Dzintars kāju kopšanas līdzekļu testa rezultāti

Tieši pirms nedēļas espati.lv aicināja jūs pieteikties Dzintars kāju kopšanas līdzekļu sērijas Perfect Feet testam, testēt gribētāju bija daudz, šeit lasāms, to lasītāju viedoklis, kuras izrādījās veiklākas un iesūtīja savus pieteikumus visātrāk. 

Vēl gribam atgādināt, ka līdz pirmdienai (19.07.2010.) vari iesūtīt jautājums ārstei dermatoloģei Tatjana Mileika, par Pēdu kopšanu vasarā, savus vaicājumus raksti komentāros zem Pēdu kopšanas raksta, sūti uz e-pastu: [email protected], vai vienkārši izmanto lodziņu "Jautā ekspertam" espati.lv sākumlapā.

Ķeramies klāt pie testa rezultātiem!

Perfect Feet NOGURUŠAS KĀJAS, atsvaidzinošo spreju nogurušām kājām testēja:

Santa, 25 gadi, administratore
Izvēlējos testēt tieši šo produktu, jo vasarā daudz pārvietojos ar kājām, kuras šādā karstumā ātri kļūst smagas, nogurušas. Produkta iepakojums ir ērts, norādījumi par produkta lietošanu ir skaidri. Sprejs ir šķidrs, ļoti patīkami, ka nav taukains, līdz ar to neatstāj uz ādas nekādas pēdas. Smarža gan man likās pārāk spēcīga, pat asa, un ļoti specifiska, tādēļ  pēc produkta lietošanas noteikti bija jāvēdina telpas, bet tas ir gaumes jautājums. Pēc produkta uzsmidzināšanas tūlīt kājas tiek patīkami atvēsinātas. Pēc produkta piecām lietošanas dienām šķiet, ka āda kļuvusi nedaudz maigāka. Šo spreju varu ieteikt ņemt līdzi garākos braucienos vai uz darbu, kur kājas dienas garumā var nogurt un ir nepieciešama atvēsināšana.

Sanda, 28 gadi, žurnāla redaktore
Produktu izvēlējos primārā iemesla dēļ – kāju nogurums. No staigāšanas, pedāļu mīšanas, karstuma galu galā. Iepakojums ērts, neliels. Toties lietošanas instrukcija izbrīnīja – izpūst līdzekli virzienā no pēdas uz ceļgalu. Hmm? Vēlreiz, lūdzu, un latviski! :).  Smarža specifiska! Tas ir pirmais, kas nāk prātā, atceroties somā gulošo spreju. Mazliet tā kā pēc odu līdzekļa… Nav te tev nekāds “putukrējums-ar-zemenēm-un-vaniļu”! 🙂 Konsistence gan gaisīga – samitrina ādu, bet ātri nožūst. Pirmajā lietošanas reizē, protams, gaidīju ko līdzīgu reklāmās redzētajam, kur dāmas pēc jebkā "iepūšanas" sajūtas kā septītajās debesīs – ne vairs kas sāp, ne ož… Nebija! Nebija teju nekā. Mazliet atvēsinājos, bet, lai teiktu, ka pēdas tālāko ceļu pašas nesa mani… nē, nevaru. Pēc piecu dienu lietošanas (vairakkārt dienā) varu teikt – mazliet pieradu pie mazās pudelītes. Nezinu, vai tas tamdēļ, ka karstumā patīkami samitrināt kājas ar jebko vai tāpēc, ka patiešām sprejs iedarbojās. Drīzāk jau pirmais. Šo produktu turpmāk nelietošu. Pirmkārt, jau aromāta dēļ. Ražotāju vietā noteikti par to padomātu. Otrkārt, iespējams, manām kājām vispār nav vajadzīgs pret noguruma sprejs. Vismaz tā secinu pēc produkta rezultātiem – nu nedarīja tas manas dienas (lasi – kājas) vieglākas. :).

