Esi PAMANĀMA arī darbā – BIROJU MODE 2013

Ir pienācis rudens, kas atnesis ne vien drēgnākas, bet arī tumšākas un pelēkākas dienas. Tomēr – vai tamdēļ arī mums būtu jākļūst pelēkām un nemanāmām? Nebūt nē! Šoreiz espati.lv piedāvā tev modes tendences, kas attiecas tieši uz apģērbu ko valkājam ikdienā – dodoties uz darbu! Jā, tie ir tie paši zīmuļsvārki, tās pašas žaketes, tikai šoreiz – daudz košākas, interesantākas un tādas, kas ļaus justies sievišķīgai, skaistai un pamanāmai arī birojā!

INTERESANTAS ŽAKETES
Protams, žakete ir viens no galvenajiem darba apģērba elementiem, sevišķi rudens un ziemas sezonā. Un tomēr – vai tai vienmēr jābūt melnā vai tumši zilā krāsā? Nē! Kādēļ gan, lai tava šī rudens darba žakete nebūtu tieši tik koša, raiba un pamanāma, lai kļūtu par galveno akcentu tavā tēlā? Šoruden atrodi sev žaketi, kas kā fasona, tā krāsu ziņā izceļas un kombinē to ar neitrālākām lietām – koptēls būs tiešām interesants!


 Monton, Ls 63,        H&M, Ls 19.95,        Mango, Ls 23.99

TAISNIE ZĪMUĻVEIDA SVĀRKI

Otra ierastā biroju apģērba klasika sievietēm – zīmuļveida taisnie svārki garumā līdz celim. Šoruden mode saka – šie svārki var būt arī interesanti! Tiem nav jābūt tikai melnā krāsā, turklāt, tikai vienveidīga auduma un viss. Šosezon tie var variēt dažādās krāsu kombinācijās, turklāt, tās papildina dažādi dekoratīvie elementi – piemēram, rāvējslēdzēji, pogas, kniedes utt. Izmēģini!

 
 Mango, Ls 23.99,       Monton, Ls 28,               Mango, Ls 27.99

RAIBI UN PAMANĀMI AKCENTI
Arī biroja apģērbam, kas savā pamatā ir klasisks, var pievienot kādu odziņu. Un, kādēļ, lai tā nebūtu, piemēram, raiba apdruka? Šosezon tik populārās zvērādas apdrukas var ienākt arī biroju modē – protams, nelielos laukumos un samērīgās kombinācijās. Tās lieliski atsvaidzina tēlu un piedod tev interesantu akcentu! Kombinē šos rakstus ar neitrālākām lietām un iegūsti pārdomātu, bet neparastu darba apģērbu.
 
Oasis, Ls 33,              Oasis, Ls 52,               Oasis, Ls 30

MELNS + BALTS JAUNĀS VARIĀCIJĀS
Melns + balts, protams, ir biroju apģērba klasika. Un tomēr, vai tad tikai balta blūze un melni svārki ir tas, ko varam atļauties vilkt dodoties uz darbu? Šosezon modē ir melnā un baltā visdažādākie un neparastākie salikumi, kas lieliski iederas arī darba apģērbā un arī aksesuāros! Izvēloties neparastu melno un balto, tu noteikti kļūsi pamanāma, taču tajā pašā laikā – uzmanies, jo šīs ir savā starpā visvairāk kontrastējošās krāsas – nepazūdi tajās!

 
Oasis, Ls 30,               Lindex, Ls 27.95,                Mango, Ls 23.99

KOŠAS BIKSES

Bikses, sevišķi rudenī un ziemā, ir perfektas, lai ar tām dotos uz darbu. Taču – arī tās var būt interesantas! Izvēlies neierastāku garumu vai izteiksmīgāku krāsu un bikses šosezon var kļūt par galveno tava tēla rozīni! Ja vēlies, lai viss būtu saskaņots – izvēlies arī apavus un aksesuārus, kas papildina tavas izvēlētās darba bikses!
 
CCC, Ls 17.47,                Monton, Ls 39,                Oasis, Ls 35

GARIE SVĀRKI
Garie svārki nebūt nav tikai vasarai raksturīgs garderobes elements. Tie ir piemēroti arī rudenim un ziemai, protams, šūti no biezāka auduma, kā arī krāsu ziņā – vairs ne tik koši un uzkrītoši. Un, kādēļ lai garie svārki nevarētu tikt vilkti uz darbu? Izvēlies tos savā iemīļotākajā krāsā, pieskaņo pārējo komplektu tā, lai svārki būtu tas galvenais akcents, un būsi ieguvusi gan 
 ļoti sievišķīgu, gan ērtu darba apģērba komplektu!
 
Monton, Ls 21,                Mango, Ls 35.99,                 Oasis, Ls 24

SIEVIŠĶĪGAS KLEITAS
Protams, ka darbs birojā ir ideāla vieta, kur vilkt skaistas kleitas, vai ne? Taču, vai tām tiešām būtu jābūt tikai pelēkās un citās nemanāmās krāsās? Šosezon izvēlies košas un pat raibas, taču tajā pašā laikā pietiekoši elegantas kleitas, ko vilkt uz darbu! Pieskaņo skaistus un ne tik uzkrītošus aksesuārus un būsi ieguvusi gan perfektu tērbu darba dienai, gan arī vakarā ar to varēsi doties kā vakariņās, tā arī izklaidēties!
 
 Monton, Ls 49,                 Centro, Ls 21.99,                        Monton, Ls 49

A-VEIDA SVĀRKI
Zīmuļveida taisnie svārki nav vienīgie, kas labi iederas biroja apģērba modē. Tik pat aktuāli ir arī uz apakšu paplatinātie, jeb a-veida svārki. Šosezon tie tiek piedāvāti ļoti skaistos krāsu toņos un rakstos, ka būtu teju vai grēks ko tādu neiegādāties! Izvēlies šos svārkus kā galveno sava darba apģērba elementu, pārējo attiecīgi pieskaņojot – iegūsi sievišķīgu un romantisku tēlu!

 
Oasis, Ls 24,                Monton, Ls 70,                      Mango, Ls 11.99

KOŠAS KRĀSAS

Sarkana, oranža, zila vai koši zaļa – kādēļ gan ne? Tieši tādas un citādas košas krāsas izvēlies savā biroja apģērbā un zini – nepaliksi nemanīta. Ja neesi pārliecināta, ka vēlies būt ļoti koša, izvēlies tikai košus akcentus – apavus, aksesuārus, Tomēr, ja gribas, lai dzīve tomēr krāšņāka – kādēļ neizvēlēties, piemēram, košus svārkus, kurus kombinēt ar tikpat košiem aksesuāriem, taču neitrālāku pārējo komplektu? Ielaid krāsas savā garderobē!
 
Mango, Ls 27.99,            Oasis, Ls 33,          Oasis, Ls 30

GAISĪGAIS ŠIFONS
Romantiskās un gaisīgās šifona kleitas nebūt nav tikai vasaras nodarbēm piemērotas. Droši izvēlies tās arī rudenī un ziemā, kad tām toņi kļuvuši pieklusinātāki, taču gaisīgums nekur nav zudis. Kombinē tās ar smagnējākiem aksesuāriem un būsi ieguvusi gaisīgu biroja stilu. Ja tavā darba vietā netiek prasīts stingri klasiskais stils – noteikti izmēģini!


Centro, Ls 19.99,                H&M, Ls 9.95,                       Monton, Ls 25
6 komentāru
  1. Nez kāda ir dzīvē, bet bildē tā melnā H&M soma ir ļoti smuka, žēl, ka visticamāk no mākslīgā materiāla.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.