espati.lv Kas te labs notiek?

Vispirms – priecājamies Tevi redzēt espati.lv! Lai Tava dzīvošanās portālā būtu vēl pilnvērtīgāka un interesantāka, turpmāk informēsim Tevi par visu, kas šeit aktuāls.
Portāla sadaļas Tu, visticamāk, jau visas esi izskatījusi, taču kas, piemēram, ir Dienas atradums vai Aktuālais jautājums?
Dienas atradums – ir iespēja mums visām dalīties savos atklājumos – garšīgās lietās, īpaši labos produktos, pakalpojumos. Vēlies pastāstīt citām par jauko ekoveikaliņu Jūrmalā? Dari to šeit! Dienas atradums nav vieta reklāmām un apmaksātiem sludinājumiem – mēs dalāmies tikai savos jaukajos atradumos, kurus noteikti būtu grēks palaist garām bez ievērības. Gaidīsim Tavu e-pastu: [email protected]
Aktuālais jautājums – ir jebkas, kas Tevi varētu interesēt. Vēlies noskaidrot,  cik līdzekļu tērējam skaistumkopšanai?  Vai varbūt, kādas ir iespējas sava biznesa attīstīšanai? Dienas jautājumu mēs uzdosim gan visām espati.lv lasītājām, gan dažādiem speciālistiem, un visu šo informāciju apkoposim vienā lielā un izsmeļošā rakstā.  Ir kāds jautājums, kas neliek Tev mieru? Vēlies dalīties ar savu pieredzi un zināšanām? Gaidīsim Tavu ziņu uz [email protected] vai tepat, forumā.

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.