espati.lv iesaka dāvanas bērniem!

Kas gan ir tie, kuri visvairāk gaida svētkus un zem eglītes paslēpušās dāvanas? Protams, mūsu mazākie ģimenes locekļi! espati.lv papildus dažādām klasiskajām rotaļlietu dāvanām iesaka arī citas idejas, kas iepriecinās tavu atvasi.

PATTES MIEGA SUNĪTIS nes saldus sapnīšus, uzklausa dienas priekus un rūpes, dodas līdzi svešumā, sargā, bet nerej. Kas sunītim mugurā un vēderā? Mīksta un pūkaina miega aitiņu vilna. Miega sunītis ir pieejams trīs izmēros (iepakojuma izmēri) – L (260 x 185 x 65 mm), M (185 x 130 x 65 mm), S (93 x 65 x 42 mm) un sešos krāsu toņos – baltā, melnā, pelēkā, dzeltenā, oranžā un zaļā. Miega sunīša cena (M izmērs) – 10ls.
Plašāka informācija par PATTES MIEGA SUNĪŠIEM atrodama interneta mājas lapā www.patte.lv. PATTE piedāvā ekoloģiskas, ar rokām darinātas no 100% aitas vilnas, īpašā dāvanu iepakojumā ietērptas dāvanas. PATTE vēlas, lai cilvēki PATTES darinājumus dāvātu viens otram, lai sasildītu viņu sirdis, lai smieklos un priekā iemirdzētos acis. Lai cilvēki ar PATTES darinātajām lietām sildītos, rotātos un rotaļātos. PATTES produkciju var iegādāties: T/c Domina Ziemassvētku tirdziņā (tirdzniecības vieta atrodas pie veikala Alan Deko) Hobbywool dziju salonā Vecrīgā, M.Pils ielā 6 (ieeja no Jēkaba ielas), kā arī, ja ir jau kāda dāvana nolūkota, personīgi sarunājot tikšanos.

Draudzīgs smaids, maigs pieskāriens, ausīm tīkamas skaņas…
Veikals "mixX" piedāvā plašu attīstošo un muzikālo rotaļlietu sortimentu no vācu kompānijas  FEHN (www.fehn.de).
Šeit tu atradīsi ne tikai mīkstas mīļmantiņas savam mazulim, bet arī košus muzikālos karuseļus, krāsainus grabulīšus autokrēsliņam, gultiņai un ratiņiem, kā arī aktīvos centrus. Ļausim savam mazulim jauno un vēl svešo pasauli izzināt un iepazīt pašam!
Uz tikšanos veikalos  t/c  SPICE un t/c  MOLS!

Tava atvase vai radinieks ir jau skolas vecumā? Uzdāvini lietderīgu uz izglītojošu dāvanu – žurnālu Ilustrētā Junioriem. Šis ir pavisam jauns žurnāls, kura pirmais numurs iznāks jau 5.janvārī.  Ilustrētā Junioriem ir aizraujoša lasāmviela pamatskolas sākumklašu bērniem. Žurnālā saprotami un atraktīvi tiks stāstīts par dažādām dabas parādībām, lietu kārtību un Pasaules uzbūvi. Lai raksti būtu saprotamāki, tos papildinās krāšņas ilustrācijas. Katru mēnesi arī tiks izspēlēti konkursi, kuros mazie lasītāji varēs vinnēt vērtīgas balvas. Abonējot žurnālus Ilustrētā Zinātne un Ilustrētā Pasaules Vēsture par standarta cenu, un Ilustrētā Junioriem – par brīvu! Visizdevīgāk abonēt: http://ekiosks.lv.

Mūsu mazuļiem un arī lielākiem bērneļiem tik ļoti tīk vannošanās prieki, bet, kā zināms, lielākās raizes rada kodīgie un nejaukie šampūni, kuri tik ļoti netīk mazajām actiņām. Uzdāvini mazajam Paul Mitchell Baby Don’t Cry Shampoo (300ml). Tas palīdz saglabāt bērna smalkos matus maigus un viegli sakārtojamus, kā arī piešķir mirdzumu. Tam ir tāds pats pH līmenis kā asarām, tāpēc tas nekairina acs gļotādu. Un tā kā šampūns ir tik maigs, to var izmantot uz ādas kā dušas želeju un kā vannas putas. Sastāvā esošo ekstraktu maisījums palīdz saglabāt dabīgo mitruma līmeni ādai. Viegli nomierinošs aromāts ar citrusa, rozes, jasmīna un krustnagliņu pieskaņu. Tev šķiet, tas derētu tev pašai? Atceries, ka šampūns nav paredzēts krāsotiem matiem. Cena – 7,20 Ls. Šampūnu var iegādāties salonā Beauty Zone Lāčplēša ielā 27, tel.67282211.


