espati.lv lasītājas testē ūdensnoturīgās skropstu tušas: rezultāti

Pirms nedēļas aicinājām jūs testēt ūdensnoturīgās skropstu tušas. Šodien pastāstīsim, kā veicās mūsu testētājām. Pieteikumu uz šo testu bija diezgan daudz, bet tām, kurām šajā izlozē nepaveicās – vēlam veiksmi nākamajos testos, kas sagaidāmi jau pēc neilga laiciņa.

Lita Pētersone testēja L’OREAL DOUBLE EXTENSION skropstu tušu

Tikko kā saņēmu tušu L’Oreal Double Extension -tā vien ātrāk gribējās notestēt un pārbaudīt vai tiešām tā ir tik laba kā aprakstīts…Pēc darba devos uz savu mīļāko atpūtas kompleksu, nopeldēties baseinā, jo laika apstākļi bija pārāk nepiemēroti, lai peldētos atklātos ūdeņos! Pirms peldes uzklāju skropstu tušu un mans novērtējums – lieliski!!! Tuša necērtas ar savu smaržu degunā kā to dara ļoti daudzas citas skropstu tušas. Tai ir patīkama smarža, birstītes forma piemērota manām skropstām, viegli uzklājama. Skropstu tušai ir biezas struktūra, nav šķidra un nav arī sausa! Uzklājot uz skropstām – nesaķep un skropstas jau pagarina ar pirmo uzklāšanas kārtu, bet, protams, apjomīgākas un izteiktākas kļūst uzklājot otru kārtu! Man personīgi skropstas dabīgi ir garas bet tās kļuva vēl garākas uzklājot šo tušu, un te nu jāsaka – izskatās kā mākslīgi pagarinātas, bet jālepojas tās nav pieaudzētas, bet ir  manas pašas!
Pavadot ilgu laiku zem ūdens, māsai jau nosacīju, ka gan jau izplūdīs tuša gar acīm, bet nē, absolūti nemaz un skropstas pat nebija salipušas kopā, bet skaisti melnas! Varu teikt viennozīmīgi – šī ir un būs mana vienīgā tuša, kuru lietošu ikdienā, arī neskatoties uz to, ka neiešu ūdenī mērcēties, jo tā pagarina manas skropstas, padarot acis skaistākas un lielākas!
Vienīgi, lai noņemtu šo tušu gan ir mazliet jāpacīnās, bet pieļauju, ka mans kosmētikas noņēmējs nav tik iedarbīgs, noteikti to nomainīšu pret spēcīgāku un efektīvāku!
Kopš šodienas šī ir mana skropstu tuša un savas iepriekšējās varu aizmirst (tās ir pat dārgākas cenas ziņā, bet izrādās sliktākas manuprāt). Sanāk pat ieekonomēt! Paldies jums par iespēju notestēt tieši šo skropstu tušu, jo ieguvu sev jaunu, noderīgu kosmētisko produktu! Kosmētikas ziņā – skropstu tuša mana mīļākā draudzene! Paldies!!!

Anna Kravale testēja L’OREAL EXTRA VOLUME COLLAGENE skropstu tušu

Manuprāt, tekstūra skropstu tušai ir ļoti laba nav ne pa šķidru ne pa sausu.
Smarža nav pārāk uzmācīga, bet tomēr varēja būt maigāka.
Skropstu tuša ir jāklāj vairākas reizes lai būtu vienmērīgi uzklāta, apjoms labs, garums un biezums arī, skropstu tuša nerada smaguma sajūtu skropstām.
Skropstu tušas ūdensnoturība ir tiešām apsveicama, tā ūdenī nenotek un neveidojas melni loki zem acīm.
Tušas noturība ir tiešām laba, un skropstas pēc ūdens apmeklējuma arī izskatās ļoti labi, kā jau minēju tā nenotek un nav melnu loku zem acīm. Skropstu tuša nenobirst, kā to dara citas skropstu tušas, kas tādā veidā lauž skropstas – varu teikt ka turas ļoti labi.
Ar acu kosmētikas tīrāmo līdzekli skropstu tušu var notīrīt, ne tik ātri kā parasto ūdens nenoturīgo skropstu tušu, bet tīras nost labi.
Viens tāds mīnuss, kas man nepatīk šajā skropstu tušā, ir birstīte – tā skropstu tuši neuzklāj vienmērīgi.

