espati.lv iesaka pasākumus no 17. līdz 23. aprīlim

Šonedēļ espati.lv tev iesaka vairākus muzikālus pasākumus – gan izsmalcinātu Patrīcijas Kāsas koncertu, gan pozitīvo džeza koncertu NiMo izpildījumā. Parex Plaza šonedēļ piedāvā četras jaunas filmas, kurās vari gan sajust spriedzi, gan izsmieties ne pa jokam. Kā parasti, neaizmirstam arī par mazajiem kultūras baudītājiem, kuriem iesakām leļļu teātra izrādi.

PASĀKUMI

17. aprīlī: Switch on SPRING!
22:00 Studio Imagine, Andrejostas iela 4a
Dažādu DJ pavasarīga House mūzikas klasika un masīvs jaunas mūzikas apkopojums, kopā ar perkusionistu "dzīvajā"! Fotostudija, bildes, videoprojekcijas, bārs – zemo cenu līderis ar garšīgiem kokteiļiem. Bezmaksas ieeja 🙂
ROUZY (minimal/ electro/ progressive)
JAN DeDAN (soulful/ funk/ jackin)
+ viesDJ’s + percussions live

17. aprīlī: Reklāmas Rīmu Nakts
21:00 Rīgas Kongresu namā notiks 11. Reklāmas Rīmu nakts. Pasākumā tiks demonstrēta jauna Žana Marī Bursiko sinematēkas smieklīgāko, dīvaināko, neparastāko un pat muļķīgāko klipu kolekcija ar reklāmas klipiem no visas pasaules, starpbrīžos tiks organizētas atrakcijas, pasākumā spēlēs JAFFA RIGA (mash-up programma) un DJ Fosters Keins (Francija). Kā ierasts, klipu kolekcija tiks demonstrēta sadalīta 4 daļās ar starpbrīžiem 30 minūšu garumā. Programma tiks demonstrēta gan Kongresu nama Lielajā, gan Mazajā, gan Jaunajā zālē.
Informācija: http://www.rimunakts.lv/blog/

17. aprīlī: AUDDIE *Live + Alise Gelze un Contour (Home Radio)

23:00 Dirty Deal Café no Berlīnes ciemos brauks un dzīvajā ar savām ‘mašīnītēm’ minimālistisku elektro/tehno mūziku spēlēs mūziķis AUDDIE.
Informācija: http://nightlife.lv/lat/raksti/redaktors/?article=7756

18. aprīlī: New Wave 2009 Eiropas Atlases Tūres gala koncerts
20:00 klubā Godvil – Jaunais Vilnis 2009 Eiropas Atlases Tūres Gala Koncerts.Vakara vadītāji: Maija Silova un Jānis StībelisPiedalās: Polina Gagarina un Intars Busulis un Labākie konkursanti Jaunais Vilnis 2009
Informācija: http://www.godvil.lv/lv/calendar/2009-04/18/246/

 
KONCERTI

17. aprīlī: Grupa NiMo (Niks Gothams & DJ Monsta) un draugi
20:00 Mākslas darbinieku namā (Vaļņu ielā 9) notiks jau piektais NiMo koncerts, kurā pie taustiņinstrumentiem ciemosies Madars Kalniņš, savukārt Toms Poišs  būs ar basu un kontrabasu.
Informācija: http://www.bilesuserviss.lv/lat/concerts/muusika/jazz_ja_bluus/?show=12107

23. aprīlī: Patrīcijas Kāsas koncerts
19:30 Arēnā Rīga koncertēs viena no pasaulē populārākajām franciski runājošajām dziedātājām, šarmantā Patrīcija Kāsa (Patricia Kaas), kuras kontā ir 17 miljoni visā pasaulē pārdotu albumu.
Informācija: http://www.makroconcert.com/lv.php/events/patricia-kaas/

TEĀTRIS

19. aprīlī: Karmena. Sievietes versija
18:30 Latvijas Leļļu teātrī  marionešu izrāde Karmena. Sievietes versija. Marionešu izrāde pieaugušajiem ir kā skatījums uz notikumiem no sievietes viedokļa. P.Merimē darbā pirmais cēliens ir Hosē atmiņas uz ešafota viņa dzīves pēdējās minūtēs. Notikumi risinās pēc Karmenas stāsta. Patiesībā- notiekošo stāsta četras Karmenas, kas Hosē acu priekšā iznirst no tumsas naktī pirms tiesas sprieduma izpildīšanas. Četras aktrises melnos spāņu kostīmos. Četras Karmenas sarežģītā rakstura atveidotājas.
Informācija: http://www.puppet.lv/index.php?1&9&view=view-show&show_id=70

21. aprīlī: Tas notika ar viņiem
19:00 Rīgas Jaunajā Teātrī izrāde –Tas notika ar viņiem. Dažas slepkavību lietas sākas, kad durvis atveras, tajās iedrāžas sasvīdis puisis un sāk jums stāstīt par lietas apstākļiem. Bet citas, kā, piemēram, šī, uzgāžas virsū no visām pusēm. Un pirms spējat attapties, jūs esat līdz kaklam tajā iekšā.
Informācija:  http://www.jrt.lv/izrade_popup.php?code=869

