espati.lv iesaka pasākumus no 5. – 12. februārim

Šonedēļ – iespēja kārtīgi izdejoties pasākumā Dancing with the rebels, noskatīties Keitas Vinsletas nepārspējamo sniegumu filmā Revolutionary Road, izbaudīt Ritma institūta Jam koncertu un vēl viskautko… Lasi vēl – mūsu afišā.

KONCERTS
6. februārī koncerts No Jaunās pasaules

19:30 Lielajā Ģildē notiks koncerts „No Jaunās pasaules”. Šāds koncerts, kurā LNSO atskaņos tikai čehu mūziku, piedaloties čehu diriģentam un solistam, būs dzirdams pirmo reizi.
Čehu mūzika lielai daļai klausītāju būs atklājums. Grūti atrast tādu, kurš kaut reizi nebūtu dzirdējis Antonīna Dvoržāka Devītās simfonijas populārās melodijas, bet Bohuslava Martinū un sevišķi Pāvela Blatnija mūzika var izrādīties īsts pārsteigums. Čehu diriģenta Petra Altrihtera un pianista Pāvela Kašpara klātbūtne čehu mūzikas atskaņojumos sola patiesā izpratnē balstītu nacionālā kolorīta atklāsmi.
Informācija:  http://easyget.lv/events/show/4150/ 

6. februārī Ritma Institūta Jam
22:00. Piedalās: .Dj Tru, Dj Rudd; Sunset girl, Bass Bloom, Sundquist, Rix Woof,  Zudinsh, Lux Intelligent, Franko Vega; Gatis Jermacāns, Renāte Vītola, Elizabete Balčus, Inga Ābula; Rihards Vāvere [Very Cool People] Informācija: http://www.studentuklubs.lv/klubs/index.asp?menu=1&id=11530

9. februārī koncerts Abba the Show
20:00 Rīgas Nacionālajā Sporta Manēžā koncertu sniegs pasaules slavenās popgrupas “ABBA” autentiskā grupa “ABBA THE SHOW” ar oriģinālās grupas “ABBA” dalībnieku sastāvu un Londonas Nacionālo Simfonisko orķestri, diriģenta Metjū Frīmena (Matthew Ffeeman) vadībā.
Informācija: http://easyget.lv/events/show/3710/

PASĀKUMS
6.februārī, trešais deju vakars atjaunotajā pasākumu sērijā Dancing With The Rebels
20:00 kultūras mezglā „Dirty Deal Cafe” (Maskavas ielā 12, korpuss 2) notiks trešais deju vakars atjaunotajā pasākumu sērijā "Dancing With The Rebels". Programmā – dažādu laiku, noskaņu un žanru dejuritmu pērles inthemix – kopā savijoties neformāta muzikālajā stāstā par to, ka Mēs Taču Varam Būt Brīvi! – jeb: ElektriskāDiskoMājasReivsFankīDžungļos. DJ: pie gramofoniem: Jackmaster ‘G’ / DJ Romantronix aka Romantixx / Mixmaster AG, video-ritmi: Paga-Paga & Gļuks („F5”)
Informācija:http://nightlife.lv/lat/raksti/redaktors/?article=7583

TEĀTRIS
7. februārī pirmizrāde Rīga-Dakāra
18:00 Dailes teātra mazajā zālē notiks sensacionālas komēdijas “Rīga – Dakāra” pirmizrāde, kuras varoņu ādā iejutīsies humoriste Jana Duļevska un aktieris Jānis Jarāns.
“Rīga – Dakāra” ir pat pārāk reālistiska komēdija, kas niansēti atspoguļo skandalozas laulāto atklāsmes. Ikviens pāris izrādē atainotajās sievietes un vīrieša attiecībās saskatīs ko negaidīti tuvu un pazīstamu. Seksuālā dzīve, ikdienas paradumi, instinkti, pienākumu sadale un vēl, un vēl – visas šīs tēmas apspēlētas asprātīgi un rotaļīgi, ar smalku humoru un veselīgas ironijas devu. Jāpiebilst, ka izrāde būs ne tikai viegla izklaide, bet arī rosinās skatītājus aizdomāties.
Izrādes varoņi – vīrs un sieva – piedalās rallijā Rīga – Dakāra, un šis brauciens simbolizē viņu kopīgo laulības dzīves ceļu, tā pagriezienus, kāpumus un kritumus, mierīgus posmus un avārijas. Gluži kā rallijā viņi sacenšas viens ar otru, piedzīvojot gan zaudējumus, gan uzvaras triumfu, taču, kurš ir īstais uzvarētājs, iespējams uzzināt tikai noskatoties izrādi.
Informācija: http://www.rigadakara.lv/index7.html

