espati.lv lasītāja testē matu procedūru

Pirms mēneša espati.lv rakstīja par Nanomax matu atveseļošanas procedūru, kuras laikā mati tiek pabaroti ar vitamīnu devu no iekšpuses, kā arī iegūst veselīgu spīdumu uz krietni ilgāku laiku nekā viena mzgāšanas reize. Acinājām espati.lv lasītājas piedalīties izlozē, kuras rezultātā viena no dāmām varēja iegūt iespēju šo procedūru izmēģināt tā teikt "uz savas galvas". Šo iespēju ieguva Agnese Breice no Rīgas. espati.lv devās līdzi Agnesei, vēroja procedūru, kā arī uzdeva jautājumus frizierītei par matu veselību un kopšanu.
Salonā "Gundega" šādas matu atveseļošanas procedūras nu ieguvušas patiesi lielu popularitāti, jo šis ir tas laiks, kad sākam pievērst vairāk uzmanības tieši kvalitatīvām lietām un paliekošām vērtībām. Lai patiesi izjustu un izmēģinātu procedūras efektivitāti, vēlējāmies to dāvināt kādai no mūsu meitenēm – uzticīgajām lasītājām, tādējādi iegūstot pašas Agneses viedokli.

Atzīstamies, ka fotoaparātu šoreiz līdzi neņēmām, jo process mums jau zināms un vizuāli pazīstams no senākas publikācijas http://skaistumsunmode.espati.lv/index/view/id/1073/espatilv-teste-jaunu-matu-atveselosanas-proceduru/.  Atšķirība procedūras veikšanā vien bija tāda, ka šoriez Agneses matiem netika izmantota panna, kura nepieciešama intensīvās matu ārstēšanas procedūrā, kā arī tvaika ķemmei bija cita forma. Friziere Inese arī atzina, ka parasti pēc šīs procedūras visi gaida iespaidīgu vizuālo efektu, kas nebūt nav galvenā šīs procedūras priekšrocība. "Protams, ir arī vizuāls efekts, bet tādu frizētavā var panākt arī ar citiem līdzekļiem pēc krāsošanas. Galvenais ir tas, ka mati tiek sapildīti ar vērtīgām vielām no iekšpuses, iegūst apjomu, un to nevar izdarīt ne ar vienu labu šampūnu," skaidro Inese.

Agnese kā par brīnumu izrādījās ideāla kandidāte tieši šai matu kopšanas un ārstēšanas procedūrai, jo Agneses mati nebija daudz cietuši no ķīmiskās apstrādes – Agnese matus krāso tikai ar krāsojošo balzamu, tāpēc tie nebija stipri bojāti. Ja mati tik tiešām nopietni cietuši, ir nepieciešamas augstākas intensitātes procedūras, un tad tās būs vairākas.

Atgādināsim, kādi labumi tiek ievadīti matos procedūras laikā: keratīns, kas piešķir izturību, tas atvieglo aktīvo sastāvdaļu iespiešanos matā; kviešu proteīns, kas saglabā nepieciešamo mitrumu, padara matus zīdainus, mazina ādas kairinājumu, psoriāzi; jūraszāles, kas novērš matu atūdeņošanos, apgādā matus ar minerālvielām un tos stiprina, kā arī jūraszālēm piemīt pretnovecošanas efekts; cukurniedres, kas mitrina un baro, piedod spīdumu, ir antioksidants un nostiprina matus; kaviāra ekstrakts, kas nodrošina elastību un spīdumu, satur jodu un svarīgas taukskābes, padara matus izcili dzīvīgus un aizsargā tos; medus, kas ir dabisks mitrinātājs, mīkstinātājs un kondicionētājs, sargā no saules iedarbības, piemērots smalkiem, trausliem matiem; saulespuķu ekstrakts, kas ir bagāts ar E vitamīnu, baro matus, nodrošina ar kāliju, kalciju, fosforu un magniju; keramīdi un kukurūzas eļļa, kas ir kutikulu saistviela, pieķir spīdumu, novērš pūkošanos, padara matus viegli veidojamus un elastīgus; zīdtārpiņu kūniņas, kas ir dabisks un ļoti spēcīgs neaizstājamo aminoskābju, mikroelementu, lipīdu un vitamīnu savienojums, kas pastiprina gaismas atstarošanas spēju, elastību un mirdzumu jau kopš pirmās lietošanas reizes. 

