espati.lv iesaka pasākumus no 9. – 15. aprīlim

Šonedēļ espati.lv tev iesaka vairākus muzikāli baudāmus un diezgan unikālus pasākumus, piemēram, Apocalyptica un Emilie Autumn koncertus. Kā arī piedāvājam apmeklēt divus improvizācijas teātrus, kuros pati vari justies kā izrādes dalībniece. Tāpat aicinām tevi apmeklēt kino, kā arī apskatīt burvīgus mājdzīvniekus izstādē Pūkainās dienas Ķīpsalā un vēl daudz ko citu.

PASĀKUMI

10. aprīlī: chip/8bit mūzikas nakts
22:00 Dirty Deal Cafe notiks kārtējais mūzikas pasākums chip/8bit. Šoreiz pasākumā viesosies Zviedrijas čipmūzikas skatuves pārstāvji Paza Rahm un Psilodum
Informācija:  http://nightlife.lv/lat/raksti/redaktors/?article=7737

11. aprīlī: Godvil Disco
22:00 klubā Godvil dejas kopā ar DJ Eric Kowalski un DJ Daniel Mariash
Informācija: http://godvil.lv/lv/calendar/2009-04/11/243/

16. aprīlī: Zvaigznes uz ledus

18:00 Rīgas Cirks aicina uz jaunu starptautisku cirka projektu. Sadarbībā ar lielāko Eiropas Cirku Asociācijas biedru – Lielo Maskavas Valsts Cirku, Rīgas Cirks ir iestudējis jaunu izrādi Zvaigznes uz ledus: dažādu cirka mākslas specifisko elementu sintēzi. Daiļslidotāji, gaisa vingrotāji slidās, burvju mākslinieki-iluzionisti, akrobāti, žonglieri, meistarīgi vingrotāji uz stieņiem , klauni… Lielo un mazo bērnu prieks – krāsaino ziepju burbuļu šovs
Informācija: https://www.bezrindas.lv/events/index.php?lang=lv

KONCERTI

14. aprīlī: Apocalyptica
19:30 Arēnā Rīga viesosies unikālā čellu rokgrupa Apocalyptica. Somu kulta rokgrupa Rīgā solās spēlēt gan savas par klasiku kļuvušās kompozīcijas no Metallica, Sepultura, un citu smagās mūzikas monstru dziesmu kaverversiju klāsta, gan lielākos pašradītos grāvējus, gan arī ļaus ielūkoties savā jaunajā albumā, kas iznāks tikai 2010. gadā.
Informācija: http://www.bilesuserviss.lv/lat/concerts/muusika/rock_ja_pop/?concert=45442

16. aprīlī: Emilie Autumn koncerts
20:00 klubā Melnā Piektdiena jau otro reizi ir iespēja baudīt ekstravagantās ASV industrial gothic dīvas Emilie Autumn koncertu. Oriģinalitāte itin visā, sākot ar muzikālo stilu savienošanu agrāk nedzirdētās piruetēs, savdabīgais vizuālais ietērps, kā arī zināma ekstravagance uzvedībā ir tikai daži no dziedātāju, dziesmu autori, dzejnieci, rakstnieci un mūziķi Emilie Autumn raksturojošajiem elementiem
Informācija: http://easyget.lv/muzika/read/11860/

TEĀTRIS

13. aprīlī: Karaliskais Improvizācijas Teātris
20:00 kinoteātrī K Suns būs redzama Karaliskā Improvizācijas Teātra izrāde. Improvizācijas teātrī KIT darbojas četri aktieri – Ģirts Runātājs, Varis Klausītājs, Jānis Skutelis un Andris Rupais, kuri izrādes sola dzirkstoša humora, dzīvesprieka un gaiša skatījuma uz dzīvi atmosfērā.
Informācija: http://www.bilesuserviss.lv/lat/concerts/teater__kunst/komoodia/?show=10667

14. aprīlī: Izrāde, kas nav par latviešiem. Vientulīgie rietumi.

19:00 Rīgas Jaunajā Teātrī izrāde – Izrāde, kas nav par latviešiem. Vientulīgie rietumi. Stāsts izrādē par diviem brāļiem. Viņi neieredz viens otru vairāk par visu pasaulē, taču viņi arī nespēj dzīvot viens bez otra, jo šis naids piepilda viņu dzīvi un ir vienīgā tās jēga. Vietējās draudzes gans – alkoholiķis, cenšas vest abus brāļus pie prāta. Vai iespējams piedot un dzīvot savādāk?
Informācija: http://www.bilesuserviss.lv/lat/concerts/teater_-_kunst/komoodia/?show=11816