Perfect Feet NOGURUŠAS KĀJAS, balzamu nogurušām kājām testēja:

Silvija, 48 gadi, biznesa projektu attīstītāja
Pieteicos testēt šo produktu, jo augu dienu pavadot darbā, tiekoties ar klientiem, kājas dienas beigās ir nogurušas un dažkārt smeldz.
Līdzeklis ir iepakots ērtā tūbiņa, līdzi nāk izsmeļoša instrukcija. Pēc konsistences balzāmam ir ar maigu tekstūru, smarža ir nedaudz specifiska, taču pie tās pierod. Balzams viegli klājas un uzreiz var sajust tā patīkamo iedarbību. Pēc vairāku dienu lietošanas, pēdu āda ir kļuvusi mīkstāka, dienas beigās daudz mazāk izjūtams kāju nogurums. Varu ieteikt šo balzāmu arī citām espati.lv lasītājām, kuras meklē līdzekli, kāju noguruma novēršanai.

Zita, 32 gadi, darba rūķis
Daudzas stundas dienā pavadu stāvot kājās, turklāt vakaros skrienu, tādēļ es nereti izjūtu nogurumu, vieglu sapampumu, asinsvadu izspiešanos. Nekad neesmu lietojusi nekādus līdzekļus šādu simptomu mazināšanai, jo tie nav pārāk izteikti, bet man principā ir simpātiska Dzintara kosmētika, tādēļ nolēmu piedalīties piedāvātajā testēšanā. Ieziežot krēmu kāju ādā, ieklausījos sevī un gaidīju rezultātus, tie ir jūtami pēc pirmajām piecām minūtēm. Pēdām ir patīkama vēsuma sajūta un vieglums – šķietami samazinās tūska, asinsvadi un smaguma sajūta. Ja pirmajā reizē vairāk novēroju un gaidīju iespaidus, tad jau nākamajās reizēs, es kāroju izjust efektu, ko sniedz šis krēms. Līdzīgi varu teikt par smaržu. Pirmajā reizē man tā likās specifiska – mazliet pēc mentola un zālēm, bet jau nākamajās to gandrīz nejutu – laikam biju pieradusi. Manuprāt, šis ir ļoti piemērots krēms tām, kurām nav medicīnisku problēmu ar kājām un tomēr kājas pa dienu nogurst. Domāju, ka lietošu šo krēmu regulāri arī turpmāk, jo efekts mani pārliecināja.

Perfect Feet STOP! KĀJU SĒNĪTES, aizsargspreju kājām testēja:

Ilze, 34 gadi, biroja darbiniece
Vēlējos testēt šo produktu, jo bieži apmeklēju SPA, dodos uz pirti, tamdēļ šāds profilaktisks līdzeklis man ļoti noderēs.  Sprejs ir maza pudelīte, kas neaizņem daudz vietas līdzņemamajā somā, to var paķert līdzi dodoties arī komandējumos un izmantot piem. pirms došanās viesnīcas dušā. Izsmidzinot līdzekli, sajūtams spēcīgs aromāts, kas nav pats patīkamākais, taču tam izgaistot, tas sajūtams vairs tikai nedaudz. Pēc uzsmidzināšanas, kā norādīts instrukcijā, iemasēju līdzekli pēdu ādā un drosmīga dodos apmeklēt „bīstamās vietas”. Ceru, ka šis līdzeklis mani pasargās no nevēlamajām kāju „baravikām”, taču to es domājams uzzināšu/neuzzināšu tikai pēc ilgāka laika. Paldies espati.lv par doto iespēju!

Marina, 45 gadi, speciāliste
Testēšanai izvēlējos produktu KĀJU SĒNĪTES, aizsargsprejs kājām!  Baseinu apmeklēju  reizi nedēļā un man ir patiesas bažas kaut ko tādu, kā sēnīte noķert! Šoreiz to izmantoju pirms un pēc peldes jūrā un pirts apmeklējuma.
Produkta lietošanas instrukcija ir skaidra un saprotama, lai gan es neizvēlējos to ierīvēt pēdās ar rokām. Vienkārši uzsmidzināju no pēdu virsas un apakšas, paplešot kāju pirkstus, lai tas nonāk pirkstu starpās. Iemesls – ļoti izteikta smarža (laikam manukas eļļa). Pluss – līdzeklis uz pēdām nožūst pāris sekunžu laikā un nav eļļaina sajūta; ērti lietot; tilpums 50 ml; psiholoģiski jūtos drošāk. Mīnuss – ļoti izteikta smarža, kas paliek telpās; Dzintaram vajadzētu pārdomāt dizainu, jo uzraksts ar lieliem, sarkaniem burtiem STOP!  KĀJU SĒNĪTES latviešu un krievu valodā man liek domāt, ka tā sēnīte cilvēkam ir un no tā būtu jāatvirzās pa metriem  desmit! Varēja rakstīt diskrētāk –  AIZSARGSPREJS KĀJĀM  ar manukas eļlu! Spreju izmantošu, bet izvairīšos lietot citiem redzot, jo man tas uzraksts nepatīk. Viss pārējais ir OK!