Frizierīte gan brīdina, ka maksimāli skaistus matus var iegūt tikai tad, ja esat ar mieru šķirties no pavisam bojātajiem, tā sauktajiem "mirušajiem" matiem, kuriem, diemžēl, nekādas zāles vairs nelīdzēs. Tāpēc arī Agnesei friziere iesaka apgriezt pašus galiņus, kas spurojas un lūzt. Uzzinām arī, ka lai kādus vitamīnus mums solītu šampūni veikalu plauktos, mata iekšienē tie nenonāk – izstiepies vai saraujies!

Pēc aptuveni stundas, kas pavadīta frizera krēslā, Agnese varēja novērtēt rezultātu – mati bija kļuvuši smagāki, kas izskaidro to, ka nu tie ir piepildīti ar vērtīgajām vielām. Izbraucot ar pirkstiem cauri matiem, Agnese bija acīmredzami apmierināta. "Man ļoti patīk! Jūtu, ka mati ir veselāki, tie vairs nav tik sausi un arī spīd! Esmu sajūsmā. Paldies jums!" Patiešām, Agneses mati arī vizuāli bija ieguvuši spīdumu – it īpaši pie saknēm un vidusdaļā. "Pēc laika, kad būs nepieciešams, es šo procedūru gribētu atkārtot," saka Agnese un dodas uz darbu, lai pastāstītu par rīta piedzīvojumu arī kolēģēm.

Arī salona "Gundega" friziere Inese atgādina, ka matu kopšanai vajadzētu pievērst lielāku uzmanību, iegādājoties patiešām kavlitatīvus un rūpīgi izvēlētus profesionālos matu kopšanas līdzekļus, tad radikālus soļus matu ārstēšanā nebūs jāsper nevienai. Lai gan šķiet, ka pašas zinām un protam labāk, dažreiz noderēs zinoša speciālista padoms, kuru paturēt prātā uz ilgāku laika sprīdi. Sakām paldies Agnesei un skaistumkopšanas salonam "Gundega" Bruņinieku ielā 52.

Nākamnedēļ espati.lv jūs iepazīstinās ar aromterapijas smaržīgo pasauli – kā ēteriskās eļļas spēj ietekmēt gan mūsu garastāvokli, gan veselību. Tāpat piedāvāsim piedalīties jau nākamajā izlozē – testēsim arompīlinga procedūru. Seko līdzi publikācijām un nenokavē!

3 komentāru
  1. Cik aptuveni ilgi saglabājas efekts? Un aptuveni ar kādu naudas summu rēķināties? Jautājums frizierei Inesei: krāsoju matus vairākus gadus, ir balinātas šķipsnas, pārējie krāsoti. Parasti pirmajā dienā pēc matu mazgāšanas un balzama mati ir diezgan labi, bet jau otrajā dienā ir sajūta, ka tie ir sausi. Matu garums- līdz lāpstiņām. Cik aptuveni reizes būtu nepieciešama šī procedūra, lai mati atgūtu veselīgumu?

  2. Es arī saņēmos un nogriezu beigtos mtus, pārslimoju fāzi – izaugušas saknes un pamazām saārstēju. Tagad tik laba sajūta! Un drosī vien, ka noderētu arī kāda vieglāka procedūra, jo tagad krizes laikā esmu sapratusi, ka smuki var arī dabīgi un vairs negribas neko audzēt klāt un balināt. Bet no ārējās ietekmes gan nevar nekā izbegt, tāpat matus fēnoju. Tāpēc arī es gribētu zināt, cik tāda procedūra maksā un cik bieži tā būtu nepieciešama, lai mati būt veselīgi.

  3. >>> laila

    sveika!
    kā tu saārstēji savus matus?
    Ko tu darīji? maskas, saudzējošais režīms, kādi īpaši šampūni?

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.