Es esmu princis baltā zirgā, bet es tevi negribu

Nesen, kad ceļā uz darbu iegriezos kādā preses tirdzniecības vietā un iegādājos savu ikrīta kartonkrūzi kafijas, ievēroju žurnālu plauktā kādu populāru izdevumu ar visiem pazīstamu seju uz vāka. Turpat arī citāts no intervijas  – nesaprotu, kāpēc mēs smukās un jaukās esam vienas (vai kaut kā tamlīdzīgi). Un man vienkārši saniezējās uzrakstīt šo blogu. Es gribu pastāstīt, kāpēc es, smukais un jaukais un visādi citādi kādai pat ļoti izdevīgā partija, esmu viens.

Tā jau runā, ka vīriešu pie mums esot krietni mazāk nekā sieviešu. Un ja vēl atrēķina nost pensionārus, dzērājus, impotentus un homoseksuāļus, paliek vien tāda nieka sauja ar “ņemamiem džekiem”. Es šeit nepieminēju precētos, jo, kā jau mūsu valstī ierasts – precējies nav miris, un arī apgredzenots tēviņš bieži vien pagūst aplaimot vairākas sievietes. Bet ir vēl viena vīriešu kategoriju, un pie tās piederu arī es. Mēs par seksu maksājam, tāpēc iesaistīties ar citām sievietēm nav ne intereses, ne nepieciešamības.

Tikai, mieru, nevajag urkšķēt tādā sašutumā, tāpēc jau esmu sagatavojis konstruktīvu  izklāstu.

Esmu normāls vidusmēra vīrietis, strādāju kādā juristu kantorī un pelnu aptuveni 500ls mēnesī, kas gan ir par kādu biškucīti mazāk nekā ziedu laikos vai kaut vai pirms pusgada, bet atzīsim, tagad arī šāda alga un vispār darbs it vērtība.  Ir arī haltūras, par kurām laiku pa laikam varu uzsmērēt uz maizes gan sviestu, gan ievārījumu. Īrēju 2-istabu dzīvokli, regulāri apmeklēju trenažieru zāli, vasarā braucu ar kalnu velosipēdu, ikdienā pārvietojos ar  normālu auto (par kuru, protams, maksāju līzingu), protu labi gatavot un smaržojos ar dārgām smaržām. Vārdu sakot, esmu normālāks par normālu un par piekrišanu nesūdzos. Tās, kuras tagad spļauj indi sakot, ka droši vien patiesībā esmu briļļains, pumpains, apvēlies tirliņš, kam klibo gaumes izjūta un ir čupa ar mazvērtības kompleksiem, varu  apbēdināt – jums gribētos gan, jā. Arī man mājās ir spogulis un ar pašapziņu man viss ir kartībā. Bet atgriežoties pie pērkamām sievietēm, es to pakalpojumus izmantoju, jo:
–    esmu slinks;
–    taupīgs;
–    saudzēju savu veselību, nepakļaujot organismu liekam stresam;
–    un galu galā esmu arī godīgs.

Tātad pēc kārtas. Slinks esmu tāpēc, ka daudz strādāju. Proti, pēc darba nedēļas esmu faking noguris un man gribas normāli izkaidēties – iedzert, paālēties ar draugiem, aiziet uz kino, jā, nereti arī seksu. Bet, kad iedomājos, ka man tagad vēl kaut kā īpaši būtu jāmeklē pieeja sievietei – jāiepazīstas, kaut kas jāsaka, jāatstāj kaut kāds iespaids (un dievs viņu zina, cik ilgi viņa mani vērtēs līdz vispār un vai vispār iekāps manā gultā). Tad vēl nemitīgās pakaļbraukšanas uz darbu vai uz mājām, izklaižu plānošana…vārdu sakot, čakars ne pa jokam.  Tātad, ietaupot laiku, es pasūtu meiteni uz mājām.

Viss šis penteris attiecas arī uz naudas līdzekļiem. Ja iepazīstos ar sievieti bārā vai klubā, kā likums, jāuzsauc dzērieni, jāizmaksā taksis, no rīta vēl sliktākajā gadījumā brokastis…Var gadīties arī daudz garāks scenārijs. Ne visas princeses ir gatavas seksam pirmajā vakarā. Tad seko viss iepriekšminētais, izņemot brokastis, bet plusā kaut kādas vakariņas vai kino biļete, un arī tad tu vēl nevari būt drošs, vai ticība atļauj seksu pirms kāzām. Un ja patiešām būtu garatija, ka sekss būs tā vērts, jo lielākoties taču mēs mēģinām nopirkt kaķi maisā, kurš principā var izrādīties ar vienu aci, bez astes un nemaz neprot murrāt. Komplektā tam visam tavs pastāvīgais zaķis vēl gribēs kādu smaržiņu vai puķu pušķi bonusā, kas atkal ir IZDEVUMI. Heijā hopsā un es nonāku pie secinājuma, ka visā visumā jūs visas esat pērkamas sievietes, tikai katrai tā cena un samaksas ņemšanas veids ir citādāks. Un vispār esmu dzirdējis uzskatu, ka vīrietim tā jāizpildās, jo sieviete ar viņu guļ – sak, ko tad tā par velti liksies apakšā…Savelkot kopējo bilanci, mati ceļas stāvus. Saku jums godīgi – pērkamā sieviete uz stundu vai divām sanāk krietni lētāk. Nekādu kaprīžu, īpašu prasību, mūziku pasūtu es, jūtos kā karalis, zinu, ko sagaidīt.

Uzturot pastāvīgas attiecības, garantēts arī stress, dažādas blakusizjūtas un pienākumi. Sievietes mēdz raudāt, par kaut ko pārdzīvot (kur likt kaimiņmājas kaķi, kuram nav, ko ēst), klačoties un sūdzēties draudzenēm, cik vecis ir nejēdzīgs, un taisīt histēriju par katru draugos apstiprināto blondīni. Viņa noteikti arī kaut kad gribēs mani parādīt savai mammai, un tas nozīmē, ka turpmāk visus svētkus mēs svinēsim pie viņas. Un viņai, savukārt, atkal būs savs skatījums par to, kādam jābūt meitas vīrietim. Katrai otrajai sievietei mūsu valstī ir arī bērns, ar kura tēvu viņai vairs sen nav nekā kopīga. Un atkal viss tas sadzīvošanas un savstarpējās saprašanās penteris – kā mēs viens otru sauksim, kā izturēsimies bērna klātbūtnē utt. Par prostitūtu es neko nezinu. Man vienalga, par ko viņa sapņo, kā sauc viņas māti, cik viņai bērnu un kādas ir viņas bērnības traumas. Mums ir labs sekss, es samaksāju, un adios.
Var jau būt, ka izklausos pēc kretīna, bet es nebūt nenoniecinu ilglaicīgu attiecību burvību kā tādu. Re, cik daudz mazohistu pasaulē, kas saucas par ģimenes tēviem! Es tikai esmu godīgs. Pret sevi un pret sievietēm. Neuzskatu, ka par seksu maksāt ir grēks. Jūs taču visas vērtējat to, kas jums pienācis klāt – kas mugurā, kāds autiņš, kur dzīvo un par ko strādā, tā sakot, vai nebūs kauns draudzenēm atrādīt. Vai tad tas nav tirgus? Es izvēlos taisnāko ceļu. Maksāju par seksu.

127 komentāru
 1. Visu cieņu par atklātību.
  Pirmā doma: w*f??? kā tas ir “saudzēju veselību” , ja guli ar prostitūtu… tomēr pastāv visnotaļ liels STS risks…
  Otrā doma: šķiet, ka izjūti psiholoģisku diskomfortu attiecībā uz algu. Ja tā būtu adekvāta Tavām zināšanām un profesionalitātei, tad, visticamāk, īpaši neraudātu, ka jāizmaksā kafija meitenei.
  Trešā doma: lai veidotu attiecības, ir nepieciešama enerģija. Tu esi izpumpējies un uz nekadu “commitment” vienkārši neesi spējīgs. Relax!

