Fotogalerija: Lindas Leen jauno apģērbu kolekcija Chameleon

Vakar, restorānā K.I.D., Vecrīgā, notika Lindas Leen apģērbu kolekcijas Chameleon un jaunā Boutique www.lindaleenshop.com prezentācija. Uz to devāmies arī mūs – espati.lv

Jau pirms ierašanās pasākumā nobrīnījos, ka par modeļiem piekrituši būt tik daudzi Latvijā pazīstami cilvēki – gan diriģents Ints Teterovskis, gan reklāmists ?riks Stendzenieks, gan burvīgā aktrise Sandra Zvīgule (kura starpcitu ir arī espati.lv reklāmas balss), Gustavo, aktrise Santa Didžus, pat sen neredzētais modes mākslinieks Dāvids un daudzi citi.

Pirmais pārsteigums – nejutu līdzīgos pasākumos esošo stīvo atmosfēru ar stīvajām krējuma mēbelēm tajā, bet gan tiešām pozitīvu atmosfēru, kur modeļi rāda sevi un tērpus, priecājas par citiem un priecājas paši.

Otrais pārsteigums – Lindas Leen kolekcija ir patiešām brīnišķīga! ērta, dizainīga, oriģināla, ar mazliet provokatīvu rozīnīti – noteikti gribēšu kādu no šīm glītajām lietiņām iegādāties!

Secinājumi – Viegli, asprātīgi un skaisti. Arī apdrukas un dizaina darbnīcas Uzvelc kreklu! darbs pie šīs kolekcijas – patiešām slavējams. Vien atliek sagaidīt brīdi, kad pats lindaleenshop.com būs savests kārtībā un darbosies, un kolekcijas būs apskatāmas jums visām.

Mazliet par pašu kolekciju. Jaunajā Linda Leen Boutique www.lindaleenshop.com virtuālajā veikalā varēs iegādāties Lindas Leen ierakstus, koncertu biļetes, Lindas veidotu apģērbu līniju un aksesuārus, kā arī e-veikala dāvanu kartes un citas fanu lietiņas. Lindas butika lepnums ir mūziķes radītā apģērbu kolekcija Chameleon. Vasaras topi un kleitas lēdijām, T-krekli džentlme?iem būs veidoti tā, lai izceltu auguma skaistākās līnijas. Kolekcijas dizaina pamatā ir Chameleon albuma dziesmu tekstu fragmenti ar kontroversiālām ilustrācijām. No katra Boutique pārdotā apģērba viens lats tiks ziedots www.palidzesim.lv, kas rūpējas par tiem Latvijas bērniem, kuriem nepieciešama steidzama palīdzība veselības atgūšanai.

Bet šeit – pāris fotogrāfijas no pasākuma.


Ints Teterovskis


Jānis Stībelis


?riks Stendzenieks


Žanete Skarule


Kaspars Antess


Dāvids


Santa Didžus


Jana Kalniņa


Prezentācijas īpašie viesi


Daļa no kopbildes 🙂

23 komentāru
 1. godīgi sakot neticēju ka no šī te aut kas jēdzīgs varētu sanākt – bet laikam sanāca

 2. Forši jau forši, tiaki mani vairāk priecētu tādi kleitiskāki apģērba gabali kā Linai pašai, esmu vairāk sievišķīga nekā sportiska, tāpēc tie krekli liekas nu tā…Didžus outfits patika.

 3. apgerbi liekas forshi un ideja ari!.. malacis, Linda! tachu majas lapa nedarbojas un jau kuro reizi meginot to atvert, tiek “uzkarinats” viss kompis!.. nakamreiz vairs neriskeshu to vert valja.. zhel..

 4. Pagaidām no redzētām fifīga likās tikai Lindas kleitiņa, jāredz visa kolekcija viņas mājas lapā, kura nedarbojas! :))

 5. Nu jā….Ja godīgi patīk tikai Stībeļa T-krekls. Man maisi nepatīk!!!Latvijā tā jau visos zīmolu veikalos tik maisus pārdod.Ja gribi ko pieguļošu un kičīgu atrast, tad bez maz vai visi Rīgas veikali jāizskrien cauri!

 6. patīk!
  tik jāatzīstas, ka mani galvenokārt interesē cenas.
  P.S.tekstā starp citu tika minēts, ka paša veikala mājas lapa vēl nedarbojas, tā jāsaved kārtībā!

 7. godīgi sakot, neko baigi oriģinālu nesaskatīju. cerēju, ka mājas lapā būs kas vairāk, bet neatvērās.

 8. godīgi sakot, neko baigi oriģinālu nesaskatīju. cerēju, ka mājas lapā būs kas vairāk, bet neatvērās.

 9. Teikšu godīgi, cerēju uz ko vairāk… Lindas kleita vienīgā ir ievērības vērta… pārējais – nekas īpašs… tā t-kreku un tiem līdzīgo apģērbu ēra jau apnikusi… nekā sievišķīga, neka individuāla…

 10. Tomer laikam nesanaca! Pavisam nu nee! Nevajag jau sev tadau antireklamu taisit ;DD

 11. Es gan nezuskatu, ka šī būtu Lindas antireklāma. Patiesībā man tā liekas lieliska ideja. Ļoti oriģināli apselēti dziesmu vārdi.
  Labprāt pati kaut ko tādu iegādātos 🙂

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.