 
Tāpat lieti nodarēs Paul Mitchell Taming Spray (250ml) – viegls, neizskalojams, izsmidzināms balzams ikdienas lietošanai jebkuram matu tipam. Taming Spray atvieglo bērna pat trakāko matu pinku ķemmēšanu, padarot matus gludus un mirdzošus. Galvenās priekšrocības: neizskalojams, nodrošina vieglu ķemmēšanu gan sausiem, gan mitriem matiem, ātri iesūcas matos, lielisks rīta pinku izķemmēšanai (!!!). Cena – 6.70ls.Var iegādāties salonā Beauty Zone Lāčplēša ielā 27, tel.67282211.

Ziemassvētku vecītis zem eglītes mēdz paslēpt ne tikai taustāmas dāvanas, bet arī košus pārsteigumus. Tieši tāpēc ļoti piemērota dāvana bērniem ir Dailes teātra izrāde „Punktiņa un Antons”. Izrādes: 10. un 30.janvārī. Biļetes iegādājamas Dailes teātra un Biļešu paradīzes kasēs. Iespējams iegādāties arī dāvanu kartes. Tu taču pati atceries šo aizraujošo bērnības dienu stāstu, tāpēc uzdāvini to arī saviem mazajiem! Ieskaties šeit: http://www.dailesteatris.lv/index.php?1&136&view=view-show&show_id=1000061.

Ziemassvētki ir kopā sanākšanas laiks, pārsteigumu un mīlestības laiks. Laiks, par kuru labāka pasaulē nav. Maizes ceptuves Lāči meistari to zina, tāpēc ir radījuši piparkūku namiņu. Lāči svētkos aicina būvēt „Piparkūku namiņu”, kur papildus mājiņas aizraujošai celšanai ir klāt pievienotas dažādas sniegavīra un salaveča saldās figūriņas, kas ne tikai padarīs vēl interesantāku celšanas procesu, bet arī labāk izrotās pašu šedevra darbu. Gardumu, kas ir gan aizraujoša un radoša nodarbe visai ģimenei, gan skaists svētku galda papildinājums, gan salds un aromātisks kārums, kas līdzi sev mājās ienesīs svētku sajūtu. Piparkūku namiņš ir brīnišķīga dāvana sev un saviem mīļajiem. „Piparkūku namiņš – uzbūvē pats!” nopērkams lielveikalos, tā cena – 4,50ls. Vairāk internetā: http://www.laci.lv/products.html?l=1&cat=11.

Mums katrai no bērnības atmiņā palikusi kāda mīļa, īpaša rotaļlieta, kas nereti pat ceļojusi līdzi gadu gadiem un, iespējams, jau nonākusi arī tava bērna rokās. Uzdāvini arī savam mazajam ko patiesi mīļu un atmiņā paliekošu. Portālā Meistardarbs.lv ir atrodamas pašu rokām un ar rūpību veidotas mīļlietas. espati.lv iepatikās trīs Lienes Ulmanes darinātie jēriņi. Cena – 6ls par katru.

Tāpat www.meistardarbs.lv atradīsi bērnu apģērbu, interesantas formas zeķītes, sedziņas, rotaslietas mazajām princesēm, kristību kostīmus, karnevālu cepures (īpaši noder Ziemassvētku eglītēm bērnudārzos), rotaļlietas lieliem un maziem gudriniekiem. Šeit var nopirkt arī knupju turētājus, sēžamspilvenus un bērnu rotaļu mājiņas. Tas viss ir izgatavots Latvijā. Jau šobrīd šeit rosās ap 600 pārdevēju – ražotāju un ir atrodamas gandrīz 5000 lietas jaukiem iepriecinājumiem sev un citiem. Adītā komplektiņa cena attēlā – 15ls.

