espati.lv pretcelulīta līdzekļu testa rezultāti

Nu jau pirms mēneša espati.lv izsludināja produktu testu, kurā meklējām visuzticamāko sabiedroto cīņā pret celulītu. Sakām paldies par lielos atsaucību, diemžēl produktu skaits bija ierobežots, tādēļ testa dalībnieces tika izlozētas. Ja šoreiz izlozē nepaveicās – piedalies nākamajos espati.lv produktu testos.

Izdalot pretcelulīta produktus lūdzām dāmas novērtēt sava celulīta stadiju http://skaistumsunmode.espati.lv/index/view/id/990/Celulits—ienaidnieks-Nr1/ un godprātīgi uzsākt testu. Lai uzzinātu, cik tieši efektīvs ir līdzeklis lūdzām grēkot mazāk un turēties pie veselīgas pārtikas, piefiksēt redzamās izmaiņas (ja tādas ir) un lietot līdzekļus, balstoties uz pamācību, kas rakstīta anotācijā. Nu jau vari izlasīt kā veicās mūsu testētājām!

Inga Ozoliņa testēja Garnier Body Tonic ķermeņa kontūru atjaunojošu želeju ar jūras aļģēm

Es Garnier krēmu sāku izmantot 5. augustā. Reizi dienā, pirms iešanas gulēt, ar intensīvām kustībām uzklāju želeju uz problemātiskajām kāju zonām. Gēls ir atvēsinošs, tas ir īpaši patīkami pēc garas darba dienas, kad kājas ir nogurušas. Gēls iesūcas ātri, kājas nekļūst lipīgas.
Rezultāts pēc četru nedēļu lietošanas: āda uz kājām ir kļuvusi nedaudz gludāka. Kad stāvu kājās, celulīts vizuāli nav tik redzams, bet, ja problemātiskajās zonās kāju saspiežu – izmaiņas neredzu. Produkta reklāmā norādīts, ka četru nedēļu laikā kāju apkārtmērs samazinās par 1.9 cm, varu teikt, ka vismaz man nekas testa laikā nav samazinājies.
Vēlējos pateikt paldies jūsu portālam par doto iespēju notestēt šo pretcelulīta līdzekli.

Jolanta Višķere testēja L’Oreal PerfectSlim Lifting Pro dubultas iedarbības līdzekli pret celulītu un ādas atslābumu

Vispirms par sevi. Man uz augšstilbiem un apakšstilbiem ir 1.stadijas celulīts. Nelielos laukumos uz dibena, 2., jo ādas nelīdzenumi ir redzami. Gurnu apkārtmērs 115cm. Augšstilbu apkārtmērs 63cm.
Testēšanas faktiskais ilgums bija viena nedēļa jeb 7 lietošanas reizes – tas bija tik, cik pietika produkta. Ņemot vērā, ka jāapstrādā augšstilbi, apakšstilbi un dibens, 1 reizē izlietojās samērā daudz krēma jeb seruma kā rakstīts lietošanas instrukcijā.
Krēma lietošana ir vienkārša, taču laikietilpīga, jo galvenais akcents tiek likts uz pašmasāžu, kuru veicot nākas pamatīgi nopūlēties, īpaši apstrādājot ķermeņa mugurpusi.
Pats krēms ir želejveida, spilgtā rozīgi violetā krāsā, ar specifisku, diezgan asu, taču ne nepatīkamu smaržu.
Pēc uzklāšanas krēms samērā ātri nožūst, taču āda paliek pārklāta ar plānu želejveida kārtiņu, kas saglabājas arī nākamajā dienā un ir likvidējama tikai mazgājoties dušā. Tas rada diezgan savādu sajūtu, jo visu laiku jūtams, ka uz ādas „kaut kas ir”. Ja šo kārtiņu nejauši samitrina, āda kļūst lipīga.
Masāžai uz krēma iepakojuma, kas kalpo arī kā masāžas palīgierīce, ievietoti 2 rullīši, ar kuru palīdzību var veikt masāžu 2 intensitātēs. Masāža ar šo ierīci ir patīkama un rodas pārliecība, ka tai jābūt arī efektīvai, jo acīmredzami uzlabojas asinsrite un āda tiek izcilāta un patīkami virpināta. Tiesa, pirmās 2 reizes bija fiziski grūti sevi masēt, jo tad, kad krēma vēl daudz, ierīce ir smaga.
Pēc 7 dienu produkta lietošanas īpašas izmaiņas neredzu. Gurnu un augšstilbu apkārtmērs nav mainījies, tāpat kā vizuāli nav mainījies celulīts.

