Ēdieni ar SUPERFOOD sastāvdaļām – piedalies recepšu KONKURSĀ!

Aicinām tevi piedalīties recepšu konkursā, kurā vari dalīties ar gardām veģetāro ēdienu receptēm. Šī projekta draugs un atbalstītājs ir lielākais ekoveikalu tīkls Latvijā – Biotēka. Augusta recepšu konkursa tēma: ēdieni ar superfoods sastāvdaļām (gan sāļie, gan saldie). Piedaloties tev ir iespēja laimēt vērtīgas balvas no Biotēkas pārstāvētā zīmola Oganic Superfood, Organisks baobaba augļu pulveris.

Baobaba augļu mīkstums ir spēka un izturības simbols – tam piemīt augsta uzturvērtība, tas ir bagāts ar šķiedrvielām, kā arī ar C vitamīnu. Šķiedrvielas ir labs palīgs gremošanas procesā un darbojas kā zarnu birste. Laba zarnu trakta darbība iespaido gan garastāvokli, gan izskatu (daudzas ādas problēmas ir saistītas ar neveselīgu zarnu darbību). Tāpat šķiedrvielas organismā palīdz regulēt holesterīna līmeni asinīs. 100 g baobaba augļu mīkstuma pulvera vidēji satur 66 mg C vitamīna (82,5% no ieteicamās diennakts devas) un 3,7 mg dzelzs (26,4% no ieteicamās diennakts devas). Ieteicamā dienas deva ir 4 tējkarotes baobaba pulvera. Sadaliet to divām lietošanas reizēm (labāk – no rīta un pusdienlaikā), iemaisot pa 2 tējkarotēm skābenā pulvera glāzē ūdens, augļu sulas, kompota vai jogurta. Zaļās Paciņas Baobaba pulveris būs vislabākā superpārtika, ja jūtaties noguris, nepieciešama papildus enerģija, kā arī – ja rūpējaties par veselīgu zarnu trakta darbību. Cena Biotēkās – 7,95€

Divas atspirdzinošas receptes iedvesmai:


BAOBABA PIENA KOKTEILIS

Blenderī sablenderē 3-4 tējkarotes baobaba pulvera ar glāzi piena vai IsolaBio mandeļu piena un 1-2 tējkarotēm agaves sīrupa vai medus. Papildus vēsumam noderēs ledus gabaliņi.BAOBABA SMŪTIJS 
Blenderī sablenderē 2 glāzes piena, 2 gatavus banānus, 1 ēdamkaroti baobaba pulvera un 100-150g grieķu jogurta bez piedevām. Pasniedz atdzesētu. Lai labi garšo!

Vairāk vari uzzināt www.bioteka.lv

Piedalies konkursā un iegūsti īpašas balvas no Oganic Superfood! Dāvanā saņem Organisko baobaba augļu pulveri:

Balvas saņems trīs labāko ēdienu recepšu autores!

KAS TEV JĀDARA, LAI PIEDALĪTOS? 
Konkursa nosacījumi ir pavisam vienkārši – tev ir jāiesūta mums sava vislabākā, visgaršīgākā veģetāro ēdienu recepte (viena vai vairākas) ar superfoods sastāvdaļām, rūpīgi izklāstot gan nepieciešamās sastāvdaļas, gan pašu gatavošanas procesu. Ja ir iespējams, pievieno arī kvalitatīvas fotogrāfijas, kas ilustrē garšīgo rezultātu! 

Receptes sūti uz e-pastu [email protected] līdz nākamās nedēļas trešdienas (20.08.2014.) plkst. 15.00! Jau nākamās nedēļas ceturtdienā (21.08.2014.) mēs publicēsim konkursa uzvarētājas, kā arī viņu garšīgās un veģetārās ēdienu receptes!

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.