 2. Šāda veida vīrieši man uzdzen nelielu nelabumu. Neleks sieviete ar Tevi pirmajā vakarā gultā? Ko nu!!!???? Tie kuri kkādā veidā mēģina uzsvērt – maksāju par seksu visticamāk ir kkad traumēti vai ar smagiem kompleksiem.

 3. Galvenais,ka pašam labi…nepieciešamība pēc raudošām sievietēm parādīsies ar laiku…;)), lai veicas!:)
  P.S. Visi punkti uz I ir salikti!

 4. Viss ir ļoti loģiski un sakarīgi, bet…kā tad ar mīlestību? Varbūt jautāsi, kas tā tāda?

 5. Interesants skatījums uz dzīvi. Bet īzskatās, ka pats vairāk gan līdzinies raudošam bābietim – spēka un enerģijas Tev nav, naudas, kā izskatās, arī ne. Ok, Tu nevienu nečakarē, bet dzīvē jau pastāv ne tikai paratizēšana uz otra cilvēka rēķina un enerģijas, bet arī draudzīga, kaislīga, mīlestības pilna kopā būšana… Un, ja Tev ar pašvērējumu viss kārtībā, tad p*****st, ko saka meitenes mamma, vecmamma vai tante.

 6. piekrītu mīļās teiktajam, kā tad ar mīlestību, vai arī 80 gados, kad iespējams būsi jau impotents, un visi tavi draugi laimīgi auklēs mazbērnus, tu vēl jo projām negribēsi sev blakus cilvēku ar kuru būsi tik saradis, tik daudz kopā pāŗdzīvojis, ka bez viņa atbalsta un blakus esamības būtu daudz grūtāk ? Vecumdienas vienatnē reizēm beidzas ar šizofrēniju. Vientulība nav īsti lieta ar ko lepoties, jo cilvēks dabā radīts tomēr kā bara dzīvnieks.

 7. Vienīgais, kas man nāk prātā – ja jau Tu esi tik foršs džeks, tad starp tām, starp kurām Tev ir piekrišana, noteikti ir jābūt tādām, kas parakstās uz seksu vienkārši tāpēc, ka gribas. Ir arī sievietes, kas negrib zināt kā sauc Tavu vecmāmiņu, cik Tev brāļi un māsas un ar ko Tu vispār nodarbojies dzīvē. Tik Tu viņas nemāki atrast vai viņas neredz Tevi. Arī ar seksu gribošajām ir jāmeklē pieeja – vismaz lai konstatētu konkrēto vajadzību. Ar prostitūtu ir vienkāršāk – viņa jau iepriekš zina, kas Tev vajadzīgs. Žēl, ka tā. Domāju, ka baigi laimīgs Tu neesi, tik priecājies, ka esi atradis shēmu, kurā nav nekas jāpāŗdzīvo un jāveic eksperimenti ar savu pašpāŗliecinātību.

 8. Tevi nesauc Janis? 😀 Shitais domu gajiens kaut kur jau ir dzirdeets.
  Tu sac palikt arvien uzstajigaks – sac jau invaziju sievieshu portalos 😀

 9. Neko tik labu sen neesmu lasījusi!!!! Bet īstenībā baigais primitīvisms, iespējams kādas pamatīgas traumas ietekmē, varbūt arī gluži pretēji. Tev laikam viss vēl tikai priekšā! Novēlu iemīlēties un arī apdedzināties.

 10. Nav tik traki – izlasīju, sapratu gan ironiju gan to, ka tā tomēr ir poza. Visticamāk reakcija uz apkārtējās sabiedrības nosodījumu – “nu kā tā drīkst, kā tad ar mīlestību utt”. Ir man labs draugs, kuram bija līdzīga attieksme pret atteicībām. Viņa nodarbošanās bija saistīta ar pastāvīgu kursēšanu no LV un Vāciju. Kā gadijās kā ne, satika pulkvedī vienu tādu mīlestības un cēlo jūtu dāļātāju, uzķērās uz augsto jūtu aprakstiem un samīlējas meitenē, taisījās precēt. Protams investēja savā mīlestībā gan laiku gan līdzekļus, kamēr vienreiz atklājās ka prombūtnes laikā līgaviņa regulāri izbauda arī cita kunga uzmanību, turklāt pēc pilnas programmas. Apdedzinājās draugs kārtīgi. Saņēmas un sāka šai lietai pieiet pragmatiski – nepieciešama dāmu kompānija, maksā. Pilnīgi caurspīdīgs darījums. Atšķirībā no “godīgajām meitenēm” kas šo statusu kaut kā zaudē vēlāk – šeit viss ir zināms jau iepriekš – skaidrs produkts ar konkrētu cenu.
  Dāmas kas “mīlestību” uz lūpām dodas pat uz havaju un šitādu pornogrāfiju nesaprot var rokas priekā neberzēt 🙂 Pēc diviem gadiem mans draugs satika īsto, pašreiz viņiem jau ir divi mazi knēveļi un tūlīt būs trešais. Kāda ir stāsta morāle? Galvenais ir rezultāts, ne vienmēr vajag tērēt laiku un līdzekļus un tā saucamajām pareizajām meitenēm, ja vien īstajā laikā proti saskatīt īsto cilvēku.

 11. Jā, viss mainās. Satiksi īsto un īstā tevi, un būs pavisam citas domas un runas. Bet tagadējos apstākļos tagadējā pozīcija ir saprotama, un labi, ka tik atklāta.

 12. Ou, i negaidīju tādu “atsaucību” ! Problēma gan ar jums, dāmas, ir tā, ka kārtējo reizi nedzirdat, ko jums saka. Kāds sakars ar traumām, mīlestību un ko vēl tur. Es taču nevienu nemudināju piekopt manu dzīvesviedu, es pastāstīju, ka ir arī tādi kā es. Nu var jau būt, ka mīla atlidos, ja tā notiks, nepretošos, bet pagaidām nav mani neviens pārliecinājis, ka mans variants ir kaut kādā ziņā traumējošs vai degradējošs. Es taču nevienu nepavedu, neizdrāžu un pēc tam nepametu, solīdams rīt piezvanīt. Vai man jājūtas atbildīgam par to, ka esmu vīrietis un tāpēc obligāti jārada pēcnācēji, jāprecas un ko tur vēl? Un kāpēc sieviete vienmēr domā, ka sekss vīrietim no viņas ir kā balva? Vai tad jūs negūstat nekādu baudu? Jā, forši, ja gadās satikt sievieti, kurai nav kompleksu vienkārši labi pavadīt nakti, tikai priecājos, bet es negribu pusgadu pa parciņu rociņās staigāt, kamēr kāds mani apbalvos. Un domāju, ka man ir manas izvēles iespējas tāpat kā mums visiem.
  P.S. Nē, es neesmu Jānis.

 13. Cienijamais pienapuika, 500 latu alga uz rokas virietim ir sikums – ta ka nemaz tik kruts un iekarojams visticamak ari neesi, ka te lielies. Protams, ja jaiekaro normala meitene ar ziediem, pukem, kino, vakarinam – tad 500 lat ir parak maz, japaliek pie perkamajam.

 14. Izlasiju un apsmejos, nodomaju ka rakstija sieviete. Diez vai tik tups virietis var but saja vecuma. pirmkart, ar perkamajam seksa nav,ta ir pasapmierinasanas . otrkart , zel sadu aprobezotu cilveku juristu 🙂 kurs nepazist jutas vnk neticami pat kakisiem un sunisiem ir patiksana.Zel juristus!

