Dezodorantu testa rezultāti

Pirms nedēļas mēs jūs aicinājām pieteikties Dezodorantu testam, šeit lasāmi to dāmu viedokļi, kam bija iespēja kļūt par testa dalībniecēm. Produktu apraksti lasāmi testa pieteikšanās rakstā: Piesakies dezodorantu testam. Testa rezultāti var būt koriģēti gramatisko kļūdu labojuma dēļ, vai labskanības nolūkā. Maksimāli iegūstamais pozitīvais vērtējums – 5 zvaigznes.

Biopha dezodorantus ar granātābolu ekstraktu testēja:

Elīna, 20 gadi, raksta
Šī pretsviedru līdzekļa iepakojums ne ar ko īpaši neatšķiras no citiem, plašāk zināmiem dezodorantiem. Ļoti vienkāršs dizains, oriģinālā etiķete – franciski (ražots Francijā). Pirmo reizi pasmaržojot dezodorantu, sajūtu ļoti nepierasti specifisku smaržu; pieļauju, ka būs sievietes, kuras smaržas dēļ nenopirks. Ilgāk paostot dezodorantu, pie aromāta pierodu, sāk pat likties, ka šī smarža ir tīri patīkama. Uzklājot nepamanu neko sevišķu. Ilgi žūst. Uzvelku kreklu un ievēroju, ka nedaudz smērē gan (aprakstā norādīts, ka nerada pleķus). Vakarpusē, kā arī pēc fiziskas slodzes āda vairs nesmaržo pēc dezodoranta. Iepriecina produkta piemērotība manai jutīgajai ādai, 100% dabiskās sastāvdaļas ar alvejas un granātābolu ekstraktiem, kā arī tas, ka dezodorants nesatur alkoholu. Pēc testēšanas dienām varu teikt, ka kopumā esmu apmierināta ar rezultātu, un „Biopha” iesaku arī espati.lv lasītājām.

Edite, 27 gadi, audzinu bērnu
Dezodorantam ir ļoti parocīgs izmērs, to ir ērti atvērt, lietot un protam iemest somiņā, jo neaizņem daudz vietas. Dezodorantam ir patīkama tekstūra, tikai par aromātu nevaru pateikt to pašu, bet par cik esmu bērniņa gaidībās, ir aromāti, kas man nepatīk tieši šobrīd.
Lai gan dezodoranta tekstūra ir laba, tas ļoti ilgi žūst un nedod gaidīto rezultātu, jo slapju padušu sajūta tā arī īsti nepamet. Pats galvenais – dezodorants pilnībā novērš sviedru aromātu. Taču pēc dažu dienu lietošanas es esmu nolēmusi pārtraukt tā izmantošanu un atsākt pēc bērniņa piedzimšanas, jo ļoti iespējams, ka šādi rezultāti ir dēļ hormonālajām izmaiņām. Dezodorantu tomēr iesaku pamēģināt citam espati.lv lasītājām, jo mans viedoklis cerams mainīsies pēc dažiem mēnešiem.

MÁDARA Augu un ziedu dezodorantus testēja:

Antoņina, 51 gads, strādā finanšu jomā
Man testēšanā bija Madaras dezodorants. Iepakojums man patika gan pēc skata, gan arī ērts lietošanā. Atverot dezodorantu, sākumā degunā iesitās it kā spēcīgs zāļu aromāts, taču tas bija tikai pirmajā mirklī, laikam jau stiprs Ziemeļu salvijas koncentrāts. Dezodorantu ļoti ērti lietot, labi klājas, ātri iesūcas ādā, arī stiprais aromāts nav jūtams. Lietoju visus šos rītus un esmu apmierināta, noteikti izlietošu visu iepakojumu. Un svarīgi arī tas, ka dezodorants ir Madaras ražojums!

Ingita, 26 gadi, strādā apdrošināšanas jomā
Dezodoranta tekstūra ir ļoti maiga – šķidrs gēls, kas nožūst samērā ilgi, toties nesmērē drēbes vispār. Svīšanu dezodorants samazina ar laiku – respektīvi, jo vairākas dienas lieto, jo tā efekts ar katru dienu nedaudz palielinās, tomēr pret nepatīkamo aromātu tas pilnībā neaizsargā. Aromāts sākotnēji liekas īpatnējs tā augu sastāva dēļ, tomēr pēc laika to pat vispār nepamana. Dēļ tā samērā neitrālā aromāta dezodorants ir perfekts apvienojumā ar savām mīļākajām smaržām, jo to aromāts netiek pārņemts vai nomākts ik reizi paceļot rokas, kas notiek, lietojot citus dezodorantus, kuriem ir spēcīga smarža. Kā vislielāko plusu varu minēt to, ka āda nepaliek sausa un niezoša kā tas notiek citu dezodorantu gadījumos. Produkta dizains ir ļoti pievilcīgs, tāpat kā iepakojums, kas ir ērti lietojams. Ņemot vērā, ka produkta efektivitāte palielinās to lietojot ilgstoši, tad to lietošu arī turpmāk un varu rekomendēt arī citām.

