Es un vīrieši

Nesaprotu kāpēc man nekad neveicas ar vīriešiem… Tādi, kuri tik tiešām piesaista uzmanību ir jau aizņemti vai nav sasniedzami…

Es pievelku neglītus, fiziski un garīgi vājus un nenobriedušus puišus.. Jautri, vai ne?

Esmu glīta, neesmu supermodele, kas laikam ir galvenā vaina… Esmu gara meitene ar labu figūru, lokainiem matiem, ar tiešām labu humora izjūtu, nekas nav ne par maz, ne par daudz… Negribu arī teikt, ka par sevi domāju tikai to labāko… Neviens taču nav perfekts, vai ne?

Varbūt šis laiks domāts, lai vairāk iepazītu sevi, jo atrodos citā valstī. Vēlos sākt autovadītāja kursus, papildinu savas svešvalodas zināšanas.. Tikai lieta tāda, ka šeit visi kolēģi ir apmēram manā vecumā vai jaunāki, man ir savādāka domāšana, vairāk nopietnāka par tiešām svarīgām dzīves lietām, ne tikai tusi un dzeršana un stulbi jociņi prātā..

Tādēļ vēlētos sev atrast vīrieti ap 28, 29, 30 gadiem, kuram ir jau kāda dzīves pieredze, ar kuru es justos droši un stabili un kurš nebūtu pārāk vieglprātīgs un no sirds un dvēseles tiešām mīlētu mani nevis dēļ mana auguma un citām īpašībām, bet gan tādēļ, ka esmu tāda kāda esmu… Ar saviem + un -…

Varbūt man biežāk jāiziet sabiedrībā, bet lieta tāda, ka apstākļi to neļauj… Labi, 2 dienas nedēļā man ir brīvas, bet kur lai eju, ja pilsēta ir 15 km attālumā un nav autovadītāja apliecības?  Labi, aizbraukšu ar autobusu, bet kur lai eju dienas laikā? Klubos varu satikt tikai pārgribējušos jauniešus vai vīriešus, kas visu laiku nenolaistu skatienus un izteiktu diezgan muļķīgus komplimentus…

Vēlos jums vaicāt – vai jūs kādreiz esat bijušas līdzīgā situācijā? Nevēlos teikt, ka nenormāli cenšos atrast savu ideālo vīrieti, taču jūtu, ka man pietrūkst mīļuma un maiguma no otra cilvēka, kurš diemžēl neeksistē.

Ieteikumi? 🙂

15 komentārs
 1. Sveika, esmu bijusi liidziigaa situaacijaa. Tikai tad, kad sakaartoju pati sevi, mainiiju daudzas lietas sevii, savaas attieksmees, klluvu par sevi paarliecinaataaka, zinot savu veertiibu, saaku piesaistiit viiriessus, kuri patika arii man un kurus veeleejos redzeet savaa tuvumaa.
  Esmu arii sapratusi, ka visam ir savs laiks. Iisto viirieti var satikt jebkur!!! Ja klluust galiigi garlaiciigi, tad ik pa laikam var arii paccatot internetaa un padaliities pieredzee, izjutaas, domaas ar viiriessiem, kas ir tuvumaa un taalumaa.

 2. Ieteikumi … ieteikumu nav. Tikai vēl bēdīgāka pieredze- 25 gadi – jaunava. =) Nu ko lai dara, ja negribu meklēt ne klubos, ne portālos “meklēju otru pusi, esmu totālā izmisumā”. Turklāt aizvien biežāk aizdomājos vai vajag?Pārīši, kas ir man apkārt nerada nekādu pārliecību par tēmu “viņi dzīvoja ilgi un laimīgi”.Nez vai sieviete var nodzīvot mūžu viena un laimīga?Laikam jau pati nezinu ko gribu.

 3. Īsti gan neredzu kāda vaina internetam 🙂 Ja jau dzīvē nesokas ar sapņu prinča satikšanu, tad kādēļ nepievērsties internetam? Ja neliek puskailu bildi ar divdomīgiem tekstiem profilā, tad laika gaitā var ”uziet” arī kādu dziļāku akmentiņu… 😉 Tikai nevajag iespringt uz to meklēšanos virtuālajā vidē, tā teikt just for fun un tad jau redzēs, varbūt ka arī izdodas! Taču ne mazums stāstu dzirdēti!

