espati.lv sociālo vietņu sekošanas konkursa uzvarētājas

Pirms mēneša uzsākām projektu, kura laikā jums bija iespējams pieteikties par www.espati.lv sekotāju portāla sociālajās vietnēs www.facebook.com vai www.draugiem.lv un laimēt kādu no Vichy ESSENTIELLES sejas un ķermeņa ādas kopšanas līdzekļu komplektiem ikdienas ādas kopšanai.

Šobrīd projekts ir noslēdzies un izlozes kārtībā ir noskaidrotas tā uzvarētājas, kam būs iespēja saņemt Vichy ESSENTIELLES sejas un ķermeņa ādas kopšanas līdzekļu komplektus ikdienas ādas kopšanai:

Facebook.com uzvarētājas ir:
Evija Ošeniece
Ilma Kauliņa

Draugiem.lv uzvarētājas ir:
Ieva Mašina
Beāte Zviedre

Aicinām dāmas uz e-pastu [email protected] sūtīt savu vēstuli uz kuru mēs atbildēsim un pavēstīsim par balvas saņemšanas kārtību. Pieteikums, dāvanu izņemšanai, uz e-pastu jānosūta līdz 16.11.2012.

Savukārt citas lasītājas aicinām turpināt kļūt par www.espati.lv sociālo vietņu sekotājām, tādejādi visātrāk uzzinot par portāla jaunākajiem rakstiem, iespēju piedalīties produktu testos, konkursos un citās aktualitātēs, ko piedāvā www.espati.lv.

1 komentārs
  1. Sekoju, jo šādā veidā esmu tikusi pie iespējas testēt kosmētiku. SUPERĪGI! Sociālajos tīklos vieglāk “izķert” aktualitātes.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.