espati.lv aicina uz sejas ādas kopšanas semināru

espati.lv ielūdz tevi uz semināru, kas veltīts sejas ādas kopšanai.

Klāt ir vēss un rudenīgs laiks, ļoti būtiski šai laikā ir pareizi rūpēties par savu sejas ādu, jo vējš un aukstums to nesaudzē. Tieši tādēļ espati.lv kolektīvs tev piedāvā jau otro kopīgo pasākumu – semināru, kur kvalificēti speciālisti mums pastāstīs, kā pareizi rūpēties par sevi un savu ādu.

Seminārs notiks trešdien 28. oktobrī. Šis espati.lv pasākums tiek organizēts kopā ar Veselības centra 4 meitas uzņēmumu, specializēto medicīnas un skaistumkopšanas preču veikalu DYNASTY un kosmētikas Lierac pārstāvjiem Baltijas valstīs, uzņēmumu Proficina. Seminārs notiks Brīvības ielā 180, Rīgā, DYNASTY Mācību centra  telpās, kas pielāgojoties espati.lv lasītājām, paildzinās savu darba laiku līdz 22:00 (precīzāka norāde par telpu un iekļūšanu vēl sekos). Aicinām jūs ierasties no plkst. 18:15, pats seminārs sāksies 19:00 un ilgs apmēram līdz 22:00.

Uzreiz nāksies apbēdināt jaunākās lasītājas, jo šis seminārs vairāk paredzēts sievietēm no 25 gadu vecuma, kad rūpes par ādu un jaunības saglabāšanu kļūst aktuālākas.

Semināra ietvaros Veselības centra 4 skaistuma klīnikas ‘’4. Dimensija’’  speciāliste Terēze Beļkova iepazīstinās ar progresīvāko metodi sejas ādas diagnostikā –  kosmetoloģiski ārstnieciska daudzlīmeņu sejas diagnostika ar spektrālās diagnostikas aparāttehnoloģiju Beau Visage, un tās dažādajām iespējām. Izskaidros, cik būtiska ir ādas tipa un vispārēja ādas diagnostika, kā tā palīdz ikdienas kopšanā un, attiecīgi, kosmētikas un kopšanas līdzekļu izvēlē.

Savukārt, Proficina ādas kopšanas speciālisti pastāstīs par pareizas kosmētikas izvēli, lietošanu un ādas kopšanu attiecīgajā vecuma posmā, kā arī par piemērotiem sejas kopšanas līdzekļiem ziemā. Visām apmeklētājām būs iespēja ar īpaša aparāta palīdzību noteikt savas sejas ādas mitruma pakāpi un saprast, kādi sejas kopšanas līdzekļi visvairāk nepieciešami.

Semināra apmeklētājas tiks iepazīstinās ar franču kompānijas Ales Group kosmētiku  Lierac. Lierac, kuru varam raksturot kā augu valsts un biotehnoloģiju sinerģiju, kas precīzi atbilst konkrētām ādas veselības vajadzībām. Lierac kosmētika ietver ādas skaistumkopšanas pieredzi un jaunākos sasniegumus zinātnē, lai uzturētu sievietes skaistuma potenciālu gadu gaitā. Dāmas šo kosmētiku varēs ne tikai notestēt, bet arī iegādāties par īpašām cenām, iegādājoties kosmētiku, būs iespēja iegūt atlaidi Beau Visage sejas ādas diagnostikai.

Seminārā būs iespēja baudīt vīnu, uzkodas un jaukas sarunas ar skaistumkopšanas speciālistiem, espati.lv pārstāvēm, kā arī iepazīsties savā starpā.  Semināra laikā pieaicinātie speciālisti rūpēsies arī par nelieliem pārsteigumiem, kas paredzēti semināra apmeklētājām.

Ieejas cena pasākumā ir 3 Ls. Ja tevi interesē šis kopējais pasākums, savu jāvārdu sūti mums, uz e-pastu [email protected] (vietu skaits ierobežots). Pieteikums redakcijai jānosūta līdz pirmdienai un dalības maksa jāpārskaita uz šo kontu:

sia Dimm ,
reģ. nr. LV40103192733,
konta nr. LV71HABA0551022445024
A/S Swedbank
ar norādi "Seminārs"

Ja tev ir radušies kādi jautājumi, gaidīsim ziņu uz e-pastu vai tepat, zem raksta.

2 komentāru
  1. Izklausas, ka gaidams krasnjs pasakums. Katra zina espati.lv Viina vakars bija superigs, ceru, ka ari sis bus tads pats :)!!!

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.