Frenks Gulls 5.diena Īsa pamācība mīlēšanā

Labdien, mīļās dāmas!

Labdien vientuļās, precētās, laimīgās, mīlētās, kārotās un pēc tam pamestās, raudošās vai vienkārši klusībā savos dvēseles nostūros kaucošās…… jūs… šīs necilās pelēkās rindās lasošās… labdien jūs VISAS! …. labdien mēs VISI!… tīmeklī klīstošie dvēseļu atspulgi.

LAI MUMS VISIEM ŠĪ DIENA IR LAIMĪGA!!! (Lai neviens to jums nesabojā!- aut.piez.)

Pēc iepriekšējo dienu vētrām ir novērojams zināms pieklusums… viegla atslābuma fronte tuvojas Frenka Gulla murgojumiem… nu, ja!… tas apstiprina tikai manus iepriekšējos secinājumus… šeit pārsvarā ir gudras un inteliģentas sievietes… un tev, Frenkij, šeit nav vietas… pārāk viss te tāds sievišķīgs… cakiņas, kruzulīši, ziediņi… tu esi ielauzies NE SAVĀ pasaulē. Tev vieta pie Vēršiem. Ej padzenā fūzīti, basīti… uzspēlē kādu WEB Zolīti… nu, ko tu šeit lien! … visbeidzot, pasēdi kādā XXX portālā un iztēlojies sevi par kādu no viņiem!

Nē, mani tas nesaista… es labāk tepat… pa-BLOG-ošos… pavandīšos savos apziņas nostūros un pameklēšu kaut ko interesantu par sevis paša jaunatklāto pasauli.

FRENKS GULLS šodien un arī turpmāk sevi dēvēs par sieviešu aizstāvi. Viņa BLOG-era CV tiks ierakstīta sekojoša papildus rindiņa… F.G. – SIEVIEŠU AIZSTĀVIS!

Optiskais internets

Bet kā tu zini, ka mēs tiešām esam tādas gudras un inteliģentas, jautāsiet?

Nu visas jau nē, bet lielākā daļa. Es precizēšu – citās vietnēs ir daudz ļaunāki paraudziņi… oriģināli sieviešu dzimtai. Vai esmu apvainojies… nē, mani tas neaizskar… mans ideālists manī (lasīt – Ūdensvīrs) ieprotestējās pret visu to melnumu, kas rodams digitālās pasaules plašumu dzīlēs. Nu kā jau protestants…bet ne jau kristietis… drīzāk ideālists.

Man ir sava formula, pēc kuras es iedalu sievietes gudrajās un … nu, kā lai tā maigāk izsakās, lai atkal nevienu neaizskartu… ne tik gudrās…. laikam būs trāpīts, vai ne.

JA KAS (persona, kuru bija lemts iepazīt no citām dienām), tad, lūdzu, mani palabojiet, jo nav jau Frenka mērķis kādu aizskart… tik nedaudz paķircināt… paspēlēties ar jūsu Normālumu.

Un mana atbilde skan šādi – ja gudrai sievietei uzbāžas kāds vīrietis, viņš tai liekas garlaicīgs, neīsts, pliekans… nu galīgi un ne par ko NE- interesants … vai ļaunākajā gadījumā piedzēries un aizlējis savas Buļļa acis (aut.piez. Bullistā nav jauna horoskopa zīme, neuztraucieties, jūs neko neesat palaidušas garām, jaunu horoskopu Frenks vēl nav izgudrojis… varbūt kādreiz… kad būšu sasniedzis augstāku līmeni, bet ne tagad…. tas nav arī tik ļoti populārais izskatīgais aktieris, jo šajā vārdā, kā pamanījāt, ir divi ‘l’…tas ir sinonīms vārdam Vērsis. Bullis ir Vērša zemākais attīstības stāvoklis, tikai nedaudz lopiskāks.) mēģinās viņai uzbāzties… vai ziniet, ko viņa darīs… paies garām tā it kā neko nebūtu pamanījusi… kā viegla ēna… kā tukša laiva. Tevis te nav un tu man neko nenozīmē, tāpēc ļauj man iet savu ceļu, bet tu, Bulli, ej savu… viņa savās domās sacīs.