Agnese Grīnberga testēja SwissoLogical (Zepter) intensīvu anticelulīta līdzekli

Kad biju tā veiksmīgā, kas ieguva iespēju izmēģināt tieši Zepter pretcelulīta līdzekli, ļoti nopriecājos, jo šis vārds man asociējas ar kvalitāti. Rūpīgi izlasīju visas norādes un krēma aprakstu. Krēms bija jālieto divas reizes dienā – no rīta un vakarā.
Maksimālo rezultātu gan iespējams sasniegt 2 mēnešu laikā, bet espati.lv testam dod tikai mēnesi. Tas nekas, domāju, ka mēnesi intensīvi lietojot, arī novērošu izmaiņas. Krēmam ir ļoti patīkama struktūra un smarža, viegli klājas un nerullējas, nesaveļas uz ādas. Samērā ātri iesūcas, un āda pēc tam kļūst ļoti maiga. Nav nekādu blakusefekta – ne karsējoša, ne dzesējoša. Jāatzīst, ka tiešām godprātīgi piegāju šai lietai, jo pirms tam šādus krēmus lietoju pavirši, tāpēc droši vien netiku arī ne pie kāda rezultāta.
Bet tad notika nepatīkamākais – pēc aptuveni trim nedēļām (varbūt pat mazāk) krēms beidzās! Tas nozīmē, ka reāli nevarēju testēt šo produktu mēnesi, jo ar vienu iepakojumu nepietiek. Nezināju arī, kur šo krēmu var iegādāties, tāpēc nācās pārtraukt to lietot un par maksimālo efektu nevaru spriest. Bet atzīšu, ka efekts bija, āda kļuva mazliet gludāka un tvirtāka. Man ir īpaša “nelabā” gaisma, kurā apskatu savus augšstilbus spogulī, jo tajā var redzēt pilnīgi visus defektus. Un varu teikt, šis krēms patiešām darbojas. Vēl gan atzīšos, ka mana apņēmība bija tik liela, ka pirms krēma uzklāšanas gāju arī kontrastdušā, varbūt arī tas palīdzēja. Gribētu zināt, kur to var iegādāties un cik tas maksā.

Inga Kundziņa testēja Fitness Body Formula 215 karsto pretcelulīta skrubi un Fitness Body Formula gēlu-krēmu Aktīvo tauku dedzinātāju.

Mani testa rezultāti:
Mana celulīta stadija: 1-2. Pirms testa – svars 72 kg,  (augšstilbs – 56cm, gurni – 97cm)
Pēc testa – svars 69.5 kg,  (augšstilbs – 54.9cm, gurni – 95.8cm). 
Fitness Body Formula 215 karstais pretcelulīta skrubis – tekstūra ir maiga, klājas viegli, smarža patīkama, iepakojums ērts, solītā sildošā sajūta nav pārāk izteikta, tā bija jūtama tikai pirmās lietošanas reizes. 
Gēls-krēms  «Aktīvais tauku dedzinātājs», formula 68 – tekstūra maiga, klājas viegli un galvenais iesūcas ne par ātru, ne par lēnu, smarža patīkama, iepakojums varēja būt ērtāks (mīkstāka tūbiņa), jo kamēr tā pilna, produktu ir viegli izspiest, kad iet uz beigām, rodas grūtības. Pēc gēla lietošanas kādu laiku ir jūtams aukstuma efekts. 
Kopumā pirmie redzamie rezultāti parādās jau pēc nedēļās regulāras lietošanas, āda ir maigāka un vizuāli gludāka. Papildus testam ievēroju arī dažus pārtikas ierobežojumus un 2-3 reizes nedēļā skrēju, tāpēc ar sasniegto rezultātu esmu apmierināta.
 Paldies par iespēju piedalīties.

