espati.lv iesaka pasākumus no 3. līdz 9. aprīlim

Šonedēļ espati.lv tev piedāvā tādus pasākumus, kuros kopā ar draugiem vari dejot lidz pat rītam, piemēram pasākumu sērijā Dancing With The Rebels, vai arī gremdēties atmiņās par agrīno jaunību kopā ar Haddaway. Tāpat vari arī noskatīties kārtējo skandalozo Dž. Dž. Džilindžera režisēto izrādi. Vēl vari kopā ar bērniem apmeklēt kino vai kopā ar draudzenēm doties uz koncertiem vai kino, ko šonedēļ tev iesakām.

PASĀKUMI

3. aprīlī: deju vakars pasākumu sērijā Dancing With The Rebels
20.00 notiks ceturtais deju vakars pasākumu sērijā Dancing With The Rebels kultūras mezglā Dirty Deal Cafe (Maskavas ielā 12, korpuss 2). Programmā – dažādu laiku, noskaņu un žanru dejuritmu pērles inthemix – kopā savijoties neformāta muzikālajā stāstā par to, ka Mēs Taču Varam Būt Brīvi! – jeb: ElektriskāDiskoMājasReivsFankīDžungļos.
Informācija:  http://www.nightlife.lv/lat/raksti/redaktors/?article=7722

3.aprīlī: nightlife.lv 2 gadu jubilejas svinības
22.00 klubā Nautilus vadošais Latvijas naktsdzīvei un klubu kultūrai veltītais interneta portāls Nightlife.lv 3.aprīlī svinēs divu gadu jubileju, kurā vienkopus uzstāsies Latvijas labākie DJ.  
Informācija: http://nightlife.lv/lat/pasakumi/?article=7699

4. aprīlī: konkurss Habitus Baltija 2009
Devīto reizi Ķīpsalā notiks jauno modes mākslinieku un dizaineru konkurss Habitus Baltija 2009, kas pulcēs 37 jaunos modes māksliniekus no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Polijas mākslas augstskolām.
Informācija: http://www.bt1.lv/?link=00800004&subid=322

KONCERTI

3. aprīlī: Haddaway
Klubā Godvil – Haddaway koncerts. Haddaway – savulaik īpaši populārs izpildītājs postpadomju valstīs, jo šī reģiona auditorijai viņa mūzika asociējās ar jauniegūto neatkarību.
Informācija: http://www.godvil.lv/lv/calendar/2009-04/3/241/

3. aprīlī: Kurt Cobain Day’09
21.00 klubā Depo KURT COBAIN DAY’09 . Ikgadējais Latvijas grunge koncerts.
Informācija: http://www.klubsdepo.lv/index-lat.php?p=8&id=1378


TEĀTRIS

8. aprīlī: izrāde Intim
19.00 Dailes teātrī izrāde Intim. Uz ko cilvēks ir gatavs mīlestības dēļ? Vēl vairāk tad, kad nav pārliecināts par to, ka tā ir mīlestība? Tā arvien vairāk līdzinās apmātībai. Sākotnējo intelektuālo sarunu vieglai pārejai uz attiecībām, kuras, sasniedzot katarsi, ir sasniegušas arī savu galamērķi – pilnīgu iztukšošanos un atkarību vienam no otra. Kā narkotikas, bez kurām nevar, bet ar kurām arī nav iespējams viss tālāk esošais.
Informācija: http://www.dailesteatris.lv/index.php?1&136&view=view-show&show_id=1000020 

9. aprīlī: izrāde 1906 trakāk vēl kā piektā gadā
19.00 Nacionālā teātra Lielajā zālē notiks Ingas Rozentāles traģiskas komēdijas „1906. Trakāk vēl kā piektā gadā” pirmizrāde.
“1906. Trakāk vēl kā piektā gadā” ir stāsts par kādas jaunas sievietes centieniem iegūt iekšēju brīvību un apliecināt sevi kā personību revolūcijas atplūdu laika Rīgā.
Informācija: http://www.teatris.lv/?sw=1&lang=lv&id=57

