Drosme un nekaunība

     Es skatos filmu, vienu no tām, kuras mēdzu skatīties. Match Point. Laikam trešo reizi, bet varbūt tikai otro. Tas tips, galvenais varonis man no paša sākuma ir pretīgs. Kretīns, bet……skatos un nesaprotu, tā ir neizmērojama nekaunība vai tāda paša izmēra drosme un mērķtiecība? Kāpšana pāri par līķiem. Īstenībā es mēģināju iedomāties sevi viņa vietā. Sapratu. Es tā nevarētu, jo man nav drosmes, neesmu tik mērķtiecīga vai arī man pietrūkst nekaunības. Es pat tinu īpaši kretīniskus momentus uz priekšu, jo nespēju tos noskatīties. Nav drosmes. Bet kas tad īsti ir vajadzīgs, lai kāptu pāri līķiem, drosme, mērķtiecība vai nekaunība?

2 komentāru
  1. Tur ir vajadzīgs kaut kāda “septītā orgāna” trūkums…nezinu, kam jānotiek, lai aiz sevis atstātu līķi… un pē tam veļ ar to mierīgi sadzīvot, bet šī filma norauj jumtu jā 😀

  2. pateicoties vai par skādi Vudija ģēnijam, es to galvenas lomās tēlotāju Meijera kungu nevaru vairs ciest ne acu galā. Izklausās šiziski, bet visās pārējās lomās es redzu tikai izbijuša tenisista centienus noslēpt savu kretīna dabu.
    filma laba,
    bet bzīvē drošvien var izdarīt ne to vien lai panāktu savu

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.