Filmas nedēļas nogalei

Klāt ir kārtējā nedēļas nogale ar lielsiku aktieru plejādi izcilu režisoru filmās.

Nedēļas filma

Svētdiena, 8. novembris

23:20    LNT

Acis plaši aizvērtas

Izcilā kinorežisora Stenlija Kubrika pēdējā filma, pabeigta vien nedēļu pirms meistara nāves, – izaicinoša un erotiska filma-sapnis ar tobrīd visslavenāko un intriģējošāko Holivudas precēto pāri – Tomu Krūzu un Nikolu Kidmenu – galvenajās lomās. Uzklausījis sievas erotiskās fantāzijas, Bils vairs nespēj atbrīvoties no domām par iespējamo neuzticību. No drauga viņš uzzina par ekstravagantām orģijām, kas notiek slepenībā izsmalcinātā savrupnamā. Maskas aizsegā Bils dodas turp, tiek brīdināts par draudošajām briesmām, tomēr iet projām vilcinās… Vienalga, īstenība vai sapnis – tas kļūs par izšķirošu pārbaudījumu Bila un Elisas attiecībās. Vai izdosies laikus pamosties?

Režisors: Stenlijs Kubriks  Lomās: Toms Krūzs, Nikola Kidmena, Sidnijs Pollaks, Tods Fīlds

Piektdiena, 6. novembris

21:05        LNT

Gredzenu pavēlnieks. Gredzena brālība

Džona Ronalda Rūela Tolkīna par kulta literatūru kļuvušo episko romānu triloģijas pirmās daļas ekranizējums. Trīspadsmit Oskara nominācijas, četras balvas! Tas ir stāsts par labā cīņu ar ļauno, par īstu draudzību un upurēšanos. Stāsts, kas tālu pārsniedz iztēles robežas… kas kļuvis par mītu, par leģendu!

Režisors: Pīters Džeksons. Lomās: Elaija Vuds, Iens Makīlens, Iens Holms, Vigo Mortensens, Keita Blānšeta, Līva Tailere, Orlando Blūms, Džons Rīss-Deiviss


00:00        TV 1000 Kino

Čūskas lidmašīnā

Kad jauns vīrietis kļūst par aculiecinieku nežēlīgai mafijas slepkavībai, FIB aģentam Nevilam Flinnam  viņš jāpavada no Havaju salām uz Losandželosu, lai sniegtu liecību tiesā. Taču mafijas boss bailēs no cietumsoda uz lidmašīnas klāja nogādā simtiem indīgu čūsku, lai pusceļā virs Klusā okeāna tās izlaistu. Flinnam kopā ar pārbiedēto apkalpi un pasažieriem jācenšas izdzīvot.

Režisors: Deivids Elis  Lomās: Semjuels L. Džeksons, Džuliana Margulies, Džerards Blankets, Lina šaija, Terrijs Čens

Sestdiena, 7. Novembris

21:15        LTV1

Rīgas sargi

1919. gads. Izšķiroši notikumi Latvijas vēsturē, kad pēc Pirmā pasaules kara beigām vācu karaspēks krievu virsnieka Bermonta vadībā vēl gatavojās ieņemt Rīgu. Tādā situācijā vienīgā cerība noturēties pret vācu pārspēku ir sabiedroto valstu atbalsts, bet izrādās arī Rīgā ir vīri, kam apņēmība liek stāties pretī ienaidniekam. Mārtiņa vadībā šie drošsirdīgie cīnītāji ir gatavi aizstāvēt Rīgu, apliecināt savu patriotismu, pastāvēt par Latvijas neatkarību. Uz vēsturisko notikumu fona rādīta Mārtiņa un Elzas mīlestība. Pēc kara laikā svešumā pavadītajiem ilgajiem gadiem Mārtiņš atgriežas Rīgā pie savas līgavas Elzas….

Režisors: Aigars Grauba. Lomās: Jānis Reinis, Elita Kļaviņa, Ģirts Krūmiņš, Romualds Ancāns, Vilis Daudziņš, Ģirts Ķesteris, Artūrs Skrastiņš, Ināra Slucka

22:30        TV1000 Kino

No elles

1888. gada rudenī desmit nedēļu laikā tiek pastrādātas piecas drausmas rituāla slepkavības. Nelīdzsvarots Skotlendjarda inspektors vārdā Frederiks Aberlīns sāk Džeka Uzšķērdēja noziegumu izmeklēšanu Vaitčepelas rajonā. Viņš atrod vairākas sakropļotas prostitūtas un atklāj seksa un šantāžas sazvērestību, kurā iesaistīta arī valdība. Pēdas ved pat uz karalisko pili.

Režisors: Alberts Hjudžes/Allens Hjudžes  Lomās: Džonijs Deps, Hetera Grehema, Robijs Koltreins, Džeisons Flemings


23:10        TVXXI

No krēslas līdz rītausmai

Bēgot no policijas pēc bankas aplaupīšanas, divi brāļi kā ķīlniekus saņem kādu garīdznieku un viņa bērnus. Netālu no valsts robežas dīvainā kompānija nolemj pārlaist nakti kādā ceļmalas bārā. Šeit tad arī viss sākas….

Režisors: Roberts Rodrigess   Lomās: Džordžs Klūnijs, Kventins Tarantīno, Hārvijs Keitels, Džuljeta Lūisa, Selma Haijeka


Svētdiena, 8. novembris

15:00        LNT

Sešas dienas, septiņas naktis

Sapņu ceļojums uz tropisku salu kopā ar līgavaini ņujorkietei Robinai izvēršas par īstu murgu, kad viņa piekrīt uzrakstīt rakstu savam žurnālam par kādu kaimiņos esošu salu. Vienīgais pilots, kuru Robina var nolīgt, ir tūristus nicinošais ciniķis Kvins Hariss, kuram turklāt ļoti patīk iedzert. Robina un Hariss necieš viens otru jau no pirmā acu uzmetiena. Vēl ļaunāk, Harisa sagrabējusī lidmašīna avarē un abi nokļūst uz neapdzīvotas salas – paradīzē, kurā uz katra soļa draud briesmas.

Režisors: Aivens Retmans  Lomās: Harisons Fords, Anne Heš, Deivids Švimmers, Žakline Obrados

22:00          TV1000 Kino

Lūzums

Teds Krofords (Entonijs Hopkinss) ir inženieris, kurš dzīvo kopā ar sievu Dženiferu greznā savrupmājā Kalifornijas dienvidos. Kādu dienu, rūpīgi visu izplānojis, lai netiktu apsūdzēts slepkavībā, Teds mēģina nošaut savu sievu. Policijas psihologs Robs Nanelijs, ieradies nozieguma vietā, lai aprunātos ar Tedu, satriekts atklāj, ka par apšaudes upuri kļuvusi viņa ilggadīgā mīļākā. Dženifera brīnumainā kārtā izdzīvo, bet viņas dzīvība karājas mata galā starp komu un nāvi. Prokurors Villijs Bīčams (Raiens Goslings) negribīgi uzņemas lietas izskatīšanu, vienlaikus posdamies prom no Losandželosas krimināltiesas, lai veidotu daudzsološāku karjeru kādā augsta līmeņa privātfirmā.

Režisors: Gregirijs Hoblits   Lomās: Entonijs Hopkins, Rians Goslings, Embeta Deividza

2 komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.