 15. Baidos ka varbūt. Mans bijušais bija līdzīgs tipāžs, tikai viņam patika kombinēt

 16. Skatos, putras katliņš vēl joprojām vārās. Kas attiecas uz manu NORMĀLO ALGU. Hallo, lēdijas, jūs dzīvojat citā dimensijā? Esmu vairāk nekā apmierināts, ka mana darba vieta tik augstu mani vērtē, ka nav pateikusi paldies par sadarbību un ar labām rekomendācijām nobruģējusi ceļu uz bezdarbnieku kantori, kur pabijuši jau vairāki mani nu jau bijušie kolēģi. Tiku tikai pie algas apgraizīšanas. Un atkal mēs atgriežamies pie vecā pentera – nu ja, es jau nabags nevaru normālu sievieti pat atļauties. Ekskjūz mī, tātad jūs esat tikai dārgākas padauzas, tā man jāsaprot? Jo neies jau ar tādu, kas ar riteni pārvietojas un pašlasītu piparmētru tēju uzvārīs. Eh, jūs…

 17. Ar tādu, kas tēju māk uzvārīt un ar riteni braukāt, un vienkāršas lietas izbaudīt – vakars pie jūras, paštaisītas vakariņas utt. ies, bet ar tādu, kas lepojas, ka maksā par seksu – neies.
  Sievietes baudu gūst..bet lielai daļai, lai būtu bauda vajag arī nelielu daļu pieķeršanās, simpātijas, kas arī izveidojās ar rokās staigāšanos.
  Es sieviete – man patīk mīlēties, nevis nodarboties ar seksu ar kādu cilvēku x vietā y, tāpēc arī vispirms pārliecinos vai vīrietis man der. Un tikai tad seko jaukas intīmas attiecības, kurās gūsti ne tikai fizisku, bet arī emocionālu baudu. To sauc par mīlēšanos, tās dēļ tielējamies, BET Tev TO nesaprast 🙂

 18. Es tik un ta nesaprotu, kapec jamaksa par to, ko var dabut par velti. Es butu laimiga, ja man butu kads patstavigs “[cenzēts] buddy” ar ko realizet savas fantazijas, lieki neiedzilinoties personibaa. Kaut gan – nenoliedzami – ja neesi iedzilinajies otra personibaa, tad daudzas baudas, domaju, paliek aiz kadra.

 19. man palika iespaids, ka autoram vispār ir ļoti miglains un izkropļots priekšstats par to, ko nozīmē “labs sekss” – jo ir pilnīgi skaidrs, ka prostitūta viņu neiekāro nevienā acī, tā ka no viņas puses ir iespējama tikai tēlota ‘bauda’.

  tātad, vai nu vīrietim patīk sievietes pazemot, vai arī viņš netic, ka kādai sievietei var vienkārši būt labi ar viņu, gan gultā, gan ārpus tās.

  un lai man piedod autors, bet ne vienā, ne otrā gadījumā viņš par ‘princi’ nekvalificējas.

 20. Oh jaa… Latvieshi savaa stilaa… kas nedara kaa mees ir peedeejais… Visi LV tik
  bagaati palikushi… kaa tad valstij bankrots draud?

  Priecaajushies buutu vinjh atstaaj lielaaku princeshu izveeli jums !!!

  Gan jau satiksi iisto kas aizpuutiis tavu praatu….

 21. Man liekas, ka diezgan sakarīga atbilde, viedoklis par to, kāpēc “smukās un jaukās tomēr ir vienas”. Cilvēks vienkārši pastāsta, ka ir arī šādi tipāži, kas atkal samazina pieejamo vīriešu skaitu 🙂

 22. Vispār, lai gan esmu sieviete, kaut kādā ziņa saprotu pujatu. Mūsdienu dāmas par daudz ir sapinušās trijos modernos novirzienos: feminisms un “bīstamo mājsaimnieču” variants. No sērijas: esmu visa tāda baigi patstāvīgā, varu pati sevi apgādāt, pelnu megapiķi, nomainīt riepu un pārdzert džeku ir pupu mizas, bērni ir tikai lūzerēm, un Tev, vecīt, ir smagi jāpapūlas, lai dabūtu mani, šitādu dārgumu, sev. Otrs variants ir neaizsargātā, vīrieša apgādībā esošā būtne, kurai nekas ārpus klačošanās ar druženēm par “to kuci”, kas nocēla vienai no druženēm vīru, un savu indigo bērnu, neinteresē. Tās starp citu, arī ir tās, kurām vakarā sāp galva. Ir gan vēl viena kategorija ar superemocionālām un ar superintuīciju apveltītām būtnēm, kas citē Sokrātu un zina visu par čakrām un karmu, un normāls džeks vienkārši nevar tādu “pārvārīt”. Un ir tik tiešām smagi jānopūlas, lai sapratu, uz ko īsti esi “uzrāvies”…Tas gan attiecas tikai uz to pujata pārspriedumu daļu par to, kāpēc daudzas no mums, lai gan pašām šķiet, ka esam īsts dārgums, esam tomēr vienas.
  Bet no otras puses, manuprāt, pujtam vienkārši pagaidām nav paveicies satikt viņam piemērotu meiteni. Bet tas ir tikai tāpēc, ka viņš pat nepievērstu uzmanību tādai, pat ja viņa uz galvas viņam nokristu. Droši vien arī viņai būtu kaut kāda vaina…Man liekas, ka tā ir vienkārši nespēja uzņemties atbildību pār vēl kādu, izņemot sevi…
  Bet vispār jau visi cilvēki ir dažādi, un paldies Dievam, ka tā 🙂

 23. Dīvaini, ka nav pat kādas skolas simpātijas, kas Tevi varētu piespiest paskatīties uz dzīvi savādāk, vai arī Tev dzīves un darba rutīna ir sakāpusi tik tālu, ka nespēj vai vairs nevēlies redzēt lietas no to patiesās puses!
  Bet, cepuri nost, baudi dzīvi, jo, būtībā, ko gan citu šobrīd vispār vajag, ne????

 24. čalis tāds vēsais, atklātais. gribētu redzēt, kā viņš izskatās. Ja simpātisks, tad vēl vairāk līdzekļu ietaupīsi nemaksājot par sexu, bet aizejot patusset uz Coyotiem. TICI MAN, ir smukas meitenes, kas gribētu sexu bez saistībām. Jo arī viņām patīk baudīt mirkli. Gulēt ar mauku ir tas pats, kas uzvilkt sev lietotu nezināma veča prezervatīvu. Attiecības daudz prasa, bet daudz arī dod. Brīdī, kad juties sūdīgi, tev vienmēr blakus ir cilvēks, kam nav vienalga kā tev iet. Kas tevi samīļo, ar tevi parunājas, ir tavs draugs un mīļotais. priecājas kopā ar tevi, jūt līdzi.. Nav jau jēgas no prieka un laimes, ja nav ar ko tajā dalīties. Sekss ar meiteni kas tev kaut ko nozīmē ir daudz baudāmāks, nekā sekss ar svešinieci. Tas ir cits līmenis! Beigt tu galu galā vari arī mājās kulakā.

 25. Sorry, bet maņ šķiet, ka šāds vīrietis nav pelnījis īstu sievieti sev blakus, bet gan tikai pusfabrikātu – pērkamu miesu, butaforiju…

 26. Vispār jau godīgi pret sievietēm. Bet kā ar godīgumu pret sevi?
  “Re, cik daudz mazohistu pasaulē, kas saucas par ģimenes tēviem!” – vai tās nav slēptas velmes pēc ģimenes un bērniem, kas tev nav (varbūt arī nebūs)? Varbūt tev bail no attiecībām? Bail no atraidījuma?