Bet, ko darīs tā otra… vai drīkst, es viņu nosaukšu par Zosi?.. bet tikai tāpēc, lai Bullim būtu draudzene, jo viņam taču vajag arī kādu ar kuru mīlēties, aplidot un lakstoties… nu nav jau nekāds labais salikums… un Dievs pasarg’ kādi viņiem sanāks bērni… bet par to jau viņi neaizdomājas vai ne…

un tā jau man liekas atkal ir tā lielākā pasaules problēma… Buļļu un Zosu pārpilnība… brīžiem man liekas tik daudz viņu apkārt, ka katru rītu es ieskatos spogulī ar nelielām bažām… vai tik man jau nesāk augt ragi… un tad apskatu savu Titē… savu vienīgo un mīļo… nē, paldies Dievam!… šis briesmīgais vīruss mūs nav skāris … un šodien atkal būs viena no mūsu laimīgi kopā pavadītajām dienām… (būs jau arī vēl šis tas, kas to laimīgumu vairos, bet par to kādreiz vēlāk)… ak, jā… ko darīs Zoss?… kā viņa reaģēs?… viņa metīsies virsū šim Bullim, kliedzot un aurojot … Ak, tu mērgli un kretīn… kāpēc man tāds likteņa sods ar tevi pavadīt kopā visu savu dzīvi!… par ko mani Dievs tā ir sodījis!… par ko?

Nu, ko lai vēl saka… man visa bilde ir kā uz delnas. Kas ir kas un kura ir kura?

Frenkam pietiek ar vienu vienīgu jautājumu…

Labdien cienītā! Vai drīkst jums jautāt? Tikai vienu vienīgu, pavisam īsu un konkrētu jautājumu… nu, lūdzu! Es jūs ļoti lūdzu! Nē es neuzmācos… ja nevēlaties, lai jums tuvojos, es varu doties prom. Jūs piekrītiet? Paldies, es ļoti augstu to novērtēju… paldies! Es mēģināšu būt īss un konkrēts.

VAI JŪS ___________________

(es tīšām atstāju tukšu vietu, lai jums būtu iespēja, to aizpildīt ar savu vārdu)

VAI JŪS SAVĀS ATTIECĪBĀS JŪTIETIES NOVĒRTĒTA UN LAIMĪGA?

Jautājums viegls vai ne… bet atbilde?

Ja tikpat viegla un īsa kā ‘’JĀ!’’, tad es jūs apsveicu! Tiešām! No sirds un no … (nu ne jau no rajona, ehh, jūs, Ozola fanes un jaunības dienu pielūdzējas)… no sevis… no sevis es nosūtīšu jums apsveikuma kartiņu ar vārdiem … Apsveicu ar pievienošanos laimīgo pasaulei!… bet, ja jūs uz mirkli… kaut uz īsu mirkli aizdomāsieties… tad gan lasiet zemāk… turpiniet… varbūt noderēs.

Man kādreiz šī recepte noderēja… pat ļoti… es atradu tajā savu Ūdensvīru (red.piez. lasīt iepriekšējos F.G. murgojumus). Savu laimīgo un piepildīto! To, kurš kā nelaimīgs un bailīgs students vairs nemeklē kabatā jautājumu kā sērkociņus brīdī, kad viņam apkārt sapulcējies urlu (WIKIPEDIA: URLA- jauniešu leksikā lietots vārds, ar ko parasti apzīmē neattīstītu jaunieti vai krievu tautības cilvēku, kas ģērbies treniņtērpā) bars un kāds no viņiem jautā

– Ei pacan, jestj prikuritj? (aut.piez. – Puiss, ir piepītēt?)

Kādreiz man būtu ļoti paveicies, ja izspruktu ar īsu atbildi – Atvainojiet, bet es nesmēķēju! (Bez liekiem paskaidrojumiem un iedziļināšanās, lai nedabūtu pa muti un netiktu brutāli nospārdīts. Cietsirdīgā pasaule? Nē, Rīgas pažobeļu ikdiena.)

