EROTISKĀ MASĀŽA – vai KRĀPŠANA?

Kārtojot māju, vīra galda atvilktnē ieraudzīju dāvanu karti uz erotisko masāžu. Spriežot pec parakstiem, to bija dāvinājuši draugi vecpuišu ballītē (nesen apprecējāmies). Atzīšos, ka pakrūtē iedūrās nepatīkama sajūta un sirdī iezagās tādas kā bažas – vai viņš tiešām to gatavojas apmeklēt? Vīra nebija mājās, tāpēc bija laiks nomierināties un apdomāt situāciju. Bet galvenais jautājums, kas mani nomoka, vai tad, ja viņš to darītu – tas nebūtu līdzvērtīgi krāpšanai?

Kas ir erotiskā masāža
Erotiskā masāža patiešām ir visa ķermeņa relaksējoša masāža, kura notiek bez jebkāda apģērba un citiem piesegšanas materiāliem. Tas gan ir ļoti intīms process, jo masāžas nobeiguma daļā tiek skartas arī intīmās zonas – dzimumorgāni,  līdz tiek sasniegts orgasms, bet tas nav obligāti. Šīs masāžas laikā tiek atjaunota nervu sistēmas darbība, arī paaugstinās imunitāte. Ar tās palīdzību var atraisīt seksualitāti, kā arī izznāt savu ķermeni. Šādas masāžas tiek piedāvātas gan vīriešiem, gan sievietēm. Masējot tiek izmantotas dažādas aromātiskas masāžas eļļas, vide, kurā notiek process, parasti ir īpaši iekārtota, atmosfēra ir ļoti intīma. Šādos salonos masieri parasti var izvēlēties, izvēle gan nebūs liela, bet pāris kandidāti noteikti tiks piedāvāti. Tiesa, masāžas laikā ir savi noteikumi – pašu masieri aiztikt nedrīkst.


Kā to uztvert?
Cilvēku attieksme erotiskās masāžas lietderības vai tikumības ziņā ir dažāda. Dažiem šis process šķitīs perversi piedauzīgs, bet būs eksperimentētāji un ziņkārīgie, kuri šajā piedzīvojumā metīsies ar lielu degsmi. Dāvinot kādam šādu iespēju, vajadzētu ņemt vērā dāvanas saņēmēja nostāju šajā jautājumā, lai neizveidotos neērta situācija – izmantot vai neizmantot dāvanu, kas nav nemaz tik ikdienišķa, it sevišķi tad, ja partneris pret to izturas nosodoši.

Zane: Mēs uzdāvinājām šādu masāžu kādam mūsu draugam. Brīvs, jautrs puisis, nodomājām, viņam būs interesanti un nebūs nekas iebilstams. Lai viņš tomēr nevarētu izlocīties, aizbraucām paši viņam pakaļ un ievedām salonā. Tur viņam bija jāizvēlas viena no meitenēm – masierēm. Tad devāmies prom, lai zēns bauda. Bet bijām mazliet aizšāvuši garām. Lai gan draugs teica, ka iepriekšējā vakarā pavairāk paņēmis uz krūts un īsti nekam nav spēka, neklausījāmies. Rezultātā šis pasākums bija pārvērties par – “kaut es vispār varētu beigt” un masierei – “vai viņš kādreiz beigs?”. Sapratām, ka tomēr dāvanu karte būtu bijusi noderīgāka – nebijām rēķinājušies ar dāvanas saņēmēju, bet gan ar savu prieku par sagādāto pārsteigumu.

Ir laulāti pāri, kas šo masāžu pasnieguši viens otram kā dāvanu. Jā, pastāv iespēja apmeklēt arī pāra erotisko masāžu. Viss atkarīgs no cilvēku spējas uzticēties un  izbaudīt patīkamos mirkļus divatā. Tas attiecas arī uz individuālajām masāžām. Galvenais, no kā parasti baidāmies – vai viņam/viņai neiepatiksies un galu galā tie nekļūs par regulāriem apmeklējumiem. Ja neesam savā laulībā, attiecībās pārleicināti par jūtu stiprumu, šāda vizīte pie seksīgas masieres rada trauksmes sajūtu.

Baiba: Nekad, nemūžam neko tādu nepieļautu. Uzskatu šo procesu par līdzvērtīgu seksam, dzimumaktam. Kāda gan atšķirība? Mans vīrietis ir mans un es pat nevēlos domāt, patiktu viņam masiere vai viņš vienkārši to uztvertu kā tehnisku procesu, ko izpilda robotiņš. Es nespēju abstrahēties un netaisos eksperimentēt, lai pārbaudītu, cik stipras ir mūsu attiecības.

Pastāv arī viedoklis, kā tā iespējams cīnīties ar privātīpašnieciskām tieksmēm, kā arī gūt lielāku uzbudinājumu un baudu.