ECO Cosmetics pretsviedru dezodorantus ar vīnogulāju un malvas ekstraktiem tetēja:

Laura, 25 gadi, žurnāliste
Esmu ļoti kritiska sava dezodoranta izvēlē, jo ir nācies saskarties ar dezodoranta izraisītu alerģisku reakciju, tādēļ man ir ļoti svarīgi, lai produkts ir sertificēts. Eco Cosmetics dezodorantam ir Ecocert sertifikāts, tādēļ šim produktam jau uzreiz var piešķirt vienu plusiņu. Šis produkts veikala plauktā noteikti acīs uzreiz neiekristu, jo tā dizains ir ļoti neitrāls, taču pats produkts to ar savām īpašībām atsver. Pārsteidza tas, ka dezodorants atšķiras no šāda tipa dezodorantiem, jo šim produktam ir mitra konsistence, nevis sausa, tādēļ to ir ļoti ērti lietot. Dezodorantam ir viegla, patīkama un neuzmācīga smarža. No dezodoranta izmantošanas sākuma, liekas, ka es būtu aizmirsusi to lietot, jo izmēģinājuma laikā nesaskatīju nevienu no negatīvajām īpašībām, kādas mēdz būt dezodorantiem, neizraisīja nepatīkamu aromātu, niezi, kā arī nesmērēja apģērbu. Tādēļ tas ir vienkārši lielisks produkts! Noteikti iesaku šo produktu sievietēm, kurām ir ļoti augstas prasības pret dezodorantu – šis produkts tās attaisnos.

Ingrīda, 48 gadi, pārdevēja
Par dezodoranta iepakojuma izskatu varu teikt: standarta iepakojums, kādā bija pirmie dezodoranti. Vāciņš grūti noņemams, ir ļoti stings. Arī vizuālais noformējums blāvs. Produkta tekstūra patīkama, neitrāls aromāts, gribētos izteiktāku smaržu. Pēc pirmās saskarsmes ar ādu, sajūtas labas, klājas viegli, savu funkciju pilda. Pati gan tādu neiegādātos.

Norwex kalnu kristālu dezodorantus testēja:

Sandra, 50 gadi, strādā medicīnā
Šī dezodoranta iepakojumu vērtēju kā ļoti neitrālu, pat askētisku. Pats produkts ir ļoti interesants – kā akmens. Tekstūra – akmens cieta. Ar ko tādu saskāros pirmo reizi un jāsaka godīgi – sākumā tas izraisīja nelielu skepsi. Ļoti pozitīvi vērtēju to, ka dezodorantam nav nekādas smaržas – pilnīgi neitrāls! Tas nozīmē, ka to droši var lietot ar jebkādiem iemīļotajiem kosmētikas līdzekļiem un nebaidīties, kad paceļot rokas, būs aromātu sajaukums. Pirmajā dienā bija jāpierod pie dezodoranta lietošanas – tas jāsamitrina zem krāna ūdens un tad jāziež padusēs. Tas šķita mazliet dīvaini. Taču rezultāts mani patīkami pārsteidza – šis dezodorants dod svaiguma sajūtu, kas saglabājas visas dienas garumā, atkārtota lietošana nebija nepieciešama. Paduses bija sausas un netīkamais aromāts nelika par sevi manīt. Turklāt – ir sajūta, ka paduses ir pilnīgi tīras, tajās nekas nav iesmērēts! Pēc vairāku dienu lietošanas – droši varu teikt, ka noteikti lietošu šo produktu arī turpmāk, jo mans tas ļoti patīk un tam nav nekādu alerģisku blakusparādību! Iesaku izmēģināt visām, kuras vēlas dabīgu dezodorantu, kas ir tiešām efektīvs.