Bet tagad … kā tagad?… tagad es sen jau braukāju ar dārgu (kompānijas) mašīnu un izvairos nakts melnumā bradāt pa tumšiem pagalmiem, kur pilns ar visādiem Normālajiem, kuri to tik vien dara, kā …. nu jūs jau ziniet, ko viņi dara. (red.piez. atgriezties vēlreiz pie iepriekšējiem F.G. murgojumiem)

Jo vienkāršāk visu uztver un iedali, jo vienkāršāk un vieglāk viss šķiet! … jā, arī sarežģītai attiecību formulai mēdz būt vienkāršas atbildes… atšķirība tikai tā, ka viegla formula tiek izskaitļota ātri, bet sarežģīta tikai pēc zināma laika. Viss atkarīgs no jūsu datora iekšām, tāpēc ieteikums – nekad un neko nesarežģījiet!…

tā jūs ātrāk nonāksiet līdz beigām… nebūs jāpārslogo procesors un atmiņa…līdz savam attiecību rezultātam, un tad jau attiecībā no tā, pie kuras grupas sevi iedaliet,

jūs pieņemsiet lēmumu kā reaģēt.

Es ceru jūs pieņemsiet pareizo lēmumu!?!

Nu jā… ir vēl viena iespēja… var glābt un cīnieties… var iekrampēties zobiem un turēties… nu, nepamet mani Bulli, ko es bez tevis darīšu… nu nepamet mani!…Dieva dēļ, Bullīt, es darīšu visu… tik nepamet! Tu tik man pasaki, kas un kā man ir jādara.. tik Dieva dēļ nepamet.

Protams, situācija paliek komplicētāka, ja uzdevumā parādās jauni saskaitāmie… bērni, kopīgs dzīvoklis, mīļākā, modernie kredīti un citas saistības… arī solījumi!…

MĪLĒT MŪŽĪGI UN LĪDZ KAPA MALAI!!!

Vai gribiet zināt vienu patiesību par Frenku?… Frenks cenšas nevienam neko nesolīt.

Man pat ir tāds pantiņš, kurš skan diezgan jauki:

NEKAD! NEKUR! NEKO! NEVIENAM!

Ko es baidos pazaudēt solot? Es nebaidos pazaudēt, bet gan pievilt! Es izvairos kādam kaut ko solīt… parasti es saku… I will do my best… I never promise, sorry… Yes, nobody… I hope you understand me? (aut.tulk. – es darīšu visu to labāko, kas manos spēkos! )…

Un arī jums to iesaku!

Ahhh… jūs jau to apsolījāt… un tagad jūtaties pamesta… vientuļa un nesaprasta?

Man tiešām žēl! Varējāt vismaz sakrustot divus pirkstus aiz muguras, kad to darījāt… nočurikot… tāpat kā viņš… tas Bullis.

Veikls triks tie čuriki vai ne? Solīju acīs tev skatīdamies, bet tagad viss … pagalam… bet viss bija godīgi… es turēju savus pirkstus čurikos. Es solīju … bet tagad tas vairs neskaitās… tas bija toreiz… nu kurš gan tagad vēl atcerās!

JA TU SOLI, TAD TU SOLI!

JA SOLI MĪLĒT MŪŽĪGI, TAD ARĪ DARI TO!

Bet ja nē, tad labāk nemaz nesoli!

Tas gan attiecas uz abiem dzimumiem! Ja kaut ko soliet, tad ar pilnu atbildību

UZ MŪŽU!

Dzīvē gadās visādi (atvainojiet par nelielo pliekano frāzi)…maz jau ir palicis to Brīvo un Normālo vīriešu… lielākā daļa jau aizņemta. Taisnība! Sūra, rūgta, klišejiska…

Bet ir viena lieta… es pat nesauktu to par lietu… gan vairāk par rakstura iezīmi…

Mīļās sievietes, lūdzu, ESIET LEPNAS!

Aut. Def. LEPNA – tāda sieviete, kura sevi ciena, mīl un apzinās sevi tādu esam.

Noticiet sev! Nevis mēģiniet, bet ESIET! Ir ļoti liela starpība kaut ko mēģināt darīt un darīt… vai mēģināt būt un BŪT! Esiet SIEVIETES!

Esiet patstāvīgas un lepnas… augstu paceltu galvu savu un citu Buļļu priekšā. Vēl tik vien sīks precizējums… definīcija… Bullis ir katrs, kurš jūs nenovērtē pēc tam, kad esiet sevis atdevušas un ziedojušas viņam vienam. Bullis ir zemisks lops. (aut.piez. – definīcijām jābūt pēc iespējas vienkāršākām, lai neuzkārtos jūsu dators, kad mēģināsiet izvilkt no tā atbildi).