KINO
Janvārī kinoteātrī Cinamon Alfa Revolūcijas ceļš (Revolutionary Road)
Režisors: Sam Mendes
Galvenajās lomās: Leonardo DiCaprio, Kate Winslet, Kathy Bates.
Eiprila un Frenks Vīleri dzīvo nelielā Konektikutas pilsētiņā. Ārēji par sevi pārliecināti ģimenes cilvēki, viņi slēpj dziļu vilšanos par savām attiecībām un karjeru. Apņēmības pilni izcelties uz apkārtējo pelēcības fona, viņi nolemj pārcelties uz Franciju, kur, viņuprāt, tie spēs pilnībā realizēt savu radošo potenciālu …
Informācija: http://cinamon.lv/?id=40&detail=CI00000053&type=comingSoon

Janvārī kinoteātrī Parex Plaza Tumsas pasaule: Vilkaču sacelšanās
(Underworld : The Rise of the Lycans)

Filmā atainotie notikumi aizsākas gadsimtu dzīlēs un stāsta par vampīru un vilkaču klanu asiņaino, gadsimtiem ilgušo savstarpējo karu pašiem pirmsākumiem. Vilkatis Lusiāns kļūst par vadoni savi dzimtai, kuru ir pakļāvis vampīru pavēlnieks Viktors. Kaujā, kurai ir jāizmaina līdz šim zināmā kārtība, Lusiānam palīdz arī viņa mīļotā Soņa.
Lomās: Rhona Mitra, Bill Nighy, Michael Sheen, Steven Mackintosh
Režisors: Patrick Tatopoulos
Scenārists: Danny McBride
Producents: Tom Rosenberg
Informācija: http://www.forumcinemas.lv/movie/5169/

IZSTĀDE
7. februārī starptautiskās komiksu izstādes tell me more… atklāšana
19.00 Laikmetīgās mākslas centrs Andrejsalā atklās starptautisku  komiksu  izstādi „tell me more…”. Izstāde skatāma līdz 8. martam un to papildinās animācijas filmu seansi un komiksu darbnīcas.
Informācija: http://www.lcca.lv/projekti/komiksu/

BĒRNIEM
8. februārī – Kas zaķīti pasargās
16:00 Jūrmalas teātris demonstrēs izrādi bērniem "Kas zaķīti pasargās?" Mazos skatītājus gaida aizraujoša un neparasta tikšanās ar Zaķi, Ezi, Skunksu, Bruņurupuci un Vilku. Izrāde ir stāsts par atjautīgajiem meža iemītniekiem, kas palīdz nelaimē iekļuvušajam Zaķim. Ja tev ir galva uz pleciem, ja tu esi apķērīgs, drosmīgs un mazliet viltīgs, nekādas briesmas tev nedraud!
Informācija: http://easyget.lv/kultura/read/10227/

10. un 11. februārī Disney on Ice
19:00 "Arēnā Rīga"  abus vakarus Disney on Ice  ilgs divas stundas un šova daiļslidotāji skatītājiem stāstīs skaistākās princešu pasakas. Pirmajā daļā, kas sāksies plkst.19, sauksies Minnijas sapnis un ilgs 59 minūtes, skatītājus priecēs seši ledus stāsti par lieliskām princesēm – Jasmīni, Apburto princesi, Arielu, Mulanu, Sniegbaltīti un Rozi.
Otrajā šova daļā, kas sauksies Pelnrušķīte un ilgs 43 minūtes, skatītāji varēs baudīt Pelnrušķītes stāstu – gan viņas grūto ikdienu, gan lielisko dzīvi pilī.
Informācija: http://easyget.lv/kultura/read/10202/

1 komentārs

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.