Folacīns – jaunības noslēpums!

Lai kā mēs reizēm negribētu, bet mūsu āda mainās līdzi laikam un dažādos dzīves posmos mums nepieciešama atšķirīga ādas kopšana. Piekritīsiet, ka dzīve pēc 30 tikai sākas, vai ne?! Taču nereti sievietes, kas sasniegušas 30 gadu slieksni, spogulī skatās ar nelielu satraukumu – līdz šim gludā, jaunavīgā sejas āda sāk zaudēt savu elastību, tvirtumu un tā daudz vairāk reaģē uz apkārtējās vides radītajiem kairinājumiem.

Šajā vecumā izmaiņas notiek visos ādas slāņos un normāla āda biežāk kļūst sausa, plāna un jutīgāka, tāpēc īpaši aktuāls kļūst jautājums par piemērotākās kosmētikas izvēli ādas kopšanai.

Tieši šajā vecumā visbiežāk sievietes no mitrinošajiem krēmiem visiem ādas tipiem pāriet uz intensīvākas iedarbības, aktīvām vielām bagātu krēmu. Viena no aktīvākajām vielām, kas uzlabo ādas elastību un saglabā tās jauneklīgo izskatu, ir folacīns. Kas ir folacīna labākās īpašības? Tas stimulē ādas dabīgos atjaunošanās procesus, palēlina ādas novecošanās procesus un saglabā ādas elastību un tvirtumu. Tieši tāpēc Dr.Irena Eris Kosmētiskā Laboratorija radījusi LIRENE FOLACIN sēriju sievietēm pēc 30+ gadu vecuma, LIRENE FOLACIN INTENSE sēriju sievietēm pēc 40+ gadu vecuma un LIRENE FOLACIN ADVANCED sievietēm pēc 50+ gadu vecuma.


Jums ir 30!
Āda izjūt pirmās būtiskākās izmaiņas – dabīgie procesi notiek lēnāk, āda kļūst mazāk elastīga, parādās pirmās grumbiņas, lielākoties acu zonā. Ja līdz šim esat izmantojušas vienkāršu mitrinošu krēmu, tad šis ir īstais laiks iegādāties krēmu ar aktīvām vielām, kas nostiprina un atjauno sejas ādu. Atcerieties, ka, lietojot barojošu nakts krēmu, tas uzlabo Jūsu izskatu ne tikai nakts laikā un no rīta, bet uzlabos Jūsu ādas izskatu vēl ilgi. Ja līdz šim Jūsu kosmētikas maciņā nebija acu krēms, tad šajā vecumā par to noteikti vajadzētu padomāt.
Trīsdesmitgadniecēm Lirene iesaka:
LIRENE FOLACIN reģenerējošs, atjaunojošs krēms sejas un kakla ādai
LIRENE FOLACIN pretgrumbu sejas krēms ar liftinga efektu
LIRENE FOLACIN reģenerējošs krēms ādai ap acīm


Aiz muguras 40 gadi…

Grumbiņas, grumbiņas…Pētījumi liecina, ka grumbiņas netiek ģenētiski pārmantotas un visbiežāk šo problēmu var ietekmēt savlaicīgi sākot rūpēties un regulāri kopjot ādu. Jūs varat uzlabot savu ādu jau tagad un ietekmēt tās izskatu pēc 20 gadiem! Nenovēršami mūsu sejas ādu ietekmē dažādi faktori – pārtika, saule, apkārtējās vides ietekme, miega trūkums un stress. Jūsu āda viena pati bez palīdzības nespēs sevi pasargāt no tik daudziem nelabvēlīgiem faktoriem, tāpēc tieši tagad tai ir nepieciešama īpaša palīdzība – aktīvām vielām bagātīgs krēms nobriedušai ādai.
Sievietēm pēc 40 gadu vecuma Lirene iesaka:
LIRENE FOLACIN INTENSE pretgrumbu dienas krēms
LIRENE FOLACIN INTENSE pretgrumbu nakts krēms
LIRENE FOLACIN INTENSE pretgrumbu acu krēms
LIRENE FOLACIN INTENSE attīrošs pieniņš


