Decembris – jaunu kleitu mēnesis

Gada nogale ir tik pat intriģējošs laika posms kā nedēļas pirms dzimšanas dienas – var just, ka tuvojas grandiozas svinības neatkarīgi no tā, vai tu vēlies šos svētkus vai nē.

Ik gadu situācija, manuprāt, tomēr ir līdzīga – neilgi pirms svarīgā vakara tu pie sevis nodomā: „Nu varbūt tomēr kaut kas šogad ir jāizdomā, jo ir taču …… (mana dzimšanas diena / Ziemassvētki/ Vecgada vakars utt.)”

Un tajā brīdī tu saproti – „Bet ko lai es velku?!”

Protams, šim vakaram vajag kādu īpašu tērpu, jo neiesi taču ikdienas džinsos. Pavasara izpārdošanu laikā pirktā kokteiļkleita šajā reizē nederēs, jo to nevar vilkt tāpēc, ka……….. (īsta dāma divreiz vienā tērpā neparādās/ joprojām neesmu piepirkusi tai klāt zeltītās augstpapēdenes / man nav nevienas jaciņas, ko uzvilkt klāt, jo pleci tomēr ir par pliku utt.)

Ko tu secini? Man ir nepieciešama jauna kleita!

Un tad sākas tavs domu maratons:

– Kur es svinēšu?

– Kādā kleitā es izskatīšos perfekti?

– Man vajag kleitu tikai Ziemassvētku ballei vai arī Jaunajam gadam?

– Kur es atradīšu kleitu līdz 50Ls?

– Vai savas mīļākās laiviņas varēšu tai pieskaņot?

– Un ko ar somiņu?

utt.

Šādos brīžos tu saproti, ka zelta vērtas ir tās drēbes, kas ir iegādātas savlaicīgi, pārdomāti un ar „vēsu prātu”, apskatot visus svarīgos aspektus – modes aktualitātes & klasiskas vērtības, tava figūra & vēlme izskatīties skaistai, tavi finansiālie apstākļi, kā arī norises vieta, pasākuma tematika utt.

Man jāatzīstas – esmu ķerta uz iepirkšanos. Man ļoti patīk skaistaslietas, brīnišķīgi tērpi, mīksti un kvalitatīvi audumi, stilīgi apavi, netradicionālas somas, elegantas frizūras un labs meikaps.

Bet esmu sapratusi, kas ir tā atslēga, lai izvairītos no šī pirmssvētku satraukuma par savu izskatu:

Izbaudi iepirkšanos, ļaujies mirklim – skaties, pieskaries, pielaiko, sapņo un iztēlojies, bet
iegādājies tikai to,
kas tevi padara par sievieti – dievieti!

Es piekritīšu, ja teiksi, ka tas nav lēts prieks – tas dievietes imidžs. Bet vai tu piekritīsi man, ja teikšu:

Tā taču ir tik perfekta sajūta – uzvilkt savu sapņu kleitu, kura tev izskatās tik labi, un justies kā visskaistākajai sievietei pasaulē! Un tu zini, ka varēsi šo kleitu sakomplektēt gan ar to smuko žaketīti, gan ar kašmira jaciņu. Kā arī varēsi to vilkt gan pie lakādas kurpēm, gan pie zamša zābakiem.

Atliek tikai iepirkties ar prātu, mīlēt sevi un priecāties par to, ko rāda spogulis!

Un, ja ir brīži, kad smaids uz lūpām, veroties spoguļattēlā, parādās vairāk piespiedu kārtā nevis no sirds, tad paskaties uz sevi savādāk – ar ko tu varētu sākt, lai šo sajūtu uzlabotu? Un ne vienmēr tas nozīmē mīnuss 5 kg nedēļas laikā, dārgas drēbes vai jauns draugs.

Varbūt tas ir tikai koķetāks skatiens, ko izceļ jauna skropstu tuša vai romantiskāks matu sakārtojums, ko var izveidot ar jaunām loku šķērēm?

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.