 27. Kompliments autoram par atklātību; visu saprotu, tikai ne to, kā ar 500 Ls var: 1) īrēt dzīvokli – tas ir vismaz 150 ls ar komunālajiem 2) tad auto līzings + benzīns + apdrošināšanas vidēji mēnesī vismaz 150 ls 3) paēst pa minimālo ap 100 Ls, ja rēķinu 1x dienā ārpus mājas; 4) 2 piektdienas vakari ar meiteņu izsaukšanu arī pavelk uz minimums 50; 5) sporta klubam, kosmētikai, apģērbam, saimniecības precēm, grāmatām, žurnāliem u.c. paliek 50 Ls. Tad jau laikam blakus ienākumi ir labi:)
  Skumji, ja visādas cacas, blondīnes un nervozās samaitā iespaidu un mums, normālajām, šitādi netiek… Jo es, lai arī neraujos pēc supernopietnām un pastāvīgām attiecībām, tomēr par naudu džekus pirkt vēl neesmu gatava. Agrākos mīļākos mammai rādīt nevedu un par ģimeni ar viņiem nesapņoju; tas sviests rodas, ja kundzītes sāk sajaukt dažādas lietas. Katrai nodarbei savs un nevajag cerēt, ka ar to, ar kuru lielisks sekss, vajadzētu arī dzīvot kopā lidz mūža galam. Lūdzu, vai redakcija man neizsniegtu autora e-pastu???

 28. Diezgan nozelojams lasaam-gabals. Un viss par ko es domaju lasot so sacerejumu: ”sim virietim IR mazvertibas kompleksi, ja jau nevar iepazities ar jauku meiteni” 🙂 sis virietis ir izvelejies vieglako celu, kas nebut nav cildinoshs… Tad jau labak ir ” ”iegadaties” sex body”, kas bus vel letak*.

  * ieteikums teksta autoram 😀

 29. Mazliet smieklīgas jūs visas te esat. čalis mazliet ierēcis par visām jūsu sieviešu žurnālu patiesībām un iepazīstina ar savu dzīves modeli. Nu tad tik sākās – kādas tik emociju šaltis te var redzēt – gan žēlo, gan dēvē par garīgu kropli, daža laba pat ikmēneša tēriņus sadalījusi. Nu dieva goda vārds – kā tādas klukstes! un viss burziņš tikai tāpēc, ka kāds atļaujas domāt savādāk. Un kas jums no tā?! Dotieties mājās pie saviem kristāldzidrajiem vīriešiem, kas pa kluso mīca jūsu draudzenes dibenu un darba pirtīs palaiž pa kreisi ar kādu kolēģi, un baudiet savu ikdienu. Pujats savukart baudīs savu, viņam jau toč nekrata jūsu diagnozes

 30. Jaaa… ar tadiem viriešiem Latvijāi nav nakotnes… ar ko tu atšķiries no homoseksualiem,ja tā pat nevelies normālas attiecības ar sievieti? Bet kad gan arī izveidosi tos, nevarēsi pastāvēt tajos,jo vienkārši nemāki… Grībēju ļoti daudz ko uzrakstīt, bet talāk nav verts laikam, jo esi sliņķis un nesapratīsi ne pusvārda no māna komentāra.. tev var tikai novēlet veiksmī dzīvē…
  P.S. 500Ls šodien ir nekāda alga.

 31. Nu ko, man ir tikai viens secinājums – skopulis. Katra vārda galā, ka tik kaut kur ietaupīt 😉 Ir labs teiciens: skopais maksā divreiz! Un pienāks tāds brīdis, kad ar prostitūtu vien nepietiks.

 32. Cienijamās meitenes un sievietes! Lai gan pilnībā nabaga Pujāta viedokli neatbalstu, ši diskusija lika iesastīties arī man (parasti gan diskutēju cita satura portālos). Cik noprotu, vislielākās pretenzijas pret Pujātu ir par to, ka viņš maksā par seksu un netic jūsu jūtām, tāpēc man ir viens priekšlikums. Ja kādai ir seksuālas dabas interese, lūdzu rakstiet (ar foto) uz zemāk norādīto epastu.
  SVĒTI APSOLOS PAR SEKSU NEMAKSĀT, TICĒT JŪSU JŪTĀM. Arī alga man ir lielāka nekā Pujāta k-gam, kaut arī kāda tam nozīme. PIEDĀVĀJUMS NOPIETNS – BET ILGSTOŠU SARAKSTI NESOLU, MĒRĶIS TOMĒR IR KONKRĒTI NOTEIKTS.
  [email protected]

 33. Kas tev teica ka tu ESI princis uz balta zirga???? karteja prostitute? viņaj var but? bet parejiem sievietiem ar normalajiem vertibam neesi gan :))) darbs viņam vertigs:))) un ALGA:)))))))))))) ar tadam vertibam TIKAI pie prostituem… Uz priekšu soļos marš!!!!

 34. Saules Karali – Tu nu gan lieliski situāciju pagriezi sev par labu! :)) Šādi varianti ir redzēti un piedzīvoti ne vienreiz vien un smieklīgi liekas, kad vīrieši šādu savu attieksmi un rīcību attaisno ar vienu teikumu: es esmu tikai godīgs! Skarbi laiki pienākuši 😉

 35. Visnotaļ precīzi. No ilgstošām attiecībām ir vairāk problēmu nekā labuma.
  Bet nu man jau par vēlu kaut ko mainīt..

 36. Tie, kas šitā runā (domā), parasti draņķīgi (agresīvi) vada auto. Labāk, lai ceļā negadās!

 37. es parasti nerakstu komentārus un negatīvos netik. Bet, piedod, tavs blogs ir komentēšanas vērts. Jāpiekrīt, ka, kā tu pats atzīsti, tu tiešām izklausies pēc kretīna. Tas pirmkārt. Bet otrkārt, man šķiet tu te mal kopā divas tēmas. Sekss un attiecības. Ja tu esi no tiem, kam vajag tikai pliku seksu – nodrāzties laimei un viss, tad tak nav problēmu – maksā par to seksu un dzivo mierīgi. bet nafig tad sien klāt to info par to, ka ja tu , redz, satiktu meiteni bārā, tad galu beigās viņa vienalga izrādītos pērkama, jo tādas jau mēs, maitas, esam. vienai vajag to vienai to. Loģiski, ka neviena meitene negulsies ar tevi pirmaja vakarā gultā un loģiski, ka ja viņai liksies, ka jums var būt attiecibas, viņa arī kaut ko no tevis gaidis. tas taču viss ir normali. bet tu gaidi, kad viena jauka, skaista, inteliģenta meitene no bāra kļūs par tavu pērkamo sievieti, jo tu esi slinks un kāds vēl tur..??? !! Un nevajag beigās to ūdeni par to, ka nenoniecini ilglaicīgu attiecību burvību. Pēc šitāda raksta tu vairs tadas normalas attiecības nedabūsi, jo par visu, ari saviem vārdiem, mums nākas maksāt! Piedod, bet tu tiešām esi kretīns.

 38. Džeks, kas to raksta, vienk. dzīvē reāli ir aplauzies ar attiecībām vai viņam vienkārši nav paveicies – te arī rezultāts, bet nekas slikts tas katrā gadījumā nav, labāk lai uztur ekskorta industriju, nekā savas sliktās pieredzes dēļ čakarē kādu attiecībās nākamajās.

 39. Atļaušos atkārtoties:)

  Cienijamās meitenes un sievietes! Lai gan pilnībā nabaga Pujāta viedokli neatbalstu, ši diskusija lika iesastīties arī man (parasti gan diskutēju cita satura portālos). Cik noprotu, vislielākās pretenzijas pret Pujātu ir par to, ka viņš maksā par seksu un netic jūsu jūtām, tāpēc man ir viens priekšlikums. Ja kādai ir seksuālas dabas interese, lūdzu rakstiet (ar foto) uz zemāk norādīto epastu. SVĒTI APSOLOS PAR SEKSU NEMAKSĀT, TICĒT JŪSU JŪTĀM. Arī alga man ir lielāka nekā Pujāta k-gam, kaut arī kāda tam nozīme. PIEDĀVĀJUMS NOPIETNS – BET ILGSTOŠU SARAKSTI NESOLU, MĒRĶIS TOMĒR IR KONKRĒTI NOTEIKTS. [email protected]

 40. 🙂 Un re kā – lielāka daļa ar atņirgtiem zobiem turas pretī rakstītajam, labi zinot, ka tālu no realitātes un ikdienas tas nav. . .

