espati.lv meklē visuzticamāko pretcelulīta līdzekli. Kā mums iet.

Pirms nepilna mēneša izsludinājām pieteikšanos testam, kur kopīgiem spēkiem meklētu vislabāko līdzekli cīņā pret celulītu.

Atsaucība bija patiešām liela, bet produktu skaits – diemžēl ierobežots, tāpēc tika izlozētas laimīgās testētājas, kuras jau tagad rūpīgi un čakli pilda visus testa nosacījumus un gatavojas produkta vērtēšanai.

Drīz tu varēsi lasīt, kā katrai no testētājām ir gājis, kādas ir atziņas par lietotajiem produktiem un, jāsaka, arī pāris izmaiņām dzīvesveidā – lai tests būtu efektīvs, dāmas apņēmās šo testa mēnesi ievērot stingrāku raksturu attiecībā uz barojošiem ēdieniem, mazliet vairāk ievērot fiziskās aktivitātes un protams, regulāri lietot savus testējamos pretcelulīta līdzekļus.

Jau nākamnedēļ – produktu testa rezultāti! Šeit vari iepazīties, kādi produkti tiek testēti: http://skaistumsunmode.espati.lv/index/view/raksts/Lasitajas-teste–meklejam-uzticamako-sabiedroto-cina-pret-celulitu/id/1117/

Mēs, espati.lv redakcija ar nepacietību gaidām rezultātus, un jau plānojam, kas varētu būt nākamajos testos. Ir kādas idejas? Raksti mums! [email protected]

2 komentāru
  1. Es ar dikti gaidu testa rezultatus! Vai par kriterijiem, kas tika izvirziti uzsakot testu pastastis?

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.