Gita, 36 gadi, mārketinga projektu vadītāja
Man bija iespēja testēt ļoti interesantu un gribētos pat teikt – neparastu produktu. Nekad iepriekš šāda veida dezodorantu lietojusi nebiju, tamdēļ pārsteigums bija gan tā struktūra – tas ir ciets un kristālveidīgs, gan tā lietošanas veids – pirms uzklāšanas tas ir jāsamitrina zem ūdens strūklas. Pēc dezodoranta samitrināšanas, tas ļoti labi klājas, nožūst ātri. Pārsteigums ir tas, ka visas dienas garumā paduses saglabājas sausas (jāsaka gan, šajās dienās nebija ļoti karsts), tāpat nav manāms arī nevēlamais aromāts. Šobrīd varu sacīt, ka šis dezodorants man ir ļoti patīkams atradums, jo kā ir noprotams – tas ilgi lietosies, tas ir dabīgs un tas lieliski pilda savas funkcijas. Varu šo produktu no visas sirds ieteikt espati.lv lasītājām.

Florame izsmidzināmos dezodorantus ar lavandu testēja:

Elīna, 25, sabiedrisko attiecību un reklāmas projektu vadītāja
Pieteicos testēt Florame izsmidzināmo dezodorantu ar lavandu, jo viens no būtiskākajiem kritērijiem, pēc kā izvēlos kosmētiku un ādas kopšanas līdzekļus, ir tā sastāvs – jo dabīgāks, jo lielākas iespējas, ka tas nokļūs manā iepirkumu groziņā. Esmu izmēģinājusi jau vairāku zīmolu piedāvājumu, dažos arī vīlusies, tāpēc joprojām meklēju sev piemērotāko. Konkrētais produkts ir ļoti ērti lietojams, viegli atverams, kā arī parocīgā izmērā, lai ieliktu arī mazā somiņā un paņemtu līdzi dienas gaitās. Patīk, ka dezodorants ir izsmidzināms, līdz ar to šķiet, ka ātrāk visu var izdarīt, nekā ar rullīšveida dezodorantiem, kuri jārullē vairākas reizes, bet šim pietiek tikai vienu reizi uzpūšot. Dezodorants ir viegls, patīkams pēc tekstūras, ātri nožūst un neatstāj traipus. Arī smarža viegla un patīkama, lavanda piešķir interesantu noti. Pirmajā mirklī varbūt pat smarža šķita pārāk spēcīga, bet tā kā tas ātri nožuva, arī smaržas intensitāte mazinājās. Patīkami pārsteidza tas, ka līdzeklis ir tiešām noturīgs un pirmajā dienā pat nebija nepieciešams to atjaunot, neradās arī nepatīkamais sviedru aromāts arī karstajās dienās. Neradās arī nepatīkamas sajūtas, lietojot uzreiz padušu skūšanas.
Kopumā varu teikt, ka, jo ilgāk to lietoju, jo arvien vairāk tas iepatīkas. Domāju, ka šo līdzekli lietošu arī turpmāk un ieteiktu arī citiem. Jāsaka gan uzreiz, ka varētu nepatikt tām, kuras ar lavandas smaržu ir uz Jūs. Tā kā man pret šo smaržu iebildumu nav, par šo līdzekli varu teikt tikai to labāko.

Santa, 27 gadi, žurnāliste
Šajā testā man bija iespēja testēt Florame izsmidzināmo dezodorantu ar lavandas smaržu. Produkta iepakojumu vērtēju kā ļoti skaistu, ērtu un parocīgu, arī lietošana bija patīkama, jo piespiežot, izsmidzinās tieši tik daudz dezodoranta, cik vienā reizē nepieciešams. Dezodorantam tiešām piemīt spēcīga lavandas smarža, taču tajā pašā laikā arī spēcīga spirta smarža, kas pirmajā brīdī šķita pat kodīga. Neskatoties uz to, kā par brīnumu, dezodorants nekoda padusēs pat uzreiz pēc skūšanās! Iepūšot šo dezodorantu padusēs no rīta, tās paliek sausas un tas man patika. Tāda sajūta mani pavadīja līdz pat vēlai pēcpusdienai, kad parādījās pirmais slapjums. Sviedru aromāts gan nebija jūtams. Es vienkārši izsmidzināju dezodorantu vēlreiz! Kopumā pēc vairāku dienu lietošanas varu teikt, ka man šis dezodorants patīk, tikai tā spirtotā smarža varēja būt nedaudz vieglāka. Es lietošu šo dezodorantu turpmāk un iesaku to izmēģināt tām espati.lv lasītājām, kurām patīk lavandas aromāts un dabīgi skaistumkopšanas produkti.

