Eugene Color matu krāsu testa rezultāti

Pirms nedēļas mēs jūs aicinājām pieteikties  Eugène Color piecu populārāko matu krāsu toņu testam, šeit lasāmi to dāmu viedokļi, kam bija iespēja kļūt par testa dalībniecēm. Produkta apraksts lasāms testa pieteikšanās rakstā: Piesakies Eugene Color matu krāsu testam
Testa rezultāti var būt koriģēti gramatisko kļūdu labojuma dēļ, vai labskanības nolūkā. Maksimāli iegūstamais pozitīvais vērtējums – 5 zvaigznes.

Eugène Color Les Naturelles toni Nr. 100 testēja

Albertīnes matu krāsa PIRMS un PĒC

Albertīne, 22 gadi, studente
Eugene Color krāsas iepakojums ir ļoti parocīgs, interesanta šķita iespēja kastītes sānā atvērt caurumu un ielikt tajā krāsas pudelīti. ļoti parocīgi cimdi – laba garuma un aizsargi briļļu kātiņiem – super! Laba tekstūra – pietiekami labas konsistences – viegli klājas, nav par biezu. Smarža neitrāla. ērti uzklājas, nepil. Iedarbības laiks atbilst noteiktajam. Iespaids pēc lietošanas: mati bija patīkami mīksti, krāsa vienmērīga, tonis bez dzeltenās krāsas pieskaņas. Izteikti komplimenti par krāsu. Produkts jau tika ieteikts paziņām. Citām arī iesaku lietot!
Vērtējums

Santa, 25 gadi, dizainere
Testējamajam produktam ir ērta lietošana, pievienotas pat aizsargplēvītes briļļu kājiņām. Matu krāsai ir salīdzinoši patīkama smarža. Ieklājot krāsu uz saknēm noturēju to ilgāk kā rekomendēts (izžāvējot matus ar rezultātu gan esmu apmierināta – tumši pelēkais tagad kļuvis medaini zeltains – tātad matu krāsa mainījusies par toņiem četriem). Matu gali man ir visnotaļ bojāti no pastāvīgas balināšanas, tādēļ šeit gan neeksperimentēju un krāsu noturēju rekomendēto laiku. Diemžēl matu tonis ir mainījies minimāli, dienas gaismā tie šķiet zeltaināki, bet tas arī viss. Man patika pievienotais matu balzāms – arī tam tilpums liekas lielāks un mati pēc tam ir mīksti un pakļāvīgi. Ja ir vēlme mainīt savu matu toni – padarīt to piesātinātāku, spīdīgāku, šī varētu būt laba izvēle, jo šī sērija balstās uz naturālajiem toņiem. Pati gan nez vai turpināšu lietot, jo vēlos izteiktāku gala rezultātu.
Vērtējums

Eugène Color Les Naturelles toni Nr. 103 testēja

Baibas matu krāsa PIRMS un PĒC

Baiba, 24 gadi, bankas darbiniece
Pati matus mājas apstākļos krāsoju pirmo reizi. Lietošanas instrukcija gan nesniedza man skaidru priekšstatu, kā tas darāms, tāpēc izmantoju youtube piedāvātos video ‘how to’. Noteikti patika, ka bija ne tikai cimdi, bet arī aizsargplēvītes brillēm. Smarža bija kā jau visām matu krāsām, nācās pamatīgi izvēdināt istabu pēc krāsošanas. Krāsu uzklāt bija ļoti ērti. Tikai, protams, nācās piepirkt otiņu ar ko to izdarīt. Instrukcijā bija teikts, ka krāsa matos jātur 30 minūtes. Tā arī darīju, tomēr šķiet, ka varēja paturēt vēl ilgāk, jo rezultāts nav gluži tāds, kādu gaidīju. Likās ka iegūšu gaišāku toni. Tomēr esmu ar to apmierināta. Parasti pēc matu krāsošanas mati ir tādi mīksti un patīkami, tomēr šoreiz šāda efekta nebija. Likās, ka mati ir tādi pat nedaudz pasausi. Nekādu nevēlamu blakus efektu no matu krāsas uz savas ādas vai matiem nejūtu, tāpēc iespējams, ka lietošu atkal, jo patīk iegūtais matu tonis. Tomēr nākamreiz noteikti nāksies izmantot kādu papildus līdzekli, lai mati būtu veselīgāki un ne tik sausi.
Vērtējums