 41. Godīgi pēc šī teksta spriežot varu teikt tikia to , ka vīrietis šis ir EGOISTS! Meitenēm kkas jādāvina, jāuzklausa utt! Tā ir pašatdeve otram cilvēkam un parasti to dara ar prieku, jo to dara mīlestības dēļ un nejau, lai meiteni dabūtu gultā! Tad kad kādu mīl tad kļūst par vienu veselu un tad arī tā otra problēmas kļūst par savējām un otrādi! bet tev vienkārši ir sevis žēl! Tu neesi vīrietis, bet gan bezmugurkaulinieks!!
  P.S. varbūt kādreiz tu sapratīsi ko nozīmē mīlēt, un tad jau tu vairs tā nedomāsi kā tagad!

 42. Aaa, zakiii, cik tev ir loti liela taisniba! Pilnigi piekritu! Kad kadu mil, to visu dara vienkarshi tapat. Varbut autors dikti baidas par sakuma attiecibam, kad kaut kas ir “japerk” un nezina kads ir rezultats, bet ja jau interese ir nopietna, tad jau var arii buut dzentelmenis. Ta nu diemzel tas ir pienemts, bet ne vienmer meitenes ir ar mieru, kad par vinaam samaksaa.

 43. dzentelmenis tātad = sponsors, ok … katru dienu šeit iegūstu kādu jaunu atziņu:)
  “bet ne vienmer meitenes ir ar mieru, kad par vinaam samaksaa.” – kaut kas nedzirdēts, nekad neesmu tādu sastapis. auū kur jūs esat?

 44. … daži sakarīgi teksti kā atsauksmes ir, bet tomēr pārsvarā reakcija diezgan slimīga 😀 LATVIETENES jūtas aizskartas – kā vispār kāds var par mums tā iedomāties !!??!! Tā turpināt !!! 😀 😀 😀

 45. Katrs uzvedas tā, kā uzskata par pareizu. Galvenais, lai būtu harmonija dvēselē un domās. Nevienam nav tiesību norādīt Tev, kā dzīvot, Tu neesi nevienam parādā. Taču, es domāju, Tu kādreiz ieraudzīsi- Viņu, kurai Tu pirksi pušķus, pat arī ja Viņa to neprasīs. Lai Tev veicas!

 46. man liekas, raksta autoram ir grutibas ar intimu attiecibu veidoshanu, uztureshanu, tapec sev ieskaidro, ka morali un finansiali tas nav izdevigi.
  Bet ir dzirdets, ka seksu varot dabut par kokteili – tachu letak, neka algot profesionalas prostitutas:D

 47. Nu gan visas sacepušās!!! Puisis godīgi pateica, ko domā 🙂 Ja viņš nestu puķes, solītu zvaigznes no debesīm nonest un, protams, precēt+mīlēt+cienīt, tad viss ok – būs sekss un meitene čatos ar draudzenēm par sapņu princi. Kaut arī nākamajā dienā viņš vairs nezvanītu un uz ielas pat nesveicinātos… Skaitītos normāli. Tagad viņš pasaka savus uzskatus un tad ir slikts, jo redz, tos neslēpa aiz meliem.
  Atjēdzieties un nemāciet citus dzīvot! Kāpēc domājat, ka taisnība tikai jums? Tas ir sekli… Neteiktu, ka es par šo puisi fanoju, bet tas ir viņa viedoklis, ko viņš izteica.
  Tās klukstes laikam ir no tām, kas stereotipu varā pērk mazus auto “lai vieglāk noparkoties”, bet ar to mikro auto uz ceļa un parkingā aizņem vietu kā Landcruiser.

 48. Saules karali, kā tev nav kauna! Tādi perversi tipiņi kā tu, kas piedāvājas visos iespējamos portālos, ir neglābjami slimiķi. Tu domā, ka kāda patiešām uzķersies? Un jā, ir arī tāda kategorija kā šie slimiķi, kas siro pa internetu un kaut ko piedauzīgu raksta un mēģina pieviliāt sievietes! Runājot par prostitūtām, es to vīrieti nesaprotu, jo viņas taču visas ir ti briesmīgas, izskatās šausmīgi. Viņam laikam tiešām ir kāda trauma.

 49. Ha ha, redziet jāpērk kafija, puķes, tātad visas pērkamas? Tad sanāk, ka pujats arī ir pērkams džeks, par to neaizdomājāties? Darba devējs viņu nopērk un viņš dirn darbiņā par 500 ls! Neiziesim uz emocijām, aprēķini vien ko izsaka, kādas meitenes tad var atļauties par tādu aldziņu vai arī sanāk ļoti reti, reizi divos mēnešos? Oo kas par seksuālo dzīvi, ar jebkuru bremzi gan jau būtu biežāk. P.S. Neaizmirsti par prezervatīviem, savādāk vēl būs naudiņa jātērē ārstējoties! Vieksmi! 🙂

 50. Klau, a nav garlaic;igi tā dzīvot?? Bez sajūtām, prieka, bēdām… Un cik ilgi jau tā?? Un kura tev šitik sāpīgi ir nodarījusi pāri?? Viss skan perfekti, bet galīgi neizklausās pēc normāla cilvēka.. manuprāt..

  Un vēl – piekrītu “medus karotītei” – ir sievietes, kuras negribēs par tevi neko daudz zināt un viņām pat nebūs par seksu jāmaksā… 😉

 51. Viss raksts ir par naudu(“maksāju, samaksāju, uzturēt, izdevumi..”). Kompleksi, kompleksi…
  Es ieteiktu padomāt, par to, ka labākās lietas pasaulē tomēr nemaksā neko.

 52. Diemžēl rodas sajūta,ka esi pamatīgi dabūjis pa pēcpusi (un varbūt vēl dziļāk) k-kad agrajos tīņa gados.Varbūt Tev derētu izrunāties ar psihologu un iespējams Tu atklāsi,ka ir pasaulē arī sievietes,kas neprasa maksu par seksu un absolūti nevēlas.lai vīrietis izdabā…

 53. Loti izdeviiga poziicija no abiem viedokliem! Meitene sanem naudinju par veel viena prieksaa noteelotu orgasmu un vecis ir nonemis spriedzi………
  Normaalas tirgus attieciibas…….gribu – peerku. Bet gimeni un beernus negribas? un kaadu, kura sagaida maajaas un IR PATIESA, nevis nopirkta…….

 54. Raksts taa neko!! Vieniigi dziivee negribeetu ar taadu viirieti satikties!!! Lai jau vien turpina pirkt, ja visas par peerkamaam uzskata.
  Tas manupraat ir normaali, ja attieciibaas ir viss ko raksta autors ir mineejis kaa neveelamu sievietee, jo arii sievietei ir milzum daudz lietu uz kuraam jaapiever acis, ja veelas attieciibas ar normaalu vidusmeera viirieti…

 55. Ha! Izrādās tvnets pārpublicē espati.lv rakstus! Interesanti ir tas, ka šeit lielāko daļu komentāru tomēr raksta sievietes un šo jaunekli nolīdzinājušas līdz ar zemi, bet tvnetā komentāru sadaļā pat ir bariņš vīriešu, kas atzīstas līdzīgā dzīvesveidā. Tātad šādi vīrieši patiešām pastāv.

 56. Drīkst? Uzrakstīs viena sieviete, kas autoru nenolīdzinās ar zemi, bet gan visā visumā uzskatīs viņa dzīvesveidu par pieņemamu (nu nav taču visiem jābūt vienādiem!) un pie viena atzīsies, ka arī viņai nebūtu nekas pret šādu dzīvi.
  Tagad pareizās ģimenes mātes drīkst arī noriet!

