Enerģizējošu sejas krēmu testa rezultāti

 Pirms divām nedēļām mēs jūs aicinājām pieteikties enerģizējošu sejas ādas krēmu testam, šeit lasāmi to dāmu viedokļi, kam bija iespēja kļūt par testa dalībniecēm. Produktu apraksts lasāms testa pieteikšanās rakstā: Piesakies testam – krēmi sejas ādas ENERĢIJAI. Testa rezultāti var būt koriģēti gramatisko kļūdu labojuma dēļ, vai labskanības nolūkā. Maksimāli iegūstamais pozitīvais vērtējums – 5 zvaigznes.

Danielle Laroche Dermo Cosmetics Aktivizējošo nakts krēms


Maija, 46 gadi
, strādā birojā 
Ikdienu pavadu birojā ar mākslīgu apgaismojumu. Mana āda ir sausa, alerģiska un ļoti jūtīga, ar nelielām novecošanas pazīmēm. Krēms pildīts skaistā un gaumīgā trauciņā, tas atstāj patīkamu iespaidu par ražotāju. No iepriekšēja krēma bija saglabājusies maza lāpstiņa, tāpēc netraucēja tas, ka krēmam nav dozatora. Krēma tekstūra ir maiga, ar vieglu, bet patīkamu aromātu, kas nepazuda vēl kādu laiciņu pēc uzklāšanas. Krēms klājas ļoti labi, ātri iesūcas un, kas man bija ļoti svarīgi, āda tika pabarota un mitrināta. Vēl patīkamāk jutos no rīta, kad sapratu, ka alerģiskas reakcijas nav un sajūta nav mainījusies – āda ir pabarota un mitrināta. Es noteikti turpināšu lietot šo krēmu, esmu apkopojusi informāciju un apsveru domu iegādāties arī šī ražotāja citus sejas kopšanas līdzekļus. Šo produktu noteikti iesaku arī citām sievietēm.

Ingrīda, 61 gads, farmaceite 
Man ir samērā sausa un arī diezgan jutīga sejas āda. Esmu izmēģinājusi daudz un dažādus sejas krēmus, bet bieži neapmierina tas, ka vakarā uzklājot sajūtas ir labas, bet no rīta āda vienalga ir sausa. Es meklēju krēmu, kas atbilstu manām prasībām – mitrinātu ādu un arī piedotu svaigāku izskatu. Šī krēma iepakojums ir gaumīgs un ērts, lietojot tas nelec ārā no rokām, arī ja tās ir mitras. Krēmam ir neuzkrītošs, svaigs un patīkams aromāts, patīkama tekstūra, kas labi klājas uz ādas. Krēms ādu ļoti labi mitrina – tādas ir tūlītējās sajūtas. No rīta āda arī ir mitrināta, nav sausuma, izskats tāds svaigāks. Tomēr pēc apmēram 7 dienu lietošanas mana sejas āda tika kairināta. Kairinājumu izjutu no rīta acu zonā. Acīmredzot man personīgi kāda viela no krēmā esošajām izsauca šādas sajūtas. Kopumā krēms pildīja savas funkcijas, tādēļ to iesaku izmēģināt citām lasītājām. Organix Cosmetix Anti –Aging Enerģētisks nakts krēms

