espati.lv konkurss!!! Gardi un veselīgi

Mēs noteikti zinām, ka katra espati.lv lasītaja ir kā maza talantu vācelīte. Kāda prot draudzenei izcili nokrāsot matus, kāda savērs brīnišķīgas krelles, bet kādai citai brīnišķīgi padodas gleznošana vai dziedāšana, dzejoļu rakstīšana  vai auto vadīšana.
Bet tagad vēlamies likt saausīties tieši tām, kuras spēj sasniegt augstāko pilotāžu tieši smalkmaizīšu, pīrādziņu, toršu, cepumiņu, pankūku vai melleņu klimpu gatavošanā!

Vēlamies tevi, pavārmākslas meistari un brīnumdari, aicināt piedalīties recepšu konkursā. Bet tevis piedāvātajā receptē jāievēro viens svarīgs noteikums. Tā kā Rīgas Dzirnavnieks nule kā laidis klajā savu jauno produktu – Hercogs bioloģiskos kviešu miltus, vēlamies no tevis saņemt recepti, kurā viena no ēdiena  sastāvdaļām būtu tieši milti. 

[BANNER]

Savu recepti publicē sadaļā "blogi" vai atsūti mums uz e-pastu [email protected] lidz 12. oktobrim. Tā recepte, kas saņems visvairāk atzinīgu atsauksmju vai izraisīs vislielāko lasītāju interesi, saņems balvu – lielu grozu ar HERCOGA jaunajiem Bio miltiem un iespēju savu recepti realizēt kopā ar espati.lv "Gatavo vīrieši" puišiem un iemūžināt savu kulinārijas brīnumu fotostāstā, kuru, protams, publicēsim tepat – espati.lv!  Gaidīsim tavus ieteikumus un idejas gatavošanas mākslā, un pasteidzies, jo laika nemaz nav tik daudz. Dalies savos garduma noslēpumos!

3 komentāru
  1. Oooooo, kopā ar vīriešiem, tas būs jautri 😀 Pati arī varēšu piedalīties, vai tikai dot padomus viņiem?

  2. Dievinu gatavot un eksperimentet ar eedienu!tagad tik atliek izveeleeties savu labaako recepti konkursam :))

  3. Viriesi – Tev noteikti pasai bus procesa japiedalas. Ir planots, ka tas notiks pie uzvaretajas maja ;).

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.