Elīza, 21 gads, izglītojas
Produkta iepakojums ērts un parocīgs, īpaši patika cimdi, tie ir kvalitāti un labi pieguļ rokai. Patiesībā arī oriģināla ideja cimdu uzglabāšanai. Smarža diezgan kodīga, toties  krāsa labi klājas matos, pats krāsošanas process aizņēma pārsteidzoši  īsu laika sprīdi. Krāsa iedarbojās ļoti ātri, jau 10 minūtes pēc krāsošanas varēja redzēt izmaiņas matu tonī. Ar jauno matu toni esmu apmierināta, tas ir  medaini gaiši brūnā krāsā, nedaudz gaišāks par manu dabīgo  matu toni. Šo produktu turpmāk lietošu labprāt, to ieteiktu lietot arī citiem.
Vērtējums

Eugène Color Les Naturelles toni Nr. 83 testēja

Stefānijas matu krāsa PIRMS un PĒC

Stefānija, 38 gadi, divu sākumskolas vecuma zēnu mamma
Matus pati nekad krāsojusi nebiju un vienmēr esmu bijusi šajā jautājumā skeptiska. Izrādījās, matu krāsošanas procedūra, sekojot pievienotajai un vienkāršā veidā izskaidrotajai lietošanas pamācībai, bija tiešām vienkārša un grūtības nesagādāja. Drošības labad lūdzu manu vīru man matu krāsošanā palīdzēt, lai pārliecinātos, ka krāsa visur uzklāta vienmērīgi. Mātu krāsas konsistence ir ne par biezu, ne par šķidru, un uzklāties uz matiem ļāvās viegli. Matu krāsas smarža man šķita tīkama, tomēr mirkļiem sitās cauri amonjaka aromāts. Uzreiz pēc krāsas uzklāšanas uz galvas ādas jutu manāmu kairinājumu un vietām arī nepatīkamu, dedzinošu sajūtu, kas pēc mirkļa atkal izzuda. Iespējams, ka izskaidrojums tam ir manas galvas ādas jūtīgums. Krāsu, kā norādīts instrukcijā, matos noturēju 30 minūtes, un, kad matus izmazgāju pirmo reizi, tie šķita sausi un truli, tomēr, kad matos ieklāju pievienoto kopšanas krēmu un matus vēlreiz kārtīgi izskaloju, tie ieguva pavisam citu tekstūru – mati kļuva ne vien mīksti un zīdaini, bet izskatījās nudien veselīgi un skaisti, turklāt ļāvās pavisam viegli ķemmēties. Iegūtā matu krāsa gan nebija tā, kuru biju gaidījusi, tomēr ar gala rezultātu esmu visai apmierināta. Nemaz neizslēdzu, ka nākotnē vienu vai otru krāsu tomēr izmēģināšu vēlreiz.
Vērtējums

Elza, 56 gadi, mājsaimniece
-Produkta  iepakojums ērts, acīm tīkams noformējums. Patika, ka lietošanas pamācībā viss ir ļoti saprotami un rūpīgi izskaidrots. Produktam ir specifiska smarža. Krāsu ir ērti uzklāt un tas nav laikietilpīgs process, krāsa ātri iedarbojās. Ar jauno matu krāsu uzreiz biju apmierināta, jau dažas minūtes pēc krāsas uzklāšanas varēja redzēt izmaiņas matu tonī. Jaunā matu krāsa  gan bija tumšāka nekā gaidīju (skatoties uz iepakojuma attēlu), bet rezultāts nelika vilties. Jaunais matu tonis man piestāv un liekas dabisks. Šo produktu labprāt lietošu arī turpmāk.
Vērtējums