Jana, 37 gadi, lektore 
Esmu kombinētas-jūtīgas ādas īpašniece, tamdēļ vienmēr kosmētiskos līdzekļus izvēlos ļoti uzmanīgi. Saņemot testējamo krēmu pirmās pozitīvās emocijas saistās ar tā iepakojumu, tas ir glīts un elegants. Krēmam ir pievienota ergonomiska lāpstiņa ar kuru ir ērti paņemt produktu nepieciešamā daudzumā un tas man šķiet ļoti liels pluss, tāpat krēmam ir atsevišķs starpvāciņš, kas papildus aizsargā kosmētisko līdzekli no apkārtējās vides iedarbības. Krēmam ir saldenskābs aromāts, šķietami pabieza struktūra, taču uz ādas tas klājas ļoti, ļoti labi. Tūliņ pēc līdzekļa uzklāšanas sejas ādu pārņem patīkami mitrināta, gluda sajūta. Otrā rītā pēc pamošanās āda ir ļoti maiga, tvirta un izskatās enerģijas pilna. Tā kā krēms ir pildīts 50ml traukā, noteikti to ir iespējams lietot diez gan ilgi, taču ierobežojošais faktors ir uzglabāšanas termiņš, kas kā dabīgam produktam, nav ļoti garš – 6 mēneši, tamdēļ visu šo laiku krēmu vakarā klāju bagātīgi, plašā teritorijā, par pamatu ņemot kaut kur lasītu pamācību, ka „sievietei seja beidzas zem krūtīm”. Šobrīd, pēc 10 dienu krēma lietošanas, varu apliecināt, ka šis pavisam noteikti ir krēms, kas man ļoti patīk un to varu ieteikt it visām dāmām, kas tieši pašlaik meklē labu nakts krēmu sejai, kas spēj darīt brīnumus!

Aiva, 46 gadi, strādā medicīnas jomā 
Mana āda ir sausa, nedaudz vīstoša, ar dažām grumbiņām. Parasti lietoju diezgan treknus krēmus, sevišķi uz nakti, lietoju arī krēmus ar pretgrumbu efektu. Šo krēmu es agrāk biju dāvinājusi draudzenēm, bet tagad bija iespēja izmēģināt pašai. Man ir svarīgi, lai krēms ādu gan mitrina gan padara svaigāku. Krēma iepakojums ir ļoti skaists un pārdomāts, lietošana ērta. Aromāts – svaigs, neuzbāzīgs, patīkams. Tekstūra – maiga, labi klājas uz ādas, ātri iesūcas, tomēr manā gadījumā vajadzēja padaudz šī krēma, jo citādi saglabājās velkoša sejas ādas sajūta. Pēc 10 dienu lietošanas mana āda jūtas labi, bet kopumā man laikam nepieciešams treknāks krēms, jo šis ir vajadzīgs diezgan daudz, lai apmierinātu manas ādas prasības. Izskats no rīta gan ir svaigāks. Es iesaku šo krēmu citām portāla lasītājām, jo tas ir labs un piedod to svaigumu un veselīgo izskatu, tikai, ja āda nav pārlieku sausa. 

Gatineau Activ Radiance Energizing Cream

Kate, 31 gads, interneta mārketinga speciāliste  
Mana sejas āda ir normāla, bet tagad pavasarī nav krāsa tāda kā gribētos – pārāk pelēcīgs tonis, kas rada sajūtu, ka esmu sagurusi. Man vajag krēmu, kas izlīdzinātu manas ādas krāsu. Gatineau sejas krēma iepakojums ir skaists, izskatās šiks, bet svars bundžiņai ir liels, tā kā to nav ērti paņemt kur līdzi, kā arī pārsteidza, ka nav kastītes, tikai bundžiņa. Trūkst informācijas par krēmu. Pats krēms ir tāds želejveidīgs pēc konsistences, bet klājas labi, uzsūcas ādā arī labi. Aromāts diezgan izteikts, man varbūt pat nedaudz par spēcīgu. Lai gan – svaigs. Sajūtas pēc krēma uzklāšanas patīkamas, āda tiek mitrināta, liekas, ka kļūst gludāka. Tonis gan neko daudz uzreiz nemainās. Pēc gandrīz divu nedēļu lietošanas, liekas tomēr, ka sejas tonis ir kļuvis vienmērīgāks, rozīgāks. Nav vairs tā pelēkuma. Āda jūtas labi. Esmu ar šo produktu apmierināta. Iesaku to izmēģināt citām sievietēm, pati arī droši vien lietošu turpmāk.
 
