Ēdienu receptes ar gāzētu minerālūdeni – piedalies KONKURSĀ

Aicinām tevi piedalīties recepšu konkursā, kurā vari dalīties ar gardām, neparastām un aizraujošām ēdienu receptēm, kurās izmantots gāzēts minerālūdens. Šīs publikācijas draugs, atbalstītājs un iedvesmotājs ir dabīgi gāzēts minerālūdens no Francijas – Badoit.  Piedaloties recepšu konkursā, tev ir iespēja laimēt balvas no Badoit.

Badoit ir dabas dāvana – tas ir dabīgi dzirkstošs. Badoit avoti atrodas Dienvidfrancijā, mazā ciematā ar nosaukumu Saintgalmēra (Saint-Galmier) un tā labās īpašības tiek slavētas jau kopš 1778. gada. Badoit dabīgā minerālūdens ceļš ir 153m garš, un plūst cauri granīta augsnei, kas satur oglekļa dioksīdu un tādējādi padara Badoit ūdeni dabīgi dzirkstošu. Dažādie minerāliežu slāņi, kam cauri tek šis ūdens, piedod tam arī unikālas minerālūdens īpašības. Tas satur dažādus mikroelementus – magniju (80mg/l), kalciju (153mg/l), fluoru un vērtīgo bikarbonātu (1250mg/l). Vairāk par dabīgi gāzēto minerālūdeni Badoit uzziniwww.badoit.com

Iedvesmojies ēdiena gatavošanā izmantojot dabīgi gāzētu minerāludeni no Terija Marksa (Thierry Marx), viena no izcilākajiem Francijas šefpavāriem.Piedalies konkursā un iegūsti balvas no Badoit! Dāvanā saņem dzirkstošu sveicienu no dabīgi gāzētā minerālūdens Badoit.
Balvas saņems trīs garšīgāko ēdienu recepšu autores.

KAS TEV JĀDARA, LAI PIEDALĪTOS?
Konkursa nosacījumi ir pavisam vienkārši – tev ir jāiesūta mums vislabākā, ekstravagantākā un visgaršīgākā ēdiena recepte, kurā ir izmantots gāzēts minerālūdens. Rūpīgi izklāsti gan nepieciešamās sastāvdaļas, gan pašu gatavošanas procesu. Ja ir iespējams, pievieno arī kvalitatīvas fotogrāfijas, kas ilustrē garšīgo rezultātu!

Recepti/es sūti uz e-pastu [email protected] līdz nākamās nedēļas pirmdienas (21.07.2014.) plkst. 15.00! Jau nākamās nedēļas otrdienā (22.07.2014.) mēs publicēsim konkursa uzvarētāju receptes!

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.