Arnis: Reiz izlēmu uzdāvināt sievai šo prieku. Viņa gan bija samulsusi, bet gribēju būt labs un parādīt, ka es cienu viņas izvēles, jo viņa bija izteikusi vēlmi pamēģināt. Bija grūti, kad viņa aizbrauca, trinos kā traks, bet pārdzīvoju. Kad sieviņa atgriezās un pastāstīja, kas un kā, pats biju tā uzvilcies, ka vairākas dienas staigāju viņai pakaļ mēli izkāris. Tagad tā mums pārvērtusies par tradīciju. Pateicoties viņai, es arī tiku pie šādas masāžas. Darām to pavasaros un rudenī, kad gribas sasildīties un gūt kādu prieciņu. Es jūtos laimīgs, ka mūs ar sievu varam būt tik ļoti vienoti un šajā jomā arī mazliet dauzonīgi. Es zinu un viņa zina, ka mūsu savstarpējām jūtām ar to nav ne mazākā sakara, drīzāk otrādi, mums tās kļūst stiprākas.

Galu galā ir iespēja erotisko masāžu izbaudīt izglītošanās nolūkos, lai veiktu to partnerim mājās pašrocīgi. Tas vairs nebūs ne bīstami, ne arī nepatīkami, kā arī šādas masāžas laikā atslābināties var daudz vieglāk. Galvenais nosacījums – sagādāt maksimālu labsajūtu maksimāli komfortablos apstākļos. Telpai jabūt siltai, tāpat arī masieres rokām. Jāpadomā arī par piemērotas masāžas eļļas iegādi, jo šoreiz zīdaiņu eļļa nederēs. Tātad kavlitatīvai un efektīvai erotiskajai masāžai ir arī savi priekšnotiekumi. Ja kāds no partneriem spēj šo prasmi apgūt, salonam droši var mest līkumu.

Galu galā – vai krāpšana?
Atbildēt uz šo jautājumu varēs tikai katrs pāris pats – kādas ir tā attiecības, vienošanās, uzticības pakāpe. Vārdu “krāpšana” mūs bieži vien asociējam ar ko nelāgu – melošanu, laulības pārkāpšanu vai citu negodīgu rīcību. Ja jūti, ka kāds tevi piekrāpis, rīkojies slepus, nav turējis norunu, droši vien vērts šo nevēlamo soli izrunāt.

Ja esi pietiekami drosmīga, veic ceļu uz masāžas salonu, lai noskaidrotu, kas lācītim vēderā, bet ja šā doma vien tev izraisa negantas vēdergraizes, pret savu spalvu neeksperimentē. Ja abi ar mīļoto esat saprotoši partneri, ņemsiet vērā gan viens otra vēlmes, gan  iebildumus.

11 komentārs
 1. Vai kāda/-s var ieteikt sakarīgu, kas neizskatās pēc pagrīdes iestādes, erotiskās masāžas salonu vīrietim? Ir kādas labas atsauksmes? 🙂

 2. Izskatās, tā ir pārāk delikāta tēma, lai kāds arī ieteiktu kaut ko konkrētu..žēl gan

 3. Laikam esmu uzskatos pārāk iesīkstējusi un neelastīga. Man nebūtu pieņemams tas,ka kāda cita sieviete aiztiek manu vīrieti!

 4. Vai kāds var ieteikt kvalitatīvu erotmasāžas salonu pārim, jo mana sieviņa ir visai emocionāla un prasta grābstīšanās un spaidīšana viņu tikai sarūgtina??? Delikāta un maiga erotiskā masāža ir lielisks pasākums!!!

 5. Neesmu mēģinājusi, bet savam draugam nestātos ceļā…zinu, ka viņam tas patiktu, taču mani tā dēļ viņš mazāk negribētu…mūs tomēr vieno kas vairāk…

 6. Reizēm tradicionālās masāžas laikā ir manāmi refleksi, ka sievietes ķermenis intuitīvi vēlas kādu īpašu glāstu. Lai gan tā ir domāta austrumu masāža enerģētikas sakārtošanai, varbūt tieši izpeld kādas slēptas vēlmes. Reizēm to “finišu” noķer pieskaroties potītēm. Un kapēc tad ne? Vai mēs visi 100% labi zinām kā darbojas mūsu augumi? Atnāciet un izbaudiet sākumā kādu no indiešu manuālās terapijas metodēm un tad būs skaidrs, vai maigs pieskāriens ir interesants vai nē.

 7. Kā erotiskās masāžas sniedzēja saku, ka savu vīru nekad mūžā nelaistu. Un diezin vai normāls vīrietis savu sievu arī. 😉
  Nekas cits tas nav kā legāla prostutūcija.. sauc to kā gribi…erotiskā masāža, sekss…
  Es patiešām sevi neuzskatu par masieri, bet gan profesionālu m…. Jo mums tā arī tiek apmācībās paskaidrots, ka jāpanāk seksuāls uzbudinājums un pozitīvs nobeigums. Ar ko gan prostitūtas darbs atšķiras??
  Tā kā… katram pāris pašam jāizlemj, laist vai nelaist savu otro pusīti. Starp citu, tā ir taisnība, ka par papildu samasku var dabūt arī ko vairāk. Bet ne no visām.. 😉

 8. tā ir krāpšana.ka tas tā nav var apgalvot tikai cilvēks kurš nenojauš kas tur notiek….

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.