Agnija Meiere testēja Mirra Lux Tonus Plus AC 1,2,3 līdzekļus un Mirra Lux anticelulīta balzamu

Ādas stāvoklis- novērtēju to ar otro celulīta stadiju. Svars pirms produkta lietošanas 68 kg, šobrīd 66 kg, bet paralēli notika Svara vērošana- veselīgs uzturs un nekādu našķu.
Gurnu apkārtmērs gan pirms produkta lietošanas, gan pēc-102cm, augšstilbu apkārtmērs arī nemainīgs-57cm.
Produkts sastāv no divām daļām- viena daļā ir zilas beramas granulas, kuras jāpievieno vannai, otrs ir krēms, kurš uzziežams uz problēmzonām. Granulas nokrāso ūdeni zilā krāsā, bez specifiska aromāta. Lietot ērti, ja ir vanna, bet tā kā man vannas nebija, tad procedūras veicu dziļajā dušas kabīnē- drusku problemātiski. Krēms pēc savas struktūras kā jau krēms, bet smarža izteikti atsvaidzinoša, pēc piparmētrām vai kaut kā tamlīdzīga. Sajūtas pēc krēma uzklāšanas- patīkamas. Granulu vannu izmantoju katras 3 dienas, un arī krēmu lietoju pēc šīm vannām- tātad katras 3 dienas. Pamācības krievu valodā, saprotamas, nekādu problēmu nebija.
Kopsummā pēc 3 nedēļu produkta lietošanas redzamas pārmaiņas ādas struktūrā nav pamanāmas.

Marina Ramazanova testēja Guam aļģu masku

Pēc pētījuma prasībām, novērtēju savu celulīta līmeni, un tas ir otrais līmenis.
Tātad par produkta tekstūru. Man iedeva testēt Guam aļģu masku, kas radīta tiem, kam ir problēmas ar vēnām. Maskas tekstūra ir, kā mālam, kas atšķaidīts ar ūdeni. Tā ir ne šķidra un ne bieza – ideāla. Lietošanai man iedeva masku sadalītu paciņās, viena paciņa vienai lietošanas reizei. Pirms paciņu atvērt, ieteicams to vēl paciņā esot saspaidīt, jo ēteriskas eļļās un šķidrums ar laiku atdalās no biezākās maskas daļas un vajag to samaisīt.
Pirmo reizi es nogriezu galiņu no paciņas un izspiedu masku uz rokas un uzklāju uz gurna. Man tas nešķita īpaši ērti, tādēļ nākamajās reizēs es no sākuma izspiedu bļodā visu masku un tikai tad uzklāju to uz kājām un aptinu tās ar pārtikas plēvi.
Smarža maskai ir savdabīga, bet patīkama. Uzklāšanas brīdī ir viegla vēsuma sajūta un pēc brīža jau ir jūtams, ka maska sāk darboties un silda.
Instrukcija ir laba, viss ir aprakstīts kā un ko darīt, nekādu papildus jautājumu lietošana brīdī man neradās. Labāk, protams, masku uzklāt uz ādas pēc dušas un skrubja turpat vannā.
Masku jātur ap 40 minūtēm, pa to laiku var droši darboties pa mājām, jo maska ir pietiekami bieza un neiztek no pārtikas plēves.
Visu laiku, kamēr maska ir uz ādas ir vidēji stipra sildoša-dedzinoša sajūta. Masku var viegli nomazgāt un vēl kādu stundiņu ir jūtams sildošs efekts un āda ir sarkana.
Jau no pirmās reizēs es sajutu, ka āda kļuva ļoti maiga un samtaina. Pēc trešās reizēs jau bija redzams rezultāts – āda palika gludāka un celulīts samazinājās. Vēl pēc kādam 4 reizēm uz gurniem aizmugurē un iekšpusē vizuāli celulīta vairs nebija, palika tikai uz dibena, kur tas bija dziļāks, bet arī pakāpeniski samazinājās.
Centimetri gan nav samazinājušies kā bija 108 cm gurnu apkārtmērs tā arī palika. Droši varu pateikt ja paralēli maskai nodarbojas ar sportu un pareizi ēd, var sasniegt ļoti labus rezultātus.

