Divas spēles. Abas neizšķirtas

Gribu Tev pieskarties. Neizsakāmi gribu. Un ko Tu? Redzu kā monotoni kustini lūpas un pār tām veļas apslāpētas skaņas.
Spēlējam paslēpes? Es sēdēšu šeit. Ar muguru pret Tevi. Aizvēršu acis un mēģināšu atrast Tevi telpā.
Kādu brīdi Tu minstinies turpat, kur Tevi atstāju. Vai tiešām esi tikpat satraucies kā es? Nē, Tev nav ļauts. Es satraukšos par abiem, bet Tu mani nomierini. Nomierini kā mierinātu sevi. Beidzot Tu sakusties. Dzirdu Tavus pirkstus slīdam pār istabas vidū esošo dīvāna virsmu. Vai darot to, Tu iedomājies glāstām mani?
Jūtu kā lēnām pietuvojies logam. Ārā neviltota nakts. Uz mirkli Tu novērsies no manis un palūkojies uz lejā esošo ielu. Labi, došu Tev mirkli pabūt ar sevi vienatnē. Bet tikai mirkli. Pēc diviem mirkļiem Tu pārvērtīsies par egoistu manās acīs. Jauki, Tu aizdedzini cigareti un es sajūtu to kā Tavas plaušas dziļi ievelk šo indi. Es arī dziļi ieelpoju. Tik dziļi, ka reizē ar Tevi izpūšot, man sagriežas galva. Tu lūkojies uz mani caur dūmu virtenēm ar savu neizsakāmi nopietno skatienu. Kaut kas tīkami nokņud manos krūšu galos un es kūtri ļauju savai rokai ieslīdēt starp savām nedaudz atplestajām kājām. Istabu piepilda dūmi. Kādēļ es Tevi vairs nedzirdu? Lēnām sakļauju ceļus un iekožos apakšlūpā. Negribu vairs spēlēt. Kur Tu esi?
Acīm ciet sajūtu Tavu pieskārienu uz mana kakla. Vēršu to pret Tevi. Kāpēc es nedzirdēju kā Tu pietuvojies…? Sajūtu spēcīgo dūmu aromātu un pie lūpām pietuvināto cigareti. Alkatīgi iesūcu sevī visu, kas ir saistīts ar Tevi. Katru gredzenu izpūšot, jūtu Tavu spēcīgo roku satveram manus matus arvien ciešāk. Tu vēro mani. No augšas. Pēdējam gredzenam izplēnējot, cigarete tiek nospiesta pelnutraukā. Esmu sastingusi gaidās. Paņem mani.

6 komentāru
 1. Nu baigi atsit vienas slavenas aktrises prātuļošanu sieviešu žurnālos:)
  Nu tomēr – par ko ir šis stāsts?

 2. Man ļoti jāatvainojas, ja kāds ir saskatījis manu mirkļa iedvesmu līdzīgu kādai citai lasāmvielai. Tāds nebija domas, un tā kā nelasu sieviešu žurnālus, tad visticamāk tas ir sieviešu dabas neapzināts fenomens 🙂
  Par ko ir šis stāsts… nezinu vai vispār to nosauktu par stāstu. Drīzāk vakara izklaide pašai sev, lai patrenētos vārdu virknējumos un spēt atspulguļot kādu ainu rakstiskā veidā. Sauksim to par sava veida treniņu.
  No otras puses, šeit gribēju atklāt to kas notiek sievieties prātā brīdi tādos kutelīgos brīžos. Par to, ka viņa iespējams grib vadīt, par to, ka viņa grib, lai viss notiek pēc viņas iecerēta scenārija, bet tajā pašā brīdī vīrietim ir jābūt pārākam un jāsavalda šī te sievišķīgi valdonīgā būtne.
  Nu kaut kā tā…

 3. Man šķiet, ka domu uztvēru, pat pamanījos salīdzināt, vai tā mēdz notikt ar mani… Zini, zandy, mēdz. 🙂 Ja nebūtu Tavas atbildes komentāros, es laikam nebūtu neko rakstījusi, jo nezinātu, kāda bija Tava doma, bet tagad gribējās paziņot, ka es te biju un man patika. 🙂 Un pujats apjuka. 😀

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.