 57. Čalim varbūt ir kaut kādi savi putni galvā, bet mani vienkārši sajūsmina “godīgo un mīlošo” sieviešu aprēķini, kas attiecas uz nabadziņa algu. Nožēlojami merkantili bābieši. Es uzskatu, ka sākumā tai sievietei tiešām japarāda to, ka viņa ir vērta, lai vispār viņu apdāvina un uz rokām nēsā. Citādāk sanāks tā, ja gadījumā finansiālajā situācijā kas mainās, mīļotā paņem vagu. Principā atcerējos pasaku par karali kaut kādu tur, kurš izlikās par bomziun izāzēja cacu princesi, kaut gan piķa viņam netrūka. Tieši tā jūs visas vajadzētu pārbaudīt.

 58. Raksts normáls.Calis nevienu nemána,viss ir godígi.Tas,vai viñu pashu apmierina táds dzíves modelis,ir tikai un vienígi viña pasha daríshana.Interesantákais sákas péc raksta…te lejá-komentáros 😀 .Loti patika minkimonas,senekas,Hugo…da un pasha Pujata ari,komenti.Pa tému un bez siekaloshanás un gaudoshanas.

 59. Tá uzsvértá naudas skaitíshana tik tieshám kaut ko liecina par gádígajám un míloshajám…diemzhél.

 60. Oi, diez cik tad bieži puisis var atļauties maksāt par seksu. Ar tādu algu .ēst jau noteikti arī gribas. … Blefs.

 61. Riebj!Ja Pujats rakstítu,ka pelna 120Ls ménesí,tad komentáru vnk nebútu(ja ari bútu tad apméram tádi:Ko vinsh vispár iedomájas?!Ar tádu algu vel par seksu domát?!Da táds vispár par sievieshu dzimumu lai aizmirst!!!).Vinsh uzraksta ka pelna 500Ls ménesí+haltúriñas(Varbút es ne tajá dimensijá dzívoju,bet tagadéjos krízes laikos tá skiet ari tomér ir nauda)un tad nu sákás…!Sak…ehh…ja pelnítu vairák,tad bútu ñemams,bet tá ká pelna kapeikas,tad lai nu gul vien ar maukám.Tá ir viña daríshana…vinsh nevienam netraucé dzívot,nevienu nemána(varbút vienígi pats sevi,bet tá ir pasha daríshana),nevienu nekrápj.Kur ir probléma?!

 62. Mīļie cilvēki, šis vectētiņš, šo rakstu jau pievienojis arī draugiem.lv un apskatot viņa profilu varēja secināt, ka šim nabaga vecajam vīram ir jau sen kā pāri pusmūžam 😀 😀 tāpēc nekāds princis nu viņš nav 🙂

 63. Saules karalis laikam vienīgais te ir ar humora izjūtu; citi tādi nervozi… Komentus lasu darba pārtraukumos un uzjautrinos 🙂
  Pseidonīms autoram kā kardinālam uzvārds, nez uz ko tas velk?

 64. Paldies Dievam, man jau radās muļķīgas aizdomas, ka varbūt ir ar princis stulbā baltā zirgā! Bet ja godīgi- dzīvo, kā sanāk, tāpat jau nepārtaisīs, vai ne?

 65. Opis jau izņēmis bildi ārā, un tas noteikti nav viņš, uztaisījis copy paste, gribēdams izpelnīties uzmanību 😀 Šitas pats taču arī tvnetā stāv.

 66. SAULES KARALI PIEMIN, SAULES KARALIS KLĀT!:)
  Skatos, cepiens turpinās, turklāt pārgājis arī uz citiem mēdijiem, tāpēc nekautrēšos atkārot savu piedāvājumu. P.S. kā arī silti sveicieni Zuzei un I. 🙂
  ***
  Cienijamās meitenes un sievietes! Lai gan pilnībā nabaga Pujāta viedokli neatbalstu, ši diskusija lika iesastīties arī man (parasti gan diskutēju cita satura portālos). Cik noprotu, vislielākās pretenzijas pret Pujātu ir par to, ka viņš maksā par seksu un netic jūsu jūtām, tāpēc man ir viens priekšlikums. Ja kādai ir seksuālas dabas interese, lūdzu rakstiet (ar foto) uz zemāk norādīto epastu. SVĒTI APSOLOS PAR SEKSU NEMAKSĀT, TICĒT JŪSU JŪTĀM. Arī alga man ir lielāka nekā Pujāta k-gam, kaut arī kāda tam nozīme. PIEDĀVĀJUMS NOPIETNS – BET ILGSTOŠU SARAKSTI NESOLU, MĒRĶIS TOMĒR IR KONKRĒTI NOTEIKTS. [email protected]

 67. Paldies Saules karalim par sveicieniem :))
  Laikam jau būs jāuzraksta uz to Tavu e-pastu.

 68. Oi, saules karalis toch ir labs!!! Citus komentus nemaz nelasiiju, diez vai tie mani vareetu iipashi ieintereseet, jo pats raksts ir diezgan liekuliigs lai par to veel ceptos, taapeec negribu tam ziedot savu laiku, bet Saules karali izlasiiju, jo koleegjes te birojaa sajuusminaajaas (nepaarnestaa noziimee). A raksts liekuliigs, jo ar taadu aldzinju feinajaam peerkamajaam nevar sanaakt un ja autoru speej prieceet taada, pat ne otraa shkjira, ko no vinja var prasiit – skaidrs, ka vinjam nav ne jausmas, kaa ir “seksoties” ar sievieti, kura to ar Tevi grib arii bez naudas, jo Tu shkjiet vinjai pievilciigs, seksiigs, gudrs u.t.t. :)))

 69. Interesants skatījums uz dzīvi…
  Bet baigās pretrunas textā – it kā pats apgalvo ka alga ok, bet raudi par kaut kādām izmaksām pāris dzērieniem klubā, kino biļeti vai brokastīm. Ok, tas Tev izmaksās tos 25-30Ls (tieši tik, cik maksā 1h prieka) bet ja tiešām esi pievilcīgs kā šeit skandini, tad tak viss kārtībā un sieviete neatteiks ne tajā, ne citā reizē :p

 70. Man žēl autora. Viekārši šaura pierīte ir šim cilvēlam un ārkārtīgi šaurs redzesloks, tāds klišejisks un sarūsējis….ĀRPRĀTS! KURĀ BEDRĒ TU, CILVĒK DZĪVO, Mmmmm? ES TĀDU CILVĒKU, KĀ TU, NEGRIBĒTU PAT PAR SAVU DARBABIEDRU…..iZDEVĪGA PARTIJA….? ZAIGAI NO VARAKĻĀNIEM VARBŪT TĀ BŪTU.. :))))))))) fUIJ!

 71. A ko visu laiku tiem Varakļāniem piesienas, ja kas slikti, tad Varakļāni. Kāpē neviens neskātās tuvāk?

 72. apskatīju mūsu pujatu draugos, vārds – aivars alfreds kode – vectētiņš tā ap 60 gadiem 😀 😀

  Un visie pārējiem līdzīgi domājošiem jaunajiem čaļiem novēlu mūžā uzzināt starpību starp jēdzieniem ”sekss” un ”mīlēšanās”

  Visu gaišu

 73. ehhh, nu, sakiet, ko gribiet, bet sievietes taču ir tādas pašas! tikai ar dažām NELIELĀM atšķirībām.
  man visvieglāk noraksturojamais piemērs – es pati: aldziņa man mērāma 4ciparu skaitlī, ne jau nu astronomiskā vai kā tur, bet ir ok – sanāk i divistabu dzīvoklītim, i līzingu savam melnajam kumeļam varu nomaksāt, sporta kluba vietā gan man rīta riksis maršrutā Lāčplēša-Valdemāra-Ģertrūdes un deju trenniņi pie personīgā trennera, jā un tad vēl mācību maksa kādā no Rīgas zelta jaunatnes iecienītām augstskolām un, protams, labs cipars aiziet visiem tiem sieviešu pribambasiem. Turklāt neesmu nekāda pārcacotā Rīgas tradicionālā, drīzāk gan – stiļaga! Patīk labi izskatīties, patīk aktīva atpūta un ļooooti daudz sporta, tādas crazy lietas, kā dubļu futeni lietus laikā uzraut vai aizbraukt pie upes makšķerēšanas tusiņu uztaisīt ar’ ar mani var sarunāt. jā, interesējos par filosofiskiem autājumiem un ne tikai… vienvārdsakot – visi draugi saka, ka esmu katra vīrieša sapnis! un te nu manī parādās pujatisms – man vajag tikai seksu!!! ne jau tādēļ, ka attiecības būtu čakars! attiecības ir visskaistākais, kas pasaulē ir! bet šobrīd tām vēl neesmu gatava, šobrīd izbaudu dzīvi un izbaudu seksu! bet ziniet, kas ir pats foršākais – MAN PAR TO NAV JĀMAKSĀ!

