espati.lv pēdu skrubju un krēmu testa rezultāti

Pirms nedēļas izsludinājām pieteikšanos produktu testam – kāju/pēdu skrubjiem un krēmiem. Šodien stāstīsim par to, kā testētājām gāja, un kā viņas novērtēja produktus.

Ieva Krūmiņa testēja Vichy Lipidiose Nutritive Bi-exfoliating body scrub un VICHY LABORATOIRES Podexine Reconditioning Care For Dry Feet

Vichy Lipidiose Nutritive Bi-exfoliating body scrub

Šķiet, ka tūbiņa varētu būt vispiemērotākais un ērtākais iepakojums skrubim – arī šim. Tūbiņas ietilpība (200ml) – pietiekoši liela, lai pietiktu ilgākam laikam un varētu sākt pamanīt efektu.
Smarža ļoti patīkama – nav pārāk uzbāzīga vai salda, bet gan viegla, svaiga. Vienīgi ne visai patika skrubja zilā krāsa, jo uzreiz liek domāt par krāsvielām skrubja sastāvā. Par faktūru – ja skrubi lieto ķermenim, tad tas ir pietiekoši „graudains”, taču pēdām varētu vēlēties rupjākus graudiņus.
Skrubi var uzklāt ērti, labi. Pirmajā brīdī liekas, ka skrubis ne pārāk labi puto, taču vairāk samitrinot plaukstas, arī skrubis uzputojas.
Tas jauki smaržo, puto un graudiņi rada sajūtu, ka āda patīkami attīrās.
 Nevarētu teikt, ka pēc pirmajām reizēm varētu novērot kādu tūlītēju žilbinošu efektu :), taču pēc ilgākas regulāras lietošanas, droši vien ir manāma kāda iedarbība.
Produkts pēc ārējā skata ir glīts – svaigi zaļā krāsā. Arī pats saturs pēc smaržas, konsistences patīkams. Kā vienīgo mīnusu varu minēt dažas kaitīgās vielas (līdzīgi kā pārtikas produktos E) skrubja sastāvā.

VICHY LABORATOIRES Podexine Reconditioning Care For Dry Feet
Tūbiņa ir ērta. Krēms ir diezgan biezs, taču patīkams. Smarža gan krēmam ir ne visai jauka – ārstnieciska un pēc aptiekas :). Bet katrā ziņā tas ir labāk kā, ja krēms smaržo pēc saldām zemenēm. Krēma uzklāšana – kā jau no jebkuras krēma tūbiņas.
Tā kā krēms ir biezs, tas lēni iesūcas ādā un kādu laiku pēc uzklāšanas ir jūtams.
Krēma biezās konsistences dēļ uzreiz jau pēc krēma uzklāšanas liekas, ka pēdu āda ir maigāka un nav sausa. Tiešām patīkami.
Iepakojums glīts, tikai nekur nevarēju atrast krēma sastāvu. Pats krēms – iedarbība ļoti patika, taču smaržu varētu vēlēties jaukāku.

Agate Andersone testējas AKILIENE Foot peeling cream un AKILIENE Baume Hydre Defense
 

Kas attiecas uz abu produktu iepakojumu, tas ir tradicionālais – krēms un skrubis ir tūbiņās.
Smarža ir, bet tā ir patīkama un nav spēcīga, likās, ka mazliet atgādina kļavu lapas vai tikko pļautu zāli. Skrubis kā jau skrubis – ar graudiņiem.
Uzklājams vienkārši – ar apļveida kustībām. Mazliet arī paberzēju, likās, tā efekts būs spēcīgāks. Noskaloju ar siltu ūdeni un pēc tam pēdām uzklāju krēmu. Krēms iesūcās samērā ātri. Tam nebija ne atvēsinoša, ne sildoša efekta.
Āda pēc šīs procedūras, protams, bija maigāka un mīkstāka, bet nekādi brīnumi nenotika un manas kājas tomēr nebija kā pēc pedikīra. Man šķiet, ka efektīvāk būtu, ja skrubi un krēmu sāktu lietot pēc pedikīra apmeklēšanas, tā varētu saglabāt kājas sakoptas daudz ilgāk.
Šie abi produkti mani apmierināja, tāpēc turpināšu lietot krēmu katru dienu, kas arī ir ieteicams. Pēc ilgstošas lietošanas ceru uz vēl labāku rezultātu.