KINO
8. aprīlī: kino Rīga  –  Pedro Almadovara sievietes un filma Atgriezties
17:30 kino „Rīga” lekciju cikla "Tas, ko tu nedrīksti nezināt II" ietvaros Dairas Āboliņas lekcija Pedro Almadovara sievietes, kā arī tiks demonstrēta filma "Atgriezties".
Informācija: http://www.kino.riga.lv/lv/notikumi?id=71

3. aprīlī: Parex PlazaĀtrs un bez žēlastības 4
Vins Dīzels un Pols Vokers atkal kopā uz lielā ekrāna slavenās un skatītāju iecienītās piedzīvojumu filmu sērijas turpinājumā – "Ātrs un bez žēlastības 4"
Informācija: http://www.forumcinemas.lv/movie/5219/

BĒRNIEM
4. – 12. aprīlis: VIII Rīgas Starptautiskais Bērnu filmu festivāls Berimora kino
8. Rīgas Starptautiskais Bērnu filmu festivāls „Berimora kino” norisināsies no 2009. gada 4. līdz 12. aprīlim kinoteātrī “Rīga” un “Parex Plaza”.
Mazie kinomīļi kopā ar filmu varoņiem varēs ceļot gan laikā, gan telpā, apjaust sevī burvju spējas, iesaistīties aizraujošās avantūrās, līdzpārdzīvot varoņiem viņu priekos un bēdās, glābt un aizsargāt dzīvo radību, meklēt paslēptus dārgumus, izgudrot dažnedažādas atjautīgas ierīces, dibināt sakarus ar citplanētiešiem, vārdu sakot, ļaut fantāzijai pilnu vaļu.
Informācija: http://festivali.arsenals.lv/berimors/lv/

4. – 19. aprīlis: Rīgas pilsētas Mazo vokālistu konkurss Cālis 2009
Konkursu organizē Rīgas domes Kultūras departaments sadarbībā ar Kultūras un atpūtas centru „Imanta”, Latgales priekšpilsētas mūzikas skolu, VEF Kultūras pili, koncertorganizāciju „Ave Sol” un Augusta Dombrovska mūzikas skolu.
Informācija: http://www.notikumi.lv/index-lat.php?p=4&id=24990

3. aprīlī: Parex Plaza – animācijas filma Monstri pret atnācējiem
Kad Zemei negaidīti uzbrūk citplanētieši un armijas spēki cīņā pret tiem sāk izsīkt, prezidents pavēl ģenerālim Karakungam tiem pretī sūtīt monstru komandu, kuru veido bariņš dīvaiņu. Spriediet paši. Komandu veido izcilām prāta spējām apveltītais profesors Tarakāns; radījums, kas izskatās pa pusei pērtiķis, pa pusei zivs – ar iesauku Trūkstošais posms; želejveida Bobs; milzīga kūniņa Insektozaurs un šo dīvaiņu parādi noslēdz 15 metrus garā – piemīlīgā blondīne Sūzena Mērfija (kura sasniedza 15 metru garumu pēc tam, kad viņai kāzu dienā trāpīja meteorīts, kas, acīmredzot, bija pilns ar kosmosa draņķību). Šīs superkomandas uzdevums ir tikt galā ar nevēlajamiem ciemiņiem un glābt Zemi no bojāejas.
Informācija: http://www.forumcinemas.lv/movie/5209/

IZSTĀDE
3. – 5. aprīlis: Intertextil Balticum 2009
Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notiks 14. starptautiskā tekstila, apģērbu, ādas izstrādājumu un ražošanas iekārtu izstāde “Intertextil Balticum 2009”, kurā būs daudzveidīga preču un pakalpojumu ekspozīcija, modes skates, semināri par nozares aktualitātēm, 2009. / 2010. sezonas modes kolekciju prezentācijas un jauno modes mākslinieku un dizaineru konkurss “Habitus Baltija”.
Informācija: http://www.bt1.lv/bt1/intertextil/

2 komentāru
  1. Parasti gan pārbaudām, vai biļetes ir pieejamas – iespējams, tās ir izpārdotas jau pēc šī raksta publicēšanas 🙁

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.