Jums patīk vai ne! Es jau sadzirdu gaviles aiz jūsu datoru ekrāniem! Jā, Frenk, tā tik turpini… tu esi baigais malacis!

Vēl tikai neliela SALDĀ NELIEŠA īsa pamācība…

Nu redzi, Bulli… kā tagad es tev patīku? – jums tagad viņam jājautā – daudz labāk vai ne?… ha-ha-ha… še uzēd Osho grauzdiņus… man tie dikti garšo… un tev… skaties tikai neaizrijies… vai ne?… ha-ha-ha… ak, uz mani ir sācis mest acis tas jaunais kaimiņš no pirmā stāva… tas seksīgais, sportiskais un vienmēr pieklājīgais… Jā, tiešām, tu saki? Interesanti?

Vai es mācu savai Titē būt LEPNAI? …

jā, es viņai bieži to atgādinu… neziedojies man mana mīļā Titē… nekad man neziedojies!… dzīvo savu laimīgo dzīvi un baudi… arī es to baudīšu… un vai zini… es nekad negribētu būt tavās acīs Bullis… nekad!…

Līdz nākamai reizei, mīļās sievietes. Un neņemiet F.G. murgojumus par pilnu… vienkārši tos neievērojiet… izslēdziet savām motorlaivām, kuras brāžas pa sabangoto dzīves upi, motorus. Ēdiet grauzdiņus (gan ierobežotā daudzumā – red.piezīme) un slīdiet savai laimei pretim… saviem Ūdensvīriem… tiem, kas jūs tiešām novērtē.

ESIET LAIMĪGAS!

P.S. Es ļoti mīlu savu Titē! Un es neesmu ne Guntis, ne Frederiks, ne Dace, Ne Mišels, ne Roberts, ne Maikls, ne arī Mihails… Es esmu vienkāršs puisis no provinces. Mans vārds ir Frenks Gulls un šī bija mana piektā diena. Ak, jā… es atceros… vēl spēle, kuru apsolīju ar jums uzspēlēt. Šodienai laikam pietiks… es taču vakar jums to nesolīju, vai ne?

Ko tad mēs darījām šodien?… šodien es mēģināju iepazīstināt ar savu Ūdensvīru.. ar to pašu, kurš nesola, nemelo sev un cenšas to nedarīt arī citiem.

Un neuztraucieties …es pats esmu bijis gan Buļļa lomā, gan Zoss… es esmu lētais IŅ – JAŅ improvizāciju teātra režisors savā pelēkajā pasaulē, kura galvenais uzdevums ir sabalansēt abus tik dažādos esības magnēta polus.

Līdz rītdienai un ceru mans padoms noderēs jums ceļā uz SAVU laimi!6 komentāru
  1. Cakiņa, kruzulīti un ziediņ, vai patiešām Tev nav nekā vērtīgāka, ar ko nodarboties? Vai vismaz ķēzīties mazliet retāk?

  2. Beibes, take it easy 🙂
    Man gan patika, brīžiem tik precīzi kā naglai uz galvas, brīžiem tik skarbi, kā veči vien to māk, bet man patika.. 🙂
    Bet galvenais, ka neviena ZOSS izlasot šo rakstu neredzēs tur sevi un tas man liek pasmaidīt.. 🙂 ..pasmaidīt visai dienai! 🙂

  3. Man patika. Skarbi nedaudz varbūt, bet tieši tā jau arī dzīvē ir. Man šķiet, ka tas tiešām IR KAUT KAS, ja ne tikai sieviete spēj palikt viņa pati un nekļūt par Zosi, bet, ja arī vīrietis līdz tam aizdomājas un spēj pateikt “Nē, mīļā, tev tas nav jādara. Neziedojies! Domā par sevi!” Un otrādi- ja sieviete spēj mudināt vīrieti nezaudēt hobijus, nekļūt par Bulli, kas dirn pie tv un ēd sievietes ceptās kotletes. Līdz tam, man šķiet, cilvēkam ir jāizaug.

  4. Foršs puisis tu esi F.G. un arī tavi ”murgojumi” nemaz nav tik murgaini.
    Uzbliez vēl kaut ko atslodzei.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.