Sante Bio-Açai dezodorantus testēja:

Kitija, 29 gadi, klientu apkalpošanas speciāliste
Sante Bio-Açai dezodoranta iepakojums ir jauks un vasarīgs. Lietošana ir ērta, kā jau parasti tas ir dezodorantiem ar rullīti. Man ļoti patika šī dezodoranta smarža! Bija jūtams dažādu ēterisko eļļu kokteilis, kas kopā radīja lielisku aromātu, kas nebija pārāk uzkrītošs, taču jūtams. Iespaids uzreiz pēc šī produkta lietošanas ir patīkams, jo dezodorants nekādā veidā nekairina paduses. Man tas ir nepieciešams, jo padusēs ir diezgan jūtīga āda, kas no citiem dezodorantiem reizēm niez. Kopumā vari teikt, ka šis dezodorants veiksmīgi novērš sviedru aromātu, taču slapjums padusēs gan ir jūtams, tas parādās apmēram dienas otrajā pusē – sajūta paliek tāda lipīga. Tas nedaudz traucēja, taču saprotu, ka šis dezodorants ir domāts, lai novērstu aromātu nevis slapjumu. Tieši tā tas arī darbojas. Mans vērtējums kopumā ir pozitīvs, ļoti augstu vērtēju to, ka man nebija alerģiskas reakcijas. Domāju, ka lietošu šo produktu un iesaku pamēģināt arī citām sievietēm, galvenokārt, skaistās smaržas dēļ!

Baiba, 32 gadi, strādā arhitektu birojā
Uz šī dezodoranta testu pieteicos, jo man ir svarīgi tas, lai produkts ko lietoju ir pēc iespējams dabīgāks. Šo zīmolu jau iepriekš biju pamanījusi eko veikalu plauktos, tamdēļ bija liels prieks par iespēju to izmēģināt. Dezodoranta iepakojums ir klasisks, kaut arī stiklveida ietvars padara to smagu, tomēr saprotu, ka šādā veidā tiek nodrošināta ilgāka produkta kvalitāte. Jāsaka gan, gribētos, lai dezodoranta rullītis būtu lielāks, tādejādi ātrāk varētu līdzekli uzklāt. Aromāts – nedaudz austrumniecisks, iesākumā nevaru pie tā pierast, taču ar laiku to vairs nemanu. Pēc uzklāšanas ir nepieciešams kāds laiks, lai dezodorants nožūst, gribētos tomēr, lai tas notiek nedaudz ātrāk. Dienas pirmajā daļā viss norit kā nākas, tomēr pēcpusdienā jūtu, ka dezodoranta ietekme mazinās, tamdēļ nākas procedūru atkārtot. Kopumā esmu apmierināta ar šo produktu, varu ieteikt tām sievietēm, kam svarīgi ir tas, lai līdzeklī būtu dabīgas sastāvdaļas.

Perspi-Rock dabiskus kristālu dezodorantus testēja:

Svetlana, 28 gadi, projektu vadītāja
Es izmēģināju dezodorantu Perspi-Rock. Tam ir ļoti gaumīgs un vienkāršs dizains, uz iepakojuma ir dezodoranta apraksts un lietošanas pamācība. Pats dezodorants ir ērts lietošanā, kā arī uzglabāšanā, tam ir noskrūvējams vāciņš. Šis dezodorants pēc struktūras atšķiras no citiem, ko līdz šim esmu izmēģinājusi, kā jau vēsta nosaukums, viņš ir kā viengabalains iezis, kurš no sākuma jāsamitrina un jāklāj uz ādas. No sākuma bažas radīja vai tiešām viņu varēs lietot pietiekami ilgi, vai ūdens ietekmē viņš neizkusīs, bet vismaz pēc piecu dienu lietošanas, nav redzams, ka viņš samazinātos acu priekšā. Pluss ir tas, ka viņam nav smaržas. Sajūtas pēc pirmās lietošanas reizes mani pārsteidza, uz ādas klājas labi, tikai nav īsti skaidrs cik daudz smērēt, bet pats galvenais, ka savu galveno funkciju – aizsargāt no nepatīkamā sviedru aromāta – dezodorants pildīja ļoti labi. Arī pēc vairāku dienu lietošanas saglabājās pirmais pozitīvais iespaids. Es turpmāk lietošu šo produktu un iesaku to izmēģināt arī citām espati.lv lasītājām.