Santa Rause testēja MANHATTAN VOLCANO skropstu tušu

Šī tuša tiešām pilda savu galveno funkciju – tā ir pat ļoti ūdensnoturīga. Manu ūdens testu tā izturēja labi. Nekas nebija notecējis. Taču tai pašā laikā to bija ļoti grūti noņemt. Ar savu parasto acu kosmētikas noņemšanas līdzekli, kas piemērots arī ūdensnoturīgas skropstu tušas noņemšanai, man radās problēmas, kad mēģināju noņemt tušu. Beigās līdz galam tā arī nevarēju skropstu tušu noņemt.
Tušai ir ļoti izteikts aromāts. Varētu teikt, ka man tas bija pārāk izteikts un nepatika.
Tušai ir šķidra konsistence. Uzkrāsojot augšējās skropstas, ir jānogaida, kamēr tās nožūs. Ja uzreiz krāso apakšējās skropstas, tad pie uzacu līnijas parādās tušas pēdas.
Tuša nav daudz jāklāj, efekts ir pagarinošs un tā labi atdala skropstas.

Ilze Dundure testēja MANHATTAN MAXIMUM VOLUME skropstu tušu

Tušas konsistence ir apmierinoša, varētu būt mazliet sausāka, bet iespējams, pēc vairākām lietošanas reizēm tā arī kļūs tāda. Aromāts nav pārāk izteikts. Ja tušas otiņu speciāli neosta, tad tās smaržu nevar just.
Tuša uzklājas viegli, bet diemžēl salipina skropstas. Jo vairāk to klāj uz skropstām, jo vairāk tās salīp. Manām skropstām šī tuša apjomu nepiedod. Drīzāk varu teikt, ka tā ir pagarinoša tuša, nevis apjomu palielinoša. Nepatika, ka tā salipina skropstas. Iespējams, pēc vairākām tušas lietošanas reizēm, skropstu tuša tik ļoti nesalipinās skropstas.
Ūdenī gan nelecu, bet dušā gan izmēģināju tās noturību. Kāda daļa no uzklātās skropstu tušas notecēja, bet acis gan stipri nesasmērēja. Iespējams, vēsākā ūdenī, šīs tušas noturība ir labāka. Vispār diezgan viegli šo tušu nomazgāt ar siltu ūdeni, bet atlikumu gan notīrīju ar kosmētikas noņēmēju.
Dienas gaitā uzklātā tuša uz skropstām turas labi – nesmērē acis, nebirst, neizraisa alerģiju (ikdienā lietoju kontaktlēcas).
Taču pēc saskares ar ūdeni (pēc dušas) skropstas bija vairāk salipušas, un tušas uz skropstām vairs nebija tik daudz cik dienas garumā.
Diezgan viegli ir tušu notīrīt ar siltu ūdeni, tomēr atlikums gan ir jānoņem ar kosmētikas noņēmēju. Es izmantoju Logona acu kosmētikas noņēmēju (eļļa).
Paldies par iespēju piedalīties skropstu tušas testā!

Aija Arāja testēja ISA DORA BUILD UP EXTRA VOLUME skropstu tušu

Tušas tekstūra mani ļoti apmierināja – tā nebija ne šķidra, ne pārāk bieza, tieši tāda kā vajag. Ļoti patika tušas birstīte, tā bija stingra, bet reizē arī maiga manām skropstām. Tušai nebija pārāk izteikta aromāta, ja nu vienīgi speciāli to smaržo.
Skropstu tušu uzklāju divas reizes – tā kuplināja un pagarināja manas skropstas. Tiesa gan labāk mazliet nogaidīt līdz pirmā kārta sāk žūt, lai neizsmērētu visu krāsojumu. Skropstu tuša dienas laikā nenobirst un nerada tumšus lokus ap acīm.
Skropstu tušas ūdensnoturība bija vienkārši lieliska. Tā izturēja manu ūdens testu – dušu. Skropstu tuša neizsmērējās un arī skropstas nesalipa. Man gan tāds niķis – slapjas acis berzēt, tad gan skropstas vairs neizskatījās tik skaistas – tās mazliet salipa, bet tā jau vairāk mana vaina.
Ar noņemšanu man radās nelielas problēmas. Mans kosmētikas noņēmējs bija par maigu, visu skropstu tušu nevarēju noņemts.
Pirmo reizi lietoju Isa Dora skropstu tušu un man patika. Liels paldies espati.lv par doto iespēju.