Eugène Color Les Raffinées toni Nr. 79 testēja

Vinetas matu krāsa PIRMS un PĒC

Vineta, 39 gadi, strādā lielā uzņēmumā
Pēdējo reizi pati krāsoju matus vidusskolas laikā un biju nedaudz nobažījusies, ka nu būs traki. Instrukcija likās gana vienkārša, iepazinos un ķēros pie darba. Krāsa klājās viegli, nekur netecēja, dvieli pat lāga nesasmērēju. Protams, pēc maijpuķītēm gluži krāsa nesmaržoja, bet no matu krāsas to arī gaidīt nevar. 30 minūtes pagāja ātri, krāsa labi izmazgājās un papildus pievienotajam matu balzāmam gan bija jauks aromāts. Rezultātā mati tiešām ir mīksti un spīdīgi. Biju gan gaidījusi tumšāku toni, bet, saņemot daudz komplimentu, likos mierā ar uztraukumiem un priecājos par jauniegūto vizuālo tēlu.
Vērtējums

Daina, 36 gadi, vada komandu
Mana līdzšinējā matu krāsa bija vienu toni gaišāka par šo uz kuru pieteicos, tomēr nolēmu piedalīties testā, jo vēlējos pamēģināt Eugène matu krāsas (biju tās jau iepriekš redzējusi veikalā). Man matus krāso draudzene, reizi mēnesī mēs rīkojam „meiteņu vakaru” un tieši tagad bija pienācis laiks kārtējam mūsu pasākumam. Krāsa klājās labi, aromāts neuzbāzīgs, pēc noliktā laika izskalojot krāsu un ieklājot vēl pievienoto kopšanas līdzekli mati ieguva brīnišķīgu spīdīgu toni! Protams jāvēro, kā krāsa izskatīsies vēl pēc trīs nedēļām, bet šobrīd esmu apmierināta ar šo toni un krāsu!
Vērtējums

Eugène Color Les Raffinées toni Nr. 17 testēja

Diānas matu krāsa PIRMS un PĒC

Diāna, 31 gads, māmiņa
Man bija būtiski, lai krāsa nav ar izteiktu smaržu, jo matus krāsoju mājās, kur ir arī mazs bērniņš. Bez smakas gluži neiztikt, bet tā noteikti bija paciešama un apkārtējiem netraucēja. Iedarbības laiks bija kā parasti. Un rezultāts – pārliecinošs! Sirmie mati arī tika nokrāsoti, bet pēc izmazgāšanas, izžāvēšanas – ļoti skaisti spīdēja! Produkts patiešām bija labs un pārliecināja mani. Es domāju, ka turpmāk to lietošu, jo ir tik grūti atrast patiešām labu matu krāsu, kas patīk un piestāv!
Vērtējums

Sanda, 24 gadi, studē
Krāsas plusi ir, ka tai nav izteiktā nepatīkamā aromāta, kā citiem šāda veida produktiem. Ieklājot toni, galvas āda jutās labi, krāsojošā viela „nekoda”. Rezultātā krāsas tonis ir skaists, tomēr ne tāds, kā biju iedomājusies, vienmērīgi mati nenokrāsojās, iespējams bija par tumšu iepriekšējais matu krāsas tonis, tomēr mati ir spīdīgi, nav sausi.
Vērtējums

6 komentāru
  1. Laikam nekad nevar zināt, kā katra krāsa noreaģēs ar matiem, it īpaši, ja mati nav iepriekš bijuši krāsoti.

  2. vēl varu piebilst, ka ierodoties darbā saņēmu neskaitāmus komplimentus par jauno matu krāsu. lielākā daļa saka, ka krāsa ir daudz dabīgāka kā mana īsta matu krāsa. paldies par iespēju testēt krāsu 😉

  3. Piekrītu, no mugurpuses bildē Baibai izskatās ļoti labi, bet galvenais jau ir redzēt kā iet kopā ar ģīmi!

  4. Es Drogās nopirku matu krāsu ar Nr.100. Gaiši blonds – un rezultāts vienkārši fascinējošs. reti kad blondās krāsa ir tik dabīgas bez likā dzeltenuma vai pelēkuma. un vēl retāka parādība ir spīdums blondam tonim, kas ir bijis balināts kādreiz. patika, ka krāsa ”nesmird”, nekož un galvenais ari ir cena! es paskatījos, kā tā ir ražota Francijā, nevis kā dažas labas swarckoff via garnere krāsas, kas ražotas Polijā un blondus matus ilgtermiņā padara par salmu pakulām 🙁

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.