Dace, 28 gadi, izpilddirekotra vietniece labdarības organizācijā
Iepakojums maza izmēra, līdz ar to praktisks – var ērti paņemt līdzi un, ja nepieciešams, atjaunot dienas gaitā. Atvēršana varēja būt ērtāka – neskrūvējama, bet uz vienu klikšķi.
Atverot aromāts praktiski nejūtams. Uzklāšana viegla, viens neliels mīnus – nepieciešamība samitrināt, kas retu reizi varētu traucēt akmeņa lietošanai, kad ūdens nav pieejams.
Pirmais iespaids pēc pāris stundām, lai arī varbūt nedaudz neticami – darbojas! Sviedru aromāta nav. Arī pēc sešām stundām nekas nav jūtams.
Dienas beigās (aptuveni pēc 10 stundām) tomēr ķermeņa aromāts ir spēcīgāks un sviedru aromātu var sākt sajust. Tomēr, ņemot vērā iepriekšējo pieredzi ar parastajiem dezodorantiem, tie arī zaudē savu efektivitāti dienas beigās. Tā kā nepatīk spēcīgi aromāti, tad šķiet, ka Perspi-Rock būtu man ļoti piemērots aromāta neesamības dēļ.
Pēc 3 dienu lietošanas šķiet, ka Perspi-Rock ir ļoti laba alternatīva parastā dezodoranta lietošanai un pat varētu ieteikt to pamēģināt citiem – ne tikai draudzenēm, bet arī vīriešu pārstāvju draugiem, jo dizains pēc izskata ir pietiekoši unisex, kā arī tas ir lietojams daudz ilgāk nekā parastie dezodoranti.

SEBAMED dezodorantus ar laima aromātu un 24 stundu ilgu iedarbību testēja:

Evita, 38 gadi, arhīva eksperte
Mans testējamais dezodorants ir SEBAMED. Produkta lietošana ir ērta, iepakojuma tilpums arī ir ērts, neaizņem daudz vietas ņemot līdzi ceļojumā. Dezodoranta aromāts ir neuzkrītošs un neuzbāzīgs, kas raksturīgs daudziem citiem dezodorantiem. Lietojot pēc padušu skūšanas, nav dedzinošā sajūta, kas ir citiem dezodorantiem. Pēc 3 dienu lietošanas, esmu pārliecinājusies, ka dezodorants man sniedz ilgstošu aizsardzību.

Gerda, 20 gadi, sociālo tīklu administratore
Piecu dienu dezodorantu testā izvēlējos dezodorantu SEBAMED. Produkta vizuālais noformējums, noteikti, nepiesaistītu manu uzmanību, ja iegādāties to būtu devusies uz aptieku. Visai vienkārša balta etiķete ar norādi par 24h aizsardzību un laima aromātu, balts korķītis un stikla pudelīte. Kaut gan – ko vairāk vajag? Jo dažreiz pārlieku daudz informācija liek apjukt. Šis dezodorants izmēra ziņā ir gana parocīgs, bet rokassomiņā to līdzi neņemtu, jo stikla pudelīte ir diezgan smaga, bet lietošanai mājās tas ir perfekts, jo var redzēt, cik daudz produkta saturs vēl ir palicis. Norādītais laima aromāts vairāk gan līdzinās citronu smaržai, nekādas smalkas notis nav jūtamas, vienkārši – svaigums. Aromāta ziņā šo dezodorantu neizvēlētos, jo tas vairāk atgādina kādu trauku mazgājamā līdzekļa vai tualetes atsvaidzinātāja smaržu. Dezodorants labi pilda savu funkciju, svīšanu un nepatīkamo aromātu novērš, taču gribētos, lai tas ātrāk nožūst, jo pēc lietošanas vēl kādas 10 minūtes nākas staigāt ar slapjām padusēm. Pozitīvi, tas, ka nav jūtams pilnīgi nekāds kairinājums, tas apliecina, ka alkohola un ķīmisku vielu klātbūtnes šajā produktā nav. Pēc 3 dienu lietošanas efekts šķiet tāds pats, kā pēc pirmās, izmaiņas nenovēroju.