Jana Kraukle testēja GEHWOL Perlmutt-Peeling un GEHWOL med Lipidro-Creme

Vispirms teikšu paldies espati.lv par doto iespēju piedalīties šajā eksperimentā, ļoti jauka ideja un iespēja lasītajam vienkopus salīdzināt ievērojamu skaitu līdzīgu produktu!
Tātad, GEHWOL pēdu kopšanas līdzekļi ir uzglabājami parocīgos iepakojumos – pīlings trauciņā ar skrūvējamu vāciņu,  krēms paliela tilpuma (pietiks ilgam laikam) tūbiņā.
Kā testu izsludinošā raksta sākumā tika stāstīts, vispirms pēdas izsildu ūdens vanniņā. Tad uzsāku pīlingošanas procesu – uz mitras ādas uzklāju pabiezas konsistences vielu, kura satur gliemežnīcu pulveri, smalkus cukura kristālus, vaska lodītes un citus labumus. Iesākuma iespaids ir ķēpīgs, taču līdz ko ar visu šo kopumu sāku masēt pēdas, tas kūst un sajūtas ir patīkamas. Priekšā sev biju nolikusi grāmatu, kurā varēja redzēt pēdu masāžas pamatprincipus, centos atkārtot fotogrāfijas atainotos paņēmienus – mazliet arī sanāca.
Pēdas nosusinu un klāju krēmu, tam, tāpat kā pīlingam, nav izteiktas smaržas, taču tā konsistence ir patīkama, drīzāk mitrinoša, nekā taukojoša. Lai kājas būtu pietiekami sasmērētas, nav nepieciešams liels daudzums krēma, tādēļ guvu pārliecību, ka krēms pietiks patiešām ilgam laikam.
Izlasot produkta iedarbības aprakstu, top skaidrs, ka pēdu āda  tiek ne tikai pabarota bet arī aizsargāta no dažādiem augošiem elementiem, t.i. sēnītēm.
Procesa noslēgumā kājās uzvelku kokvilnas zeķes. Pēc kāda brīža, apm. pusstundas, aptaustu pēdas un esmu ārkārtīgi pārsteigta – āda ir ļoti, ļoti mīksta. Otrā rītā pēc pamošanās konstatēju, ka papēžu un īkšķu ierasti cietā āda nav vairs tāda "bērnu pēdiņa" ka iepriekšējā vakarā, taču mīkstāka un maigāka noteikti.  Esmu ļoti apmierināta ar produktiem!

Santa Griezīte testēja SHOOL Foot Therapy Rough Skin Remover un SCHOLL Foot Therapy Deep Moisturising Cream

Esmu izmēģinājusi daudzus kāju krēmus, bet šis ir tas, pie kura gribas pakavēties. Visi dienu pa pilsētu pārvietojos ar kājām, ārā bija karsts. Atnākot mājas, novelkot čības, gribējās ātrāk iemērkt kājas ūdenī. Pēc kāju mērcēšanas tās noskrubēju. Produkta iepakojums ir neliels un diezgan ērts. Standarta tūbiņa – ērti attaisīt, ērti aiztaisīt. Pēc konsistences skrubis ir kā jau jebkurš standarta skrubis, taču sajūtas pēc skrubja noņemšanas ir vienkārši perfektas. Pēdu āda ir maiga.
Pēc šis procedūras izmēģināju kāju krēmu. Tas patīkami tonizē un atsvaidzina nogurušas kājas. Pēdas kļūst mīkstas un atslābinātas. Kaut ko labāku neesmu baudījusi. Galvenais, kas man ļoti patika krēmā, ir tas, ka tas ātri iesūcas ādā, un āda kļuva tik maiga. Gan krēmam, gan skrubim nav nekādas īpaši izteiktas smaržas, un tas priecē. Jo bieži vien, svētkos, paziņas vai draudzenes grib iepriecināt ar ķermeņa kopšanas kosmētiku, un izvēlas krēmus vai losjonus ar pārāk spēcīgu smaržu… Man labāk patīk neitrāla smarža, gandrīz nekāda.
Kopumā iespaids ir diezgan pozitīvs, un turpmāk labprāt lietošu kāju krēmu un skrubi, jo ir vasara, un kājām jābūt skaistām un koptām.


