Esi VIENA? 5 argumenti, kādēļ to ir vērts NOSVINĒT!

Kurš gan ir teicis, ka cilvēkam obligāti jābūt pārī ar otru cilvēku pastāvīgi? Šoreiz espati.lv ir apkopojis, un piedāvā tev tos argumentus, kas viennozīmīgi pierāda – būt vienai arī ir lieliski! Un to noteikti ir vērts NOSVINĒT!

Tu vari atļauties dažādas „dīvainības”!  
Vienalga, vai tā ir dziedāšana dušā, bieža un ļoti jūsmīga sarunāšanās ar savu mājdzīvnieku, vai, piemēram, ieradums no rītiem skaļi iegriezt savu mīļāko dziesmu un sākt savu dienu ar savdabīgu deju tās pavadībā. Ja esi viena, vari darīt ko vien vēlies! Tev nav neviena, kam šādas, un jebkādas citas izdarības, varētu šķist dīvainas, vai pat neizpratni raisošas! Tā ir tā „pieslīpēšanās” par kuru tiek runāts pāru saistībā. Bet tu – izbaudi to, ka tev NAV jāpieslīpējas it ne vienam!

Tu esi sava laika plānotāja – izvēlies darīt to, ko sirds kāro! 
Protams, ka esot vienai, viens no lielākajiem ieguvumiem, ir tieši tas, ka tev ir SAVS laiks, kuru tu vari pavadīt kā vien vēlies! Ja gribi, dodies izklaidēties, ja gribi, sēdi mājās un skaties TV vai lasi grāmatu, ja ir luste, dodies trakā iepirkšanās maratonā uz tuvējo lielveikalu. Turklāt, kas ir vēl jo labāk – arī tādas lietas, kā, piemēram, atvaļinājumu, tu vari plānot kā vien vēlies! Piemēram, lai dotos uz kādu kūrortu, kas paredzēts atpūtai divatā, tu mierīgi vari doties grandiozā šopingā uz kādu no modes galvaspilsētām visā pasaulē, un tev nebūs neviena, kam šādas idejas varētu nepatikt, šķist pārāk nesaistošas, vai vēl jo vairāk – izšķērdīgas.

Tu vari baudīt flirtu, iemīlēšanos un iekāri, kad un kā vien vēlies! 
Nu kurš gan apšaubīs to, ka flirtēšana, iemīlēšanās un iekāre ir tās sajūtas, kas cilvēkam liek dzīvot un just asinis riņķojam savā ķermenī? Un tās nu ir tās lietas, ko tu pilnā mērā vari baudīt esot viena! Baudīt kad gribi, ar ko gribi, un, protams, cik vien daudz gribi! Un tas nu ir kas tāds, ko noteikti pilnā mērā realizēt nebūs iespējams, iesaistoties attiecībās ar otru cilvēku. BAUDI!

Tu vari iekārtot savu mājokli tieši tā, kā vēlies! 
Vēl viens it kā pašsaprotams, taču ļoti nozīmīgs arguments tam, kādēļ būt vienai ir lieliski! Vēlies vannas istabu koši dzeltenā tonī – iekārto to tādu! Vēlies apaļu gultu no baltas ādas? Lūdzu! Esot vienai, tu vari realizēt vistrakākās savas idejas arī tajā, kas attiecas uz to vietu, kurā pavadām vislielāko savas dzīves daļu – savu mājokli. Esot pārī ar otru cilvēki un uzsākot kopdzīvi, neizbēgami nāksies pieņemt kompromisus it visā, arī attiecībā uz kopīgā mitekļa iekārtošanu.

Tev ir daudz krāšņāka sociālā dzīve! 
Tas nu ir skaidrs kā diena – ja esi viena, tad tavs sociālās dzīvēs piesātinājums noteikti ir daudz izteiktāks, kā tām sievietēm, kurām ir otrās puses (un vēl jo vairāk – bērni). Turklāt, kamēr esi viena, tu vienmēr tiec aicināta uz dažnedažādākajiem pasākumiem daudz vairāk, kā tad, ja tev vienmēr pie sāniem būtu otrs cilvēks. Un galu galā – vai šis nav arguments, kas runā par labu tām, kuras ir vienas? Vislabākais, ko šajā gadījumā var ieteikt – no sirds izbaudīt šo laiku, jo ir skaidrs, ka mūžīgi tas tā nebūs… Satiekot savu otro pusi, mainās it viss, arī sociālā dzīve. 

Nosvini to, ka esi viena, jo drīz vien var parādīties VIŅŠ, un tad nekas vairs nebūs tā, kā bijis līdz šim…!

10 komentārs
  1. manuprāt bezjēdzīgs raksts, tāda sajūta, ka lv sieviete ir apspiesta, tad nesaprotu, kāds prieks no kopā būšanas! esot kopā ar puisi es daru visu, kas ir minēts. Tad jau labāk ieteiktu ko padarīt un kur aiziet, ja esi viens vai ko tml.

  2. man gan patīk! tagad neesmu viena, bet vēl nesen biju un droši varu pateikt – tā arī ir, ka daudzas lietas kopā esot vairs neatļausies 🙂 kaut vai to pašu koķetēšanu, uz kuru agrāk biju traka!

  3. Niks – vai esot attiecībās, flirtē un nododies draiskulībām arī ar cietiem vīrišķiem?

  4. Pareizi! Jāsvin kamēr ir ko svinēt, apprecas un tad viss prieks vējā 🙂 🙂 🙂

  5. Jaaaa es svinu.Esmu tikai es pati sev un nevienam citam!!!!Ja kads to nenoverteee pats vainiigs.

  6. Būt vienam un vientuļam ir divas dažādas lietas. Cilvēks var būt precējies, bet tomēr justies vientuļš. Cilvēks var dzīvot viens, bet nekad nejusties vientuļš.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.