Draudzenes vīrs man pievērš uzmanību

Esmu ievērojusi, ka šajā sadaļā izpaužat savas pārdomas, pārdzīvojumus, problēmas, dodat viena otrai padomus, tāpēc ceru, ka kaut kas prātīgs šoreiz tiks ieteikts arī man.

Stāsts ir par draudzenes bijušo vīru, kurš man pievērš uzmanību. Lai gan viņi tikko šķīrušies, es tomēr uzskatu, ka tas ir dīvaini. Aptuveni piecus gadus ar ģimenēm esam draudzējušies, skatījušies, kā aug mūsu bērni, braukuši viens pie otra ciemos. Dzīvē gadās visādi – es ar savu bērna tēvu vairs neesmu kopā un nesen arī no dtaudzenes aizgāja viņas vīrs. Un tad sākās. Zvani, aicinājumi uz kino, esmu nejauši viņu satikusi kaut kādos izklaides pasākumos, kur visu laiku  tiek izrādīta uzmanība. Kad cilvēks ir iedzēris, naktīs zvana. Es nekur neesmu ar viņu gājusi, neesmu piekritusi nevienam uzaicinājumam. Es pat tādu domu nepieļauju, gan jau tikšu galā ar uzmācīgo kavalieri, bet mani nomāc, lūk, kas. Es nesaprotu, vai man ir jāsaka draudzenei, kas notiek? Es it kā to visu šobrīd slēpju arī ar viņu satiekoties. Sevišķi neomulīgi apzināties, ka viņa nevēlējās, lai vīrs no viņas šķirtos. Vai man būt atklātai vai noklusēt? Šis pats vīrietis ir mēģinājis mani satikt, aizbildinoties, ka vēlas abus mūsu bērnus "salaist kopā" dienās, kad viņš tiekas ar meitu. Zinu, ka manam bērnam tas patiktu, bet diez vai būtu pareizi tikties ar šo vīrieti draudzenei aiz muguras.

11 komentārs
 1. Viss laikam atkarīgs no tā, vai Tev šis vīrietis patīk. Un ja patīk, vai esi viņa dēļ gatava šķirties no vienas draudzenes? Ja nē, tad es Tavā vietā viņai neko neteiktu (varbūt pagaidām), bet vīrietim skaidri un gaiši pateiktu, ka nekas nevar būt, un lai viņš liekas mierā. Bet tā tieši, bez jebkādām pieklājības frāzēm, lai saprot.

 2. Ja Tev nekas ar viņu nav, turpini izvairīties, necel telefonu, izdzēs viņi no dzīves un aizmirsti!!! Tad jau īsti arī nav ko teikt..kāda gan starpība, ka izrāda simpātijas. Bet ja kko bīdi, kaut mazliet – tad gan pasaki..lai gan rēķinies, ka ar draudzību būs cauri.

 3. Jautājums kāda esi tu pati, kā draudzene. Ja patiešām ir tā, ka uzmanību pievērš bijušais draudzenes vīrs tev un, ja tiešām tu pati viņu uz to neizprovocē …. tad kur ir problēma???? Protams, ka IR jāpastāsta draudzenei, ka tu jūties ļoti nelāgi (ja patiešām tā ir), jo viņas bijušais vīrs izrāda tev šo nevēlamo uzmanību. Un vīrietim tiešā tekstā pasaki, ka tev šie uzmanības apliecinājumi nav patīkami. … un vēl – lasot tavu rakstīto, rodas sajūta, ka pašai tev tīri labi patīk šie uzmanības apliecinājumi. Mums taču katrai dzīvē ir bijušas situācijas, kad viens vai otrs vīrietis izrāda uzmanības apliecinājumus….taču, ja tie mums nav tīkami, mēs mierīgu sirdi tos “atšujam”… vai tad ne? 😉

 4. Oi, zinu, man arī bija līdzīgi. Kaut kā pavisam jocīgi teikt – atšujies, jo cilvēks ta pazīstams un it kā draugs, bet beigās neizturēju un pavisam pupās pasūtīju čali, diemžēl, nevarēja viņš saprast, kas ir draugi. Tas gan nebija draudzenes vīrs, bet draugs. Draudzenei gan neko neteicu. Ko tur daudz viņu sāpināt. Zinu, ka arī es līdzīgā gadījumā savu draudzeni sāktu ar nepatiku uzlūkot kā konkurenti, bet principā tā taču nebūtu viņas vaina.

 5. Gribēju atbldēt Megijai, ka ir sievietes, kuras saņem apliecinājumus no vīriešiem, bet ‘atšūt’ viņus neatšuj rupjā veidā, kā tad lai atšuj tādu uzmanības apliecinājumu, kā vienīgi stulbi kliedzot uz vīrieti klausulē, kad pacel? Ja raksta autore norāda, ka nav piekritusi nevienam viņa uzaicinājumam, nesatiekas ar viņu, tad autore dara jau maksimāli daudz kā pieklājīgai sievietei pienākas..
  Un par stāstīšanu draudzenei..domāju, ka pastāstot, uzreiz radīsies plaisa starp draudzenēm, nu tas vienkārši nav izslēdzams, kura sieviete, kura mīl to cilvēku, gribēs vainot mīļoto, vieglāk taču novelt vainu uz sievietēm-maitām, kuras uzvedas pavedinoši, ka ir tādas un šitādas..
  Domāju, ka prātīgāk būtu ignorēt visu šo situāciju, nokārtojot lietas tikai ar to vīrieti tiešām pasakot, ka viņa uzmanības apliecinājumi ir traucējoši un viss..

 6. Ja Tev viņš nepatiktu, tad jau sen būtu atšuvusi. Tas, ka vēl uzbāžas pierāda, ka acīmredzot esi kaut kādas cerības atstājusi šim cilvēkam.
  Nesiesaku sabjāt attiecības ar draudzeni. Arī vīrietis neizklauās pārāk ņemams… natīs zvana, kad iedzēris…vēēēē…

 7. Piekritu mekai – ja riebtos, sen jau ne tikai pasutitu, bet arii draudzenei pastastitu! vienkarshi redzams, ka vins savas pieklajibas robezas jau sen ka ir parkapis, lai tu vel veco labo laiku varda (kas pavaditi kopa ar gimenem un skatoties ka berni aug) butu toleranta. Tapec – opreģeļaisja! Varbut Tev vienkarshi patik, ka kad kads uzmanibu izraada? Sis nu nebutu tas labakais veids, ka sajusties labi. …. !

 8. Zini, man arī ir līdzīgi bijis! Tikai atšķirīgs bija tas, ka man nebija bērnu un biju kopā ar savu otur pusīti! Draudzenes draugs izšķīrās ar viņu un tad sākās zvanīšanās man, aicināšana uz kopīgu pasēdēšanu, iedzeršanu un vēl un vēl. Pati sevi pat nepieķēru pie tādas domas, ka kaut kad vēlētos ar viņu satikties, jo man bija un ir mīlošs draugs, lai atļautos ko tādu. Arī draudzenei izstāstīju. Sākumā viņa bija ļoti dusmīga uz mani, jo domāja, ka pati arī vēlos satikties ar viņas bijušo, bet laika gaitā saprata, ka viņai to nespētu nodarīt. Vienu esmu sapratusi – draudzeņu bijušie man ir TABU. Nekad (nekad nesaki nekad, bet jā), nekad nevarētu ielaisties ar kādu no draudzeņu bijušajiem.

 9. izklausaas peec memlaka ne vecha…tadi vini ir, pamet vienu, lien pie nakaamaas, a peec tam pie aiz naakamaas, un taa visu muzhu

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.