 4. Nez kāpēc tēma aizķēra… Laikam tādēļ, ka rakstīts no sirds :-).
  Izskatās, ka Tev ar vienaudžiem ir garlaicīgi interešu nesakritības dēļ. Tādēļ iesaku pievērsties vecākiem vīriešiem. Diemžēl krogu un izklaides pasākumu apmeklēšana nebūs īstā vieta kur meklēt. Pirmkārt tādēļ, ka 90 % gadījumos noķersi vienas nakts sakaru. Otrkārt- man kā vīrietim vientuļas sievietes ierašanās bārā labākā gadījumā būtu aizdomīga un tādēļ Tu nopielnītu mīnusiņu kā iespējamā pastāvīga partnere.
  Jāsaprot ka es izklāstu savu viedokli par situāciju, tādēļ tas nav jāuztver kā aksioma.
  Ja runājam par interneta izmantošanu, tad es uztveru šo iepazīšanās veidu skeptiski. Pieņemsim, ka saruna norit pēc pozitīva scenārija, taču Tu nejūti fluīdus. Ja arī viss izvirzās līdz tikšanās reize, tad atkal var vilties, jo Tu jau viņu būsi iedomājusies kāds viņš varētu būt, bet viņš redz izrādās citāds. Daudz laika un pūļu, bet rezultāts nenoteikts.
  Bet problēma jau nav tikai sievietēm. Es piemēram arī gribu normālu beibi satikt – krogū nebūs nopietni (esmu saticis tikai seklas īstermiņa domātājas), internetā nav laiks. Ko darīt!? Jaukās un tikumīgās 🙂 sēž mājās un gaida princi :-).
  Domāju ka šoreiz varēs izlīdzēt jubilejas, kāzas, jaungada pasākums un tāda atmosfēra kur savācās radi, draugi, paziņas un tava vientuļā ierašanās nevienam nebūs aizdomīga. Ja draudzene (kurai ir džeks) taisa pasākumu, tad var viņai palūgt , lai no džeka draugiem uzaicina kādu sakarīgu eksemplāru uz viesībām. Tikai tam eksemplāram par to neko nevajadzētu zināt (vismaz es negribētu zināt)
  Nezinu vai palīdzēju… vismaz izteicos… 🙂

 5. Paldies visiem par komentāriem, īpaši svarīgi šoreiz šķita vīrieša ieteikumi 🙂
  Nav jau tā, ka sēžu mājās un gaidu kad kāds pieklauvēs pie durvīm un aicinās uz romantisku pastaigu, kaut arī būtu forši, haha 🙂
  Lieta tāda, ka daudz laika aizņem darbs un pēc darba vēlos vienkārši relaksēties no visa, jo darba vide ir diezgan stresaina, jāpiedomā pie katras sīkākās detaļas..
  Gan jau ar laiku arī satikšu kādu “sakarīgu” vīrieti, iespējams kādu laiku vienkārši jāpabūt vienai. Un jā, runājot par saviem vienaudžiem – ir mums citādāka tā domāšana, es daudz ko uztveru savādāk, pēdējā laikā esmu sākusi piespiedusi par dzīvi domāt savādāk un nopietnāk.
  Un runājot par internetu – tas nav priekš manis. Jā, var te satikt daudz labu draugu, bet neko vairāk.. Ir bijusi pieredze un ne tā labākā, zinu, ka ne jau uzreiz visi tādi, bet nu..

 6. Viss jau ko vīrietis teica ir pareizi, tikai par tiem klubu apmeklētājiem gan negribētos piekrist. Es pati un vēl daudzi zināmi cilvēki tādus apmeklē, bet es viņus nesauktu par sekliem vai vienas nakts sakaru meklētājiem. Protams, ir tāda kategorija, kuriem tās intereses tālāk nesniedzas, bet nav viņu tur tik daudz 🙂 .
  Pati par sevi varu teikt, ka esmu līdzīgā situācijā kā autore. Staigāju pa tiem randiņiem, esmu arī interneta pakalpojumus izmantojusi, bet tas nav tas. Kā viīrietis teica, nav tie fluīdi, kaut gan ir man viens zināms pāris, kuri ir apprecējušies un viņi satikās internetā 🙂 .

 7. Man liekas, ka tev šobrīd ir jācenšas iemīlēt vientulība. Jājūtas labi arī vienatnē! Jo tas ir labākais veids, kā dabūt puisi ;D
  Smieklīgi, bet tā ir. Pārstāj uztraukties. Man arī ir tāpat, katrs vīrietis manā vecumā liekas .. pajocīgs. Bet viņi vēl nav ļoti pieredzējuši. Galu galā, viņi nelasa romānus un neskatās romantiskus seriālus, kur iemācās, kā gribētos savās attiecībās, kā izturēties.. tas prasa laiku, man šķiet. Galvenais – mīli sevi un neuzskati sevi par problēmu. Kad tev būs kārtējais draugs tā vien gribēsies, kaut tu savu vientulību būtu izmantojusi kārtīgi.