Šeit vari izlasīt plašākus produktu aprakstus:  http://skaistumsunmode.espati.lv/index/view/raksts/Lasitajas-teste–meklejam-uzticamako-sabiedroto-cina-pret-celulitu/id/1117/

Paldies lasītājām, kuras atsaucās uz aicinājumu testēt produktus un paldies par jūsu vērtējumiem.

11 komentārs
  1. es jau sen mekleju FitnesBody – ari draudzene teica, ka iedarbojas tiri ok un rezultats labs! Kur to var nopirkt??? It ka esot Neldaa, bet nav maniits! Un maksajot arii diezgan maz 🙂

  2. Jā, es arī gribu zināt, cik katrs maksā un kur var iegādāties – to Zepter redzu pirmo reizi, vai tas nav tiai pie izplatītājiem?

  3. Fitnes Body var nopirkt aptiekās. Kopā cena varētu būt mazliet pāri 10 Ls, šim komlektam. 🙂

  4. Es nesen sāku lietot Forever Living Products nostiprinošo ķermeņa krēmu un kondicējošo ķermeņa krēmu. Meitenes, rezultātus tiešām jūtu :))) Diemžēl tos produktus var iegādāties tikai no izplatītājiem, bet nesen atradu, ka tagad ir atvēries arī internetveikals, kur iespējams pasūtīt: http://forever.lv/lv/products/show/56

  5. Lēts un tiešām efektīvs, mājās pa vakariem darāms. Sasmērē medu uz stilbiem un dupša un sit ar plaukstām – ātrāk, lēnāk, stiprāk, vājāk. no sākuma vēl tā, bet tad tas medus saiet tādās baltās putiņās, un var sākt just, kā cilājas kunkuļainie audi – pat zilumus tā sākumā var sev uzklapēt. Uzlieku modinātāju uz tām 15min, kādu uzoniņu, un dragāju. Salonā taisa pa bargu naudu, mājās – tik, cik izmaksā medus burciņa. Rezultāts pēc pāris nedēļām jau – uhhh!!! Portams, ne jau kā no reklāmas, bet – ir! Un ja to dara ilgtermiņā, tad tiešām ir labi. Bet – tas prasa disciplīnu, lalalalaaaa.

  6. es vienreiz pameeginaaju shito medus proceduuru – tas ir kaut kas traks!! Nepaiet ne paaris minuutes, ka liekas – stilbi ir atmirushi un rokas arii driiz nokritiis 😀 Tur ir vajadzigs baigs raksturinjsh. Bet tas sajutas proceduras laikaa patieshaam ir labas, tas ir jaapameegina, lai saprastu :)) Par shim proceduram esmu dzirdejusi tikai un vieniigi labas atsauksmes, un kas ir veel jo svariigaak – 100% dabiigi, ne grama kjimijas!! bet tas, meitenes, ir riktigs rakstura audzinashanas moments. Iesaku pameegjinaat 🙂

  7. Vai nav tā, ka reāli kaut ko dod tā klapēšana un masēšana, bet smērējamam līdzeklim principā nav nozīmes?

  8. Fitness body ir labs! Pati lietoju reizi nedeeljaa pirtii..maseeju iekshaa gan ar rokaam, gan ar gumijas masieri…nepieljaujiet, lai iekluust kaadaa juutiigaa vietaa vai uz glotadas…jo ljoti kož! mani sildiija pamatiigi veel stundas 2 peeec pirts..stilbi faktiski dega! efekts labs! aada attiiraas, uzlabojas asinsrite..celuliits paliek nedaudz liidzenaaks.. iesaku kopaa ar pirti! 🙂

  9. Es arī ilgi meklēju Fitness un GUAM produktus līdz atklāju kādus internetveikalu – [cenzēts]beautybox.lv, kur var iegādāties šos produktus!

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.