. Nepatiess! Duāls! Mērķtiecīgs! Apveltīts ar gribasspēku! Pretrunīgs, tēls maldinošs. Ir labāks nekā izliekas. Praktisks, piemērots uzņēmējdarbībai. Sabiedrībā iecienīts, jo prot pielāgoties un izpatikt. Galējību cilvēks, kurš nepazīst vidusceļa.
Vīrišķais ES

Ķermenis

Dziņas

Vērsis Vērsis 2 Tusētājs, nekaunīgs, cinisks, seksīgs, straujš, viegli un ātri iekaro jaunu meiteņu sirdis, bailīgs. Brendu un uzmanības mednieks! Pietrūkst uzņēmības, neatlaidības, uznāk melanholiski brīži. Pretējā dzimuma novērtēts tieši seksapīlo īpašību dēļ.
Bullis* Abu vēršu zemākais attīstības p-ts. ACIS UN BAUDA. Aizraušanās : TV, Sports (tā vērošana), dzeršana un ēšana. (tas gan nav Frenkijs, vai ne?) Draudzējas visbiežāk ar Zosīm.
ES, jeb NEKAS

Prāts

Domas

Ūdensvīrs Dvēsele Harmonisks, dvēseliski gudrs un mīlošs. Nesola! Dod padomus! Pamāca! Intelektuāls, filozofisks. Var darboties daudzās jomās. Mācās kontrolēt un sadalīt savu enerģiju, emocijas. Izšķir strīdus starp V. un S. Ir līderis! Prot koncentrēties, bet savās izpausmēs ir brīvs un nedaudz haotisks. Vispusīgi attīstīts. Daiļrunīgs. Tuvs mākslai. Par daudz idealizē pasauli. Attīsta sevī atbildību un pienākumu pret SEVI! Izpalīdzīgs. Tic sev un citiem! (citreiz par daudz- red.piezīme) Taisnīgs! Neatkarīgs!

Ja piekopj pārāk aktīvu seksuālo dzīvi, agrā vecumā draud impotence. (žēl, bet fakts!.. tāpēc jāmācās sevi iegrožot)

Diemžēl pārējais vairs neietilpa…

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.