Perfect Feet PLAISIŅAS PĒDĀS, balzamu pret plaisiņām pēdās un pirkstu starpās testēja:

Krista, 30 gadi, bankas darbiniece
Vispirms vēlos pateikties portālam espati.lv un Dzintaram par doto iespēju!
Es testēju līdzekli, kas palīdz novērst plaisiņas pēdu ādā, man tās vasarā parādās uz papēžiem.
Balzāms ir iepakots ērtā tūbiņā, klāt pievienots plašs produkta un citu sērijas līdzekļu apraksts. Balzāmam ir patīkama tekstūra, tas klājas viegli. Uzklāju to uz pēdu ādas katru vakaru pēc dušas un no rītiem, pirms došanās uz darbu. Rezultāti jau ir redzami, plaisiņas ir faktiski izzudušas, pēdu āda ir kļuvusi mīksta. Noteikti varu šo balzāmu ieteikt arī citām dāmām.

Ligita, 43 gadi, strādā valsts aizsardzībā
Izvēlējos testēt šo produktu, jo man vasarās periodiski ir problēmas ar plaisiņām papēžos un pirkstu starpās. Produkts ir ērti lietojams, izlasot instrukciju viss ir skaidrs.  Krēms ir pašķirds, nav taukains, kas man šķiet ļoti labi. Nedaudz mulsina specifiskā un ne tik patīkamā smarža, kas atsevišķiem deguniem varētu likties nepatīkama. Krēms ādā uzsūcas ātri, ir patīkami atvēsinošs. Pēc 5 dienām pēdu āda noteikti ir kļuvusi mīkstāka, plaisiņas pirkstu starpās pilnīgi sadzijušas, bet papēžos samazinājušās (nepieciešams ilgāks lietošanas laiks). Kopumā esmu ar produktu ļoti  apmierināta un varu to ieteikt espati.lv lasītājām!

Perfect Feet “DEGOŠAS KĀJAS”, atvēsinošu kāju želeju testēja:

Silvija, 29 gadi, grāmatvede
Īpaši karstā laikā, vasarā „degošas kājas” man ir aktuāla problēma. Tādēļ man nebija pārdomu, kuru Dzintara piedāvāto produktu izvēlēties. Krēmam ir patīkama, svaiga piparmētru smarža un zīdaina konsistence. Tas gandrīz momentā iesūcas pēdu ādā un nav nepieciešams liels tā daudzums. Varu teikt, ka mani pārsteidza, ka krēms var radīt tik patīkamu vēsuma sajūtu. Turklāt ilgstoši – vismaz stundu ir jūtama tā iedarbība. Tā kā testēju krēmu īpaši sutīgajās šīs vasaras naktīs, jutos kā atpestīta, jo pateicoties vēsumam, ko deva krēms, varēju aizmigt. Citkārt nevaru iemigt tieši karsto pēdu dēļ. Šis produkts noteikti būs to starpā, ko iegādāšos vasarai vai ceļojumiem uz siltām zemēm un no sirds varu to ieteikt tām sievietēm, kuras karstā laikā zina, ko nozīmē „degošas kājas”.  