15. aprīlī: Pēdējā pirmizrāde
20:00 LMA Studentu klubā notiks Improvizācijas teātra izrāde Pēdējā pirmizrāde. Pēdējā pirmizrādē darbojas Varis Klausītājs, Kaspars Žūriņš, Raimonds Ruzenieks, Mārcis Viļums, Edgars Neilands, Gatis Kurzemnieks, Mārtiņš Zilberts un Guntis Cimiņš. Visi kopā viņi uz skatuves izspēlē asprātīgus un omulīgus pastāstus, kuros darbojošās personas iesaka skatītāji. Sadarbībā ar skatītāju arī stāsta sižets vienmēr iegūst pilnīgi patoloģiskus pavērsienus un, aiziedams no izrādes, skatītājs ir pārsmējies un laimīgs, ka ietekmējis tik daudz un pagarinājis savu mūžu, izbaudīdams pozitīvas emocijas.
Informācija: http://www.studentuklubs.lv/klubs/index.asp?menu=1&id=11845

KINO

No 10. aprīļa: Parex Plaza – 12 raundi (12 rounds)
Detektīvs Denijs Fišers reiz iemantoja bīstama terorista Mailza Džeksona dusmas, viņu apcietinot. Toreiz bojā gāja Džeksona iemīļotā. Tagad, noziedznieks ir izbēdzis no cietuma, lai atriebtos. Kad tiek nolaupīta Denija draudzene, sākas bīstama spēle. Denijs saņem norādījumus no noziedznieka un viņam jāizpilda uzdevumi, dodoties uz dažādākajām pilsētas vietām. Visam jānotiek secīgi un laikā. Pulkstenis tikšķ, bet ja Denijs pieļaus kaut niecīgāko kļūdu, viņa mīļotās ies bojā.
Informācija: http://www.forumcinemas.lv/movie/6492/

No 10. aprīļa: Parex Plaza – Svešiniece pilsētā (New in Town)

Lusija Hila ir ambicioza, daudzsološa speciāliste, kas dzīvo Maiami. Viņa dievina elegantas kurpes un smalkas mašīnas, virzīšanās pa karjeras kāpnēm ir viņas dzīves vadmotīvs. Kad viņa saņem piedāvājumu īslaicīgi doties kaut kur nekurienē vadīt rūpnīcas restrukturizāciju, viņa piekrīt, apzinoties, ka drīz sekos nozīmīgs paaugstinājums. Jaunais pavērsiens darbā Lusijas dzīvi negaidīti apgriež kājām gaisā, jo viņa atrod jaunu dzīves jēgu un pašai par pārsteigumu arī savu sapņu vīrieti…
Informācija: http://www.forumcinemas.lv/movie/6455/

No 10. aprīļa: Parex Plaza – Pareģojums (Knowing)

1959. gadā svinīgā skolas atklāšanas ceremonijā pagalmā tiek noglabāta laika kapsula ar bērnu zīmējumiem, kuros viņi iztēlojušies nākotni. Starp tiem ir arī kāds noslēpumains meitenītes zīmējums ar skaitļiem, ko viņai esot čukstējuši neredzami cilvēki.
Informācija: http://www.forumcinemas.lv/movie/6383/      

BĒRNIEM

11. aprīlī: Leļļu teātra izrāde Nāc pie puikām!
16.00 Latvijas Leļļu teātrī muzikāla izrāde Nāc pie puikām! Stāsts veidots pēc E. Ņizjurska stāsta motīviem ar Raimonda Paula mūziku. Nāc pie puikām! ir bērnu detektīvs, ar mazu sentimenta piedevu, ir tas, kas vajadzīgs mūsdienu puikām un viņu vecākiem.
Informācija: http://www.puppet.lv/index.php?1&9&view=view-show&show_id=75

Aprīlī: Parex Plazā – Mazie Laupītāji
Jauna latviešu piedzīvojumu komēdija visai ģimenei. Rakaris Robis (5 gadi) un viņa prātīgā māsa Luīze (7 gadi) spiesti pārcelties uz vecvecāku māju laukos, jo pēc tam, kad tēvs zaudējis darbu un nespēj samaksāt kredītu, banka atņem ģimenes jauno dzīvokli pilsētā. Pārliecībā, ka varēs palīdzēt vecākiem, Robis izkaļ plānu – kopā ar māsu viņi aplaupīs banku, kura atņēmusi dzīvokli…
Informācija: http://www.forumcinemas.lv/movie/6480/

IZSTĀDE

11. un 12. aprīlī: Pūkainās dienas Ķīpsalā
10:00-18:00 izstāžu centrā Ķīpsala varēs vērot starptautiskas suņu un kaķu izstādes, dažādus šovus, kā arī aplūkot īstu trušu pilsētiņu, kuplu pulku Lieldienu zaķus un putnu dārzu, iegādāties lauku labumus zemnieku tirdziņā un mesties rotaļu virpulī ar atrakciju parku Lec un Minies.
Informācija: http://www.petekspo.lv/public/?id=2&ln=lv

No 8. aprīļa līdz 31. maijam: fotoizstāde Viena diena Ogres rajonā
Latvijas Fotogrāfijas muzejā, Mārstaļu ielā 8 (ieeja no Alksnāju ielas) Rīgā, apskatāma foto akcijas Viena diena Ogres rajonā. 2008 izstāde. Ekspozīcijā, kas iekārtota divos ēkas stāvos, ietvertas dažādu autoru aptuveni septiņdesmit fotogrāfijas.
Informācija: http://easyget.lv/kultura/read/11750/

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.