Anda Bruževica testēja Stenders Piparmētru sāls skrubi  un Klasisko masāžas sviestu   

Bundžiņa viegli atskrūvējama, nav grūti tikt klāt. 🙂
Skrubim ļoti izteikta piparmētru smarža,  krēmīgs skrubis ar diezgan palieliem sāls gabaliņiem, kuri ļoti patīkami noberzē ādu 🙂  piparmētru lapiņas ļoti atgādina mojito 🙂 Masāžas krēms ir bez smaržas, tāds kā ziepes, kas jāpatur siltā plaukstā kamēr tas izkūst.
Skrubi uzklāt ļoti ērti – ar plaukstu noberzē pēdas, par masāžas krēmu gan to pašu nevarētu teikt, man personīgi nepatīk, ka krēms ir tāds ciets, kurš jāizkausē, man labāk patiktu šķidrāks, varbūt neesmu pacietīga. lai gaidītu kamēr tas izkusīs plaukstā. 🙂
Skrubi uzklājot jau pēc pirmajām kustībām sajutu, ka tiek "noberzētas" atmirušās šūniņas, ļoti spēcīga smarža, kura saglabājas ļoti ilgi, masāžas krēmu uzklājot un nedaudz iemasējot ķermenī ļoti patīkama, relaksējoša sajūta, ja pēc dušas ir paredzēts, kas nopietns darāms, tas varētu sagādāt problēmas, jo pēc šīs procedūras negribas neko darīt, labākajā gadījumā gribās pagulēt pie jūras pasauļoties.
Teikšu atklāti, lietojot šo skrubi, pirmo reizi ir sajūta, ka gribas atgriezties pie tā arī turpmāk, neesmu bijusi nekādā SPA kūrortā, bet sajūta pēc tā lietošanas ir tāda, ka esmu kārtīgi izmasēta, jo ķermeni patīkami silda. Parasti pēc skrubja gribās uzklāt, kādu mitrinošu krēmu, lai nav sausuma sajūtas, bet pēc šī tādas sajūtas nebija, jo likās, ka ķermeni klāj tāda kā vaska kārtiņa, kura mitrina ķermeni.
Esmu lietojusi dažādus ķermeņa skrubjus, bet tiešām šis ir vispatīkamākais pēc kura sajūtas ir neaprakstāmas, tā nav tikai duša ar skrubēšanos, bet gan vesels notikums pie kura gribās atgriezties vēl un vēl.
Nezināju, ka Stenders ražo ķermeņa skrubjus, turpmāk būs jāpievērš uzmanība vairāk mūsu pašu ( latviešu ražotajai) ķermeņa kosmētikai, jo kā izrādās, tā pat ir labāka nekā dārgie ārzemju krēmi.
Liels paldies par iespēju testēt šo brīnišķīgo Stendera ķermeņa kosmētiku! 🙂

Baiba Dzelme testēja SCHOLL Foot Therapy Foot Smooth Shower Scrub un SCHOLL Foot Therapy Softening Foot Lotion