Inga, 33 gadi, biroja darbiniece
Es ikdienā nostaigāju 7- 8 km un šajā karstumā kājas pamst un paliek smagas arī bez staigāšanas, no tā vien, ka visu dienu sēdi birojā. Tad ļoti noder tādu "smago kāju" veldžēšana ar atvēsinošu želeju. Testa laikā pārliecinājos, ka šoreiz gribējās mazāku iepakojumu, jo nesāju to līdz uz darbu somiņā, vienkārši manā mazajā vasaras somiņā tad būtu vairāk vietas. Es šo atvēsinošo kāju želeju drīzāk sauktu par emulsiju, jo pēc skata tas neatgādina ne krēmu, ne želeju klasiskā izpratnē. Bēšigs škidrums ar ļoti, ļoti spēcīgu mentola smaržu. Pirmo reizi ieziedu nomazgātas kājas pēcpusdienā pēc pusdienas pārtraukuma, kurā biju veikusi nelielu pastaigu. Kājas bija nogurušas no karstuma. Mentola un piparmētru ēteriskās eļļas smarža bija apdullinoša. Sākumā bija sajūta, ka kājas ir iemērktas ledainā avota ūdenī. Un tā aukstuma sajūta sāka mīties ar sajūtu, ka kājas svilst (līdzīgi kā ziemā, ja ir pārsalušas rokas un tu tās paliec zem tekoša auksta ūdens). Pēc kādām 15 minūtēm jocīgā dedzināšana/salšana atkāpās un iestājās veldzējoš vēsums un miers. Arī pēc 3 stundām ejot mājās, bija ļoti patīkama un viegla sajūta. Mājās procedūru atkārtoju, bet šoreiz dedzināšana/svilšana vairs nebija tik šokējoša! Es izmēģināju ar želeju iesmērēt kājas arī no rīta. Kājas un pēdas atšķirībā no pārējā rumpja nepārkarsa un bija patīkami vēsa sajūta. Es gan nezinu kā justos, ja brauktu kondicionētā trolejbusā, iespējams, ka tad varētu būt dubults aukstums un viegli iedzīvotos iesnās. Pirms iegādāties šo produktu, katrai pircējai ieteiktu to pasmaržot un varbūt uzziest kaut vai uz rokas, pastaigāt pa veikalu kādu brīdi, lai saprastu vai esi spējīga sadzīvot ar šo smaržu, jo gaist tā ļoti lēnām. Savu tulbiņu turpināšu lietot. Padies espati.lv par piedāvāto iespēju.

Perfect Feet AUKSTAS KĀJAS, sildošo kāju balzamu testēja:

Jana, 28 gadi, nekustamo īpašumu māklere
Kaut šobrīd iespējams nav vispiemērotākais laiks šāda līdzekļa testēšanai, tomēr pieteicos uz to, jo vēsajos gadalaikos bieži vien pirms gulētiešanas uzvelku zeķes, jo pat karsta duša nepalīdz sasildīt kājas. Sildošais balzāms viegli un patīkami klājas uz ādas, pēc kāda brīža parādās sildošais efekts, patīkami kņudina. Domāju ziemā nebūs nepieciešams vēl papildus vilkt virsū zeķes, krēms būs savu darbiņu paveicis. Iesaku balzāmu visām salīgajām!

Ieva, 25 gadi, asistente
Ziemā parasti esmu tā, kurai nepārtraukti kājās jābūt vilnas zeķēm, savādāk salst, tamdēļ biju priecīga par šo iespēju notestēt šo sildošo balzāmu. Tam ir īpatnējs aromāts, varbūt tas tamdēļ, ka sastāvā ir dabīgie augu ekstrakti. Balzāmu uzsmērēju vienreiz, bet jau uzreiz bija saprotams, ka tas darbojas un būs mans kāju sildītājs ziemā. Noteikti varu to ieteikt tām espati.lv lasītājām, kurām salstošas kājas ir viena no problēmām ar kuru cīnīties.

Perfect Feet NEPATĪKAMS PĒDU AROMĀTS, balzamu-dezodorantu kājām testēja:

Līva, 30 gadi, dara daudz dažādus brīnumdarbus
Šis karstais laiks man, tāpat kā daudzām citām, radīja nepatīkamu pārsteigumu. Izrādās, ka arī manas kājas pie plus 30 sāk nenormāli svīst un izdalīt nepatīkamu aromātu. Tāpēc pieteicos testēt šo produktu. Paldies espati.lv par šo iespēju. Atverot tūbiņu un pasmaržojot to, mazliet netīkams šķiet aromāts. Tādi kā baldriāņi un kaut kas no medicīnas… Iespējams, to rada dabiskais sastāvs. Arī iepakojums ir tāds pats, kā no manas bērnības atmiņām par padomju laiku dizaina paraugiem. Manuprāt, nav rosinošs. Taču pats produkts ir tīri labs. Uzklājot āda kļūst patīkami maiga, mitrināta. Mazliet jāpagaida, līdz krēms iesūcas ādā. Tālākais jau ir viena bauda, lai gan man atkal nedaudz traucēja līdzekļa smarža, kas nav īsti patīkama. Bet tas ir nieks, salīdzinot ar iepriekšējo aromātu, kas nāca no manām kājām un nu, pateicoties krēmam, izzudusi. Arī svīšana šķiet ir kļuvusi mazāka. Biju nobažījusies par dedzinošo sajūtu uz pēdām, vainojot sēnītes, bet nu tā ir gandrīz izzudusi. Acīmredzot krēms ir pietiekami iedarbīgs. Kopumā produktu vērtēju atzinīgi.

Ilze, 29 gadi, biroja vadītāja
Tagad vasaras karstums kāju svīšanu padara neizturamu, nopirku vienu kāju dezodorantu, bet tas pilnīgi neko nepalīdz, un tad ieraudzīju espati.lv aicinājumu pieteikties testiem, izmēģināt kāju kopšanas līdzekļus, un nedomājot zināju – ka man ir jāizmēģina šis. Iepakojums ir kā jau visiem kāju krēmiem, ērti lietojams, no rītiem un vakaros iemasēju tīrās kājās un uzvilku zeķes, arī pāris reizes izmantoju vēl trešo reizi – pa dienu. Biju ļoti pārsteigta par patīkamo smaržu, tāda nepierasta kāju krēmiem, kas parasti smaržo vairāk vai mazāk pēc piparmētras. Pēc krēma uzklāšanas, kad tas jau ir iesūcies, sajūta ir ļoti patīkama – kājas sausas un arī kādu laiku nesvīst, turklāt arī ļoti maiga āda paliek. Pēc piecu dienu lietošanas, es jūtu efektu, un ceru, tas būs ilgstošs. Kājas patiešām mazāk svīst, un kādu stundu pēc krēma uzklāšanas nesvīst vispār. Es jau nemaz necerēju, ka tagad man kājas nesvīdīs vispār, tāpēc esmu ļoti apmierināta ar rezultātu. Izejot no mājas, kājas nomazgāju, iesmērēju ar šo krēmu, un jūtos daudz pārliecinātāka par sevi, jo zinu, ka kājas mani nenodos. Noteikti domāju turpināt lietot, jau bija plāns doties uz veikalu, kamēr ir akcija. Es to noteikti ieteiktu lietot arī citām, bet ar piebildi, ka negaidiet – kājas vispār nesvīdīs. Tās svīdīs, bet pazudīs nepatīkamais aromāts, un arī svīšana ievērojami mazināsies. Jūs šo efektu novērtēsiet!

Perfect Feet SAUSA RAUPJA PĒDU ĀDA, mīkstinošo kāju krēmu testēja:

Vija, 60 gadi, šiverē pa biroju
Pieteicos krēma testēšanai, jo pēdu āda kļuvusi raupjāka, it īpaši šobrīd – vasarā. Krēmam ir ērts iepakojums, klāt pievienotajā aprakstā skaidri pastāstīts par produktu. Krēmam ir specifiska smarža, tam ir pabieza konsistence, vasarā varbūt gribētos ko vieglāku. Tomēr pēc uzklāšanas un krēma iesūkšanās ādā uzreiz ir iespējams atzinīgi novērtēt tā iedarbību – āda ir mīkstināta un daudz maigāka. Pēc 5 dienu lietošanasvau teikt, ka šo krēmu pavisam noteikti varu ieteikt citiem. Vienīgā piebilde, tas jāpērk tieši akcijas laikā, jo savādāk tam ir vērā ņemama cena.

Baiba, 28 gadi, projektu vadītāja
Iemesls kādēļ izvēlējos testēt tieši šo produktu ir raupjā āda, kas parādījusies nēsājot vaļējos vasaras apavus. Produkta lietošanas ērtums ir parocīgs, krēms iepildīts ērtā tūbiņā. Produkta smarža ir diezgan asa, konsistence krēmveidīga. Iespaids tūlīt pēc produkta lietošanas ir patīkams, krēms labi iesūcās ādā un no rīta pēdas bija jau daudzkārt maigākas. Iespaids pēc 5 dienām ir nemainīgi labs, man patīk šī krēma iedarbība. Turpmāk lietošu šo produktu, un esmu gatava to ieteikt arī citām espati.lv lasītājām?