 
Bērnus allaž saistījušas spēlītes, kurās tie var radīt savu pasauli un likt lietā fantāziju. SIA BENO piedāvā augstas kvalitātes Vācijā ražotus konstruktorus. EITECH konstruktori attīsta bērna motoriku, fantāziju un izpratni par tehniskām lietām. Ļauj mazajam darboties un veidot savus mazos "projektus". Piedāvājumā ir gan plastmasas, gan metāla konstruktori. Apskatiet tos mājas lapā www.beno.lv! Eitech konstruktori nopērkami XS Rotaļlietu veikalos T/c Galerija Centrs, T/C Domina, T/C Sky & More, T/C Rīga Plaza un Liepājā T/C BAATA. Meklējiet preci arī internetveikalos!

Playskool produkti rosina mazuli iesaistīties jautrās aktivitātēs, kas ne vien veicina bērna fizisko attīstību, bet arī liek smieties un jautri pavadīt laiku gan bērnam, gan vecākiem. „Bumbiņu strūklaka” (Busy Ball Popper) ir viens no Playskool zīmola populārākajiem produktiem visā pasaulē. Strūklaka vienu pēc otras augstu gaisā pūš vieglas plastmasas bumbiņas, kuras bērns cenšas ķert un likt atpakaļ rotaļlietas labirintā. Krāsainās bumbiņas veic ceļu pa gaisa labirintu līdz atkal tiek uzpūstas gaisā. Rotaļu laikā tiek atskaņotas 8 dažādas melodijas. Visplašākā Playskool rotaļlietu izvēle veikalos „XS Rotaļlietas” tirdzniecības centros Rīgā („Domina Shopping”, „Sky & More”, „Galerija Centrs”, „Galerija Azur”, „Rīga Plaza”) un Liepājā („Baata”). Cena veikalos „XS Rotaļlietas”: 27,49 Ls. Ieteicams bērnam no 9 mēnešu vecuma.

WoodyGoody ir radījis jaukas koka rotaļlietas. Viņu devīze – ar mīlestību Jūsu bērniem! WoodyGoody piedāvā attīstošās spēles un koka rotaļietas, kā arī ražo bērnu mēbeles un mēbeles lellēm!  Šie izstrādājumi palīdzēs jūsu bērniņam attīstīties ar prieku un papildināt savu redzesloku. Piegāde visā Latvijas teritorijā.
Sīkākai informācijai ieskaties e-veikalā: www.WoodyGoody.lv.

Zīmēšana un gleznošana bērniem attīsta fantāziju, analītisko domāšanu, krāsu saskaņu un izjūtu. Šīs iemaņas jāattīsta jau bērnībā no apzinātā vecuma, apmēram 4 gadiem. Jaunākie bērni domā reāli, bet zīmē abstrakti. Ap 10 gadiem, neattīstot māksliniecisko domāšanu, bērniem zūd fantazēšanas spējas, tādēļ zīmēšana un gleznošana ir neatņemama bērna attīstības sastāvdaļa. Dāvini savam bērnam iespēju attīstīt fantāziju zīmējot. Inese Ziemele Bērnu zīmēšanas studiju vada kopš 1981. gada.  Vairāk informācijas: http://www.zimejumi.lv/bernu-zimejumi/.

Fifīga un jauka dāvaniņa tavai mazajai dāmai būs Smacker lūpu spīdums meitenēm, kam uzticas daudz jo daudz mammu visā pasaulē. Tavai princesei taču patīk iet mammas pēdās un būt tikpat skaistai! Dažādu garšu un smaržu variācijas no caurspīdīgiem līdz maigi rozā toņiem arī šajos svētkos spēs sajūsmināt dāvanu saņēmēju. Lūpu spīdumi nopērkami veikalos Kolonna, Douglas, Stockmann, SKY un XS rotaļlietas. Cena sākot no 1,49Ls

Ieskaties arī citās espati.lv dāvanu publikācijās – dāvanas vīriešiem: http://socializesanas.espati.lv/index/view/raksts/espatilv-palidz-izveleties-Ziemas–svetku-davanas-virietim/id/1461/;

dāvanas draudzenēm: http://socializesanas.espati.lv/index/view/raksts/espatilv-palidz-izveleties-davanas-draudzenem-/id/1476/;

dāvanas mammām: http://socializesanas.espati.lv/index/view/raksts/espatilv-iesaka—Izvelies-davanu-mammai/id/1468/.