 74. Nu kā katram ērāk, labi,ka vismaz tik atklāti pasaka nevis kkādus marazmus dzen.
  Un zinot no pieredzes, kā mē smeitenes tielējamies….nu c’mon…lētāk,ērtāk,izdevīgāk tiešām ir nopirkt.
  Bet par to ”visas esat pērkamas” nu tik traki nav, tomēr šķirošana notiek-kkāds tirliņš mani nenopirks arī par miljonu.vismaz tā man liekās (atklāti).

 75. Ja tas ir tas, kas tev dziivee vajadziigs, lieliski, varu tikai piekrist, ka shaads variants ir cieniigaaks nekaa spraust batonus ausii, un taadejaadi saudzee arii normaalu sievieshu veseliibu, nervu sisteemu, tikai ceru, ka taadu egoistu nav daudz. Galu galaa arii sievietes var uz visu, kas saistaas ar attieciibaam paskatiities no shaada pasha skatu punkta un pirkt zhigolo, ja ir speejiigas uz sex tikai sexa peec.

 76. Princesit melna X6 – tomer skiet, esi mazliet ekshibicioniste. Lai pateiktu savu domu nebut ne nevajadzeja uzskaitit savus materialos labumus, kas Tev skiet, padara Tev ipar advancetaku par citam dzivam butnem.

 77. Nu rēķināt tu galīgi neproti 😀 Vienreiz ieguldīsi piķi un enerģiju, un varēsi tamtarot līdz kapa malai pa brīvu. Un brokastis arī tev pagatavos! P.S. Juristi tik sūdīgi pelna? 0_o

 78. Hm, man šķiet, ka esi vīlies sievietēs. Pēc iepriekšējā apraksta, es nospriedu, ka Tev pagaidām veicies satikt dāmas, kuras tautā tiek dēvētas par ‘cacām’. Vai Tev nešķiet, ka ir arī tādas, kas pašas ir spējīgas sevi apgādāt un neuztvert Tevi par sponsoru/plecu, uz kura paraudāt/aksesuārsu, ar ko pazīmēties draudzeņu priekšā?

 79. ūber!
  diemžēl, laikam nesanāca tā īsti, kā gribēju – tas drīzāk vija domāts kā neliels sarkasms par autora tekstu, jo, šķiet arī viņš uzskata – ja cilvēkam ir piķis, tad viņš ir ņemams un viņš ir kruts! tas krutums jau ir tādā ļoti, ļoti sen piemirstā lietā – sirdsgudrībā. Ja Tu esi sirdsgudrs cilvēks, tad ne Tev būs par seksu jāmaksā, ne jāuztraucas, ka tik neuzņemties kādu kripatiņu atbildības par citiem, ne jāstreso, ka varētu kādu sev pielaist pārāk tuvu…

 80. Šķiet ka tu tomer jauc – autors drīzā ironizējis par prētējo. Maksā tā vai tā – vai pa tiešo, vai arī paslēpjot to zem skaistiem vārdiem. ( kā jau te viena jaunkundze komentāros izteicās – viņu vajagot apdāvināt jau tikai par to ka viņa esot sieviete) ha ha ha

 81. Visu cieņu SAULES KARALIM – paldies par sveicieniem 🙂 Kaut kas no džentlmeņa Tevī tomēr ir 🙂 :p

 82. Vecim izdevies sakustinat emocijas ne pajokam. Drosmiga atzisanas, tacu teksta ir daudz pretrunu.

 83. Tiko izlasiju, un piekrītu. 🙂
  Ir grūti gan strādāt/pelnīt gan būt stipram dvēselē vīram, bet fiziskas vajadzības gan ir kaut kā jāapmierina. Un man rodās tāds salīdzinājums: pirkt seksu nevis rūpēties par savu ģimeni ir kā pirkt burkānus vākuma iepakojumā nevis ņemt izaudzētos savā vasarnīcā. Katra normāla cilvēka izvēle.

 84. Nee nu ja Tev patiik maksaat par sexu – let’s go! Es visaa visumaa atbalstu visa veida filozofiju – ja tas padara tevi laimiigu – dziivo taa, kaa Tev ir vispienjemamaak… Bet runaajot par normaalaam meiteneem un vinju CENU – nu come on! – es piemeeram ljoti pat nemiilu, ka man kaut ko izmaxaa…Biezji vien ir sanaacis taa, ka izmaxaaju Jums mani miiljie viirieshi, un pat shaada iemesla deelj muusu attieciibas vien ir izbeigushaas…Viiriesha gods-he he he!:D – Godiigi smiekli naak…
  Maxaa taalaak par sexu…Anyway – visi viirieshi savaa zemapzinjaa tomeer veelas agri vai veelu sev blakus cieniigu dziivesbiedri…

 85. Man diezgan patīk, ka man izmaksā – tas samazina manus mēneša izdevumus un sagādā gandarījumu.
  Haļava ir Fooorša 🙂

 86. Ierosinājums redakcijai: piešķirt kādu īpašu apbalvojumu raksta autoram par, manuprāt, visu laiku komentētāko emuāru Espati.lv darbības vēsturē! (Pat ja tas ir būtu vienīgais, ar ko šis raksts tiktu uzskatīts par uzmanības vērtu 🙂

 87. Varbut atkartosos, bet, manuprat seksam ar milestibu nav nekada sakara. Un kapec intereseties par kkadiem privatajiem sikumiem, ja gribas vnk nokniebties?

 88. …a kapec maksat par seksu prostitutai??? Aizej uz baru, sabazare ar meiteni, domaju, ka problemu nebus, jo pec pashnovertejuma esi ne pedejais dzeks ciema. Turpinajums visnotalj paredzams…viss godigi, nekadu saistibu un taupigi.

 89. Hm, ka Tu to iedomajies, to sabazaresanu? Tjip, nac lidzi, es gribu Tevi izdr…? Ka jau autors mineja, ari par to ir jamaksa.

 90. šitāds vīrietis būtu šobrīd manā gaumē!!
  P.S. pagaidām, kamēr arī man nav atlidojusi īstā mīla. 🙂

 91. Katram jau savs veids kā dzīvot. Bet noteikti domāju, ka reiz satiksi to īsto, iemīlēsies, un visi uzskati mainīsies.

 92. iistaa meitene atnaaks iistajaa briidi, Pujat, tikmer vari priecaaties, bet neaizraujies 😉 apgrozies dazhaadaas videes un neiegrimsti rutiinaa. Klubaa vai baaraa reti, bet var atrast meitenes attieciibaam. Ja viirietis sievieti fiziski pievelk un ne tikai, vinja juks vai praataa mesties ar Tevi gultaa peec pirmaa randinja. Tev vienkaarshi nav veel gadiijies satikt tikpat domaas atveertu sievieti, bet paaraak biezhi esi uzduuries uz princeseem un princeses saliek Tev graabekljus un tad nu naakaas aplauzties. Iespeejams skaties ne iistajaa virzienaa. Un es ticu,ka ir daudzas sievietes,kas sakaapushas uz graabekliem no viirieshu medus lieshanas ausiis un veelas nenopietnas attieciibas, tieshi taapat kaa Tu. Nenosodu un arii neatbalstu- neitraali. Ir dazhaadas sievietes, ir tadas,kas uzskata,ka viirietim viss ir jaapasniedz uz zelta paplaates vinjai, ir sievietes kas domaa,ka izmaksas ir 50:50 un ir sievietes,kas liekas gultaa ar viirieti pirmajaa naktii un beigu beigaas paliek kopaa ar viirieti uz ilgu laiku un nepieprasa no viiriesha zelta kalnus jo galu galaa vinjsh arii ir cilveeks ar savaam veelmeem un saviem teerinjiem, ne tikai princesiites lutinaashanai teeree savu budzhetu. Ir visam savs meers. Vajag atrast viduscelju. Viegli teikt- gruuti izdaraams, bet iespeejams. Es pec savas pieredzes.Lai veicas! Adios!