Paldies visām testētājām. Iepazīties ar produktu aprakstiem vari izlasot rakstu Kāju kopšanas līdzekļu tests – piesakies!
Uz tikšanos nākošajos produktu testos!

15 komentārs
 1. Loti patika Ilze, 29 gadi, biroja vadītāja,komentārs par pretsviedru līdzekli. Noticēju,ka nav brīnumlīdzeklis,bet tomēr palīdz! Izmēģināšu!

 2. Ufff, izlasīju …
  Man arī ir šitās sērijas krēms, kā jau te vietām sācīts – vispirms jāpierod pie tā smaržas, bet tad kad ar to samierinās – baudi rezultātu. Tiešām labs!

 3. Derētu Dzintaram parūpēties par savu produktu autfitu, bet šitie iespaidi pārliecināja!!!!

 4. A kā tas ir – degošas kājas? Nemaz nezināju, ka ir arī tāda problēma cilvēkiem.

 5. Cik interesanti, ka ir cilvēki, kas nezina, kas ir degošas kājas! Nu tā ir nepatīkama, traucējoša lieta – pēdas deg. Te ļoti precīzi bija uzrakstīts, ka visvairāk tā sajūta tuacē, kad gribi iemigt. Mani ļoti pārliecināja testētāju viedoklis, jo cilvēki acīmredzot zina, par ko raksta (viņiem ir tāda problēma). Paldies!

 6. Ļoti pŗliecinoši par svīstošām kājām. Man ar to ir kreņķi. Noteikti izmēģināšu – šovakar pat mājup ejot – nopirkšu.

 7. Biju Dzintars veikala, paostiju tos kaju kremus, ir ir specifiski. Pārdevēja iedeva paraudzinu, ja patiks, bus jaiet pirkt.

 8. krēmi ir tiešām labi, bet smarža gan ir reti riebīga – man mājās visi rauca degunu un prasīja, kas tā smird (draugs aizliedza šīs smaržas dēļ turpmāk lietot, jo viņam ļoti nepatika).

 9. Arī man ir balzams no šīs sērijas, īpatnējās smaržas jautājumu esmu atrisinājusi smērējot to tikai uz nakti, pēc dušas uzklāju, uzvelku kokvilnas zeķes un ar rīta dušu aizskaloju palikušo aromātu.

 10. Tas aromāts citiem produktiem ir izteiktāks – citiem mazāk izteiks. Piemēram, tām degošām kājām (es vakar nopirku) te salasījusies, tiešām ir patīkama piparmētru smarža. Un efekts arī IR PĀRLIECINOŠS! Te nav melots!

 11. Jauki, ka var izlasīt reālu stāstus ar pieredzi. Dizains jaunajai sērijai gan ir briesmīgs… Ja vēl iepakojuma augša un apakša ir kaut cik ok, tad pa vidu tie sarkanie burti un vēl tas STOP ir zem katras kritikas.

 12. Vasarā arī pāris reizes uzpūtu uz kājām spreju “Nogurušām kājām”. Pirmajā reizē uzpūtu veikalā, apsēdusies atpūsties. Vajadzēja mukt ārā – pārāk asa smarža. Atvieglojuma efekts gan bija īslaicīgs.

 13. Varu komentēt, ka esmu ļoti vīlusies, ka pārdevēja Dzintara veikalā nebrīdināja, ka manuka eļļai ir tik ļoti specifiska smaka, jo viņsi nebija paraudzīņa, ne arī testera… Mājās pēc tūbiņas atvēršanas izraisīja teju vemšanu, ka knapi noturējos. Cena ir gana augsta – 2013.gada janvārī pirku sildošo krēmu kājām par 7 Ls… Es domāju, ka ražotājiem vajadzēja padomāt par to, lai neitralizētu šo īpatnējo manukas smaku ar kādu ēterisko eļļu. brrrrrrrrrrrrrrrrr tagad diemžēl turēšos pa gabalu no Dzintara ražojumiem…sagrāva pēdējo cerību…

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.