Sintija, 32 gadi, darbojas mākslas jomā 
 
Man ir normāla tipa sejas āda, kurai šobrīd ir nepieciešams pavasarīgs uzmundrinājums. Saņemtais testa produkts –Gatineau krēms ir pildīts optiski nelielā, pasmagā stikla traukā, kas tomēr spēj sevī ietilpināt klasiskos 50ml sejas kopšanas līdzekļa. Krēmam ir patīkams aromāts, tas ir rozīgā tonī, struktūra – maiga. Pēc sejas kopšanas līdzekļa uzklāšanas, āda kļūst līdzena, krēms saglabā mitrinošu sajūtu faktiski visas dienas garumā. Pēc 10 dienu krēma lietošanas varu ieteikt šo produktu tām sievietēm, kam ir aktuāls tas, lai viņas sejas kopšanas līdzeklis labi veiktu mitrināšanas uzdevumu un ļautu ādai izskatīties svaigai.
 
ELLA BACHE Crème Tomate L’Originale – mirdzuma krēms ar multivitamīnu kompleksu visiem ādas tipiem


Madara, 27 gadi, mārketinga speciāliste  

Tā kā man ir ļoti jūtīga āda, tad sejas krēmu, kā arī dekoratīvās kosmētikas līdzekļu izvēle, man vienmēr ir pamatīgi nogurdinājusi. Kā rezultātā vēl līdz šim neesmu atradusi savai sejas ādai un savām vēlmēm piemērotu sejas kopšanas produktu. Līdz šim pēc dažādu krēmu lietošanas, ievēroju, ka āda kļūst sārta, sausa un pleķaina. Ar šī testa palīdzību vēlos izmēģināt vēl savā lietotās kosmētikas sarakstā nebijušu produktu un iespējams, atrast savu sejas krēmu. Man ļoti iepatikās produkta iepakojuma koši sarkanā krāsa, gluži kā nagu laka, kuras tonis man visvairāk patīk. Tāpat man patika, ka komplektā tiek iekļauta īpaša izliekuma lāpstiņa ar kuru viegli uzklāt krēmu uz sejas. Šī sejas krēma tonis ir maigi rozīgs, tā konsistence ir  tieši tāda, kāda mani apmierina – bieza, viendabīga, viegli klājama un ātri iesūcas ādā. Nav taukaina, nav pārāk šķidra. Aromāts neitrāls. Tūlītējais iespaids mani pārsteidza, jo šis ir pirmais sejas krēms pēc kura man sejas āda nebija sausa. Neradīja nekādas alerģiskas pazīmes. Sajutu, ka tiešām krēms dara savu darbu – mitrina manu ādu. Pēc vairākām dienām, mans viedoklis par šo sejas krēmu nav mainījies, tas ir mani tikai vēl vairāk apbūris ar savām labajām īpašībām. Es iesaku šo produktu arī citām sievietēm, kam ir līdzīgs ādas tips kā manējais.

Antra, 30 gadi, strādā personālvadības jomā  
Man ir jaukta tipa āda, kas ir diezgan kaprīza, reizēm šķiet blāva. Man gribētos, lai krēms, pirmkārt, der manai sejas ādai, otrkārt, lai piedod svaigāku un veselīgāku izskatu. Ella Bache krēma iepakojums ir ļoti skaits, sievišķīgs, protams, pateicoties sarkanajai krāsai. Lietot to ir ērti. Krēmam ir diezgan bieza tekstūra, taču uz ādas tas klājās labi. Ir maiga krēma smarža. Man vajadzēja ļoti maz šī produkta, jo man ir jaukta tipa āda. Krēms ir piemērots gan dienai, gan naktij, es to lietoju kā nakts krēmu, jo kā dienas krēms, man tas tomēr bija nedaudz par treknu. Taču kā nakts krēms – super! No rīta sejas āda šķita labi atpūtusies, maigāka, svaigāka. Pēc 10 dienām varu teikt – žēl, ka šis krēms man neder arī kā dienas krēms, jo rezultāts ir labs – āda ir tāda kā veselīgāka gan pēc sajūtām, gan toņa. Noteikti iesaku to visām espati.lv lasītājām, arī pati turpināšu lietot.