Tūbiņu izmērs atbilstošs ērtai lietošanai, ne par lielu, ne par mazu. Viegli atveramas un aizveramas, jo nav jāskrūvē. Tas labi, jo ir ātrāk nekā korķīšu skrūvēšana un parocīgāk vannā vai dušā, kur slapjās rokas parasti ir slidenas, kas apgrūtina skrūvēšanas procesu.
Skrubim ir izcili laba smarža! Ļoti patīkama. Nav pretenzijas arī vīriešu kārtas pārstāvim. Losjonam – krēmam  mazliet specifiskāks aromāts, ne nepatīkams, bet pirmajā mirklī vedina uz domu, ka tur ir kāds sakars ar ārstnieciskiem preparātiem. Uzklājot priekšstats par aromātu pazūd.
Par lielu pārsteigumu skrubis ir putojošs, līdz ar to ērtāka un patīkamāka lietošana nevis dušā, bet vannā, kur var apsēsties un nodoties ilgākai pēdu masāžai – skrubēšanai.  Uzklāšana ērta, viegla, veicot sīkas apļveida kustības.
Krēms uzklājams pēc pēdu nosusināšanas. Klājas viegli, maigi, ātri iesūcas, ja, protams, krēms nav paņemts par daudz.
Ļoti patīkamas sajūtas iemasējot skrubi, ja to prot izbaudīt.
Krēms klājas viegli, rokas nepaliek nepatīkami slidenas vai lipīgas.
Kājās svaiguma sajūta gan pēc skrubēšaans procedūras, gan krēma uzklāšanas :); iespaids par labi padarītu darbu savu kāju labā. Krēms no rīta pilnībā iesūcies, neērtības nerada.
Ir sajūta, ka tiek lietots augstas klases produkts, jo viss ir tieši tādās devās un lietošanas ērtumā, lai neradītu iespaidu par piespiedu laika kavēšanu vai zināmu neērtību paciešanu savu pēdu labā.
Pirmajās lietošanas reizēs var uzklāt biezākā kārtā un atstāt iedarboties, pa to laiku laiski atpūšoties dīvānā. Var kājas aptīt ar pārtikas plēvi un uzvilkt virsū vilnas zeķes.
Ja ir pacietība, var atstāt uz visu nakti.
Iegūtais efekts – FANTASTISKS!!! 
Iepriekš esmu lietojusi "Dzintara" produkciju. Esmu pateicīga, ka jūsu piedāvātais  produkts ātrāk iesūcas ādā, nerada kāju slīdēšanu apavos, ja tie jāuzvelk neilgu laiku pēc krēma uzklāšanas. Produktu smarža patīkama, neuzbāzīga. Īpaši patika skrubja uzklāšanas – iemasēšanas procedūra.
Paldies par doto iespēju!
Labprāt vēl kādu reizi piedalītos šāda veida pasākumā.


Una Kreicberga testēja The Body Shop Pepermint Smoothing Pumice Foot Scrub un The Body Shop Pepermint Intensive Foot Rescue


