espati.lv vīna vakaram tuvojoties

Pagājušajā nedēļā šajā sadaļā aicinājām tevi uz vīna vakaru kopā ar espati.lv, Biznesa konsultāciju un mācību centru LatConsul un someljē Gintu Sniedzi. Nu tas brīdis pamazām tuvojas, proti, atlikušas vien dažas dienas līdz mūsu Spānijas noskaņām piesātinātajam  omulīgajam vakaram, ko beidzot pavadīsim kopā  – mēs, espati.lv, un tu, mūsu uzticamā lasītāja.

Jāatzīst, ka atsaucība bija patiešām liela, bet, kā jau minējām – vietu skaits ir ierobežots. Ja esi starp tām  zibenīgājām un ašajām meitenēm, kuras savus "jā" vārdus atsūtījušas pirmās un saņēmušas no redakcijas arī apstiprinošu atbildes e-pastu, tad:

– aicinām tevi 25.septembrī plkst.19:00 uz Raiņa bulvāri 2, Biznesa konsultāciju un mācību centru LatConsul, Rīgā;

– programmā – vīnu degustācija, someljē Ginta Sniedzes stāsti par vīnu, tā niansēm un vēsturi, spāņu valodas pasniedzēju īsais pamatkurss spāņu valodā, mūzika, sarunas un, protams, jaunas iepazīšanās;

– ieeja par brīvu.

Ja tev šoreiz neizdevās pieteikt savu dalību pasākumā, neskumsti. Mēs apsolām, ka šis nebūs vienīgais kopīgais espati.lv lasītāju pasākums, un ne tikai nebūs vienīgais, bet viss tikai sākas! Turpmāk centīsimies laiku pa laiciņam būt ar tevi kopā aci pret aci, lai uzzinātu tavas domas par mūsu darbu, iepazītos ar tavām karstākajām vēlmēm un sapņiem, kā arī šad tad sagādātu pa kādam jaukam pārsteigumam.

Uz tikšanos!

Tava espati.lv

Mājas komplekti

3 komentāru
  1. Ja man neatnāca nekāda atbilde, vai tas nozīmē, ka man neizdevās pieteikties laicīgi?

  2. Liels Jums paldies par burvīgo pasākumu! Viss bija patiešām lieliski!!! Tā turpināt!!!

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.