NIVEA Q10 plus ANTI-WRINKLE Energy dienas krēms

Santa, 56 gadi, skolotāja  
Mana sejas āda šobrīd pēc ziemas ir nedaudz sagurusi, zaudējusi mirdzumu, vietām krunciņas liekas izteiktākas. Vēlos savu ādu atmodināt. Nivea krēmu izvēlējos, jo man ir bijuši labi produkti no šī zīmola. Šis krēms ir ērtā, viegli lietojamā iepakojumā, ērti arī uzglabāt. Aromāts krēmam ir patīkams, viegls, ne pārāk spēcīgs. Produkts viegli klājas uz ādas, ļoti labi uzsūcas un rada tūlītēju svaiguma, možuma sajūtu. Pēc 10 dienu šī krēma lietošanas man ir sajūta, ka mana āda izskatās svaigāka, to saka arī mani līdzcilvēki, tā ir gludāka, mazās grumbiņas līdzenākas, un kopumā tāda kā elastīgāka. Skatoties spogulī, šķiet, ka izskatos možāka un frišāka. Šo produktu ieteiktu citām sievietēm un lietošu pati, jo rezultāts ir labs un cena ļoti laba, demokrātiska.

Elīna, 39 gadi, kultūras darbiniece  
Mans šī brīža sejas ādas stāvoklis vērtējams kā „noguris”, tai būtu nepieciešams uzmundrinājums. Krēma iepakojums ir klasiskas formas trauciņš ar plastmasas vāciņu. Patīk produkta smarža, arī krēma struktūra ir laba. Krēms klājas viegli, taču ir nepieciešams laiciņš, lai tas pilnībā uzsūktos. Pēc vairāku dienu krēma lietošanas pamanu sejas ādas izskata pozitīvās izmaņas, tā ir kļuvusi līdzenāka, tai ir parādījies zināms starojums. Noteikti izlietošu visu šo krēma daudzumu un iespējams iegādāšos vēl kaut ko no šīs produktu sērijas!

Beaute Pacifique AHA Anti-Wrinkle Cream

Alda, 46 gadi, zīmola vadītāja  
Man bija iespēja izmēģināt Beaute Pacifique AHA Anti-Wrinkle Cream, krēma bundžiņu atvēru jau pirmajā vakarā. Patīkama smarža un bagātīga konsistence, krēms viegli klājas un labi iesūcas, atstājot nelielu spīdumu. Pašai šķita, ka tas dienas gaitās nogurušajai sejai uzreiz piešķīra tādu kā mirdzumu. Pirmās dienas bija grūti pierast pie tā, ka krēms ir biezs un „trekns”, jo līdz šim pārsvarā lietoju fluīdus, kas ir viegli un momentā iesūcas, tomēr krēms smaguma sajūtu uz sejas nerada . Krēmu lietoju no rīta un vakarā, gan sejai gan kakla zonai. Tieši krēma testēšanas periodā bija daudz darba, maz uzturējos svaigā gaisā, vēlu gāju gulēt un arī uzturs nebija visai veselīgs – tomēr sejas āda izskatījās svaiga un mirdzoša, bez maisiņiem zem acīm un tumšiem lokiem. Šorīt, pēc 10 dienām kopā ar šo krēmu, mana seja izskatās svaiga, veselīga un gribētos ticēt, ka arī jaunāka. Man ir jutīga, kuperoza āda un tas bija mazliet pārdroši  – izmēģināt kaut ko jaunu, bet šis krēms manai ādai patīk. Noteikti izlietošu visu iepakojumu un tad izlemšu, vai pirkt šo krēmu turpmāk, jo cena tomēr nav maza!