Zane Ozoliņa testēja BOURJOIS MAXI FRANGE skropstu tušu


Maxi Frange sastāv no divām daļām- baltās, kas veido garumu un tumšās, kas veido apjomu. Baltās tušas tekstūra ir krēmīga, taču tumšā tuša šķiet mazliet sausāka – gribētos, lai uz birstītes būtu vairāk tušas. Smarža – jūtamāka, nekā citām tušām, bet, par cik Bourjois tušas esmu lietojusi, zinu, ka tām tas ir normāli.
Patīk, ka ir divas dažādas birstītes – baltajai pagarinošajai tušai ir smalka gumijas birstīte, bet tumšajai apjoma tušai – klasiska birstīte. Parasti tušu klāju divās kārtās un trešo kārtu klāju tikai uz skropstu galiem. Līdzīgi gribēju rīkoties arī šeit. Tuša nav ļoti plūstoša, ir jāpiestrādā, kamēr tiek uzbūvēts vajadzīgais apjoms. Rūpīgi uzklājot balto tušu, man radās grūtības pietiekamā apjomā un krāsas intensitātē uzklāt tumšo tušu. Tumšā tuša likās pasausa un nedeva gaidīto apjomu. Skropstu garums gan mani apmierināja. Būtu gribējies, lai skropstu krāsojums būtu viendabīgāks, bet tāds tas varbūt nesanāca, jo mazliet pārcentos ar balto tušu.
Izmēģināju tušu gan peldoties, gan dušā mazgājoties – savu uzdevumu tā pilda godam. Tuša neizsmērējās.
Pēc ūdens testa skropstas izskatās normāli, tuša nav mainījusi savu konsistenci. Nolemju tušu uzkrāsot arī nākamajā dienā, kas man paredzēta ļoti saspringta. Mājās atgriežos vēlu vakarā un konstatēju, ka tuša ir mazliet pabirusi. Norakstu to uz grūto un garo dienu un to, ka skropstas aiztiku.
Noņemot skropstu tušu bija jāpacīnās arī, izmantojot kosmētisko eļļiņu. Pie skropstu saknītēm bija jāpatīra ilgāk nekā parasti. Protams, ka ar parasto kosmētisko pieniņu tuša nost nenāks, un tā tam nemaz nav arī jābūt, tāpēc turas tuša godam.

Sanda Grīnberga testēja BOURJOIS EASY WATERPOOF skropstu tušu

Tekstūra tušai ir nedaudz ķepīga. Tušas aromāts nebija īpaši patīkams, tas varētu būt neitrālāks.
Lai iegūtu efektu, pietiek ar vienu, divām uzklāšanas reizēm.  Konkrētās skropstu tušas birstīte nebija manā gaumē, jo ar to bija grūti vienmērīgi uzklāt tušu, tādēļ lietojot šo tušu, ieteiktu papildus lietot arī skropstu ķemmīti. 🙂 Skropstu tušai piemīt kuplinošs un pagarinošs efekts. Patika tas, ka pēc tušas nožūšanas to gandrīz nevarēja just.
Skropstu tušas ūdensnoturība – lieliska, tuša nenotek un pat paberzējot acis tā neizsmērējas.
Pēc ūdens testa skropstas gan ir nedaudz salipušas.
Parasti izvairos no ūdensnoturīgajām skropstu tušām, jo tās ir sarežģītāk notīrīt, tomēr šī skropstu tuša patīkami pārsteidza, jo to varēja ļoti viegli notīrīt.

Anda Āboliņa testēja BOURJOIS VOLUME CLUBBING skropstu tušu

Aprakstā teikts, ka šī Bourjois tuša ir ballīšu produkts – ballējies visu nakti bez problēmām! Uz ballīti gan neaizgāju, bet ar tušu devos uz treniņu, kur ik pa laikam darbībā mēdzu nejauši pieskarties sejai, un tad šis tas var arī izsmērēties, bet šī tuša ir ūdensnoturīga. Tāpēc tušas noturību pārbaudīju arī dušā, lai redzētu, kā tad ir. Bet sākšu pēc kārtas:
Tuša kā jau tuša – melna, pabiezas konsistences, smarža ir, bet neteiktu, ka izteikta vai kaitinoša. Otiņa arī diezgan parasta.
Šī tuša klājas labi, tikai mazliet mulsinoši liekas tas, ka tiek solīts arī skropstām radīt papildus apjomu (volume), bet nekādu apjomu šī tuša man nedeva – pagarināja, padarīja skropstas redzamākas un viss, un es vispār īsti nesaprotu, kā var ar tušas palīdzību skropstas sabiezināt, jo tas zirnekļa kāju efekts, kas rodas, vairākas reizes pārbraucot pāri ar otiņu skropstām, man nepatīk, tāpēc arī šoreiz neaizrāvos.
Pēc treniņa tuša bija savā vietā – nebija ne nobirusi, ne izsmērējusies. Arī pēc dušas viss bija kārtībā, acīs pat nekoda….
Par noņemšanu – man mājās bija dāvināts kosmētikas noņēmējs uz eļļas bāzes, kas domāts tieši šāda veida tušām, ar to arī tušu noņēmu. Nebija tik viegli kā ar parasto tušu, bet nost dabūt var. Katrā ziņā šo tušu nelietotu katru dienu, bet tiešām tad, kad ir vajadzība ilgā laika periodā ‘"nenoplukt". Un šajā ziņā produkts savas funkcijas pilda.