 8. Pilnīgi izprotu autori, pat liekas ka es to būtu rakstījusi. Bet es cenšos samierināties ar šo vientulību un tas arī izdodas, esu atradusi savu hobiju un sporta veidu ar ko aizpildīt un padarīt interesantāku savu brīvo laiku, satikt jaunus cilvēkus. Bet pēdējā laikā arvin biežāk parādās kāds, kas “iedzeļ”/izjauc šo līdzvaru. Ir kāds draugs, laulāts pāris vai darba koleģis, kas uzprasa – kapēc esi viena, kapēc tev nav drauga, bērnu, paskaies Baibai jau divi bērni. Agrāk bija vienalga, bet tagad kautkā sāpīgi. Mēģinu ko asprātīgu atbildēt, bet pēdējā laikā vairs nav ko teikt, dusmas. Kā jūs tiekat galā ar sādiem jautājumiem?

 9. Njā, Bite, laikam jau ar šādiem uzbāzīgiem jautājumiem nākas cīnīties katrai, kas ir viena. Labākais ierocis, protams, ir humors,bet ne vienmēr līdz, vai ne?Citreiz, kad trāpās vēl slikts garastāvoklis, atrūcu kaut ko par tēmu “pāri – nervu zāģi, viena – laimīga”, bet tad atkal jūtos vainīga , ka “uzbraucu”. Lai gan jāsaka, ka netērēju laiku pārdomām par to, ko citi domā, galvenais jau tas, ko domāju es pati. Galvu augšā, Bite! Gan būs svētki arī mūsu ielā! =)

 10. man arī līdzīga situācija kā tev un mana draudzene, kas tiko uzsāka tiešām nopietnas attiecības, man iesaka iemācīties justies ērti ar sevi, izbaudīt brīvo laiku sevis pilnveidošanai, tad arī uzrodas īstais cilvēks.. .. gribās cilvēku, kas ir kā draugs- dzīves uzskati un humors sakrīt, bet būtu spēcīga romantika arī 🙂 liekas, kur nu KUR viņš ir ne?

 11. Tā ir ir ir un laikam arī būs, ka sēžam mājās un gaidam, kad parādīsies princis…pati arī biju tieši tādā pat situācijā, kad neticēju un domāju no vot… man jau 20…… un esmu viena un palikšu viena…bet pagaidām esmu ar kādu kuru satiku diezgan man apšaubāmajā i neta vidē. Un pirmais ko padomāju pēc tikšanās reizes nekad nekad šo cilvēku vairs nesatikšu, bet tad izdomāju, ka nebūtu godīgi ja nedotu vēl vismaz otro iespēju un ja tad ne nu tad nebūs lemts. Bet nekā pirmais priekšstats, kas bija diezgan slikts mainījās. Jāpiebilst, ka sarakste ilga ļoti neilgi kādu nedēlu un bij tāds emmm da vai satiekamies un nu tā arī izdarīju, lai gan neko vairāk par viena vakara kafijas iedzeršanu negaidīju, bet maldījos….

 12. Mīli sevi un skaties apkārt!
  Es domāju, ka internets ir laba iespēja ievākt informāciju un pieredzi – galu galā, neviens jau neliek uzreiz gultā likties, kā arī klubiņā ļoti bieži draugu kompānijās ir sakarīgi vīrieši, kas uz šādām vietām iet ļoti reti. Abejādi esmu satikusi ļoti interesantus vīriešus!
  Jāteic gan, ka kādreiz agrāk man arī tā likās, ka piesaistu ne tos, kurus gribu, bet tad, kad sevī sāku apzināties un attīstīt tādas īpašības, kuras es gribētu redzēt otrā pusītē, tad arī tādus cilvēkus satiku: interesantus un veiksmīgus, viens bija pat tuvu ideālam.. bet pat tad ja satiksi potenciāli foršu kandidātu, Tu nekad nezini vai pēc kāda laiciņa nekļūs tomēr skaidrs, ka īsti kopīgā ir par maz, lai veidotu kopdzīvi!
  Lai veicas un atkārtošos! Mīli sevi un ja Tev tie, kas Tev piesaista uzmanību īsti nesaista.. pakomunicē ar viņiem tāpat vien, vismaz uzzināsi, ko viņi Tevī ir saskatījuši. Bet kas attiecas uz sapņu vīrieti, tad tik tiešām – jebkur, kur ej, skaties apkārt un paflirtē 🙂 Viegli jau teikt, bet viss sākas no acu kontakta un nelielas rotaļas. Tā var iepazīties jebkur…. 🙂 VEIKSMI!

 13. Arī piekrītu un ieteiktu izmantot interneta iespējas, pati tieši šādā veidā atradu savu mīļoto vīrieti. Varbūt 1 no 10 būs tavējais, pa, ja nē, vismaz būsi jauki pavadījusi laiku un iepazinusi vīriešu domāšanu. Ja ir iespēja, ieteiktu aizdoties uz kādu pasākumu, kas ir vīriešu kupli apmkelēts (vasarās labi noder sporta spēles), ziemā uz kalnu paslēpot.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.