espati.lv fotogalerija: Intara Busuļa solokoncerts – Tāds es esmu…

espati.lv bija iespēja paviesoties vienā no Intara Busuļa solokoncertiem, kas notika 15. un 16. jūlijā Jūrmalā, Dzintaru koncertzālē. Šis koncerts tika plānots kā Intara Busuļa pirmā DVD prezentācija, DVD skatāms Latvijas Nacionālajā operā notikušā atskaites koncerta KИNO video ieraksts.

Jūrmalas Dzintaru koncertzāle bija pārpildīta ar Intara Busuļa mūzikas cienītājiem – klausītāju vidū varēja redzēt gan sabiedrībā pazīstamas sejas, gan visdažādāko vecumu un stilu Busuļa mūzikas cienītājus. Smaids šo klausītāju sejās liecināja, ka mūsu pašu latviešu mūziķis ir tautā cienīts un mīlēts.

Intara Busuļa koncertu atklāja Latvijā pazīstamais mūziķis – Normunds Rutulis. Koncerts ļoti sasaucās ar vasaru un ar aktuālajiem Jūras svētkiem – gan skatuves noformējums, gan pašu mākslinieku tērpi bija ieturēti jūrnieku stilā.
Kopā ar Intaru  koncertā muzicēja viņa draugi un komandas biedri: grupas Sweet Waterz un trīs burvīgas dāmas –  Lady’s Sweet.

Busuļa piedāvātais koncerta repertuārs bija ļoti daudzveidīgs, tādēļ šis koncerts varēja aizraut katru klausītāju. Koncerta apmeklētājus sagaidīja Intara Busuļa un Kārļa Lāča jauno dziesmu pirmatskaņojumi, kā arī tika izpildīts līdz šim populārākais repertuārs un jazz programma. Busulis arī izpildīja vairākas, nu jau aizsaulē aizgājušā, popmūzikas karaļa Maikla Džeksona dziesmas.

Busulis spēj aizraut ar savu atraktivitāti, enerģiju, savdabīgo humoru un protams –  talantu. Koncerta trīs stundās Intars Busulis aizveda klausītājus uz dažādām pasaules vietām, kur katrā valdīja mazliet citādāka noskaņa. Kā pārsteigums koncertā bija tuvo austrumu ritmu bloks. Repertuārā bija gan nebēdnīgas, gan arī nopietnas un ļoti izjustas dziesmas.

Koncerta izskaņā Busulis piecēla kājās visus Dzintara koncertzāles apmeklētājus aicinādams uz nelielu izkustēšanos, un šo aicinājumu publika arī ļoti labprātīgi pieņēma. Busuļa fani savu cieņu māksliniekam izrādīja ar daudzajiem ziediem un nebeidzamajiem aplausiem un ovācijām koncerta izskaņā.

Lasi interviju ar Intaru Busuli arī šeit, portālā – ar mums viņš sarunājās šīgada janvārī, tieši pirms savas uzvaras 2008. gada Muzikālajā bankā. Raksts lasāms šeit: http://ipasi.espati.lv/index/view/id/456/Intars-Busulis—talantigais-lunis/

7 komentāru
  1. Tikko atgriezos no šī koncerta. Fantastiska programma un sajūtas. paldies Intaram un meitenēm. Vēl ir iespēja rīt un parīt Intaru redzēt Kabarē izlasē. Es iesaku 🙂

  2. Koncerts tiešām super! Vakardienas koncertā Rutuļa vietā bija Stībelis 🙂 Šis bija mans 5tais Busuļa koncerts un tiešām vislabākais 🙂

  3. šitas čalis ir fantastisks. Man patīk. ka tik daudz pozitīvu emociju un ne mirkli nekļūst garlaicīgi. Ir par visu padomāts. Mākslinieks ar lielo M.

  4. Biju gan uz Cabaret gan Intara koncertu.Tiešām tie bija neaizmirstami vakari.Paldies visiem kuri palīdzēja to visu noorganizēt.Un protams Intaram.

  5. Man par lielu pārsteigumu – man patika! 🙂 Intars tik dažādos stilos izpildīja dziesmas, ka prieks…!

  6. varu teikt, pirmaa dalja bija diezgan vienmulja.. bet otraa dalja.. cepuri nost PATIKA…. 🙂

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.