Attirance dezodorantus sievietēm – Pavasara dārzs testēja:

Arita, 25 gadi, direktora asistente
Pirmais iespaids par Attirance dezodorantu Pavasara dārzs mani patīkami pārsteidza. Ja iepakojuma ziņā jāatzīst, ka dodu priekšroku nedaudz lielākam rullītim, tad smarža man iepatikās uzreiz – tas ir tas solītais pavasaris, maigums un noslēpums, romantika, rotaļīgums un nomierinošais svaigums. Tomēr… par cik, jau vairākus gadus lietoju vienu un to pašu, iemīļoto dezodorantu – bez izteiktas smaržas, no dabīgām izejvielām, tādu, kas ātri nožūst un nebojā apģērbu, neļāvos pirmā mirkļa iespaidam – vēlējos pārbaudīt vai produkts pildīs solītās un man būtiskās funkcijas. Paspēju to notestēt, gan ļoti aktīvās darba dienās, gan laiskās brīvdienās un pirmais iespaids nav mainījies – man patīk. Patīk tik ļoti, ka esmu nolēmusi to iekļaut savā kosmētikas plauktā, blakus iemīļotajam, neitrālajam dezodorantam un izvēlēties dienās, kad gribās, ko vairāk par komfortu. Dezodoranta patīkamā smarža saglabājas līdz pat vakaram, tekstūra – krēmveida, nav pievienotas krāsvielas, nožūst pietiekami ātri, dezodorants mitrina un baro ādu. Es ieteiktu šo produktu tām lasītājām, kurām patīk maigs un reizē svaigs aromāts, kurām ir būtisks produkta sastāvs, ādas mitrināšana un aromāta noturība. Ja līdz šim nebiju lietojusi Attirance produktus un, godīgi sakot, neko daudz nezināju arī par pašu uzņēmumu, tad šobrīd esmu nolēmusi tuvākajā laikā doties izlūkos un izsmaržot veikala plauktus. Nojaušu, ka tur atrodas daudz pērļu.

Ilze, 35 gadi, finansiste
Jāsaka uzreiz, šī dezodoranta vislielākā priekšrocība – aromāts. Man tas patika ārkārtīgi! Tā kā man ir svarīgi tas, lai smarža būtu pieņemama, ne vienmēr varu nopirkt jebkuru produktu, taču šim, kas svarīgi, Latvijā radītajam kosmētikas līdzeklim, ir patiešām lielisks aromāts. Arī visādi citādi dezodorants ir labs. Tam ir ērta uzklāšana ar rullīti, dezodoranta noturība vērtējama kā laba, taču domāju pavisam karstā dienā, tomēr vajadzēs atkārtoti lietot, acīmredzamus traipus neatstāja. Varu ieteikt visām tām portāla lasītājām, kurām svarīgi ir tas, ka dezodorantam ir lieliska smarža, produkts ir ražots pie mums Latvijā un līdzeklim ir ērta lietošana.

ZUCCARI ALOEVOLUTION izsmidzināmos dezodorantus ar alvejas sulu testēja:

Inese, 27 gadi, lektore
Testēju dezodorantu ZUCCARI ALOEVOLUTION. Šādu produktu lietoju pirmo reizi. Sākumā bija neizpratne kā dozēt, jo pierasts pie savādākas konsistences dezodorantiem. Produkta smarža sākumā bija diezgan spēcīga, taču man tas netraucēja. Pēc laika vairs pat nemanīju. Labi, ka dezodorants ļoti ātri iesūcās un nebija nepatīkamas sajutās uzpūšot neilgi pēc epilācijas. Diemžēl jāsaka, ka aktīvas slodzes laikā diža aizsardzība pret sviedru aromātu nebija. Produkts ļoti patīkams ādai (saudzīgs). Iesaku to lietot, ja nav paredzēts ļoti aktīvi sportot.

Diāna, 23 gadi, studente
Iepakojums ir interesants, bet nepatika tas, ka ir divi vāki (lieka materiāla tērēšana) un arī pēc izmēra, manuprāt, tas nav piemērots nēsāšanai līdzi. Produkta aromāts ir salds, bet patīkams un neuzmācīgs. Nepatika tas, ka dezodorantu ir nepieciešams izsmidzināt un pirmajā reizē es izsmidzināju pārāk daudz, līdz ar ko daži pilieni notecēja pa ķermeni lejā. Izsmidzinot vienu reizi no rīta, svaiguma sajūta līdz vakaram nesaglabājās, jo bija diezgan nervoza diena. Nākamā diena bija mierīga, neveicu nekādas aktivitātes un svaiguma sajūta saglabājās visā dienas garumā. Kopumā produkts ir labs, bet neteiktu, ka vienreizējs. Iesaku to dāmām, kuras ikdienā neveic aktīvas darbības un kurām aktīvi neizdalās sviedri.

2 komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.