KINO
No 17. aprīļa: ParexPlaza – Adrenalīns 2 (Crank: High Voltage)
Nevaldāmais Čevs Čelioss atgriežas! Tagad viņam nāksies ķert ķīniešu gangsteri, kas ir nolaupījis viņa sirdi, ieliekot tā vietā mehānismu, ko nepieciešams ik pa laikam uzlādēt ar elektrību, lai tā darbotos…
Informācija: http://www.forumcinemas.lv/movie/5290/

No 17. aprīļa: Parex Plaza – Varas spēles (State of Play)
Pievilcīgais un nesatricināmais ASV kongresmenis Stīvens Kolonss (Ben Affleck) ir savas politiskās partijas nākotne. Viņš vada komisiju, kas pārrauga militārās aizsardzības projektu finansēšanu, un partija viņa kandidatūru virza nākamajām prezidenta vēlēšanām. Taču viņa daudzsološā nākotne un karjera sabrūk līdz ar kongresmeņa asistentes un mīļākās slepkavību, kad atklātībā pēkšņi nonāk virkne noslēpumu.
Informācija: http://www.forumcinemas.lv/movie/5213/ 

No 17. aprīļa: Parex Plaza – Iron Maiden: Reiss Nr. 666 (Iron Maiden Flight)
Iron Maiden: Reiss Nr. 666 ir dokumentāla filma par leģendāro rokgrupas Iron Maiden pasaules koncertturneju Somewhere back in time (Kaut kad sen atpakaļ), kurā tā veica 70 000 km pa visu pasauli, tikai 45 dienu laikā nospēlējot piecos kontinentos 23 koncertus.
Informācija: http://www.forumcinemas.lv/movie/6482/       

No 17. aprīļa: Parex Plaza – Misija: Lielveikals (Paul Blart: Mall Cop)
Pols strādā parastā lielveikalā un sargpostenī cenšas ieviest nekam nederīgus jauninājumus, tomēr ir pārliecināts, ka viņs darbs ir īstas drošības stūrakmens, lai gan pārējos viņa rosība izraisa smīnu. Taču, kad lielveikalu ieņem teroristi, Polam rodas izdevība pierādīt sevi kā varen cietu riekstu – liekot lietā izdomu un attapību, viņš stājas pretī bandai, kas sagūstījusi viņa mīļoto sievieti.
Informācija: http://www.forumcinemas.lv/movie/5177/

BĒRNIEM

11. aprīlī: Leļļu teātra izrāde 7 dienas. Genesis
16:00 Latvijas Leļļu teātrī muzikāla izrāde 7 dienas. Genesis. Šī ir ļoti neparasta izrāde, kurā pasaules radīšanas stāstu izstāsta Kaspara Znotiņa balss un Kristapa Pētersona mūzika, bet uzzīmē smalka gaismu un ēnu saspēle uz balta, apaļa ekrāna. Pieci Leļļu teātra aktieri ar rokām, kājām, galvām, pirkstiem un matiem uzbur ainas, kurās Dievs rada augus, zivis, dzīvniekus un, visbeidzot, cilvēku.
Informācija: http://www.puppet.lv/index.php?1&9&view=view-show&show_id=73

18. aprīlī: koncerts Kas mēs bijām, būsim, esam
15:00 Latviešu Biedrības Namā  Jaunrades dziesmu konkursa bērnu  koriem laureātu  koncerts „Kas mēs bijām, būsim, esam” Piedalās Aizkraukles, Alojas, Ogres, Salacgrīvas, Valkas, Valmieras, Kokneses, Vecumnieku mūzikas skolu bērnu kori un Jāzepa Mediņa mūzikas skolas zēnu koris.
Informācija: http://easyget.lv/events/show/4773/

 
IZSTĀDE

21. aprīlī: tiks atklāta izstāde Pašportrets
Latvijas Mākslinieku savienības galerijā atklās izstādi Pašportrets. Pašportrets ir kā koncentrēta autobiogrāfija, kas esošo mirkli pārvērš mūžības statusā. Pašportrets ir kā atkailināta cilvēka identitātes meklējumi. Šī ir multimediāla izstāde, kas šodien konsolidē dažādu paaudžu, dažādu nozaru Latvijas māksliniekus un rāda darbus, kas radīti laika posmā no 1991. līdz 2009. gadam.
Informācija: http://easyget.lv/kultura/read/12027/

22. aprīlī: Tiks atklāta Elīnas Ģibietes personālizstāde „Lācenes jubileja“
18.00 galerijā “Istaba“ tiks atklāta tekstilmākslinieces Elīnas Ģibietes pirmā personālizstāde „Lācenes jubileja“. Izstādes nosaukums ilustrē ne tikai to, ka māksliniece savos darbos sevi personificē ar Lācenes tēlu, bet arī atklāšanas datumam izvēlēto – Elīnas trīsdesmito dzimšanas dienu.
Informācija: http://easyget.lv/kultura/read/12069/

2 komentāru
  1. Man lieks, ka jāpiemin arī “Gulbju ezers” , kas notiks 22.04 Nacionālajā operā!

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.