Elīna, 32 gadi, biroja vadītāja  
Mana āda ir sausa un diez gan jūtīga. Krēma bundžiņa vienkārša, ērta. Iepakojuma komplektā krēma lāpstiņa. Produktam viegli neitrāla smarža. Patika, ka produkts ir dermatoloģiski pārbaudīts, kas manai jūtīgai ādai ir būtiski, kā arī tas papildus aizsargā no saules iedarbības, nesatur parabēnus un nav testēts uz dzīvniekiem. Neticami, bet krēms ir super ekonomisks – krēmu nepieciešams lietot pavisam, pavisam nedaudz. Labs pamats pirms dekoratīvās kosmētikas lietošanas. Pēc pirmās lietošanas sajūtas patīkamas. Āda paliek ļoti maiga un vienlaikus labi mitrināta. Alerģiskas reakcijas nebija, par ko biju nedaudz satraukusies, jo krēma sastāvā tomēr ir grumbiņu bubulis AHA. Pēc 10 dienu krēma lietošanas mana āda jūtas ļoti labi, šķiet tāda savāktāka un gludāka. Pirmās grumbiņas palikušas nemanāmākas. Sejas tonis kļuvis veselīgāks un mirdzošāks. Patīkami, ka pirms un pēc krēma lietošanas tiek piedāvāta sejas zemādas diagnostika. Tādejādi katra krēma lietotāja reāli pati var pārliecināties, vai krēmam ir iedarbība vai nav. Šobrīd varu teikt, ka krēms man ļoti patīk, es noteikti lietošu šo produktu arī turpmāk un iesaku to arī citām lasītājām!

Biodroga α-Energizing Formula 24h sejas kopšanas līdzeklis

Elita, 29 gadi, ekonomiste 
Mana sejas āda ir normāla/jutīga, tā asi spēj reaģēt uz, piemēram, stresu un saspringtiem darba apstākļiem, darbu pie datora utt. Tad tā paliek nespodra, zūd veselīgais tonis. Man nepieciešams sejas krēms, kas labi mitrina un arī piedod ādai veselīgumu un aizsargā to no kairinājumiem. Šis Biodroga krēms ir gēlveida tekstūras, labi klājās, ātri iesūcās ādā, labi mitrināja to. Krēmam ir arī svaigs aromāts, likās, kaut kas līdzīgs apelsīniem, citrusiem. Pirmais iespaids pēc krēma uzklāšanas – āda kļūst maiga un gluda. Pēc 10 dienu lietošanas šīs sajūtas vēl pastiprinājušās, sevišķi patika lietot šo krēmu uz nakti, jo tad no rīta seja bija smuka, gluda un ar veselīgu toni. Likās arī, ka āda ir izturīgāka pret visiem ikdienas kaitējumiem, man šis krēms ļoti patīk, tas der manai ādai, piedod tai mirdzumu un smuku, vienmērīgu tonīti. Es lietošu šo krēmu turpmāk un iesaku to izmēģināt arī citām sievietēm.

Līva, 38 gadi, pārtikas tehnologs 

Mana sejas āda ir taukaina T zonā, savukārt vaigi – sausi, var manīt pirmās sīkās grumbiņas acu zonā. Biodroga krēms ir pildīts stikla traukā ar skrūvējamu vāciņu. Gribētos, lai krēmu ir iespējams paņemt ar īpašu lāpstiņu, taču tā kā šim krēmam tādas nav, tad šim nolūkam izmantoju vates kociņus. Viena no ļoti patīkamajām krēma īpašībām ir tā aromāts, man tas ārkārtīgi patīk! Krēma struktūra ir maiga, to uzklājot, tas sķiet ļoti viegls un āda to uzsūc vienā mirklī. Krēmam ir gandrīz nemanāmas atstarojošas daļiņas, kas optiski izlīdzina ādas toni. Pēc krēma lietošanas sejas āda patiešām izskatās mundra un atjaunota. Man patīk!