 93. Man ir līdzīgi, bet es vīriešus nepērku – man ir sexa draugs. Mums ir, kā mēs smejamies, ļoti noturīgas un stabilas attiecības, kuras balstītas tikai uz sexu. Mēs nezinam neko par to kāda mums katram ir privātā dzīve, darbs u.tml. Es zinu kas gultā patīk viņam un viņš perfekti zina kas patīk man – ideāls sex un nekas vairāk, jo kaut kam vairāk nav laika un arī nav nepieciešamība.

 94. varbūt pat tā nenāktos runāt sievietei, tāpēc jau laikam vīrieši mani sauc par neordināru sievieti, bet te jau izpaužas vīrieša loģika un tas, par ko esmu domājusi pēdējā mēneša laikā. To, ka vīrietis, kurš samaksā sievietei par seksu, tas ir lētāk nekā, kad viņam mūža garumā ir jāaplido sieva un vēl piedevām ārpus mājas jāmeklē sieviete. Sievietes un vīrieša iekšējā pasaule ir ļoti atšķirīga. Ja sievietei ir dota tieksme uz rūpēm, tad vīrietim tādas nav, un līdz ar to sākas problēmas. Sieviete, kas iepazīstas ar vīrieti, protams, ka vēlas viņu sev, viņa domā par ģimeni, bērniem, savu vīrieti, par kuru viņa varēs rūpēties, sakot, ka būs vislabākā sieva, māte u.t.t. Savukārt vīrietim vajag seksu, un ja to viņam nespēj dot sieviete, kas ir viņa mājās drīzāk kā māte, tad protams, viņš to meklēs ārpus mājas. Ir vīrieši un sievietes, kas vēlas piepildīt savu neizdzīvotās laimīgās bērnības sapni par laimīgu ģimeni. Un ja parēķina, ja vīrietim par labu seksu ir jāmaksā katru dienu, tad, protams, meitene uz izsaukuma ir lētāka. Bet, ja būsim godīgi, un pajautāsim paši sev – ko mēs īsti vēlamies? Vai tiešām ģimeni, attiecības, bet varbūt pavisam ko citu. Ja cilvēka sirds ir apaugusi ar rētām, kurām ir vairāku gadu noilgums, protams, ka ir grūti atbildēt pat pašam sev – ko tad es īsti vēlos. Un ir vēl viena patiesība – ja sieviete spētu mīlēt vīrieti patiesi un no sirds, ja viņā nebūtu bailes un citi kompleksi, tad tāds vīrietis vienmēr būs pie viņas kājām. Vīrietis, kura sieviete gultā būs kā palaistuve, vienmēr būs kopā ar viņu, jo pajautājiet, kuram vīrietim nepatīk kaislīga sieviete. Un vēl – visas sieviešu slimību problēmas ir saistītas ar attieksmi pret pretējo dzimumu, un statistika liecina, ka ar miomu vai citām ginekoloģiskām kaitēm neslimo prostitūtes. Nu izdarīsim secinājumus. Un ja sieva mīl savu vīru, tad bērni vienmēr mīlēs savus vecākus un šādā ģimenē būs harmonija un saticība.

 95. es ar nesaprotu kapec janem prostitutas ja ir pilns ar sievietem kuras velas sexu bez jebkadam saistibam.parejam pilnigi piekritu.patstavigai sievietei nak lidz kaudze ar daznedazadam problemam

 96. Ko visi iedomaajaas ka `biznesa sievietes` ir netiiras? Es gan nezinu par taam
  ko uz shosejas var panjemt…. 20+ Ls http://www.intimmeitene.lv Aizbrauc, ieej dushaa..
  Shii tev uztaisa maasazjinju.. uzdejo striptiizinju … oraaliits… prezervatiivs…

  Esot sievietes kas grib sexu bex saistiibaam… kur ir… dod man ari… 😀
  Pat iepaziishanas portaalos lieliem burtiem raxta – sexuaalas attieciibas
  nepiedaavaat… kad tas notix ar mani tad noticeeshu…

 97. Nemāni sevi! Tu neesi “princis baltā zirgā” … Nepavelc, jo sievietēm tāds apzīmējums nozīmē arī citas vērtības, ne tikai pāris reižu nedēļā trenažieru zālē, neliela alga (es pelnu vairāk), un smaržojas ar tax free smaržām… Tu esi tipisks “visi vīrieši ir cūkas” gadījums. Un ja Tu uzskati, ka esi godīgs to atzīstot, tad tas tikai pastiprina Tavu maziskumu. Tu vienkārši nespēj nodibināt jebkādas attiecības.

 98. nekad neesi juties pats peerkams? ja kaadreiz vienkaarsi nav kaada kas samiiljo. es esmu sieviete, bez kapriizeem, bez njunjaasanas un prasiibaam. esmu gadu uztureejusi attieciibas ar sievieti ( varat nesmieties) , tacu arii sievietes izraadaas stervas un cuukas… taapeec zinaamaa zinjaa es tevi saprotu, tacu, tagad jau 2 gadus esmu kopaa ar viirieti. mums ir arii sekss, bet nekaadu cinksteesanu un nospiestiibas. nekaadu skandaalu par netiiraam zekeem un zini… tas ir jauki! tas ir tik miilji un nepiespiesti! tas vienkaarsi ir godiigi, maigi un ar juutaam.

 99. Stulbo veceņu stulbās problēmas ir neatrisināmas, un būs neatrisināmas līdz brīdim, kamēr viņas neapjēgs, ka īstenībā viņas ir vienkārši GAĻA !!!

 100. hmmm.. vai maz patc zini cien./god. autor, da jebkaaa Tevi tur sauc, sav u tēvu???visu cieņu pret sievietēm! punkc..

 101. hmm… vai maz cien./gov. teksta autor, da vienalga kā Tevi tur sauc, pac zini kas ir Tavs tēvs??? visu cieņu pret sievieti!punkc..

 102. Malacis puisi! Tu esi godīgs un cepuri nost! Esmu kristiete, tiko pāri 30, precējusies divu bērnu māmiņa, kura ļoti mīl savu ģimeni, bet kaut kur es tevi ļoti saprotu un patiesībā nemaz nenosodu. Sanāk ka es tā kā kristīgs cilvēks esmu konfliktā pati ar sevi, bet tu esi sasodīdi godīgs un es tevi cienu.
  Es neizlasīju visus komentārus, god. sakot slinkums, bet tev lai veicās!

 103. Tas ir tipiska metroseksuāļa skatījums uz dzīvi – visa pasaule griežas ap mani! Visu ko man vajag es varu sagādāt pats, par visu varu samaksāt, bet mīlestību viņš nu noteikti nav piedzīvojis, jo tad jau arī ir tas pats krutākais, ka gribas par kādu rūpēties, uztraukties, domāt. Vārdu sakot viņam ie laba aizsargpozīcija, jo īstenībā viņš nav gatavs rūpēties par kādu, bet tā vienkārši vajag, jo nevar būt pretrunā ar dabu.

 104. “visā visumā jūs visas esat pērkamas sievietes, tikai katrai tā cena un samaksas ņemšanas veids ir citādāks. ” – ciniski,bet es tam pilnīgi piekrītu. Nekad nesatiktos ar džeku,kurš finansiāli nebūtu norošināts. Un atzīstaties godīgi,meitenes,kura gan satiktos?

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.