Elīna Kapeniece testēja MAYBELLINE VOLUME EXPRESS COLOSSAL skropstu tušu

Skropstu tušai ir ērta birstīte un tā labi klājas, neveidojas ķamoliņi un tā arī nesalipina skropstas. Tuša ātri nožūst, veidojot dabisku izskatu. Skropstas ir mīkstas.
Skropstu tuša piešķir skropstām apjomu, arī pēc ūdens. Skropstu tuša nav ne pārāk bieza, ne pārāk šķidra. Lai būtu apjoms tā jāklāj divas reizes. Vienu reizi klājot īsti nav nekāda efekta, bet ja to klāj trīs reizes, tad skropstas ir pārāk biezas un smagas.
 Pēc skropstu saslapināšanas ap acīm veidojas pelēki plankumi. Bet tā skropstu tuša ļoti labi turas visu dienu, tā nebirst un nesmērējas.
Arī notīrīt šo tušu ir samērā viegli.

Indra Bērziņa testēja MAYBELLINE DEFINE A LASH VOLUME skropstu tušu


Nekad neesmu aizrāvusies ar ļoti biezām un melnām skropstām, tāpēc neklāju piecas kārtas. Uzklāju vienu kārtu un redzu vai vajag vēl vai pietiek. Šī skropstu tuša ir ļoti līdzīga tai, kuru lietoju jau kādus divus gadus, otiņa ir ļoti līdzīga, tādēļ man ļoti patīk kā tā pagarina un atdala skropstas.
Ūdenī gluži nelecu, bet pārbaudīju noturību mazgājot seju un jāsaka, ka tuša manu pārbaudījumu izturēja godam.
Ja skropstas pēc ūdens testa  neberzē, tad nekādu problēmu, droši var staigāt tālāk, bet ja skropstas berzē pēc peldes, tad tās vairs neizskatās kā pirmā svaiguma.
Ja gadās tušu nenoņemt vakarā pirms gulētiešanas, kā tas man arī gadījās, es biju patīkami pārsteigta no rīta neieraugot melnos lokus zem acīm.
Skropstu tušu nost ņēmu kā parasti to daru ar skropstu tušām  – ar sejas attīrītāju ar mikropērlītēm, arī šī tuša nespēja tam pretoties- man tas izdevās.
Kopumā tuša mani apmierina – tas kā tā izķemmē skropstas un noklāj ar tušu visā garumā, jo man tiešām ir svarīgi lai man nebūtu saķepušas skropstas, tādas, manuprāt, neizskatās pievilcīgi.
Paldies par iespēju testēt skropstu tušu.

Paldies lasītājām, kuras atsaucās uz aicinājumu testēt produktus un paldies par jūsu vērtējumiem. Jau šodien iepazīstināsim tevi ar apjomīgāku testēšanas eksperimentu – meklēsim īstos cīņubiedrus pret celulītu!

8 komentāru
  1. Es iesaku izmeginat visam Nive atusu. Diemzel uzreiz nepateiksu ka sauc, bet maksa Drogas ap LVL 7 un ir peleka krasa. Iepakojums nav ar ipasiem izliekumiem (citiem veidiem ir). Un birstite ir plastmasas. Loti loti laba. Ieprieks vnm lietoju Lancome pa LVL 20, bet si Nivea ir viennozimigi dauidz labaka. nebirst un vakaros nav melnum i gar aciim 🙂

  2. Jau kopš dienas kad iznāca skropstu tuša L’OREAL DOUBLE EXTENSION neesmu varējusi to aizstāt ar citu. Tā tiešām padara skropstas garākas un biezākas un nerada nobiruma efektu pēc garas nakts. Tiešām iesaku Jums visām 😉

  3. L’OREAL ir tāds skropstu tušas noņēmējs, kurš pirms lietošanas jāsakrata, lai sajauktos tumši zilais ar gaiši zilo šķidrumu (es vnk neatceros nosaukumu). Katrā ziņā šis noņēmējs bez problēmām noņem manu BOURJOIS ūdens noturīgo tušu.

  4. sveikas! kopš atklāju Kanebo 38 grādu tušu, kas ir ūdens noturīga, taču noņemt to var nomazgājot ūdenī kas siltāks par 38 grādiem, tā nu esmu aizmirsusi par izplūdušām acīm un tā ir arī ”loti pretalerģiska. pat intensīvus karatē treniņus ir izturējusi, kur parastās tušas ātri nonāk nost, bet ūdensnoturīgās, kā kura. ir viens mīnus Latvijā maz kur var nopirkt, Douglas veikalos un maksā ap 20 lvl, taču kaut kā arī ārzemēs arī paliek mazliet izplatītāka… kaut kā eiropieši ar japāņiem nesadarbojas. lietoju šo tušu nu jau 10 gadus un man prieks, ka izbraucienos man ir jāņem par 1 pudelīti kosmētikas noņemšanai mazāk un arī vakarā vieglāk ir visu kosmētiku noņemt. iesaku 🙂

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.