Payot My Payot Jour dienas krēms

Solvita, 51 gads, fizioterapeite-masiere 
Mana āda ir raksturojama kā normāla, ir pa kādai krunciņai, bet to nav daudz. Mana vēlme – vairāk mirdzuma un svaiguma, īpaši no rīta, pēc nakts miera. Payot dienas krēma bundžiņa ir skaista un arī parocīga, jo labi ietilpst plaukstā. Vienīgi man problēmas sagādāja vāciņa aizskrūvēšana, jo tas reizēm uzskrūvējās šķībi. Par pašu krēmu – tam ir ļoti maiga un patīkama tekstūra, tas labi klājas un ātri iesūcas ādā. Nav lipīguma vai taukainuma sajūta. Ļoti patika citrusu aromāts, man pat likās, ka tas man palīdz pamosties un dod enerģiju dienai. Tūlītējās sajūtas pēc produkta uzklāšanas uz sejas ādas – āda kļūst starojošāka, it kā pamostas. Pēc 10 dienu lietošanas varu teikt, ka šis sejas krēms ir manējais. Mana āda ir svaigāka, maigāka, gludāka un tas starojums nezūd visas dienas garumā. Arī pēc intensīvas, telpās pavadītas darba dienas seja izskatās veselīga. Un to, starp citu, ievēroja arī manas darba kolēģes! Lietošu šo krēmu noteikti arī turpmāk un iesaku to visām citām portāla lasītājām!
 
Ilze, 36 gadi, administrātore  
Mana sejas āda ir sausa un ļoti jūtīga. Tā ir zaudējusi mitrumu un izskatās bāla un savītusi. T zonā pie krasām temperatūras maiņām tā ir apsārtusi. Krēms ir ērts lietošanā, iepakojums ir dizainiski pievilcīgs, ērti paņemt rokās, kā arī tilpums, 50 ml, ir ļoti ērts lietošanā. To ir viegli paņemt līdzi. Iepakojums ir no stikla un tas manī radīja vēl lielāku ticamību krēma kvalitātei, bet kādam tas varētu nepatikt, jo iepakojums ir smags. Pirmo reizi atverot krēmu otrajam vāciņam ir speciāla ķepiņa, lai to būtu ērtāk atvērt. Krēma tekstūra atgādina labi sakultu krējuma saldējumu, bet tas nav taukains, kā pirmajā brīdī varētu šķist, krēms ātri iesūcās, neatstājot nekādas pēdas.  Krēma aromāts ir atsvaidzinošs, tas atgādina svaigas un sulīgas aprikozes. Pirmajās dienās lietojot krēmu man bija sajūta, ka kāds manai ādai būtu iedevis enerģiju, tā šķita labi mitrināta un svaiga. Pēc produkta 10 dienu lietošanas sejas ādas stāvoklis ir krietni uzlabojies, tā vairs neizskatās savītusi un ir labi mitrināta, tā izskatās svaiga. Es noteikti turpināšu lietot šo produktu un iesaku pamēģināt arī citām Espati.lv lasītājām.
 
7 komentāru
  1. Interesanti! Tagad ir vairāki favorīti, kurus būs jāizmēģina! Paldies espati par šiem testiem 😉

  2. Elīna, kas testēja Bute Pacific AHA krēmu, kas tās par dianostikām, kur tādas var veikt un cik maksā??.. “Patīkami, ka pirms un pēc krēma lietošanas tiek piedāvāta sejas zemādas diagnostika. Tādejādi katra krēma lietotāja reāli pati var pārliecināties, vai krēmam ir iedarbība vai nav. “

  3. Cik saprotu, tie Beaute Pacifique zīmola izplatītāji rīko ādas diagnostikas bez maksas. Vajag pameklēt Google kā ar viņiem sazināties.

  4. mani fascinē dāmas, kas saka, ka vēl joprojām nav atradušas sev piemērotu krēmu. Tam ir domāts dermatologs, ja nepieciešams, arī kosmetologs, kurš veiks ādas pārbaudi, nosūtīs uz analīzēm un uzzinās pacienta ikdienas ādas kopšanas paradumus, ēšanas paradumus utt, ieteikts piemērotāko krēmu. Ja nepieciešams, kaut vai aptiekā pēc pasūtījuma jums uzražos krēmu. Un tas viss būs daudz lētāk un ādai nekaitīgāk, nekā nepārtraukti pirkt un meklēt dažādus krēmus, kuru, starp citu, starp Drogu piedāvātajiem, nav, jo naftas pārpalikumu produkti diez vai sniegs kaut kādu labumu ādai…

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.