Jums ir 50 gadi un viena diena…

Piecdesmit gadi, protams, ir cienījams vecums, taču tas nebūt nenozīmē, ka līdzšinējais aktīvais sievietes dzīvesveids apstājas. Tikai no katras pašas sievietes atkarīgs, vai viņa turpina priecāties un sajūsmināties par dzīvi, baudīt to un kopt sevi un savu ādu vēl rūpīgāk. Izaiciniet sevi un saglabājiet iekšējo un ārējo jaunību vēl ilgus gadus! Kaut arī sievietes hormonālās izmaiņas šajā vecumā būtiski ietekmē ādas struktūru, Lirene piedāvā innovatīvus ādas kopšanas līdzekļus, kas palīdz atjaunot ādas šķiedras, mazina grumbiņas, uzlabo ādas elastību un tvirtumu.
Nobriedušai ādai nepieciešams krēms ar aktīvām komponentiem, kas mazina grumbiņas, kas atjaunos Jūsu ādas šķiedras un krēma konsistencei jābūt biezai un intensīvai. Vieglas konsistences krēmi parasti ir mitrinoši krēmi jaunām sievietēm. Sejas āda šajā vecumā zaudē elastību, zūd ādas tonuss un grumbas kļūst izteiktākas, tāpēc krēmu sastāvā iekļautas aktīvās sastāvdaļas, kas stiprina ādas struktūru un izlīdzina ādas virsmu. Āda acu zonā ir īpaši plāna un grumbiņas acu zonā pārādās daudz ātrāk. Ādai ap acīm izvēlieties piemērotu kosmētiku, kas mazina ādas atslābumu.
Sievietēm pēc 50 gadu vecuma Lirene iesaka:
LIRENE FOLACIN ADVANCED pretgrumbu dienas krēms ar liftinga efektu
LIRENE FOLACIN ADVANCED pretgrumbu nakts krēms
LIRENE FOLACIN ADVANCED pretgrumbu acu krēms
UZTICĪBA LIRENE PRODUKTIEM

Lirene – rūpes par Jums! Mēs zinām, kā rūpēties un saglabāt sieviešu skaistumu. Ādas kopšana ar Lirene kosmētikas palīdzību – tā ir pārbaudīta efektivitāte un īpaša bauda lietot Lirene kosmētikas līdzekļus. Šādu efektu mēs esam panākuši savienojot inovatīvas kosmētikas līdzekļu aktīvās sastāvdaļas, smalku aromātu un zīdaini maigu tekstūru. Tā tiek radīti Lirene produkti, kas saglabā sievietes dabīgo pievilcību.
Mūsu produktiem var uzticēties. 25 gadu Dr.Irene Eris Kosmētiskās Laboratorijas pieredze, pastāvīgi pētījumi kosmētikas jomā, jaunas tehnoloģijas un efektīvas kosmētikas līdzekļu sastāvdaļas ļauj radīt augstākās kvalitātes kosmētiku. Izstrādājot jaunus produktus, mums svarīga ir Jūsu labsajūta, līdz ar to Jūs varat būt pārliecināta, ka produkts veikala plauktā nonāk tikai tad, kad tas ir izturējis laboratoriskus testus, praktiski izbaudīts lietojot uz ādas un sasniedzis augstus efektivitātes un klientu apmierinātības kritērijus.
Esiet skaista visos vecumos! Nav svarīgi, cik Jums gadi, atcerieties, ka vienmēr jauna ir tā sieviete, kas spēs saglabāt sevī bērna dzīvesprieku, spēju priecāties arī par nelieliem dzīves pārsteigumiem, un tad kosmētika palīdzēs Jums saglabāt iekšējo mirdzumu un jaunības garu!
Lirene – rūpes par Tavu ādu!
Meklējiet Lirene kosmētikas līdzekļus: DROGAS, PRISMA, KIMKO, DIVI PLUS veikalos, kā arī citviet Latvijā!
 
Vairāk par Lirene kosmētiku uzziniet: www.lirene.com

Saistītie raksti: Ādas kopšana – 30, 40 un 50 gadīgām sievietēm

1 komentārs

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.