Iepakojums ērts, viegli atverams un izlietojams līdz galam, jo dodu priekšroku trauciņiem, nevis tūbiņām.
Skrubim ir ļoti izteikta mentola smarža. Man patika, bet jutīgākiem deguniem varētu šķist pārāk asa. Skrubis graudains, ļoti patīkams, lietojot uzreiz sajutu tā darbību. Šķiet, ka tas tiešām veidots no svaigām piparmētrām. Krēmam arī mentola smarža, tikai maigāka. Krēms ir ļoti patīkams, maigs.
Gan skrubim, gan krēmam uzklāšana ļoti ērta. Vispirms pamērcēju kājas vanniņā, tad tās noskrubēju, apļveida kustībām izmasēju savas pēdas. Skrubis bija ļoti patīkams, atsvaidzinošs. Tad nosusināju kājas un uzklāju krēmu, arī to iemasēju kājās un tad uzvilku zeķītes. Procedūra bija ļoti patīkama, tā noteikti padarīja labāku manu vakaru, tā vien gribējās uzreiz likties gultā.
Skrubja mentols ļoti atsvaidzināja. Skrubis šķita ļoti iedarbīgs, likās, ka tā graudiņi likvidē visu cieto un atmirušo ādu pēdu lejas daļas. Krēms ļoti ātri iesūcās, tas bija ļoti maigs un patīkams. Mentols piešķīra tādu kā svaigumu.
Pēdas pēc procedūras  jutās ļoti labi, atsvaidzinātas. Bet otrā rītā nekāds lielais efekts nebija, pēdas bija mīkstākas, bet tā kā ir vasara un staigāju ar vaļējiem apaviem efekts nav redzams uzreiz, šīs procedūras, manuprāt, ir jāatkārto regulāri, ko arī cenšos darīt.  ☺ Jo vasarā ir īpaši jārūpējas par pēdām, lai tās izskatītos glītas un koptas.
Produkts nepievīla manas gaidas. Vispār esmu sajūsmā par Body Shop produkciju, un arī kāju kosmētika bija līmenī. Tā bija atsvaidzinoša un kopjoša. Tā kā ikdienā daudz pārvietojos ar kājām, tad šādas vakara procedūras manām pēdām ir lieliska atpūta. Domāju, ka ilgstoša šī produkta lietošana varētu nest lieliskus rezultātus, jo, lai arī cik lieliski nebūtu Body Shop produkti, tie tomēr nespēj darīt brīnumus no vienas – divām lietošanas reizēm.

Šeit vari izlasīt plašākus produktu aprakstus: http://skaistumsunmode.espati.lv/index/view/raksts/espatilv-aicina-testet-produktus-Saja-reize—-skrubji-un-kremi-kajam-un-pedam/id/1012/

Paldies lasītājām, kuras atsaucās uz aicinājumu testēt produktus un paldies par jūsu vērtējumiem. Jau pēc pāris nedēļām izsludināsim jauno produktu testu.

9 komentāru
  1. Pa kuru laiku tika izsludinats konkurss??? Es it ka katru dienu ienaku, palasos
    :(. Kad bus nakamais tests?

  2. Baiba es jau ar centos laikus pieteikties bet kaada paspeeja aatraak…zini zzeel ka nav plaukstas dators kur ejot pa ielu var lasiit espati.lv jaunumus jo ne vienmer majas esmu..kaa nekaa darbs!Bet bija interesanti palasiit par to kaaju skrubi kam es pieteicos…buus riit jaanopeerk 😉

  3. ārprāc!!!! kurā gadsimtā jūs dzīvojat? es lietoju Stendera skrubjus, nu gadu noteikti, ja ne vairāk! vajag biežāk iegriezties veikalos, kur ražo LV preces …

  4. Vēlos pateikt lasītājām, ka man kā meitenei, kas ļoti seko sava kemeņa veselībai, varu ieteikt GEHWOL produkciju, ko pati lietoju nu ja kādu 1,5 gadu un esmu ļoti apmierināta ar to. Jo šie GEHWOL produkti ne tikai palīdz uzturēt skaistass kājas/pēdas, bet arī veslīgas, jo bieži vien vasaras sākumos esmu noberzusi kājas, bet šie foršie kremi palīdzēja man tās “salabot”:)

  5. Esmu izmēģinājusi gan Scholl krēmu, gan Eucerin ar 10% urea, gan Himalaya herbals FootCare Cream un visvairāk papēžu ādu mīkstina Himalaya herbals (nopērkams Drogās). Jāņem gan vērā, ka krēms ir brūnā krāsā un vakarā uzreiz pēc uzsmērēšanas dodoties gulēt, var sasmērēt palagus, tomēr pārējie krēmi šķiet ļoti minimāli ko mīkstina vai pēdas atstāj esošajā stāvoklī. p.s. Pamanīju, ka pēdas kļūst mīkstākas arī pēc Bodyshop ķermeņa krēma iesmērēšanas arī uz pēdām. Tomēr Himalaya arī dziedē

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.