15 komentārs
 1. Bērns noteikti nepriecātos, ja viņam uzdāvinātu šampūnu – dārgu vai lētu tam nebūtu nozīmes.
  Adītai komplektiņš ir ļoti skaists.

 2. MIEGA SUNĪŠI ļoti interesanti, var dāvināt ne tikai bērniem, bet arī pieaugušajiem. Un par iesaiņojumu arī nav jādomā, apsien tik lenti un dāvana gatava 🙂

 3. Maz gan bērneļiem domātu lietiņu 🙁 šampūns gan tiešām kādai rūpīgai māmiņai zem eglītes paliekams vairāk gan 🙂 BET ir labi 🙂
  Miega duksis ar visu būdiņu – mobilais suns 🙂 , tas gan ir labais – būs man maziem lieliem radu bērniem dāvaniņa 🙂 paldies espati par idejām, malači!

 4. Esam bijuši uz Punktiņu un Antonu – visiem iesaku 🙂 Varētu dāvanā būt arī kāda leļļu teātra izrāde.

 5. Es nekad neesmu varejusi saprast ka tur isti ir ar to bernu kosmetiku, no cik gadiem un ka ;). Manai jaunkundzei dikti patik puceties, knapi speju atturet vinu no manu nagu laku izlietosanas, Smacker izskatas tads uzticams, vai kada mamma ir pirkusi, kadas atsauksmes?

 6. Princeses mamma, esmu savam bērnam pirkusi šos lūpu spīdumus, pēc būtības – galvenais jau ir tā smarža un garša, tas ir tas kas tām mazajām jaunkundzēm visvairāk patīk, cena ļoti ok un protams arī gandarījums, ka viņai IR lūpukrāsa – tāpat kā mammai ;).

 7. Par Smacker. Var sākt lietot no 3 gadu vecuma. Sastāvi ir ļoti maigi un saudzīgi – piemēroti, tam, ka mazās jaunkundzes tos diezgan daudz nogaršo (visur pasaulē tirgo aptiekās) Bet …ieteiktu arī mammām pašām pamēģināt. Vienkārši burvīga lieta omas uzlabošanai! Jebkura garša atbilst iedomātajam – vaniļas saldējums, cepumi, zemenes, Fanta utt. Smackers ir ASV produkts ar 76 gadu stāžu, ko tur pazīst katra omīte un mamma.

 8. Es nemaz nezinaju ka tas Smacker ir tik varens 🙂 :), meitai pirms kada laika nopirku vienu tonislupukrasu, tagad varesu par to domat ka par Zimolu ar lielo Z :)!

 9. Nespeju attureties un tomer pateiksu vel – tads matu atpinkotajs, ir loti, loti noderiga lieta. Kops esam sadu mantu iegadajusies (citas firmas gan) ikrita matu kemmesanas rituals paiet daaaaudz mierigak, bez liekiem kaskiem un asaram. Nemaz nezinaju, ka Paul Mitchell piedava ari sadu produktu, vini tomer iz profesionalu un frizetavu pasaules, ok, beigsies mums tagadejais atpinkotajs, centisos uzmeklet sito.

 10. Lai gan te ir paul mitchel bērnu šampūni, varu teikt, ka arī pieaugušajiem tā ir ļoti laba, lietoju jau kādu laiku, esmu ļoti apmierināta. Un jā, nezināju, ka ir arī bērniem – nopirkšu, dāvanu maisā gan nelikšu, meita nesapratīs:)

 11. Vispār jau viena fantastiska ideja, ko vecāki varētu sarūpēt saviem mazuļie ir pašierakstīta klausāmgrāmata. Domāju, ka ik viens bērns priecātos dzirdēt, kā viņa vecāki ir ierunājuši grāmatu atdarinot dažādas lomas. Pat varētu savākties kopā vairāki vecāki un tad pie reizes būtu dāvana vairākiem bērniem. Ja liekas, ka tas ir sarežģīti, palasiet šo – http://[cenzēts]audiogramatas.lv/2016/01/majas-ierakstita-klausamgramata.html

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.